PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : Cabela's Outdoor Adventures

gog2000
01-05-2010, 23:24
من در این بازی کامپیوتر شکار گوزن 2
Cabelas Outdoor Adventures 2010
دچار مشکل شدم و در این مرحله شکار اردک ها نمیتونم چجوری اردک ها را بوسیله سوت مخصوص باید به سمت خودم بیارم و شکارشون کنم

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

با زدن alt راهنمائی شو نشون میده ولی هیچی نمیشه ازش سر در اورد اگه کسی این بازی را تا حالا انجام داده راهنمائی کنه

matrix_3s
02-05-2010, 20:31
رفیق ......یه سوال فنی
بازیش چه جوریاس
اسمش که خیلی ضایس

gog2000
04-05-2010, 14:21
بازی فوق العاده است با گرافیک بسیار بالا
در نوع خود بی نظیر است. در این بازی شما در نقش یک شکارچی حرفه ای خواهید بود که باید اهداف پروازی یا موجوداتی را که در آب شناور هستند به صورت کاملا حرفه ای شکار کنید. این بازی دارای 22 مرحله کلی بازی هست که مناطق مختلف جنگلی و مرداب های زیبا را شامل می شود. از جمله مناطقی که سفر در آن ها را تجربه خواهید کرد عبارت است از امریکای شمالی و از آنجا از مکزیک سر در آورده و در نهایت به نیوزیلند سفر خواهید کرد. از جمله زیباییهای بازی می توان به شرکت در مسابقات تیر اندازی و شکار اشاره کرد. در این بازی باید نهایت دقت و تمرکز خود را همراه با یک استراتژی مناسب به کار برده تا امتیازات لازم را کسب کنید. در این بازی بر خلاف اکثر بازی های مشابه از انواع مختلف تجهیزات برای شکار استفاده خواهید کرد.

ویژگی های بازی:
ـ گرافیک فوق العاده بازی
ـ تجهیزات مدرن شکار
ـ حدود 22 مرحله کلی بازی
ـ ثبت رکوردها (امتیاز ها)
ـ استفاده از تکنولوژی هوش مصنوعی پیشرفته
ـ آموزش جامع شکار در بازی
ـ و ...
حداقل سیستم مورد نیاز:
ـ سیستم عامل: windows XPSp3 و بالاتر
ـ پردازنده مرکزی: Intel(R) Core(TM) 2 Duo 1.86 GHz or AMD Athlon(TM) 64 X2 4000 یا بالاتر
ـ حافظه موقت: 1GB برای XP و 2GB برای ویستا
ـ کارت گرافیک: 256MB یا بالاتر به همراه نصب Direct X9
ـ حافظه دائمی: 8GB

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

تصاویری از فضای بازی را می‎توانید در ادامه مطلب ببینید.

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

حجم بازی نیز 3 گیگا بایت است
از ادرس زیر نیز می توانید بازی را دانلود کنید

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

arash273
20-06-2010, 23:43
همون جور که از شکل معلومه بعد از کلیک چپ موس به جلو می کشی بعد علامت تیک سبز رنگی روی اون می یاد بعد سریع موس عقب می کشی تا بازم اون علامت ظاهر بشه:5::5::5: