PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : مشکل با فایل rar

swot
30-04-2010, 22:28
دوستان سلام / من فیلمی را دانلود کردم که از 2 تا پارت rar تشکیل شده است /اولی را که دانلود کردم نتونستم باز کنم و ارور میداد /قسمت دوم را هم دانلود کردم /حالا موفق شدم که فایلها را باز کنم و فیلم را ببینم / در هر دو پارت یک فیلم با یک اندازه هست در صورتی که فایل زیپ شده حجم اونها متفاوته /و مشکل دیگه ای که دارم کیفیت فیلمها خوب نیست یعنی فریم به فریم پخش میشه باید بگم که این فیلم کیفیت بالایی داره 3064kbps ولی نمیدونم چرا کیفیتش اینجا خوب نیست /لطفا راهنماییم کنید که چه طور این فیلم را با همون کیفیت اصلی ببینم /ایا نرم افزار خاصی وجود داره برای دیدن این نوع فیلمها؟ ممنون میشم

hsna
01-05-2010, 02:15
اگر شما فیلم را extract کرده اید دیگر مشکل شما از فایل rar نیست باید یا کارت گرافیک رو تنظیم کنید یا با یک player مناسب فیلم رو پخش کنید

almata
01-05-2010, 05:49
اگر شما فیلم را extract کرده اید دیگر مشکل شما از فایل rar نیست باید یا کارت گرافیک رو تنظیم کنید یا با یک player مناسب فیلم رو پخش کنید
بله دوست عزیز مشکل از کارت گرافیک شماست ولی اگر شما از کارت گرافیک خودتان اطمینان دارید پیشنهاد می کنم نوم افزار GOM Player رو نصب کنید.

djsystem
01-05-2010, 06:05
با یه player دیگه امتحان کنم
jet audio یا vlc player بد نیست

swot
01-05-2010, 15:53
مرسی از راهنمایی /تو نرم افزار gom player فقط صدا دارم /ولی با نرم افزار km player هم صدا و هم تصویر وجود داره /خودمم احتمال میدم از کارت گرافیک باشه /کارت گرافیک من مال 8 سال پیشه / ATI 128هست