PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : مشاوره برای خرید گوشی با تاچ خازنی و صدای بلند

Help118
30-04-2010, 22:54
دوستان میخوام یه گوشی با صفحه لمسی بخرم دیگه دارم دیوونه میشم

ترجیحا نوکیا یا سونی اریکسون یا hTC

صفحه فقط خازنی

صفحه ال سی دیش نمی خوام زیاد گنده باشه که ضایع باشه . عرض مثل ایکس واسم قابل قبوله (صدای اسپیکرش بلند باشه که صدای زنگ براحتی شنفته شه. دوربین تو اولیت بعدیه. هندزفری خوبی داشته باشه برای پخش موسیقی)
حتما پیامک فارسی با گچ پژ بفرسته و دریافت کنه

قیمتش الان نهایت 700 تومن باشه که چند ماهه بعد بشه 500 تومن تا بگیرم

مدلهای پیشنهادی بنده از نوکیا ان 8 ایکس 6
از سونی اریکسون ایکس 10
از هاش تی سی نمی دونم
حتی یخورده به بی ال 40 ال جی هم فکر کرده بودم ولی چون می بینم کسی زیاد علاقه ای بهش نداره یا تعصبا یا تو واقعیت منم دل سرد میشم

راهنماییم نکنین بدجور ناجور قهر میکنما

fery_lion
01-05-2010, 00:26
سامسونگ omnia hd گزینه ی خیلی بهتریه
(در مورد bl40 هم باید بگم گوشی خیلی خوبیه)

total_overdose
01-05-2010, 00:33
علیکم و سلام:31:
دوست عزیز بهتون میخوره زیاد در خم ور رفتن با گوشی و برنامه این چیزا نباشید و بیشتر امکانات جانبی براتون مهمه.
من همون ایکس 6 رو پیشنهاد میدم.لازمم نیست صبر کنی چون 16 گیگش دور ور 370 تا 380 هست.صداشم عالیه.صدایه هندزفری و هندزفریشم عالیه.زیادم گنده نیست.

golmohammadi
01-05-2010, 00:54
سلام علیکم
علیک سلام ‌:
لطفا قوانین را مطالعه فرمائید

2.در انتخاب عنوان موضوع جدید دقت فرمایید.
عنوان را ویرایش کردم
به نظر من هم x6 گزینه مناسبی برای شماست

tamhanks
01-05-2010, 08:21
دوستان میخوام یه گوشی با صفحه لمسی بخرم دیگه دارم دیوونه میشم

صفحه فقط خازنی

صفحه ال سی دیش نمی خوام زیاد گنده باشه که ضایع باشه . عرض مثل ایکس واسم قابل قبوله (صدای اسپیکرش بلند باشه که صدای زنگ براحتی شنفته شه. دوربین تو اولیت بعدیه. هندزفری خوبی داشته باشه برای پخش موسیقی)
حتما پیامک فارسی با گچ پژ بفرسته و دریافت کنه

قیمتش الان نهایت 700 تومن باشه که چند ماهه بعد بشه 500 تومن تا بگیرم

مدلهای پیشنهادی بنده از نوکیا ان 8 ایکس 6
از سونی اریکسون ایکس 10
از هاش تی سی نمی دونم
حتی یخورده به بی ال 40 ال جی هم فکر کرده بودم ولی چون می بینم کسی زیاد علاقه ای بهش نداره یا تعصبا یا تو واقعیت منم دل سرد میشم

راهنماییم نکنین بدجور ناجور قهر میکنما

سلام

نظر من هم روی ایکس 6 هست.هم داخل هندزفری و هم اسپیکر گوشی خیلی خوبیه.یه هندزفری مخصوص هم داره که نمیدونم نوی بازار ایران داخل جعبه اش هست یا نه.:11:

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

merikh_merikh
01-05-2010, 12:01
به نظره من با توجه به انتظارات شما اول ایکس6
و بعد 8910
و بعد ویواز
میتونن گزینه های مناسبی باشن

Help118
01-05-2010, 13:19
سامسونگ omnia hd گزینه ی خیلی بهتریه
(در مورد bl40 هم باید بگم گوشی خیلی خوبیه)
عرض کردم سامسونگ نمیخوام

Arashdn
01-05-2010, 14:25
عرض کردم سامسونگ نمیخوام
میشه بپرسم چرا؟؟
الان سامسونگ رکورد فروش نوکیا رو شکسته
این بحث انتن ندادنم از بحث های فسیل شده و کاملا اشتباهه
منم پیشنهادم سامسونگ امنیا اچدی (i8910) هست
چون تاچ خازنی رو گوشی های محدودی دارن و بهترین انتخاب شما بدون شک همین امنیا اچدی هست

merikh_merikh
01-05-2010, 16:40
عرض کردم سامسونگ نمیخوام
پس به نظره من ايکس6 و ويواز بهترين گزينه ها هستن

fery_lion
01-05-2010, 19:13

صفحه فقط خازنی

........................................
حتی یخورده به بی ال 40 ال جی هم فکر کرده بودم ولی چون م

عرض کردم سامسونگ نمیخوام

گفتم حالا که به bl40 یه خورده فکر کردی به i8910 omnia hd هم فکر کنی:20:(ضرر که نداره 4 تا عکس و مشخصات رو چک کنی)
به هر حال اگه از سامسونگ خوشت نمیاد میتونی روی x6 فکر کنی که همونطور که دوستمون گفتن قیمت 16 گیگش 380 تومنه
(البته قصدم اصلا مقایسه ی x6 و omnia hd نیست(به دلیل اختلاف قیمتشون) اما باید بگم از نظر قیمت و به طبع امکانات و کیفیت کاملا omnia hd سرتره)
به هر حال انتخاب با شماست و سلیقه ی شما حرف اول رو میزنه:20:
در ضمن vivaz خازنی نیست

roteal2007
01-05-2010, 19:23
منم Nokia X6 16GIG رو توصیه میکنم ببین دوست من صفحه لمسی باید بزرگ باشه تا خودشو نشون بده تازه اونم از نوع خازنی....مصرف باطریشم بهتره و در جالات استفاده برای موسیقی 5 ساعت (اسمی) بیشتر از apple iohon شارژ نگه میداره...یعنی 35 ساعت.

stuv
01-05-2010, 23:19
با مشخصاتی که شما مورد نظرته x6 گزینه مناسبیه براتون و قیمتش هم خوبه

Help118
02-05-2010, 00:19
فکر ایکس 10 هم دیوونم کرده موندم هاج و واج
ان 8 هم که بدتر از اون. انگار بلندگوی ان 8 هم ذاغارته نمی دونم چی بگم

total_overdose
02-05-2010, 00:31
فکر ایکس 10 هم دیوونم کرده موندم هاج و واج
ان 8 هم که بدتر از اون. انگار بلندگوی ان 8 هم ذاغارته نمی دونم چی بگم
ببین دوست عزیز شما اگه انسانی باشید که دور بر نصب برنامه و کارای حرفه ای با گوشی باشه اصلا بلندگویه بلند این چیزا براش مهم نیست.
یکسی هم میبینید که صدایه خوب دوربین خوب شیک بودن و در مرحله بعدتر برنامه هو این چیزا براش مهمه خوب آندروید بودن یا سیمبین بود یا جاوا بودن آنچنان براش مهم نیست.
اینو برایه این برات مثال زدم که بفهمی ایکس 10 یا ایکس 6 نوکیا اصلا تو رده ی کاری هم نیستن.
شما بهتره اول برایه خودتون مشخص کنید که کدوم حالت رو دوست دارید.
ولی با شناختی که من از شما با توجه به پستاتون پیدا کردم که البته ممکنه اشتباه باشه بازم همون ایکس 6 رو پیشنهاد میدم.

Help118
02-05-2010, 14:03
سیستم عامل
هم صدای گوشی و دوربینش.. بلاخره به اندازه پولی که می دی باید بتونیم آش بخوریم یا نه.. من که نمی خوام بلندگوی گوشی صدای بلندگوهای استریوی خونگی رو بده نه!! منظورم ازز بلندیش اینه که وقتی تو جیبه و تو جای شلوغ پلوغی هستی راحت بشنوی
دوربین هم خوب مهمه واسم
برنامه خوری گوشی و استفاده بهینه از سیستم عامل و نرم افزارهای مختلف و به درد بخور مثل فرهنگ لغت های قوی و سایر برنامهها

roteal2007
02-05-2010, 17:34
سیستم عامل
هم صدای گوشی و دوربینش.. بلاخره به اندازه پولی که می دی باید بتونیم آش بخوریم یا نه.. من که نمی خوام بلندگوی گوشی صدای بلندگوهای استریوی خونگی رو بده نه!! منظورم ازز بلندیش اینه که وقتی تو جیبه و تو جای شلوغ پلوغی هستی راحت بشنوی
دوربین هم خوب مهمه واسم
برنامه خوری گوشی و استفاده بهینه از سیستم عامل و نرم افزارهای مختلف و به درد بخور مثل فرهنگ لغت های قوی و سایر برنامهها

شما سیمبین واست خوبه مطمئن باش که میتونی با برنامه هاش حداکثر استفاده رو ببری...
توصیم Nokia X6 16GIG

Help118
02-05-2010, 23:58
با چه سنگ محکی فهمیدید که سییمبین واسم خوبه؟ آخه اندروید خیلی صدا کرده مث توپ. با سیمبیان زیاد کار کردم جز کندی و سردرگمی چیز دیگه ای ازش ندیدم

hamidkabiri6270
03-05-2010, 00:06
با چه سنگ محکی فهمیدید که سییمبین واسم خوبه؟ آخه اندروید خیلی صدا کرده مث توپ. با سیمبیان زیاد کار کردم جز کندی و سردرگمی چیز دیگه ای ازش ندیدم

دوست من با توجه به انتظاراتت از گوشی ایکس 6 گوشی بسیار خوبی میتونه باشه.بازم انتخاب با خودته و به سلیقه خودت بر میگرده.

Help118
03-05-2010, 14:10
حالا شد احتمالا ایک 6 بگیرم دستم عادت کنه بعدا برم ان 8 بگیرم

roteal2007
03-05-2010, 18:55
حالا شد احتمالا ایک 6 بگیرم دستم عادت کنه بعدا برم ان 8 بگیرم

ببین دوست عزیز شما 2 تا راه داری.
1.اگه خیلی عجله اری و لنگه گوشی هستی که برو x6 بگیر.
2.اگر نه تا تابستون صبر کن اومدن اینهمه سیستم عامل موبایل که هر کدوم یه مزایا و معایب خودشون رو دارن
بذار تا امتحانشونو پس بدن بعدش یه گوشی ایده آل بخر.
متلا من دو سال پیش p1i گرفتم و الان UIQ3 دیگه منسوخ شده حتی فریمور جدید هم واسش نمی آد.....:41:

Help118
04-05-2010, 13:39
بررسی کردیم دیدیم که ایکس 10 اصلا ساپورت فارسی نداره و معلوم نیست که 2.1 اون هم ساپورت کنه گرچه بروبکس گهگداری میگن صفحه کلید فارسی نصب می کنیم و از این حرفا ولی راه حل کلی نیس

ان 8 هم که به این زودیا قرار نیست بیاد گرچه گوشی فوق العاده خوبیه

سامسونگ هم بیخیالش

می مونه از نوکیا ایکس6 بخصوص 32 گیگش و بعد اون هاش تی سی حالا در این مورد هم یه بحث کوچولویی بکنیم راه دوری نمی ره..
قبلا از زحماتی که دوستان کشیدن و وقتشونو تلف کردن واسه این موضوع من تقدیر و تشکر رو می کنم

t2download
21-05-2010, 15:52
:40:x6.16GB:11:

merikh_merikh
21-05-2010, 21:50
البته 8910 هم گزینه یخوبیه

t2download
21-05-2010, 23:49
I Love You N[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

merikh_merikh
22-05-2010, 07:58
I Love You N[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
این جا هدف مشاوره میباشد نه این که شما بیاین بگین نوکیا دوست دارین.
نظره شما محترم ولی به جای این پست ها مشاوره های درستی در جهت اهداف تاپیک بدین.
ممنون

t2download
22-05-2010, 10:07

-------------------------------------------------------------------------

شما دوست من چرا همش میگین 8910 نکنه خبریه

merikh_merikh
22-05-2010, 15:05

-------------------------------------------------------------------------

شما دوست من چرا همش میگین 8910 نکنه خبریه
اگه دقت کنید شما در یک تاپیک دیگه به من میگید چرا همش میگم ویواز و در این تاپیک به من میگید چرا همش میگم 8910......!
دلیل اینکه من در این تاپیک یه چیز میگم و در تاپیک دیگه چیزه دیگه اینه چون من با توجه به انتظارات کابران نظر میدم و کاربران نظرات و کاربرد های متفاوتی دارن در نتیجه منم گوشی های متفاوتی را با توجه به انتظارات کاربران نام میبرم.
ولی شما همش میگی ایکس6......

t2download
22-05-2010, 16:06
اگه دقت کنید شما در یک تاپیک دیگه به من میگید چرا همش میگم ویواز و در این تاپیک به من میگید چرا همش میگم 8910......!
دلیل اینکه من در این تاپیک یه چیز میگم و در تاپیک دیگه چیزه دیگه اینه چون من با توجه به انتظارات کابران نظر میدم و کاربران نظرات و کاربرد های متفاوتی دارن در نتیجه منم گوشی های متفاوتی را با توجه به انتظارات کاربران نام میبرم.
ولی شما همش میگی ایکس6
--------------------------------------------------------------

من اگه خطایی کردم عذر میخوام ولی من تو هر تاپیک نذر مختلف دارم من که مکاینده فروش نوکیا نیستم که ؟؟؟؟؟؟؟:11:

Anonymous13
22-05-2010, 16:35
بهتر از ميلستون گيرت نمياد / از ما گفتن بود :20: