PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : برگرداندن فايل هاي حذف شده

manya-atashin
30-04-2010, 22:50
سلام

دوستان شديدا به كمكتون نياز دارم

من يك عالمه (چند گيگ) عكس خانوادگي و كاري و ... داشتم تو كامپيوتر
كه بخاطر بازيگوشي برادر زادم همه حذف شد:41:
الان بايد چي كار كنم؟
اگه برنامه هست + آموزش
اگه سي دي هم باشه خيلي بهتره:11:
لطفا كمكم كنيد
ممنون

ar.behnam
30-04-2010, 22:59
برنامه که زیاد هست فقط باید زحمت دانلودش رو بکشی بقیش با صاحب نظران ...
البته واسه این که فایلهات از دست نره روی اون درایوی که عکس و .. داشتی اصلا و اصلا وارد نشو و فایل نریز حتی 1مگ

---------- Post added at 11:59 PM ---------- Previous post was at 11:58 PM ----------

من recover my files استفاده میکنم ولی توصیه نمیکنم اجازه بده سایرین نظر بدهند و ریسک کاری رو نکن

آنتی
01-05-2010, 10:24
سلام
برنامه ای که اکثر کاربرها از اون نیجه گرفته اند برنامه GetDataBack بوده است
امتحان کنید
موفق باشید

almata
01-05-2010, 10:32
لینک دانلود GetDataBack نسخه کامل

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

Lord-Voldemort
01-05-2010, 21:14
:: بازیابی اطلاعات از دست رفته توسط Recover My Files 3.98.5266 ::

قطعات کامپیوتری دستگاه های حساسی هستند که با قرار گرفتن در مقابل کوچک ترین خطرات احتمالی سخت افزاری مانند نوسانات برق و یا ضربه آسیب می بینند و و در صورت تعمیر هم دیگر آن بازده اولیه را نخواهند داشت، حال فرض کنید که قطعه سخت افزاری که آسیب ببیند هارد دیسک شما باشد. هارد قسمتی از کامپیوتر می باشد که تمامی اطلاعات شخصی و سیستم عامل بر روی آن قرار دارند. اطلاعات شخصی می تواند هر چیزی مانند عکس ، فیلم ، اطلاعات تجاری ، پروژه های تحقیقاتی یا کاری و ... باشد. حال اگر هارد شما به هر علتی دچار مشکل شود و اطاعات آن از بین برود چه می کنید؟ یا بر اثر نصب یک برنامه برای پارتیشن بندی به طور اشتباه اطلاعات یک درایو از هارد شما پاک شود ، آن وقت چه؟

به همین منظور برنامه های برای بازیابی اطلاعات از دست رفته طراحی شدند تا بروز این چنین مشکلاتی کاربران دارای راه حلی منطقی باشند.

Recover My Files یکی از مشهورترین برنامه های در این زمینه است. این برنامه با اسکن کرد هارد و یا درایو خاصی اطلاعات پاک شده آن را برای کاربر لیست کرده و امکان بازیابی آن ها را فراهم می کند. استفاده از این نرم افزار بسیار ساده می باشد و به گونه ای طراحی شده که حتی کاربران مبتدی نیز به راحتی می توانند از آن استفاده کنند. این برنامه علاوه بر توانایی باز گردانی اطلاعات هارد قابلیت باز گردانی اطلاعات پاک شده دستگاه های دیگری همچون دوربین های دیجیتال را نیز دارا می باشد.

این برنامه از سرعت بالایی برای بازیابی اطلاعات برخوردار می باشد و نیاز به انتظار زمان زیادی همانند برنامه های مشابه ندارد.

این برنامه از توانایی های زیر برخوردار می باشد:

- بازگردانی اطلاعات پاک شده از هارد دیسک

- بازگردانی اطلاعات یک درایو فرمت شده

- همچنین این برنامه قابلیت باز گردانی فایل های پاک شده از سطل آشغال ویندوز را نیز دارد.

- گرفتن فایل ها بعد از خطاها و مشکلات به وجود آمده در پارتیشن بندی

- تمامی سند های متنی ، عکس ها ، فایل های تصویری و email ها توسط این برنامه قابل بازیابی هستند.

- این برنامه قابلیت بازگردانی اطلاعات از هارد دیسک ، کارت های حافظه ، Flash Memory ها ، فلاپی دیسک و ... را نیز دارا می باشد.

Size : 6 MB

Download Recover My Files 3.98.5266

نسخه ی Recover My Files 4.5.2.729

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

manya-atashin
02-05-2010, 14:32
سپاسگزارم دوستان

bidgol
05-05-2010, 10:35
من از نرم افزار های مختلف استفاده کردم برای برگردوندن عکس هايی که خيلی باسم مهمن
با استفاده از نرم افزار های مختلف امتحان کردم بعضی ها نتونستن و يکی هم که يه بخش هايی را برگردوند عکس ها
را در حجم کم يعنی مثلاً يه عکس 3 مگاپيکسلی را در حد يک آيکون برميگردونه
هر گونه راه حلی را با کمال باز ميپذيرم پلييز help me

آنتی
05-05-2010, 20:15
سلام
فایلهای شما del شده یا درایو را فرمت کردید ؟؟؟
روی اون درایو اطلاعات جدید ریختید یانه ؟
با چه برنامه ای امتحان کردید؟؟/

bidgol
06-05-2010, 08:30
سلام
فایلهای شما del شده یا درایو را فرمت کردید ؟؟؟
روی اون درایو اطلاعات جدید ریختید یانه ؟
با چه برنامه ای امتحان کردید؟؟/

سلام
فایلهای من del شده !
روی اون درایو اطلاعات جدید نریختم
با برنامه O&O MediaRecovery امتحان کردم

آنتی
06-05-2010, 19:39
بازم سلام
توی برنامه GetDataBack گزینه چهارم (I want to recover deleted files ) را انتخاب کن و بزار اسکن کنه
به احتمال زیاد پیدا میکنه