PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : چگونگی تعمیر رجیستری و ویندوز 7 ؟؟؟؟؟

join me
02-05-2010, 00:12
سلام
تعمیر رجیستری در 7 و خود ویندوز 7 چطوریه آموزش کاملش رو میخوام و اینکه با این کار ها آیا برنامه های نصب شده بروی 7 آسیب می بینه یا نه ؟
:40::40::40:

ebicross
02-05-2010, 11:54
ببینید تعمیر رجیستری کار خاصی نیست.
یک نرم افزار مسیرهایی که به جایی ختم نمیشن رو حذف میکنه و این میشه تعمیر.
مثلا یک بازی داشتید و حذفش کردید. اما مسیرهای رجیستری اون باقی میمونند. حالا این نمر افزارهای تعمیر میان این مسیرها رو حذف میکنند.

برای این کار میتونید از نرم افزارهایی مثل:
Tuneup Utilities
Windows 7 Manager
System Mechanic
Registry Booster
و غیره استفاده کید.
طریقه کار هم ساده هستش. نرم افزار خودش اسکن میکنه و شما موافقت میکنید و اون حذف میکنه.
هیچ اسیبی هم به ویندوز نمیرسونه.
نرم افزارهای ویندوز هم هیچ اسیبی نمیبینند.
نکته: نرم افزار تعمیرکار رجیستری باید مختص این ویندوز باشه. مثلا نسخه ی قدیمی یک نرم افزار که برای XP بوده رو توی 7 استفاده نکنید. خطری شاید نداشته باشه. ولی احتیاطه.
نکته 2: در هفته یک بار فقط رجیستری رو Fix کنید. بیشتر نیازی نیست.

join me
02-05-2010, 13:08
مشکل من اینه که سیستم مکانیک داشتم نسخه 9.0.5 /حالا نسخه System.Mechanic.Pro.9.5.8.2 را دانلود کردم و قبلی آن اینستال کردم /نسخه جدید رو نصب نمودم ولی بعد از چند دقیقه خود به خود بسته میشه مثل اینکه با باقی مانده رجیستری در ویندوز7 از نسخه قبلی مشکل داره این هم پیغام خطاش
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

ebicross
02-05-2010, 16:50
دوباره نسخه ی قبلی رو نصب کن و ببین باز هم مشکل داره.
اگر نداشت نسخه ی جدید رو روی نسخه ی قبلی نصب کن. به احتمال زیاد خودش تشخیص میده که نسخه ی قبلی موجوده.

و اما یک نکته از System Mechanic: من شخصا به این نرم افزار و متدهای کارش اطمینان ندارم. من شخصا از TuneUp Utilities استفاده میکنم چون واقعا توی کار خودش وارده. سیستم مکانیک یک سری ابزار آورده که بعضا باعث بروز مشکل هم میشه.
آخرین نسخه ی TuneUp با ویندوز 7 سازگاری کامل داره:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

join me
02-05-2010, 17:52
آره /قبلی رو هم نصب کردم اون هم مثل این جدیده شده در حالی که مشکلی نداشت /حالا چیکار کنم

ebicross
02-05-2010, 23:54
از همون Tuneup یا Regcure استفاده کنید.
دومی یعنی Regcure تخصص ویژه ای در زمینه ی رجیستری داره. تمامی مشکلات و نواقص رجیستری رو رفع میکنه با 3 کلیک.

بیا این هم آخرین ورژنش با کرک براتون آپ کردم:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

silvio_1985
30-07-2010, 15:29
سلام.
من به سریال نامبر نرم افزار system mechanic frofessional 9.0.5 نیاز دارم. کسی می تونه کمک کنه ؟ آیا این نرم افزار با ویندوز 7 و xp سازگاره ؟