PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : نصب ویندوز اکس پی و ام ای (XP & ME)

mostafaeshghi
01-05-2010, 13:40
سلام دوستان عزیز

من یه سیستم قدیمی دارم با این مشخصات :

پینتویم 3 تری 733 مگاهرتز:31:
ماردبرد نمیدونم ولی اون موقع از بهترین مدلها بوده :دی
رم هم 256+ 128
هارد 20
کارت گرافیک انویدیا 32 مگابایت
پاور به مزان لازم :دی

میخام این دو ویندوز رو روش نصب کنم 3تا پارتیشن هم دارم که حجم رو هارد خیلی برام مهم نیست مهم نصب جفتشونه :)

(اکس پی بارها نصب کردم و میکشه و مشکلی نیست ;) )

میخوام با اکس پی کار اینترنتی کنم و با ام ای فقط درایور:21::27::40: بازی کنم :دی

نگید جستجو کن بعد تاپیک بزن! جستجو.گر اصلا کلمه ی نصب را ینمگشت که خب معضلیه! و وقات خیلی مناسب و کافی ای نداشتم که تاپیک زدم :)

لطفا دقیق بگید با چه ترتیبی و با رعایت چه نکاتی نصب کنم این 2ویندوز را ! :10:

ممنون از همه ی دوستان که راهنمایی میکنند :)

(اگر کسی آدرس تاپیک مناسبی در این زمینه داره بهم بده ممنون)

saeed774
01-05-2010, 20:44
کي به شما گفته که ويندوز ملنيوم يا ME براي بازي بهتر از اکس پي هست ؟!
شما براي نصب بايد ابتدا ويندوز ME رو نصب کني و حتما بايد فرمت درايو Fat32 باشه چون قابليت شناسايي NTFS رو نداره . بعد از داخل ويندوز ملنيوم ويندوز اکس پي رو با انتخاب گزينه New Installation و مسير دهي به درايواي ديگه نصب کني . براي اکس پي هر دو فرمت Fat32 و Ntfs قايل شناسايي هست . پس شما همه درايواتون رو بصورت Fat32 فرمت کنين تا داخل ويندوز ME مشکل عدم شناسايي درايواي ديگه رو نداشته باشين .

و اما پيشنهاد من اينه که همون يه ويندوز Xp رو نصب کنين و سعي کنين از SP2 استفاده کنين که براي اينترنت و بازي بهترين گزينه هست . در ثاني مگه شما چقدر جا رو هارد داري که بعد نصب دو ويندوز بخواي بازي کني اونم با اين گرافيک !!:31:

mostafaeshghi
01-05-2010, 21:55
کي به شما گفته که ويندوز ملنيوم يا ME براي بازي بهتر از اکس پي هست ؟!
شما براي نصب بايد ابتدا ويندوز ME رو نصب کني و حتما بايد فرمت درايو Fat32 باشه چون قابليت شناسايي NTFS رو نداره . بعد از داخل ويندوز ملنيوم ويندوز اکس پي رو با انتخاب گزينه New Installation و مسير دهي به درايواي ديگه نصب کني . براي اکس پي هر دو فرمت Fat32 و Ntfs قايل شناسايي هست . پس شما همه درايواتون رو بصورت Fat32 فرمت کنين تا داخل ويندوز ME مشکل عدم شناسايي درايواي ديگه رو نداشته باشين .

و اما پيشنهاد من اينه که همون يه ويندوز Xp رو نصب کنين و سعي کنين از SP2 استفاده کنين که براي اينترنت و بازي بهترين گزينه هست . در ثاني مگه شما چقدر جا رو هارد داري که بعد نصب دو ويندوز بخواي بازي کني اونم با اين گرافيک !!:31:

دوست عزیز خیلی خیلی ممنون از لطف بیکرانتون :) :40:

شما دقت نکردید :دی من نگفتم ام ای بهتره برای بازی کردن:دی بلکه مثالشو دقیق گفتم بازی درایور! این بازی روی ویندوزهای بالای ام ای اجرا نمیشه وقتی اکس پی اومد همه غمشون گرفت:دی نمیدونم به خاطر چی بود ولی با اکس پی اجرا نمیشد اصلا و تا اونجا که من دنبال کردم هیچ کس راحلشو پیدا نکرد :دی اگر کسی راه حلی میدونه بگه و منو یه دنیا خوشحال کنه:40::11::10: اون موقع با هممین سیستم درایور بازی میکردیم زندگی بود :40: همون اندازه که 2تا ویندوز و این بازی روش جا بشه برام کافیه :دی

راستی من این سیستم که ازش استفاده کینم سومی هست که استفاده میکنم و اون اولین سیستمم هست که میخوام یه جا دیگه ازش استفاده کنم وگرنه در مورد ویندوزها و اینها این اندک اطلاعات را دارم :دی

باز هم مرسی که لطف کردید:11::40:

منتظر نظر دوستان گلم هستم :40: