PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : خطای این برنامه ساده کجاست

sadegh571
01-05-2010, 14:16
می خوام بدونم کجای این برنامه اشکال داره. این برنامه خود کتابه که من با هر محیط برنامه نویسی تست می کنم ارور می ده و اجرا نمی شه.

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

وقتی این کد رو در Turbo C++ 4.5 وارد می کنم ارور هایی که در تصویر مشاهده می کنید رو می ده.
به نظر شما اشکال از محیط برنامه نویسیه یا این کد ؟

Davood_titan
01-05-2010, 16:59
ببین  کد  اول رو اینجوری بنویس

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

sadegh571
02-05-2010, 13:29
کاری که شما گفتید انجام دادم اما هنوز خطای دوم یعنی Declaratoin syntax error برطرف نشده.
راستی چرا باید به iostream یک h. اضافه کنیم ؟

hoax3r
02-05-2010, 19:58
مشکل اصلی اینه که این کامپایلر متاسفانه مال عهد بوقه ولی دستوراتی که شما بهش دادین مال عصر حاظر است:31: در نتیجه ایجور مشکلات پیش میاد
برای حلش بجز موردی که دوستمون بالا گفت خط دوم رو هم حذف کنید ببینید چی میشه
البته کلا پیشنهد میکنم یه کامپایلر جدید نصب کنید مثل Visual Studio یا C++ Builder

sadegh571
02-05-2010, 20:40
مشکل اصلی اینه که این کامپایلر متاسفانه مال عهد بوقه ولی دستوراتی که شما بهش دادین مال عصر حاظر است در نتیجه ایجور مشکلات پیش میاد
برای حلش بجز موردی که دوستمون بالا گفت خط دوم رو هم حذف کنید ببینید چی میشه
البته کلا پیشنهد میکنم یه کامپایلر جدید نصب کنید مثل Visual Studio یا C++ Builder

من در محیط های دیگه مثل Microsoft Visual C++ 2010 Express و Borland C++ 5.02 هم تست کردم اما اون ها هم چندین ارور هنگام اجرای این کد می دهند.

hoax3r
03-05-2010, 14:58
البته اون کامپایلر بورلند هم همچین جدید نیست ولی Microsoft Visual C++ 2010 Express خوبه، و برام عجیبه که این نسخه به این کد ایراد میگیره چون کدتون مشکل نداره
ارروری رو که این کامپایلر میده رو بزارین ببینیم مشکل چیه.

rezariza
04-05-2010, 12:24
کاری که شما گفتید انجام دادم اما هنوز خطای دوم یعنی Declaratoin syntax error برطرف نشده.
راستی چرا باید به iostream یک h. اضافه کنیم ؟

خوب اون h. پسوند فایل هست که اگه به دایرکتوری include برید و تیک مربوط به پنهان کردن پسوند های شناخته شده در folder optios رو بردارید میبینید که پسوندش h. هست:27: