PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : پرسش و پاسخ درباره: نمکدون (مجموعه‌ای از محبوب‌ترین شکلک‌ها)

صفحه ها : [1] 2

labkhand
29-04-2010, 23:13
با سلام خدمت تمام دوستان خوبم در انجمن پی سی ورلد

پس از مدت ها تلاش برای شما نرم افزاری کاملا فارسی و رایگان طراحی کردم تا در محیط انجمن از صحبت با دوستان خود بیشتر لذت ببرید.

این نرم افزار با حجمی کم میتواند در کنار مرورگر شما مانند یک سایت اجرا شود و شما از امکانات اون بهرمند شوید

برخی از امکانات نرم افزار

محیط زیبا: سعی شده محیطی زیبا و کابرپسند در اختیار شما قرار بگیرد

بارگذاری سریع: این سیستم سرعت بارگذاری شکلک ها را به اوج خود می رساند چون دیگه نیازی به بارگذاری از سرور نیست و شما تنها یک بار آن را روی سیستم خود بارگذاری می کنید و سپس در دفعات بعد تمام شکلک ها از روی سیستم شما به سرعت بارگذاری می شود

انتخاب آزادانه: شما در این نرم افزار قادر هستید هر کدام از گروه شکلک ها را که پسند کردید آن را به شهر نمکدون خود اضافه کنید و از اختصاص دادن فضا به شکلک هایی که خوشتون نمیاد جلوگیری کنید یا اگر مایل بودید نسخه ی کامل آن را دریافت کنید!

ثبت در مرورگر: این قابلیت دسترسی شما به نرم افزار را بسیار سریع تر می کند

کپی کد شکلک تنها با یک کلیک: این قابلیت طعم سرعت ثبت شکلک ها را در گفتگوهایتان به شما می چشاند

بروزرسانی گروه شکلک ها: این نرم افزار قابلیت بروز رسانی گروه شکلک ها را نیز دارا می باشد که باعث می شود همیشه جدیدترین شکلک ها را داشته باشید

39 گروه مختلف از شکلک: شما در دنیایی با بیش از 4200 شکلک قرار خواهید گرفت!!!

قابلیت استفاده به صورت شخصی و پرتابل: هر کسی میتواند گروه های دلخواه خود را نصب کرده و یک نسخه ی اختصاصی برای خود درست کند و از آن به صورت پرتابل استفاده نماید(برای اطلاع بیشتر در مورد ساخت و استفاده از نخسه ی پرتابل اختصاصی به بخش تبلیغات در سایت مراجعه کنید)

برای دانلود نرم افزار به آدرسی که در پایین این پوستر درج شده رجوع کنید

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

لینک سایت برای دانلود

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

برای دریافت نسخه ی کامل به این صفحه مراجعه کنید و روی آیکون بزرگ (N) که رنگ شده می باشد کلیک کنید و پس از ثبت نام نسخه ی کامل را دریافت کنید

امیدوارم که مورد قبول دوستان خوبم قرار بگیره...اگر باز هم سوالی بود من در خدمتم:11:

از zed2 و cdp و oracleorator و dreamland که من را در ساخت این محصول یاری کردند بسیار متشکرم.

سیستم توصیه شده برای نمکدون:

سیستم عامل : ویندوز هفت یا xp - در سیستم عامل های دیگر نیز به صورت پرتابل قابل استفاده است ( روش استفاده به صورت پرتابل در صفحه ی اخبار بخش پاسخ به سوالات بیان شده است )

مرورگر : فایرفاکس firefox - اینترنت اکسپلورر IE - سی مانکی seamonkey

رزولیشن نمایشگر : 1280X1024 بهترین رزولیشن پیشنهادی می باشد اما با رزولیشن های بالاتر نیز مشکلی ایجاد نمی شود... اگر رزولیشن شما پایین تر از این میزان می باشد شما میتوانید با اسکرول کردن صفحه از نمکدون استفاده کنید.

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

پست های مهم و کمک کننده

در صورت برخورد با برخی مشکلات به این پست ها مراجعه کنید

نمکدون استفاده از نمکدون در سایر مرورگرها!! (این افزونه توسط لبخند تست نشده است و تمام جوانب نصب آن بر عهده ی کاربر می باشد)

استفاده از نمکدون در سایر مرورگرها!! (روش دوم)

اگر باز هم سوالی هست به اینجا مراجعه کنید( بخش اخبار )

mohammad.ef
30-04-2010, 00:26
سلام .

روش ثبت شهر را میشه توضیح بدین ؟

labkhand
30-04-2010, 06:38
سلام .

روش ثبت شهر را میشه توضیح بدین ؟

ثبت شهر بسیار ساده است...درون راهنمای نرم افزار توضیح دادم ولی اشکال نداره اینجا هم میگم...

در محیط نرم افزار یک آیکون رنگی با نشان N وجود دارد (شناسه) که با کلیک روی اون یک کارت به شما نشان داده می شود...سپس کد روی کارت را به آدرس ایمیل بالای همان کد ارسال می کنید که میتوانید برای سریع تر شدن کار روی نوار سیاه کارت کلیک کنید

پس از اینکه کد ارسال شد سرور به صورت خودکار برای شما سریال گروه ها را ارسال می کند.

موفق باشید[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

PeZooZo
30-04-2010, 18:35
نصب کردم ولی فایل اجرای نداره؟!!
چجوری run کنمش؟!!!

cdp
30-04-2010, 19:08
چجوری run کنمش؟!!!
سلام

روش 1- بعد از نصب یک shortcut روی دسکتاپ ساخته میشه که اون رو باید اجرا کنید...
روش 2- به محل نصب برید و فایل namakdoon_city.html رو اجرا کنید...

***موفق باشیـد***

PeZooZo
30-04-2010, 19:54
پاکش کردم..
چی بود این!!!
qsmail از این خیلی بهتره...

labkhand
01-05-2010, 13:25
پاکش کردم..
چی بود این!!!
qsmail از این خیلی بهتره...

شکلک هایی که در این نرم افزار یافت میشه در qsmile وجود نداره[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] و علاوه بر اون شکلک های qsmile نیز بزودی در گروه ریزه میزه قرار میگیره[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

---------- Post added at 01:25 PM ---------- Previous post was at 01:21 PM ----------

چجوری run کنمش؟!!!

میتواند در کنار مرورگر شما مانند یک سایت اجرا شود

این نوشته را مگر نخوندید....مانند یک سایت یعنی با پسوند html نه exe[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

labkhand
02-05-2010, 13:36
هم اکنون در حال ساخت گروه زرد آلو هستم...یکی از محبوبترین گروه های نمکدون[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]این گروه بالای 600 شکلک رو دارا هست و اگر خدا بخواد بزودی چراغش سبز میشه![ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

zed2
02-05-2010, 18:50
گروه هایی که تا الان فعال هستن
ابر سفید - بچه سرباز - سر پیازی
گروهی که بزودی راه می افتد
زرد الو

راستی چرا لینک دانلود فایل اجرایی رو نزاشتی تو پست اول؟:13:

ardalan_zapata
02-05-2010, 19:41
کو لینک دانلود ؟!

Vahid.Mob.14
02-05-2010, 20:58
پایین اون عکس نوشته.

rassool
02-05-2010, 21:09
با اجازه لبخند
اینم لینک دانلود خودمنم 10 دقیقه گشتم تا پیدا کردم . لطف کنین خودتون به پست اول اضافش کنید .

golabi2
02-05-2010, 21:10
ببخشید کسی شهر شکلک رو تداره؟

labkhand
02-05-2010, 21:47
گروه هایی که تا الان فعال هستن
ابر سفید - بچه سرباز - سر پیازی
گروهی که بزودی راه می افتد
زرد الو

راستی چرا لینک دانلود فایل اجرایی رو نزاشتی تو پست اول؟:13:

خودت گقتی ممکنه (فیل تر) بشه!!!...چشم تسلیم میذارم[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

---------- Post added at 09:45 PM ---------- Previous post was at 09:42 PM ----------

با اجازه لبخند
اینم لینک دانلود خودمنم 10 دقیقه گشتم تا پیدا کردم . لطف کنین خودتون به پست اول اضافش کنید .

اضافه شد عزیز دلم...دلیلش هم این بود که فکر کردم ممکنه( فیل تر) بشه[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

---------- Post added at 09:47 PM ---------- Previous post was at 09:45 PM ----------

ببخشید کسی شهر شکلک رو تداره؟

اینجا جاش نیست پسر خوب[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] من شهر شکلک رو دانلود کردم ولی نصب نمی شد[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

labkhand
03-05-2010, 22:20
بیش از 50 درصد گروه زردآلو ساخته شد!

این گروه میتونم بگم بزرگترین و جذاب ترین گروه نمکدون هست!!! به پیش میرویم تا تکمیل آن[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

labkhand
08-05-2010, 15:18
'گروه زردآلو دیگه داره حال و هوای سبز پیدا میکنه...90 درصد تکمیل شد!!![ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

labkhand
09-05-2010, 00:11
گروه زردآلو آماده ی دعوت است...نصبش کنید و برید حالشو ببرید[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

هم اکنون چهار گروه آماده به دعوت هستند و شما توانایی دسترسی به 1022 شکلک را دارا می باشید[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

labkhand
09-05-2010, 01:17
گروه بعدی که برای دعوت آماده میشود کدوم گروه باشه؟.....مثل اینکه کسی جواب نمیده[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]گروه بعدی گروه آتیشی انتخاب شد[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

labkhand
10-05-2010, 23:43
گروه آتیشی با 13 شکلک آماده برای دعوت می باشد[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

هم اکنون میتوانید 1035 شکلک را به شهر خود اضافه کنید

rassool
11-05-2010, 08:11
لطفا گروه آبنباتی رو آماده کنید .ممنون

labkhand
11-05-2010, 13:18
لطفا گروه آبنباتی رو آماده کنید .ممنون

بر روی چشم رسول جان[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

labkhand
11-05-2010, 23:28
گروه آبنیاتی با 62 شکلک آماده ی دعوت شد[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

هم اکنون می توانید 1097 شکلک را به شهر خود اضافه کنید!!![ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

rassool
12-05-2010, 12:57
گروه آبنیاتی با 62 شکلک آماده ی دعوت شد[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

هم اکنون می توانید 1097 شکلک را به شهر خود اضافه کنید!!![ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
واقعا ممنون دوست عزیز . گروه ریزه میزه هم اگه میشه زحمتشو بکش :11:

labkhand
12-05-2010, 23:33
واقعا ممنون دوست عزیز . گروه ریزه میزه هم اگه میشه زحمتشو بکش :11:

یا رحمان!!!![ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] گروه ریزه میزه یک گروه ریزه میزه نیست...بالای 500 شکلک داره ولی چشم کار بر رویش آغاز میگردد[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

sina_sina _ams
13-05-2010, 15:02
این عجیب ترین نرم افزاری بود که تا حالا دیدم
اول این که وقتی برنامه رو نصب میکنی هیچ فایل اجرایی وجود نداره
بعدش اینکه لینک گروه ها معلوم نیست کجای سایت هست و باید از طریق namakdoon_city توی مسیر پوشه ها پیدا کنیم !
بعد اینکه برای نصب هر گروه نیاز به سریال نامبر یا شاید بهتره بگیم پسورد چون تا سریال نامبر ! وارد نکنیم اصلا نمیشه گروه رو نصب کرد پس پسورد بگیم بهتره خوب باید کد رو بفرستیم تا پسورد رو برامون بفرسته !!!

خوب کد همه گروه ها یکی هست یا فرق داره ؟خوب چرا اصلا گروه ها کد داره ؟ یا چرا برای راحتی کد ها رو همینجا قرار نمیدید
من که متوجه نشدم این کارها برای چی هست؟!
اگر این برنامه رایگان هست پس دیگه این همه درد سر برای چیه
مطمئن باشید اولین و مهم ترین اصل برای یه نرم افزار سادگی و راحتی کار با اون هست

cazador
13-05-2010, 15:14
آفرین واقعاً عالیه [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
اگه خواستین میتونم تو یه سایت که عضوم واستون تبلیغ کنم [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

rassool
13-05-2010, 15:25
بعدش اینکه لینک گروه ها معلوم نیست کجای سایت هست و باید از طریق namakdoon_city توی مسیر پوشه ها پیدا کنیم !
بعد اینکه برای نصب هر گروه نیاز به سریال نامبر یا شاید بهتره بگیم پسورد چون تا سریال نامبر ! وارد نکنیم اصلا نمیشه گروه رو نصب کرد پس پسورد بگیم بهتره خوب باید کد رو بفرستیم تا پسورد رو برامون بفرسته !!!

خوب کد همه گروه ها یکی هست یا فرق داره ؟خوب چرا اصلا گروه ها کد داره ؟ یا چرا برای راحتی کد ها رو همینجا قرار نمیدید
شما یه بار پسوردو بگیری کافیه پسورد واسه همه گروهها یکی هست :10:

labkhand
13-05-2010, 22:20

شما هنگام کار با نمکدون باید حتما به اینترنت متصل باشید و به گروه ها رجوع کنید و روی روبان سیاه کارت اگر نام( دعوت ) را مشاهده کردید کلیک کنید....کمی در صفحه کارت صبر کنید تا روبان لود بشود....در ضمن من که راهنما رو در همون صفحه ی خانگی قرار دادم...شما مطالعه کردید؟

کد گروه ها همه یکی هست و کسی نباید کد رو فاش کنه[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] چون حقوق این نرم افزار رو ضایع میکنه...اینکار هم برای این هست که به کاربران این نرم افزار دسترسی داشته باشم و علاوه بر اون بدونم چند نفر از این نرم افزار استفاده می کنند...من تا جایی که ممکن هست ثبت شهر رو آسون کردم...یعنی زدن یک ایمیل اینقدر سخته؟؟؟[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]دوستان گلم از شما خواهشمندم حقوق این نرم افزار را حفظ کنید...من برای کسانی که شهر خود را ثبت کرده باشند هدیه در نظر گرفته ام که پس از قرعه کشی به برنده اهدا میشه[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] فقط کمی صبر کنید تا تعداد کاربران بیشتر بشه[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

Xx Hossein xX
15-05-2010, 20:47
من ثبت نام کردم فقط یه کم کار با هاش سخته ....[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

اگه قابلیتی داشت که خود کاربر میتونست بهش شکلک اضافه کنه خیلی خوب میشد .. [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

فقط لطفا این گروه ریزه میزه رو سریع تر آماده کن ... [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
ممنون ...[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

labkhand
15-05-2010, 22:05
من ثبت نام کردم فقط یه کم کار با هاش سخته ....[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

اگه قابلیتی داشت که خود کاربر میتونست بهش شکلک اضافه کنه خیلی خوب میشد .. [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

فقط لطفا این گروه ریزه میزه رو سریع تر آماده کن ... [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
ممنون ...[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

از چه نظر سخته حسین جان؟...اگه تبدیل فایرفاکس به IE هست بهتره در صفحه ی خانگی تبدیل کنی تا بقیه صفحات نیز با IE لود بشه[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

گروه ریزه میزه هم حدود 40 درصد تکمیل شده...چشم...سعی میکنم سریع تر حاضر بشه[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

AB
15-05-2010, 22:07
بدک نیست ولی اگه بصورت نرم افزار جدا باشه خیلی بهتره.مثلا یه صفحه کوچیک بالای ساعت باشه.اگه اینطوری باشه خاصیت Always On Top هم باید داشته باشه.

یوزر اینترفیس به نظر من جالب نیست و شبیه بازی های پازلی میمونه.:20:

من به راحتی استفاده امتیاز 2 از 5 میدم.کپی پیست زیاد راحت نیست.به نظر من اگه همونطور که گفتم(کنار ساعت) باشه و خاصیت درگ اند دراپ داشته باشه عالی میشه.

در ضمن اگه نرم افزار رایگانه سریال یه چیز بی معنی هست و فقط تعداد کاربرو کم میکنه.مگر این که به ارقامی احتیاج داشته باشین که بگین مثلا اینقدر آدم ثبتش کردن(که باز تو نرم افزار رایگان هیچ معنی نداره.)

در قسمت ادد ریموو هم به جای ورژن برنامه کد رو مینویسه.

با تشکر.
:11:

dverbame
16-05-2010, 10:39
سلام. من کد رو گرفتم. ولی نمدونم چه جوری باید استفاده کنم ؟؟؟

مثلا من الان شهر زردالو رو دارم.

و توی شکلک ها هستم. اما نمدونم چی کار باید بکنم . فقط یه عالمه شکلک اونجاست که کپی کردنشونم . لینک ا سیستم میده . چه جوری کپی کنم ؟؟؟ :13:

راستی ممنونم. خیلی عالیه. خسته نباشی:31:

dverbame
16-05-2010, 11:06
سلام. من کد رو گرفتم. ولی نمدونم چه جوری باید استفاده کنم ؟؟؟

مثلا من الان شهر زردالو رو دارم.

و توی شکلک ها هستم. اما نمدونم چی کار باید بکنم . فقط یه عالمه شکلک اونجاست که کپی کردنشونم . لینک ا سیستم میده . چه جوری کپی کنم ؟؟؟ :13:

راستی ممنونم. خیلی عالیه. خسته نباشی:31:

مشکلم حل شد :31:

من با فایر فاکس کار میکردم که نوشته بودین کار نمیکنه :31:

راستی من برای تبادل بنر حاضرم :46:

dverbame
17-05-2010, 00:10
اقا از این ریزه میزه ها چقد دیگه مونده ؟؟ من که بی تابشم

imanparsa
17-05-2010, 01:19
ممنون و با تشكر

imanparsa
17-05-2010, 13:03
سلام بچه ها اين شناسه كجايه؟؟؟
كه واسه ثبت شهر ازش استفاده ميشه؟؟؟؟
توي كدوم صفحه است؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟:11:

imanparsa
17-05-2010, 16:48
بچه ها يكي جواب منو بده........................................

cdp
17-05-2010, 18:13
بچه ها يكي جواب منو بده........................................

1. سلام
2. راهنما رو بخون...
3. توی صفحه اصلی یه دکمه هست نوشته "شناسه" اون رو یزن و اون کدی که نشون میده رو ایمیل کن...

imanparsa
17-05-2010, 18:41
1. سلام
2. راهنما رو بخون...
3. توی صفحه اصلی یه دکمه هست نوشته "شناسه" اون رو یزن و اون کدی که نشون میده رو ایمیل کن...
منظور از صفحه ي اصلي كدوم صفحه است؟؟؟؟؟؟؟؟
صفحه ي سايت ؟؟؟
يا صفحه اي كه توي سيستم نصب شده و لينك سيستم ميده؟؟؟؟؟
:41:

zed2
17-05-2010, 22:23
همان صفحه ای که توی سیستم هست رو باز کن بعد برو تو صفحه شکلک ها پایین سمت راست نوشته شناسه برو انجا و ادرس ایمیل رو کپی کن و بزار تو بخش فرستنده ایمیل.:46:

بچه ها این پلاگینی که باسه فایر فکس باید نصب کنیم ie tab است؟

ویرایش:
نخیر
مثل اینکه مشکل یکجای دیگر است
این با ie 6 سازگار هست؟
چون تو ie هم وقتی روی عکس کلیک می کنم و بعد ctrl+v رو می زنم ادرس فایل رو تو سیستمم بهم میده.........

imanparsa
18-05-2010, 00:33
همان صفحه ای که توی سیستم هست رو باز کن بعد برو تو صفحه شکلک ها پایین سمت راست نوشته شناسه برو انجا و ادرس ایمیل رو کپی کن و بزار تو بخش فرستنده ایمیل.:46:

ویرایش:
نخیر
این با ie 6 سازگار هست؟
چون تو ie هم وقتی روی عکس کلیک می کنم و بعد ctrl+v رو می زنم ادرس فایل رو تو سیستمم بهم میده.........
من شكلك ها را نصب كردم و بعد هم گروه ابنباتي رو دانلود كردم و تمام شكلك هاي ابنباتي واسم اومدن.
ولي وقتي كليك چپ ميكنم رو شكلك و بعد ctrol+v رو ميزنم اين رو مينويسه مثلا الان همين جا خواستم شكلك بزارم كه اينو نوشت.
چي كار كنم ؟
:37:

imanparsa
18-05-2010, 12:21
من هر جايي كه اون كد رو ميزنم نمياد. حتي داخل اينترنت اكسپلور.نميدونم ديگه بايد چي كار كنم ؟

imanparsa
18-05-2010, 12:31
من شكلك ها را نصب كردم و بعد هم گروه ابنباتي رو دانلود كردم و تمام شكلك هاي ابنباتي واسم اومدن.
ولي وقتي كليك چپ ميكنم رو شكلك و بعد ctrol+v رو ميزنم اين رو مينويسه مثلا الان همين جا خواستم شكلك بزارم كه اينو نوشت.
چي كار كنم ؟
بچه ها لطفا يه دفعه ي ديگه راهنمايي كنيد آخه چنذ تا از دوستام همين مشكلي كه من دارم رو دارن
چه كار بايد كرد؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟:41:

zed2
18-05-2010, 13:08

ویرایش:
نخیر
این با ie 6 سازگار هست؟

چي كار كنم ؟

من هر جايي كه اون كد رو ميزنم نمياد. حتي داخل اينترنت اكسپلور.نميدونم ديگه بايد چي كار كنم ؟

بچه ها لطفا يه دفعه ي ديگه راهنمايي كنيد آخه چنذ تا از دوستام همين مشكلي كه من دارم رو دارن
چه كار بايد كرد؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟:41:
چقدر عجله داری:31:

من فهمیدم باز مشکلم چیه ( یک خط رو فراموش کردم تو راهنما- چرا من همیشه این نکات رو یادم می ره:9:)
تو راهنما اخرش نوشته نکته که مال ie هست که تو ie وقتی صفحه رو باز می کنی یک نوار زرد که میاد بالای ان که باسه تایید کارکردن اسکریپ است. رو نوار کلیک راست کن و allow رو بزن تا مشکل حل شه:46:.
تمام:46:

labkhand
18-05-2010, 14:20
در قسمت ادد ریموو هم به جای ورژن برنامه کد رو مینویسه.

خب این کد همون ورژن نرم افزار هست که ارسال می کنید[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

labkhand
18-05-2010, 14:40
ببخشید دوستان گلم...من چون درگیر ساخت نرم افزار هستم وقت نکردم به مشکلات شما رسیدگی کنم...دوستان گلم zed2 و cdp هر وقت من نبودم جوابتون رو میدن[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

Dreamland
18-05-2010, 14:49
لطفا اگر مقدوره گروه نی نی موش رو آماده کنید

با سپاس فراوان:11:

labkhand
18-05-2010, 15:01
لطفا اگر مقدوره گروه نی نی موش رو آماده کنید

با سپاس فراوان:11:

چشم...پس از ریزه میزه...فعالیت روی نی نی موش آغاز میگردد[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

imanparsa
18-05-2010, 15:04
ببخشید دوستان گلم...من چون درگیر ساخت نرم افزار هستم وقت نکردم به مشکلات شما رسیدگی کنم...دوستان گلم zed2 و cdp هر وقت من نبودم جوابتون رو میدن

file:///G:/DOCUME%7E1/ADMINI%7E1/LOCALS%7E1/Temp/moz-screenshot-4.pngfile:///G:/Program%20Files/namakdoon%20city/images/abn13.gif

---------- Post added at 04:04 PM ---------- Previous post was at 04:03 PM ----------

file:///G:/Program%20Files/namakdoon%20city/images/abn13.gif اقا نمياااد

Borhan72
18-05-2010, 16:44
من آخر نفهميدم رمز هاشو از كجا گير بيارم...
رمز bache sarbaz چيه؟؟؟
از كجا گير بيارم؟؟؟
بهتر بود يه فايل بود كه همشون توش بودن.....

cdp
18-05-2010, 17:03
با اجازه...

من مراحل رو مینویسم و شما هم به ترتیب عمل کنید...

نکات:

این برنامه فقط با مرورگر های Internet Explorer یا FireFox (در صورت نصب Add-ons) کار میکنه پس با مرورگر های دیگه باز نکنید...
اگه میخواید این برنامه رو توی FireFox اجرا کنید این رو بخونید:

• باید این Add-ons رو نصب کنید

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید• بعد از نصب گوشه مرورگر(پایین سمت راست) آیکن فایرفاکس ظاهر میشه...روی اون کلیک کنید...اگه صفحه مثل زیر براتون اومد مثل عکس عمل کنید...

• بعد آیکن IE اون پایین میاد... [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

• روی نواری که در بالای مرورگر میاد یک بار کلیک کنید و گزینه Allow Blocked Content... انتخاب کنید و روی Yes کلیک کنید.

روش استفاده:

برنامه رو اجرا کنید... (فایل namakdoon_city.html داخل محل نصب برنامه رو اجرا کنید)
در صورتی که از فایرفاکس استفاده میکنید با مراحل گفته شده در بالا برنامه رو اجرا کنید...اگر هم از Internet Exolorer استفاده میکنید روی نوار زرد رنگی که در بالا باز شده کلیک کنید و گزینه Allow Blocked Content... انتخاب کنید و روی Yes کلیک کنید.
برای ثبت شهر روی "شناسه" در پایین سمت راست صفحه اصلی برنامه (!) کلیک کنید...

حالا کد نوشته شده رو به ایمیلی که توی اون صفحه هست ارسال کنید...بعد از مدتی کدی به ایمیل شما ارسال میشه که توی مراحل بعد ازش استفاده میکنیم...
حالا به یکی از گروه هایی برید که چراغ کلیدش (در صفحه اصلی برنامه) سبز باشه(یعنی اون گروه آماده هست) (برای مثال ابر سفید!) روی نوار سیاهی که کلمه "دعوت" توش هست کلیک کنید تا فایل نصب اون گروه دانلود شه!
بعد از دانلود، فایل نصب رو اجرا کنید...در اولین صفحه یک پسور ازتون میخواد که شما هم باید اون کدی که به ایمیلتون فرستاده شده رو اینجا بنویسید...بقیه مراحل نصب رو انجام بدید (فقط باید شکلک ها رو توی محل نصب برنامه نصب کنید وگر نه اجرا نمیشن!)
حالا از توی صفحه اصلی برنامه روی گروهی که دانلود کردید کلیک کنید... (برای مثال: ابر سفید)
حالا با یک بار کلیک کردن روی شکلک مورد نظر کد اون (به همراه کد ) براتون کپی میشه ومیتونید اون رو توی ویرایشگر انجمن ها پیست کنید....

نکته: نیازی به استفاده از [IMG][ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] نیست!

cdp
18-05-2010, 17:09

file:///G:/DOCUME%7E1/ADMINI%7E1/LOCALS%7E1/Temp/moz-screenshot-4.pngfile:///G:/Program%20Files/namakdoon%20city/images/abn13.gif

---------- Post added at 04:04 PM ---------- Previous post was at 04:03 PM ----------

file:///G:/Program%20Files/namakdoon%20city/images/abn13.gif اقا نمياااد

پست بالا رو کامل و با دقت بخون...

من آخر نفهميدم رمز هاشو از كجا گير بيارم...
رمز bache sarbaz چيه؟؟؟
از كجا گير بيارم؟؟؟
بهتر بود يه فايل بود كه همشون توش بودن.....

پست بالا رو بخون...
رمز همه گروه ها یکیه! فقط یک بار رمز رو دریافت کنید برای تمام گروه ها میتونید استفاده کنید...
در این صورت :
1. حجم بالا میرفت...دریافت برای همه مقدور نیست
2. شاید یک نفر دوست نداشته باشه یک گروه رو داشته باشه و...
3. در صورتی که نسخه جدید اون گروه بیاد باید دوباره کـــل گروه ها رو دانلود کنید...

:46:

zed2
18-05-2010, 20:41
پست بالا رو کامل و با دقت بخون...

پست بالا رو بخون...
رمز همه گروه ها یکیه! فقط یک بار رمز رو دریافت کنید برای تمام گروه ها میتونید استفاده کنید...
در این صورت :
1. حجم بالا میرفت...دریافت برای همه مقدور نیست
2. شاید یک نفر دوست نداشته باشه یک گروه رو داشته باشه و...
3. در صورتی که نسخه جدید اون گروه بیاد باید دوباره کـــل گروه ها رو دانلود کنید...

ضایع شدم[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
سعی کردم تو مرورگر seamonkey با add on کار کنم ولی ظاهرا باگ داره و صفحه سفید میزنه فقط....
باسه سازنده اش بفرستم مشکل رو شاید یک اصلاحیه بزنه باسه این مشکل.

cdp
18-05-2010, 21:35
به نظر من اگه بشینید با ویزوال بیسیک یه برنامهء درست و درمون بنویسین خیلی بهتره
این پر از اشکاله - خیلی ضعیفه - اینطوری همه بی خیالش میشن - این حرف دل خیلی هاست

* میتونید برنامرو جدا بنویسین
* لینکای شکلکارم به صورت sfx بزارید هر کی خواست جدا روش نصب کنه

یا علی:11:
با وی بی خیلی از این قابلیت هایی که الان با HTML میتونیم بدیم رو نمیشه داد!!

یه چند تا دلیل :
اول وی بی در حالت معمول فایل GIF (به صورت حرکتی) رو نشون نمیده و باید OCX بیاد وسط!
دوم تعداد این شکلک ها خیلی زیاده!! آماده سازیش با VB خیلی سخت و زمانبر میشه! یک برنامه ای احتیاج هست که بتونه توی یه صفحه تعداد بالایی شکلک رو نشون بده! که این کار فقط توی HTML میتونه براحتی انجام بشه...

Labkhand عزیز هم خودش داره به تنهایی آماده میکنه اینا رو و دست تنهاست!...[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

اگه اشکالی هم داره به مدیریت ایمیل بزنید (توی سایت) تا رفع شه!:46:
فکر نکنم چند تا کلیک ساده اشکال باشه! تنها محدودیتش برای مرورگره! همه هم که یا IE یا FireFox رو دارن!

ایشالا در آینده بهتــر مـیـشـه...[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

labkhand
18-05-2010, 22:54
با تشکر از دوست گلم cdp که راهنمای ثبت شهر قرار دادند[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]گروه ریزه میزه نیز اگر خدا بخواهد فردا شب آماده ی دعوت می شود[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

Mahast Arya
19-05-2010, 10:10
ویروسی بود که....!

cdp
19-05-2010, 17:44
ویروسی بود که....!
چه فایلی ویروسی بود ؟!!! چه آنتی ویروسی ؟! ... [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
هیچ کد یا برنامه مخربی نداره! فقط چند تا صفحه HTML سادست + چندتا عکس! همین!
من که الان nod32 و Avira دارم هیچ مشکلی نداره![ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

Xx Hossein xX
19-05-2010, 21:16
من یه مشکل تو برنامه پیدا کردم !
آیکنی که برای ورود به نرم افزار هست فقط یه دونه ازش وجود داره که روی دسکتاپ ساخته میشه ، حالا اگر اشتباهی او نو پاک کنید دیگه نمیتونید وارد نرم افزار شید ... [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
و باید نرم افزار رو دوباره نصب کنید !

cdp
19-05-2010, 23:01
من یه مشکل تو برنامه پیدا کردم !
آیکنی که برای ورود به نرم افزار هست فقط یه دونه ازش وجود داره که روی دسکتاپ ساخته میشه ، حالا اگر اشتباهی او نو پاک کنید دیگه نمیتونید وارد نرم افزار شید ... [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
و باید نرم افزار رو دوباره نصب کنید !
اون آیکن فقط یک میانبره (یا Shortcut) که اون به فایل اصلی برنامه متصل هست و فقط دسترسیتون رو راحت تر میکنه...اگه هم پاک شد میتونید با فایل namakdoon_city.html داخل محل نصب ،برنامه اون رو اجرا کنید...

برای دسترسی راحت تر به برنامه می تونید اون رو به صورت Bookmark یا Favorites داخل مرورگرتون ذخیره کنید...

برای این کار همون فایل برنامه رو اجرا کنید و Ctrl+D رو بزنید...

برای فایر فاکس:

در قسمت Name یک نام بنویسید...
درقسمت Folder محل نگهداری رو مشخص کنید که شامل:
Bookmarks Tool: به زیر نوار آدرس مرورگر اضافه میشه!
Bookmarks Menu: به انتهای منوی Bookmarks مرورگر اضافه میشه!
Unsorted Bookmarks: در قسمت Bookmarks مرورگر اضافه میشه!(برای باز کردن این قسمت از کلید های Ctrl+B استفاده کنید)

برای Internet Explorer:

در قسمت Name یک نام بنویسید...
در قسمت Create in محل نگهداری رو مشخص کنید که شامل:
Favorite Tool: به زیر نوار آدرس مرورگر اضافه میشه!
بقیه پوشه ها رو از طریق کلیدهای Ctrl+B میتونید بهشون دسترسی داشته باشید...

از این به بعد باید برنامه رو از محلی که توی Bookmarks یا Favorites مرورگر ذخیره کردید اجـرا کنید...

labkhand
20-05-2010, 00:44
گروه ریزه میزه با 524 شکلک آماده ی دعوت شد[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

هم اکنون می توانید 1621 شکلک را به شهر خود اضافه کنید[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

---------- Post added at 12:44 AM ---------- Previous post was at 12:40 AM ----------

ویروسی بود که....!

ویروس!!!!...نه بابا...سیستم من آنتی ویروس کاسپر اسکای با لیسانس اصل داره که هر روز آپدیت میشه[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]هیچ ویروسی در کار نیست[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

Xx Hossein xX
20-05-2010, 11:54
گروه ریزه میزه با 524 شکلک آماده ی دعوت شد[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

هم اکنون می توانید 1621 شکلک را به شهر خود اضافه کنید[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

---------- Post added at 12:44 AM ---------- Previous post was at 12:40 AM ----------

ویروس!!!!...نه بابا...سیستم من آنتی ویروس کاسپر اسکای با لیسانس اصل داره که هر روز آپدیت میشه[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]هیچ ویروسی در کار نیست[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

فقط دکمه تشکر کافی نبود ، واقعا ممنون ... [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

پروژه ی بعدی چیه ؟ [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

labkhand
20-05-2010, 13:11
ویروسی بود که....!

سلام بر دوستان گلم...قضیه ی اخطار آنتی ویروس رو فهمیدم...هنگام نصب ممکن است آنتی ویروس به شما در مورد نصب اخطار دهد ولی دلیل بر ویروسی بودن نیست...بلکه چون نام کمپانی من (labkhand) جهانی نیست...آنتی ویروس هنگام نصب به شما اخطار میدهد که در حال نصب نرم افزاری هستید که سازنده ی آن معروف نیست و نا آشنا می باشد[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]همین[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

---------- Post added at 01:11 PM ---------- Previous post was at 01:07 PM ----------

فقط دکمه تشکر کافی نبود ، واقعا ممنون ... [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

پروژه ی بعدی چیه ؟ [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

گروه بعدی نی نی موش هست ولی حالا شروع به ساختش نمی کنم...چون کمی نیاز به استراحت دارم[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]چند روزی با اجازه ی دوستان گلم به استراحت و مرتب کردن کارهای روزمره می پردازم.

dokhtarak_e_darya
22-05-2010, 18:18
یکی از گروه ها ی شکلک رو دانلود کردم شماره سریال میخواد چی باید وارد کنم؟؟؟

cdp
22-05-2010, 19:33
یکی از گروه ها ی شکلک رو دانلود کردم شماره سریال میخواد چی باید وارد کنم؟؟؟
اینجـا آموزش کاملش رو گذاشتم، بخون:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدبازم سوالی بود در خدمتیم!:20:

dokhtarak_e_darya
23-05-2010, 10:08
ممنون

این نرم افزار با مرورگر اپرا کار نمیکنه؟

cdp
23-05-2010, 11:54
ممنون

این نرم افزار با مرورگر اپرا کار نمیکنه؟
همونطور که توی آموزش هم نوشتم فقط با IE و FireFox (با نصب addons) کار میکنه...

labkhand
25-05-2010, 00:16
ساخت گروه نی نی موش آغاز شده است و 30 درصد تکمیل شده است[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

zed2
26-05-2010, 18:24
ساخت گروه نی نی موش آغاز شده است و 30 درصد تکمیل شده است[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
اول بالاخره اصلاحیه add-on امد و من هم داخل سی مانکی به طور مستقیم می تونم استفاده کنم.
دوم تو این گروه هات رو من متوجه شدم kitty توش نیست....چرا؟

labkhand
26-05-2010, 22:28
اول بالاخره اصلاحیه add-on امد و من هم داخل سی مانکی به طور مستقیم می تونم استفاده کنم.
دوم تو این گروه هات رو من متوجه شدم kitty توش نیست....چرا؟

دو گروه مربوط به کیتی هست....کیتی و بابایی...سلام کیتی...یه نگاه دقیق تر بنداز[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

rassool
26-05-2010, 22:45
مسابقه کی برگزار میشه؟ [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

labkhand
30-05-2010, 13:32
مسابقه کی برگزار میشه؟ [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

منظورت قرعه کشی هست؟؟؟ زمانی که به 50 کابر ثبت شده برسیم[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

zed2
31-05-2010, 14:53
دو گروه مربوط به کیتی هست....کیتی و بابایی...سلام کیتی...یه نگاه دقیق تر بنداز[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
یک گونه کیتی دیگر هم من تو اینترنت دیدم که تعدادش کمه ( فکر کنم 8 تا بود )
فعلا بزاریم این گروه ها کامل بشه بعد ورژن جدید که بیاد گروه های جدید رو اضافه کن :46:

kingatish
31-05-2010, 19:39
سلام
خسته نباشید
یک سوال؟؟؟
چرامن توی پیغامهای Gmail استفاده میکنم برای کسی که میفرستم دیده نمیشه

چرا؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
باید چکارکنم؟؟؟؟

labkhand
01-06-2010, 14:33
سلام
خسته نباشید
یک سوال؟؟؟
چرامن توی پیغامهای Gmail استفاده میکنم برای کسی که میفرستم دیده نمیشه

چرا؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
باید چکارکنم؟؟؟؟

من که خیلی وقته با جی میل کار نکردم ولی کد ها با تگ IMG که برای تصاویر هست کپی میشوند که بیشترین استفاده رو در انجمن ها دارد ولی شما میتوانید لینک را از بین تگ برداشته و به هر صورتی که مایل هستید در گفتگوی خود قرار دهید...متاسفانه من روش استفاده از لینک های تصویر در ایمیل ها رو بلد نیستم[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ولی اگر کسی بلد هست بگه تا همه بهره ببرند[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

قسمتی که با قرمز مشخص شده لینک تصویر میباشد[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

mortezaon
01-06-2010, 14:37
50 نفر نشد ؟

.

labkhand
01-06-2010, 14:41
50 نفر نشد ؟

.

نه...تا الان 24 نفر ثبت نام کردند[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

labkhand
01-06-2010, 23:25
گروه نی نی موش با 153 شکلک آماده ی دعوت شد[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

شما هم اکنون میتوانید 1774 شکلک را به شهر خود اضافه کنید[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

labkhand
02-06-2010, 13:50
گروه بعدی موش موشک می باشد[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

rassool
02-06-2010, 19:10
لبخند جان یه کم کند شدیا قبلا زود تر گروهارو آماده میکردی :31:

labkhand
02-06-2010, 22:01
لبخند جان یه کم کند شدیا قبلا زود تر گروهارو آماده میکردی :31:

دلیل کند شدن کارم اینه که بعضی گروه ها شکلک هایی با سایز های مختلف دارند که کار رو بسیار کند و سخت می کنند مثل همین نی نی موش-->[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

دومین دلیل کند شدن کارم اینه که من شاغل هستم و وقت آزاد کمی دارم[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

و سومین دلیل کند شدن کارم که دلیل اصلی اونم در این روز های تابستان هست رفتن ما به باغی که پدرم خریده می باشد[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]خواهرهام هر جمعه یا هر تعطیلی یا مناسبتی گیر میارن زود کاروان رو راهی باغ میکنن[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] و متاسفانه تنها روز های تعطیل هست که من فرصت خوبی برای ساخت دارم و در این روزها هم توی باغ گیر افتادم[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

---------- Post added at 10:01 PM ---------- Previous post was at 09:58 PM ----------

در شهر نمکدون زمانی که چراغ گروهی زرد میشه...بدونید ساخت گروه آغاز شده است[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

Amir Hossein
03-06-2010, 19:21
سلام
من تو صفحه اول همون فایل 2.375 kb رو دانلود و نصب کردم
بعد به همون صفحه رفتم که میتونی شکلک هارو انتخاب کنی
بعد یه شکلک رو انتخاب کردم و کلمه ی "دعوت" نمایان شد
روش کلیک کردم و بعد یه فایل5 MB دانلود کردم
حالا رمز میخواد من چه کار دیگه باید بکنم
===================
به جای این کارا یه فایل RAR انتخواب میکردین روش هم پسورد میذاشتین(بد میگم:20:)

cdp
03-06-2010, 19:55
سلام
من تو صفحه اول همون فایل 2.375 kb رو دانلود و نصب کردم
بعد به همون صفحه رفتم که میتونی شکلک هارو انتخاب کنی
بعد یه شکلک رو انتخاب کردم و کلمه ی "دعوت" نمایان شد
روش کلیک کردم و بعد یه فایل5 MB دانلود کردم
حالا رمز میخواد من چه کار دیگه باید بکنم

سلام

اینجا رو بخونید...

به جای این کارا یه فایل RAR انتخواب میکردین روش هم پسورد میذاشتین(بد میگم:20:)
اگه از نظر سایزش میگید ، rar باشه زیاد فرقی نداره...

labkhand
06-06-2010, 14:00
دوستان گلم میخواستم اگه مایل باشید تغییراتی در سیستم شهر نمکدون ایجاد کنم[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

تغییراتی که گفتم رو بررسی کردم و به نتیجه ی مطلوبی نرسیدم...اما تغییراتی بزودی در نرم افزار برای ساده تر شدن ثبت شهر و جلوگیری از سردرگمی ایجاد خواهم کرد[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

shs8
06-06-2010, 19:39
سلام دوست عزیز
ببینید من هم با سافاری هم با ie امتحان کردم ولی هرچی روی عکس کلیک میکنم کپی نمیشه نمی دونم چرا؟؟
کمکم کنید

labkhand
07-06-2010, 00:01
سلام دوست عزیز
ببینید من هم با سافاری هم با ie امتحان کردم ولی هرچی روی عکس کلیک میکنم کپی نمیشه نمی دونم چرا؟؟
کمکم کنید

در راهنمای نمکدون سطر آخر توضیح دادم که نوار زردی در بالای مرورگر ظاهر میشود که باید روی آن کلیک کرده و allow blocked contents رو انتخاب کرده سپس yes را بزنید تا مرورگر اجازه ی اجرای اسکریپت را بدهد

labkhand
07-06-2010, 15:06
نسخه ی جدید نمکدون با تغییراتی آماده ی دانلود می باشد[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]از همون آدرس پست اول میتوانید دانلود کنید[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

دوستانی که شهر خود را قبلا ثبت کرده اند دوباره نیازی به ثبت نیست[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

قبل از نصب نسخه ی جدید نسخه ی قبلی را حذف کنید[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

بعد از نصب نسخه ی جدید گروه ها غیر فعال میشوند[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] و باید دوباره نصب شوند!!!!

اگر مشکلی بود در خدمتم[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

labkhand
09-06-2010, 22:16
گروه موش موشک با 61 شکلک آماده ی دعوت شد[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

هم اکنون میتوانید 1835 شکلک را به شهر خود اضافه کنید[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

sajad-tnt
10-06-2010, 16:03
سلام به همه.:31:
من چند روز پیش گروه ریزه میزه و بچه سرباز رو دانلود کردم ، اما وقتی میخواستم بازش کنم یه صفحه سیاه سریع باز و بسته میشه !!!؟؟:18: میخواستم ببینم مشکل چیه؟؟ درضمن ویندوزمم سون هست .:11:

soroshea
10-06-2010, 17:12
من چند روز پیش گروه ریزه میزه و بچه سرباز رو دانلود کردم ، اما وقتی میخواستم بازش کنم یه صفحه سیاه سریع باز و بسته میشه !!!؟؟:18: میخواستم ببینم مشکل چیه؟؟ درضمن ویندوزمم سون هست .:11:

منم همین مشکل رو دارم لطفا کمک کنید ... :13:

mike.cheste
10-06-2010, 19:13
قشنگ بود و...

cdp
10-06-2010, 19:31

یکم بیشتر توضیح میدید....
موقع نصب گروه ها اینطوری میشه یا توی خود برنامه؟!

منم ویندوز 7 دارم ولی مشکلی نداره!

labkhand
10-06-2010, 21:32
لطفا خانوادهء نیمکره رو بسازید:11:

بر روی چشم[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

---------- Post added at 09:32 PM ---------- Previous post was at 09:30 PM ----------

منم ویندوز هفت دارم و چنین مشکلی وجود نداره....موقع نصب اینطور میشه؟[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

من الان نرم افزار نصب ساز رو نگاه کردم و نصب کننده با تمامی سیستم عامل ها حتی ویندوز هفت سازگاری دارد...شما موقع نصب آنتی ویروس را ببندید و تست کنید....از سلامت بسته ها از لحاظ ویروس مطمئن باشید چون من سیستمم به آنتی ویروس کاسپراسکای به روز مجهز می باشد و هیچ ویروسی دوام نمی آورد[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

sajad-tnt
12-06-2010, 09:12
یکم بیشتر توضیح میدید....
موقع نصب گروه ها اینطوری میشه یا توی خود برنامه؟!

منم ویندوز 7 دارم ولی مشکلی نداره!

اصلا صفحه نصبی بالا نمیاد. وقتی روی آیکون نصب (exe.) دابل کلیک میکنم دقیقا تصویر زیر 1ثانیه باز و بسته میشه :

شما موقع نصب آنتی ویروس را ببندید و تست کنید....

من بدون آنتی ویروس هم امتحان کردم ولی ...:41:

labkhand
12-06-2010, 14:38
اصلا صفحه نصبی بالا نمیاد. وقتی روی آیکون نصب (exe.) دابل کلیک میکنم دقیقا تصویر زیر 1ثانیه باز و بسته میشه :

من بدون آنتی ویروس هم امتحان کردم ولی ...:41:

مشکلی که در پنجره بیان شده از کمبود حافظه برای اجرا سخن میگه...شما در تنظیمات حافظه ی ویندوز تغییراتی ایجاد کردید؟[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

labkhand
17-06-2010, 14:32
گروه نیمکره با 16 شکلک آماده ی دعوت می باشد[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

شما هم اکنون میتوانید 1851 شکلک را به شهر خود اضافه کنید[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

در ضمن هم اکنون در حال طراحی سایت جدید برای نمکدون هستم که در آن دانلود گروه ها را نیز قرار خواهم داد اما پس از راه اندازی سایت جدید تمامی اخبارها و بروزرسانی ها و آماده شدن گروه ها در سایت اعلام می شود[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

Dreamland
17-06-2010, 14:37
مسعود جان دست گلت درد نکنه:40:

اگه میشه خانوادهء ژله ای رو هم یاورشو استاد کن

labkhand
17-06-2010, 14:41
مسعود جان دست گلت درد نکنه:40:

اگه میشه خانوادهء ژله ای رو هم یاورشو استاد کن

پس از راه اندازی سایت جدید حتما انجامش میدم میلاد جان[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

labkhand
20-06-2010, 00:05
سایت جدید راه اندازی شد[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]برید اخبار رو بخونید[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

چطوره؟[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

cazador
20-06-2010, 11:48
سایت جدید راه اندازی شد[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]برید اخبار رو بخونید[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

چطوره؟[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

الان بهتر شده قبلا ثبت خیلی سخت بود [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

---------- Post added at 12:48 PM ---------- Previous post was at 12:43 PM ----------

فقط یه نظر دارم، تو بخش دانلود اول شکلک بذارین بعد روش که میری اسمش بیاد به نظرم اینطوری حرفه ای تره [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

labkhand
20-06-2010, 13:23
الان بهتر شده قبلا ثبت خیلی سخت بود [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

---------- Post added at 12:48 PM ---------- Previous post was at 12:43 PM ----------

فقط یه نظر دارم، تو بخش دانلود اول شکلک بذارین بعد روش که میری اسمش بیاد به نظرم اینطوری حرفه ای تره [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

اینطوری کردم که سبک تر بشه ولی باشه...فکر میکنم ببینم میشه به روشی بهتر درستش کنم یا نه[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

cazador
20-06-2010, 15:32
اینطوری کردم که سبک تر بشه ولی باشه...فکر میکنم ببینم میشه به روشی بهتر درستش کنم یا نه[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

فک کنم متوجه منظور من نشدی، فرقی نداره
الان تو صفحه ی دانلود که میری نوشته "ریزه میزه" بعد روش که میری عکس ریزه میزه میاد. حالا من میگم برعکسش کن. یعنی اول عکس باشه بعد که موس رفت روش بنویسه ریزه میزه

labkhand
21-06-2010, 21:32
اخبار جدید رو بخونید......[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

labkhand
21-06-2010, 23:19
خانواده ی ژله ای هم اکنون آماده ی دعوت می باشد[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] برای اطلاعات بیشتر به اخبار مراجعه کنید[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

zed2
23-06-2010, 09:36
اخبار جدید رو بخونید......[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

بخش اخبارت تاریخ هاش برعکس است ...بجای اینکه جدیدترین خبر بالا باشه قدیمی ترین خبر بالاست
یک پیشنهاد هم دارم تو نسخه هایی که ارائه می کنی سعی کن راهی پیدا کنی که لازم نشه دوباره گروه هارو دانلود و نصب کنیم . ( درسته کسایی که پر سرعت دارن مشکلی نیست باسشون ولی برای دایل اپی ها مسئله میشه اگر فایل نصب گروه هارو قبلا پاک کرده باشن:46:)

sina_sina _ams
23-06-2010, 11:17
جناب لبخند دوست عزیز این خیلی واضح هست که احتمالا شما از یه نرم افزار Emoticons یا Smiley زبان چینی یا ژاپنی استفاده میکنید
یا حداقل این که تمام این اسمایل ها رو از سایت های ژاپنی یا چینی میگیرید [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
و قطعا ساخت هیچ کدوم از این اسمایل ها کار خودتون نیست
فکر کنم به جای اول دانلود خود برنامه بعد دانلود دونه دونه گروه ها بعدش ارسال کد بعد گرفتن کد برای نصب گروه ها و این همه کار بهتر نیست که برای راحتی کار خودتون و دوستان یا اون برنامه رو یا سایتی که اسمایلی ها رو ازش برمیدارید معرفی کنید:46:
امیدورام از رک بودنم و حرفای که زدم نارحت نشید:11:
موفق باشید

labkhand
23-06-2010, 13:15
جناب لبخند دوست عزیز این خیلی واضح هست که احتمالا شما از یه نرم افزار Emoticons یا Smiley زبان چینی یا ژاپنی استفاده میکنید
یا حداقل این که تمام این اسمایل ها رو از سایت های ژاپنی یا چینی میگیرید [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
و قطعا ساخت هیچ کدوم از این اسمایل ها کار خودتون نیست
فکر کنم به جای اول دانلود خود برنامه بعد دانلود دونه دونه گروه ها بعدش ارسال کد بعد گرفتن کد برای نصب گروه ها و این همه کار بهتر نیست که برای راحتی کار خودتون و دوستان یا اون برنامه رو یا سایتی که اسمایلی ها رو ازش برمیدارید معرفی کنید:46:
امیدورام از رک بودنم و حرفای که زدم نارحت نشید:11:
موفق باشید

ناراحت برای چی؟[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]شما نظر خودتون رو گفتید...بله...اینو همه میدونن که من این شکلک ها رو خودم نساختم...باید بگم این مجموعه رو بعضی هاش رو دوستانم به من هدیه کردند[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] و بقیه رو از یک سایت برداشتم که اون سایت هم اکنون بسته شده است اما من تمام گروه هایی که تصاویرش رو دارید روی کامپیوترم ذخیره کردم و دونه به دونه گروه ها رو آماده و تقدیمتون میکنم[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]در ضمن بعضی ها وقتی نرم افزاری تولید میکنند حق کپی رایت را رعایت نکرده و لینک سایت موردنظر رو نرم افزار قرار می دهند [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]ولی من تمام شکلک ها را دریافت و روی سرور شخصی خودم یعنی namakdoon.net ذخیره کردم تا اگر در آینده سایت قبلی منهدم شد نمکدون با مشکل روبرو نشود[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]من این نرم افزار رو ساختم تا کار شما کاربران رو در استفاده از شکلک ها راحت تر کنم و مخصوصا لود شکلک ها رو بسیار سریعتر کنم[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

به هر حال من از همه به خاطر بروزرسانی های پشت سرهم هسته ی نرم افزار عذر میخوام [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]ولی حس میکنم نرم افزار دیگه به ثبات رسیده است و دیگر به این زودیا نیاز به بروزرسانی ندارد[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

به هر حال انتخاب با شماست

labkhand
23-06-2010, 13:32
بخش اخبارت تاریخ هاش برعکس است ...بجای اینکه جدیدترین خبر بالا باشه قدیمی ترین خبر بالاست
یک پیشنهاد هم دارم تو نسخه هایی که ارائه می کنی سعی کن راهی پیدا کنی که لازم نشه دوباره گروه هارو دانلود و نصب کنیم . ( درسته کسایی که پر سرعت دارن مشکلی نیست باسشون ولی برای دایل اپی ها مسئله میشه اگر فایل نصب گروه هارو قبلا پاک کرده باشن:46:)

روی این قضیه خیلی فکر کردم ولی هنوز به نتیجه نرسیدم [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]چون هر کسی ممکنه گروه خاصی رو نصب کنه و نمیشه رونویسی فایلها رو تعیین کرد...اما زمان تکمیل نمکدون یک نسخه ی کامل با تمام گروه ها به صورت نصب شده ارائه خواهم کرد[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

Dreamland
23-06-2010, 13:36
با تشکر از زحمات مسعود عزیز:11:

labkhand
23-06-2010, 13:47
با تشکر از زحمات مسعود عزیز:11:

واقعا ممنونم میلاد جان...تشکر تو روحیه ی تازه ای به من می بخشه[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

.:2M:.
23-06-2010, 16:15
ببخشید ، پسور فایلها چیه ؟!

labkhand
23-06-2010, 21:16
ببخشید ، پسور فایلها چیه ؟!

شما شهر نمکدون را دانلود و نصب کردید...در صفحه ی دانلود اولین از سمت چپ...شهر نمکدون را نصب کنید و راهنمای آن را مطالعه کنید...سریال بعد از ثبت شهر به شما داده میشود[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]پایین صفحه ی دانلود توضیح دادم که

labkhand
26-06-2010, 14:03
میمون و رفقا هم آماده ی دعوت شد برای اطلاعات بیشتر به اخبار مراجعه کنید[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

labkhand
03-07-2010, 22:44
سیستم جایزه رو تغییر دادم و دیگر قرعه کشی در کار نیست و همه ی کاربران نمکدون میتوانند جوایز را دریافت کنند[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]پس از اجرای این سیستم خبرتون میکنم[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

zed2
04-07-2010, 21:58
سیستم جایزه رو تغییر دادم و دیگر قرعه کشی در کار نیست و همه ی کاربران نمکدون میتوانند جوایز را دریافت کنند[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]پس از اجرای این سیستم خبرتون میکنم[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
حالا که نزدیک به تعداد داره میشه :27:

لبخند:
zed2 (ّبا صدای موزیانه )[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

labkhand
05-07-2010, 00:08
حالا که نزدیک به تعداد داره میشه :27:

لبخند:
zed2 (ّبا صدای موزیانه )[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

ای شیطونک...خوب مچ ما رو گرفتی!!![ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]خب البته این به نفع همه است...نیست؟...تازه از کجا معلوم که قررعه کشی میکردیم برنده میشدی؟؟؟[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ](شوخی)

labkhand
05-07-2010, 23:58
سیستم جدید جایزه به اینصورت هست که تنها کاربران نمکدون با کلیک روی بنر هایی که نشان (جایزه دارد) دارد میتوانند به سایت مورد نظر رفته و کد جایزه را دریافت و به نمکدون ارسال کنند و جایزه ی خود را دریافت کنند...در ضمن جوایز همیشه ثابت نمی مانند و متغیر خواهند بود[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

zed2
06-07-2010, 11:32
سیستم جدید جایزه به اینصورت هست که تنها کاربران نمکدون با کلیک روی بنر هایی که نشان (جایزه دارد) دارد میتوانند به سایت مورد نظر رفته و کد جایزه را دریافت و به نمکدون ارسال کنند و جایزه ی خود را دریافت کنند...در ضمن جوایز همیشه ثابت نمی مانند و متغیر خواهند بود[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
فعلا که من روش کلیک کردم می ره بخش بنر سایت نمکدون . ver1.3
بعد دوباره باید کلیک کنیم رو بنر که بره تو سایت...... اینو عمدا اینجوری کردی یا اشتباه ادرسی است؟
بعد به عنوان بنر کد رو گذاشتی؟؟؟؟؟

در اخر :
نام کاربری رو من از کجا باید بیارم؟؟؟؟ به من قبلا فقط کد ایمیل کردی ها...........
بخش یاد اوری داری تو سایت که بشه دوباره ایمیل رو داد و یوزر نیم رو فهمید؟

rassool
06-07-2010, 13:32
ویرایش شد خودم فهمیدم :31:

cazador
07-07-2010, 00:53
بعد دوباره باید کلیک کنیم رو بنر که بره تو سایت...... اینو عمدا اینجوری کردی یا اشتباه ادرسی است؟

در اخر :
نام کاربری رو من از کجا باید بیارم؟؟؟؟ به من قبلا فقط کد ایمیل کردی ها...........

سوال منم هست

labkhand
12-07-2010, 13:55

در اخر :

سلام...ببخشید دیر پاسخ میدم[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]آخه توی (فیل تر) لعنتی گیر کرده بودم[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

اینو عمدا اینجوری طراحی کردم برای بازدید ببیشتر سایت هایی که تبادل بنر می کنند...نام کاربری رو برای همه ارسال کردم ولی مشکلی نیست...شما ایمیل رو درست وارد کنید جایزه رو دریافت می کنید...نام کاربری هم دوباره در همون نامه ی هدیه یادآوری میشه.[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

در ضمن هدایا بعد از مدتی تغییر میکنه...هر بار که کد جایزه تغییر کرد هدیه نیز تغییر خواهد کرد!!![ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

labkhand
12-07-2010, 14:34
گروه کیتی و بابایی هم آماده ی دعوت شد[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]برای اطلاعات بیشتر به اخبار مراجعه کنید

labkhand
15-07-2010, 21:47
پاپی زرده هم اکنون منتظر دعوت شماست[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

برای اطلاعات بیشتر به اخبار مراجعه کنید

zed2
17-07-2010, 12:04
لبخند جان یکم اسمایل های غمناک بیشتر بزار.
هر روز می گذره من بجای اینکه از اسمایل های شاد استفاده کنم بیشتر از غمناک ها استفاده می کنم..........:41:

labkhand
17-07-2010, 13:11
لبخند جان یکم اسمایل های غمناک بیشتر بزار.
هر روز می گذره من بجای اینکه از اسمایل های شاد استفاده کنم بیشتر از غمناک ها استفاده می کنم..........:41:

چرا؟[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]بابا مثلا من اسمم لبخنده....خدا نکنه بهزاد جونم غمناک باشه[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

ask_bl
17-07-2010, 16:55
سلام
خیلی عالی بود ،ممنون
فقط یه چیزی اگر میشد مود های نیمکره رو زیاد میکردین خیلی خوب میشد ،ممنون

labkhand
18-07-2010, 12:58
سلام
خیلی عالی بود ،ممنون
فقط یه چیزی اگر میشد مود های نیمکره رو زیاد میکردین خیلی خوب میشد ،ممنون

خیلی ممنون دوست گلم[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]انشاءالله بعد از تکمیل گروه ها به آپدیت گروه ها می پردازم...نیمکره هم جای یک آپدیت داره ولی بعد از تکمیل گروه ها آپدیتش میکنم[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

ya abbas
19-07-2010, 13:55
سلام
لبخند جان این سایتت چرا کار نمی کنه؟
من خیلی مشتاقم تا از این نرم افزار استفاده کنم
سایتت راه افتاد به من پیغام خصوصی بده

فعلا...

darkdream2012
19-07-2010, 14:15
سلام مسعود جان برا ماهم یه فکری بکن مایی که از فایر فاکس استفاده می کنیم نمیتونیم از این نرم افزار خوبت استفاده کنم؟:41:

marya13
19-07-2010, 15:38
اقا من هرچی می زنم میگه سریال می خواد سریالشون چیه؟:11:

ask_bl
19-07-2010, 16:37
اقا من هرچی می زنم میگه سریال می خواد سریالشون چیه؟:11:
به آدرس زیر برو ثبت نام کن سریال رو بهت میده :[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

*IN*
19-07-2010, 17:03
سلام
من با فایر فوکس کار میکنم،اون addon رو که تو راهنما هم بود دانلود کردم ولی بازم جواب نمیده!!!
-----------------------
*ویرایش*
درست شد[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

jyjy
19-07-2010, 17:39
هر کاری کردم نشد
چجوری باید توی پست ها بذاریم

ask_bl
19-07-2010, 17:47
هر کاری کردم نشد
روی عکس ها یک بار کلیک کن ،بعد بیا توی پستت Paste رو بزن .[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

*IN*
19-07-2010, 17:49
هر کاری کردم نشد
اگه با فایر فوکس کار میکنیبعد از اینکه اون addon رو نصب کردی،برو تو صفحه اسمایلیها بعد روی ین عکس فایر فوکس (پایین سمت چپ) [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] کلیک کن میشه لوگوی ie بعد رو شکلکا کلیک کن بیا تو پستت پیست کن

jyjy
19-07-2010, 17:50
روی عکس ها یک بار کلیک کن ،بعد بیا توی پستت Paste رو بزن .[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
منم همین کار را میکنم ولی اینجوری میشه

file:///D:/Program%20Files/namakdoon%20city/images%5Cabn6.gif

jyjy
19-07-2010, 17:56
اگه با فایر فوکس کار میکنیبعد از اینکه اون addon رو نصب کردی،برو تو صفحه اسمایلیها بعد روی ین عکس فایر فوکس (پایین سمت چپ) [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] کلیک کن میشه لوگوی ie بعد رو شکلکا کلیک کن بیا تو پستت پیست کن
قبلا این addon روی موزیلا بود اما دوباره نصب کردم ولی درست نشد بازم این پایینی میاد

labkhand
20-07-2010, 14:22
دوستان گلم[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] در مرورگر IE نوار زردی بالای مرورگر ظاهر میشود که باید روی آن کلیک کرده و allow blocked contents را زده و yes رابزنید تا سیستم کپی کننده کد فعال شود...این نکته در راهنمای نمکدون ( سطر آخر ) وجود داره[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

labkhand
20-07-2010, 14:29
سلام مسعود جان برا ماهم یه فکری بکن مایی که از فایر فاکس استفاده می کنیم نمیتونیم از این نرم افزار خوبت استفاده کنم؟:41:

چه کسی گفته نمیتونی استفاده کنی؟؟؟...من خودم با فایرفاکس از نمکدون استفاده میکنم[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]پست های قبلی رو بخون...افزونه رو میتونی از درون راهنمای شهر نمکدون دریافت کنی[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

darkdream2012
20-07-2010, 14:49
مسعود منو که میشناسی من خنگم از اینا هیچی حالیم نمیشه اگه نکته به نکته بگی شاید حالیم شد:31:

labkhand
20-07-2010, 14:52
منم همین کار را میکنم ولی اینجوری میشه

file:///D:/Program%20Files/namakdoon%20city/images%5Cabn6.gif

عزیز دلم...اول روی اون نوار زردی که اینجا توی پست 139 گفتم کلیک کن و کاری که توضیح دادم رو انجام بده...سپس روی شکلک دلخواه یک بار (چپ کلیک) بکن...حالا کد به صورت اتوماتیک کپی شده و تنها کافیه اونو با کلید (ctrl + V) در پست خودت یا محل گفتگوی خودت قرار بدی...به همین سادگی[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

labkhand
20-07-2010, 14:58
مسعود منو که میشناسی من خنگم از اینا هیچی حالیم نمیشه اگه نکته به نکته بگی شاید حالیم شد:31:

آخه من چی کار کنم از دست تو[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]الان پس از اینهمه گفتگو کجا برات مبهم هست؟...بگو تا قدم به قدم جلو بریم[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

darkdream2012
20-07-2010, 15:05
والا من همه چیز برام مبهمه از اول تا آخر:31: باور کن اصلا این تاپیک رو ندیده بودم حالا یه هو دیدم

malkemid
20-07-2010, 15:06
تست می شود....مرسیییی

نمی شه یکم یوزر فرندلی ترش کنی؟ یکم کار باهاش سخته

labkhand
20-07-2010, 15:14
والا من همه چیز برام مبهمه از اول تا آخر:31: باور کن اصلا این تاپیک رو ندیده بودم حالا یه هو دیدم

خب...اول به سایت برو و شهر نمکدون رو دانلود کن...اسم فایلی که دانلود میشه Ncity هست...سپس نصب کن تا آیکونش روی دسکتاپ ظاهر بشه...روی آیکون که کلیک کنی...مرورگرت باز میشه و صفحه ی خوش آمدگویی رو نشون میده...حالا روی راهنمای شهر نمکدون کلیک کن و اونو با دقت بخون...اگر باز هم ابهامی وجود داشت بگو...ما تسلیم شدیم[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

اینم آدرس سایت

---------- Post added at 03:14 PM ---------- Previous post was at 03:11 PM ----------

تست می شود....مرسیییی

نمی شه یکم یوزر فرندلی ترش کنی؟ یکم کار باهاش سخته

از چه لحاظ سخته؟...البته همین تبدیل فایرفاکس به IE یک کمی ضدحال هست ولی چاره ای نیست[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]برای ثبت شهر و سریال هم تا جایی که تونستم آسونش کردم

malkemid
20-07-2010, 15:33
خب...اول به سایت برو و شهر نمکدون رو دانلود کن...اسم فایلی که دانلود میشه Ncity هست...سپس نصب کن تا آیکونش روی دسکتاپ ظاهر بشه...روی آیکون که کلیک کنی...مرورگرت باز میشه و صفحه ی خوش آمدگویی رو نشون میده...حالا روی راهنمای شهر نمکدون کلیک کن و اونو با دقت بخون...اگر باز هم ابهامی وجود داشت بگو...ما تسلیم شدیم[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

اینم آدرس سایت

---------- Post added at 03:14 PM ---------- Previous post was at 03:11 PM ----------

از چه لحاظ سخته؟...البته همین تبدیل فایرفاکس به IE یک کمی ضدحال هست ولی چاره ای نیست[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]برای ثبت شهر و سریال هم تا جایی که تونستم آسونش کردم

برای گوگل کروم افزونه ای نیست؟
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] این سری خیلی باحاله...اگه میشه بیشترش کن

DHAMID
20-07-2010, 16:28
من نمیتونم اون add-onی که برای فایر فاکس هست رو از سایتتون بگیرم
میشه یه جا دیگه بزارید برای دانلود

labkhand
20-07-2010, 21:29
من نمیتونم اون add-onی که برای فایر فاکس هست رو از سایتتون بگیرم
میشه یه جا دیگه بزارید برای دانلود

ببینید از این لینک میتوانید دانلود کنید

اگر نشد از این آدرس

DHAMID
20-07-2010, 21:38
ببینید از این لینک میتوانید دانلود کنید

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیداگر نشد از این آدرس

خوب من گرفتمش منتها نمیشه نصبش کرد
چجوری باید نصبش کنم
ایلان این یه شکلک ولی نشون داده نمیشه
file:///C:/DOCUME%7E1/DHAMID/LOCALS%7E1/Temp/moz-screenshot.pngfile:///C:/DOCUME%7E1/DHAMID/LOCALS%7E1/Temp/moz-screenshot-1.png
file:///C:/Program%20Files/namakdoon%20city/images%5Cspz31.gif

labkhand
20-07-2010, 21:39
بطری شیر هم اکنون اگر افتخار دهید میتواند مهمان شهر شما باشد[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

ask_bl
20-07-2010, 22:15
ممنون از زحماتتون !
ولی نیمکره ها یه چیز دیگن !

DHAMID
20-07-2010, 22:51
چطوری میتونم از این تو فایر فاکس استفاده کنم
add-on رو هم نتونستم نصب کنم

labkhand
20-07-2010, 23:01
چطوری میتونم از این تو فایر فاکس استفاده کنم
add-on رو هم نتونستم نصب کنم

اگر از لینک اول دریافت کردید ابتدا استخراجش کنید تا یک فایل با فرمت xpi به شما داده بشه...سپس راست کلیک کرده و در منوی open with از طریق فایر فاکس این فایل رو اجرا کنید...سپس فایرفاکس باز شده و با دریافت اجازه ی از شما افزونه را نصب میکند...پس از نصب فایرفاکس باید راه اندازی شود....بقیه ی توضیحات هم در چند پست قبل معلوم هست[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

اگر هم از لینک دوم دریافت کنید که فورا پیغام نصب برای شما میاد

labkhand
20-07-2010, 23:07
دوستان گلم...اگر از نمکدون خوشتون اومده به این تاپیک در رتبه گیری رای دهید تا بالا بیاد و افراد بیشتری بهش دسترسی داشته باشند[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

jyjy
20-07-2010, 23:33
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ایول درست شد ولی دیروز هم من همین کارو کردم ولی نشد فکر کنم در برخی از موارد سیستم باید ریست بشه لبخند عزیز

labkhand
20-07-2010, 23:35
زمانی که نمکدون را اجرا کردید روی نوار آدرس ( همون جایی که آدرس سایت ها قرار می گیره ) یک بار کلیک کنید تا به حالت انتخاب دربیاید سپس آن را به زیر همان نوار آدرس بکشید (drag) کنید...حال یک میانبر از نمکدون در مرورگر شما قرار می گیرد[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

jyjy
20-07-2010, 23:36
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

DHAMID
21-07-2010, 00:46
الان اینو نشون میده؟file:///C:/Program%20Files/namakdoon%20city/images/spz2.gif
file:///C:/Program%20Files/namakdoon%20city/images/spz2.gif

cazador
21-07-2010, 02:15

نه رفیق الان آدرسی که دادی از رو هارد کامپیوترته، یه جای کار ایراد داره :31:

labkhand
21-07-2010, 13:51
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ایول درست شد ولی دیروز هم من همین کارو کردم ولی نشد فکر کنم در برخی از موارد سیستم باید ریست بشه لبخند عزیز

نیازی به ریست سیستم نیست[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]بلکه همونطور که قبلا گفتم مرورگر شما بعد از نصب افزونه باید یک بار ریست بشود[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

---------- Post added at 01:51 PM ---------- Previous post was at 01:48 PM ----------

شما موارد پست 154 و 139 رو دقیقا اجرا کن...درست میشه[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

*IN*
21-07-2010, 16:48
اقا این سریو بیشتر کن خیلی باحاله[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

dverbame
21-07-2010, 17:19
سلام لبخند جان میشه لیست گرو ه هایی که تا این لحظه رلیز شدن رو بگی؟

اخه بعضی وقتا عقب میوفتیم. بعد شما هم که توی سایت نمکدون محلی ندارید که بگه تا این لحظه کدوم گروه ها رلیز شدن.

اقا توی سایتم بزنید بد نیستا

ممنون میشم :10:

jyjy
21-07-2010, 20:13
نیازی به ریست سیستم نیست[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]بلکه همونطور که قبلا گفتم مرورگر شما بعد از نصب افزونه باید یک بار ریست بشود[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

باور کنید منم دقیقا همون کارو که گفتید کردم دفعه اول نشدولی دفعه دوم که فردای دفعه اول باشه شد [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

labkhand
21-07-2010, 22:01
اقا این سریو بیشتر کن خیلی باحاله[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

چشم...روش کار میکنم[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

---------- Post added at 10:01 PM ---------- Previous post was at 10:00 PM ----------

سلام لبخند جان میشه لیست گرو ه هایی که تا این لحظه رلیز شدن رو بگی؟

اخه بعضی وقتا عقب میوفتیم. بعد شما هم که توی سایت نمکدون محلی ندارید که بگه تا این لحظه کدوم گروه ها رلیز شدن.

اقا توی سایتم بزنید بد نیستا

ممنون میشم :10:

گروه های رلیز شده هم در نرم افزار معلوم هست ( چراغ های سبز ) و هم در سایت :

darklord_8
21-07-2010, 23:02
ممنون از شما
اگه امکانش هست همه رو PNG کنید پس زمینه نداشته باشن

Dew Drop
21-07-2010, 23:06

من هم همین مشکل رو دارم,هر کاری می کنم درست نمیشه!!!

labkhand
21-07-2010, 23:51
من هم همین مشکل رو دارم,هر کاری می کنم درست نمیشه!!!

شما موارد پست 154 و 139 رو دقیقا اجرا کردید؟

MrGee
22-07-2010, 00:19
بالاخره تونستم یه راه برای اجرای این برنامه تو مرورگرهای دیگه پیدا کنم:

اول باید به این سایت برید و این برنامه رو دانلود کنید:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید(توصیه می کنم برنامه رو به فایل نصب نمکدون اضافه کنید تا کار ملت آسون تر بشه)
این هم یه سری توضیحات برای فهمیدن اینکه برنامه چی کار می کنه:

MeadCo's Neptune is a 100% Netscape-compatible plug-in which hosts Microsoft's WebBrowser control. It will work when embedded in documents rendered by WebKit-based browsers such as Safari for Windows 3.0 and Google Chrome, Opera 4.0 – 10.x and any Gecko-based browser such as Firefox and Mozilla, running on any Windows platform with Microsoft's underlying web componentry integrated. Windows 2000 / Windows NT 4.0 with Internet Explorer 4.0 core install is the minimum requirement. 
حالا بایدیه فایل HTML درست کنید و این کد رو وارد کنید:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدحالا می تونید بدون دردسر از نمکدون استفاده کنید:46:

البته ممکنه چندتا مشکل هم به وجود بیاد که اونا رو می زارم به عهده خودتون:31:

شما موارد پست 154 و 139 رو دقیقا اجرا کردید؟شما همه اون توضیحات رو بزار تو پست اول تا ملت 170 تا پست رو نگردن

نسخه ي 130 شهر نمکدون منتشر شد که در آن مشکل هنگ کردن مرورگر اينترنت اکسپلورر بهبود يافته است علاوه بر آن گروه ها نيز بزودي بروزرساني شده و مشکل هنگ بهبود مي يابد....کساني که شهر خود را قبلا ثبت کرده اند نيازي به ثبت دوباره نيست..در ضمن براي نصب نسخه ي جديد بايد نسخه ي قبلي حذف شود که در اينصورت گروه ها نيز بايد دوباره نصب شوندتوصیه می کنم به جای استفاده از Indigo Rose از برنامه‌هایی مثل InstallShiled و InstallAware که خیلی قدرتمند هستند استفاده کنی :11:
  یه پیشنهاد هم داشتم اونم اینه که به شکلک‌های هر گروه رو تو یه پوشه جداگانه بزاری تا پوشه images مثل الان خیلی شلوغ نشه:8:
یه پیشنهاد دیگه هم دارم(:31:) اونم اینه که صفحه‌هات رو طوری طراحی کنی که به ScrollBar افقی احتیاج نباشه :5:

labkhand
22-07-2010, 00:25
برای اطلاعات بیشتر به اخبار مراجعه کنید[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

labkhand
22-07-2010, 00:36

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید(توصیه می کنم برنامه رو به فایل نصب نمکدون اضافه کنید تا کار ملت آسون تر بشه)

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدحالا می تونید بدون دردسر از نمکدون استفاده کنید:46:

شما همه اون توضیحات رو بزار تو پست اول تا ملت 170 تا پست رو نگردن

توصیه می کنم به جای استفاده از Indigo Rose از برنامه‌هایی مثل InstallShiled و InstallAware که خیلی قدرتمند هستند استفاده کنی :11:
یه پیشنهاد هم داشتم اونم اینه که به شکلک‌های هر گروه رو تو یه پوشه جداگانه بزاری تا پوشه images مثل الان خیلی شلوغ نشه:8:

میدونم خیلی قدرتمند تر هستند ولی Indigo Rose ساده تر و راحت تره[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

---------- Post added at 12:36 AM ---------- Previous post was at 12:34 AM ----------

یه پیشنهاد هم داشتم اونم اینه که به شکلک‌های هر گروه رو تو یه پوشه جداگانه بزاری تا پوشه images مثل الان خیلی شلوغ نشه

متاسفم....چون قرارگیری عکس ها و تصاویر در یک پوشه ضروری هست...چون بعضی فایلها باید جایگزین بشوند[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

Dew Drop
22-07-2010, 00:43
شما موارد پست 154 و 139 رو دقیقا اجرا کردید؟

متاسفانه باید بگم دو سه بار همه مراحل رو رفتم ولی آخرش copy,paste انجام نمیشه.

MrGee
22-07-2010, 00:45
میدونم خیلی قدرتمند تر هستند ولی Indigo Rose ساده تر و راحت تره

حتی وقتی که:

یک پیشنهاد هم دارم تو نسخه هایی که ارائه می کنی سعی کن راهی پیدا کنی که لازم نشه دوباره گروه هارو دانلود و نصب کنیم . ( درسته کسایی که پر سرعت دارن مشکلی نیست باسشون ولی برای دایل اپی ها مسئله میشه اگر فایل نصب گروه هارو قبلا پاک کرده باشن)

یا موارد مشابه؟؟

متاسفم....چون قرارگیری عکس ها و تصاویر در یک پوشه ضروری هست...چون بعضی فایلها باید جایگزین بشوند

متوجه نمی شم
فرقی نمی کنه در هر حال می شه فایل های جدید رو جایگزین کرد

labkhand
22-07-2010, 13:10
متاسفانه باید بگم دو سه بار همه مراحل رو رفتم ولی آخرش copy,paste انجام نمیشه.

شما از فایرفاکس 3 استفاده می کنید؟...اگر استفاده می کنید آخرین بروزرسانی رو هم انجام بدید و مرورگر رو دوباره راه اندازی کنید...انشاءالله درست میشه[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

labkhand
22-07-2010, 13:18
حتی وقتی که:

یا موارد مشابه؟؟

متوجه نمی شم
فرقی نمی کنه در هر حال می شه فایل های جدید رو جایگزین کرد

برای تغییر پوشه بندی باید کل گروه ها و همین طور شهر نمکدون که پایه ی کار هست رو کدهاش رو تغییر بدی...یعنی تغییر 2503 کد!!!!! واااای...نگو[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

برای حذف نشدن گروه ها پس از نصب نمکدون هم خیلی فکر کردم ولی چون بحث جایگزینی هست امکان ندارد[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

darkdream2012
22-07-2010, 15:58
خب من الان شهر نمکدون رو نصب کردم و هم افزونه فایر فاکس الان باید چیکار کنم؟

labkhand
22-07-2010, 21:21
خب من الان شهر نمکدون رو نصب کردم و هم افزونه فایر فاکس الان باید چیکار کنم؟

خب... حالا روی آیکون Ncity در دسکتاپ کلیک کن تا توسط مرورگر باز بشه...حالا صفحه ی خوش آمدگویی با چهار گزینه روبروی توست...روی گزینه ی ( ثبت شهر و دریافت سریال ) کلیک کن تا یک زبانه ی جدید باز بشه...پس از درج نام و ایمیل روی گزینه ی ( ثبت شهر ) کلیک کن تا پیغام موفقیت عملیات ظاهر بشه و سریال رو دریافت کنی...میتونی سریال رو روی کامپیوتر ذخیره کنی تا راحت تر بتونی ازش استفاده کنی

حالا روی گزینه ی ( ورود به صفحه ی خانگی ) کلیک کن سپس روی یکی از گروه های آماده ی دعوت( چراغ های سبز ) کلیک کن و سپس روی نوار سیاه که نام (دعوت) رو نشون میده کلیک کن تا اون گروه دانلود بشه

در مرحله آخر هم برای نصب گروهی که دانلود کردی از سریالی که دریافت کردی استفاده میکنی ( سریال همه ی گروه ها یکی می باشد ) گروه ها رو حتما باید در محلی نصب کنی که شهر نمکدون رو نصب کردی

پس از نصب دوباره وارد نرم افزار میشی و در این هنگام در مرورگر IE نوار زردی نمایش داده میشه که عملیاتش رو در پست 139 توضیح دادم...برای راهنمایی بیشتر به پست های کمکی در پست اول مراجعه کن

قبل از استفاده حتما در صفحه ی اول (خوش آمد گویی) روی راهنمای شهر نمکدون کلیک کن و به دقت بخون...

darkdream2012
22-07-2010, 21:52
درست شد مرسسیییییییییییبی[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ][img][ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

labkhand
23-07-2010, 01:28
طبق سفارش دوستان گروه نیمکره به ورژن 2.0 ارتقا یافت که میتوانید از همان صفحه ی نیمکره از قسمت بروزرسانی نسخه ی بروز شده را دریافت و نصب کنید[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

Xx Hossein xX
23-07-2010, 10:10
سلام ...

من یه مشکل با این نرم افزار دارم که کار کردن باهاشو برام خیلی سخت کرده .

وقتی توی 1 تب برنامه بازه و تعداد شکلک های توی اوون صفحه زیاده و قتی روی تب های دیگه کلیک میکنم خیلی طول میکشه تا جابجا بشه !

ممنون .......

omed18750
23-07-2010, 10:15
سلام برای دانلود مشکل دارم

labkhand
23-07-2010, 10:35
سلام ...

وقتی توی 1 تب برنامه بازه و تعداد شکلک های توی اوون صفحه زیاده و قتی روی تب های دیگه کلیک میکنم خیلی طول میکشه تا جابجا بشه !

ممنون .......

شما از IE استفاده می کنید یا فایرفاکس؟

*IN*
23-07-2010, 10:45
اون دوستمون رو نمیدونم ولی من با فایر فاکس همین مشکل رو دارم

labkhand
23-07-2010, 10:46
سلام ...

ممنون .......

به احتمال زیاد مشکل از کمبود رم سیستم هست...فکر کنم با گروه سرپیازی و زردآلو این مشکل رو پیدا می کنید...درسته؟...من که الان با 2 گیگ رم مشکل شما رو ندارم ولی چشم...روی این دو گروه کار میکنم و شکلک ها رو به چند صفحه تفکیک خواهم کرد تا مشکل شما هم برطرف بشود....پس حواستون به بخش بروزرسانی باشه[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

Xx Hossein xX
23-07-2010, 10:57

اون دوستمون رو نمیدونم ولی من با فایر فاکس همین مشکل رو دارم

به احتمال زیاد مشکل از کمبود رم سیستم هست...فکر کنم با گروه سرپیازی و زردآلو این مشکل رو پیدا می کنید...درسته؟...من که الان با 2 گیگ رم مشکل شما رو ندارم ولی چشم...روی این دو گروه کار میکنم و شکلک ها رو به چند صفحه تفکیک خواهم کرد تا مشکل شما هم برطرف بشود....پس حواستون به بخش بروزرسانی باشه[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

سلام ..

از فایرفاکس استفاده میکنم .

رم هم مثل شماست .

در قسمت های " ریزه میزه " " سرپیازی " بیشترین مشکل رو دارم . فکر میکنم حجم شکلکها خیلی زیاده ..

ممنون . :11::11::11:

MrGee
23-07-2010, 11:22
این مشکل مربوط می شه به موتور رندر مرورگر شما 

من وقتی با IE7 به گروه سرپیازی می رم 50 درصد سی پی یو صرف رندر کردن gif ها می شه 
ولی وقتی با اپرا به این گروه می رم حدود 15 درصد CPU صرف این کار می شه و سرعت هم کاهش پیدا نمی کنه.

به احتمال زیاد مشکل از کمبود رم سیستم هست..
در این مورد هم فکر نمی کنم که به رم بستگی داشته باشه چون رم هم 1 گیگ هست و وقتی که به گروه سرپیازی می رم تنها سی مگابایت به مصرف رمم اضافه میشه

labkhand
23-07-2010, 16:04
این مشکل مربوط می شه به موتور رندر مرورگر شما 

من وقتی با IE7 به گروه سرپیازی می رم 50 درصد سی پی یو صرف رندر کردن gif ها می شه 
ولی وقتی با اپرا به این گروه می رم حدود 15 درصد CPU صرف این کار می شه و سرعت هم کاهش پیدا نمی کنه.

در این مورد هم فکر نمی کنم که به رم بستگی داشته باشه چون رم هم 1 گیگ هست و وقتی که به گروه سرپیازی می رم تنها سی مگابایت به مصرف رمم اضافه میشه

دوست عزیزم کاملا درست میگه[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

گروه سر پیازی به ورژن 2.5 ارتقا یافت که میتوانید از بخش بروزرسانی نسخه ی جدید را دریافت کنید[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

DHAMID
23-07-2010, 16:53

.

شما همه اون توضیحات رو بزار تو پست اول تا ملت 170 تا پست رو نگردن

توصیه می کنم به جای استفاده از Indigo Rose از برنامه‌هایی مثل InstallShiled و InstallAware که خیلی قدرتمند هستند استفاده کنی :11:
یه پیشنهاد دیگه هم دارم(:31:) اونم اینه که صفحه‌هات رو طوری طراحی کنی که به ScrollBar افقی احتیاج نباشه :5:
file:///C:/Program%20Files/namakdoon%20city/images/nkr3.png

من هر کاری که گفتید رو انجام دادم باز هم نشد
البته این فایل HTML رو نفهمیدم کجا باید درست کنم
لطفا راهنمایی کنید
همه کاری کردم اما باز هم نشد

MrGee
23-07-2010, 17:28
البته این فایل HTML رو نفهمیدم کجا باید درست کنم

این فایل رو دانلود کنید و سپس فایل HTML اجرا کنید.

DHAMID
23-07-2010, 17:46
این فایل رو دانلود کنید و سپس فایل HTML اجرا کنید.

file:///C:/Program%20Files/namakdoon%20city/images/at9.gif
باز هم نشد:41:

MrGee
23-07-2010, 17:59

اگه منظورتون اینه که باید بگم این مشکل به خود برنامه مربوط می شه و جناب labkhand باید جواب این سوال شما رو بدن 
ولی اگه مشکل یه چیز دیگه‌اس بیشتر توضیح بدید تا بهتر بتونم راهنمایی کنم.

DHAMID
23-07-2010, 22:05
اگه منظورتون اینه که باید بگم این مشکل به خود برنامه مربوط می شه و جناب labkhand باید جواب این سوال شما رو بدن
ولی اگه مشکل یه چیز دیگه‌اس بیشتر توضیح بدید تا بهتر بتونم راهنمایی کنم.
خوب مشکل همینه که از سیستم خودم لود میشه و لینک میده و بخاطر همین نمیشه چیزی گزاشت
حالا نمیدونم مشکل از کجاست

jyjy
23-07-2010, 23:46
خوب مشکل همینه که از سیستم خودم لود میشه و لینک میده و بخاطر همین نمیشه چیزی گزاشت
حالا نمیدونم مشکل از کجاست
از منم همین طور بود ولی با ریست کردن سیستم درست شد شما یه بار برنامه پاک کن ودوباره نصب کن وسیستمت را ریست کن شاید درست شد [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
درضمن من از این add-on برای موزیلا استفاده میکنم

labkhand
23-07-2010, 23:53
یه پیشنهاد دیگه هم دارم اونم اینه که صفحه‌هات رو طوری طراحی کنی که به ScrollBar افقی احتیاج نباشه

سعی میشود ولی بعضی وقت ها رزولیشن کمتر باعث بوجود آمدن اسکرول بار میشه چون ساختار نمکدون بر پایه ی تصاویر هست و هر تصویری دارای رزولیشنی می باشد پس در یک صفحه نمایش ممکنه کوچکتر باشه و در یکی بزرگتر!!![ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

معمولا رزولیشن اکثر گروه های نمکدون 1250x800 می باشد که اگر رزولیشن مانیتور شما از این بالاتر باشد همه چیز بهتر با صفحه نمایش هماهنگ می شود[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

labkhand
23-07-2010, 23:59
باز هم نشد:41:

شما چپ کلیک می کنید اینطور کپی میشه؟....عجیبه[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]به نظر من به قول دوست خوبمون برنامه به طور کامل پاک کن ( پس از حذف شهر نمکدون حتما به محل نصب برو و کل محتویات باقی مونده از گروه ها رو هم حذف کن )...یک ریستارت بکن...دوباره شهر نمکدون رو نصب کن...مال دوست ما که اینطوری درست شده...دعا می کنیم شاید مال شما هم درست بشه[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

Dew Drop
24-07-2010, 00:24
شما چپ کلیک می کنید اینطور کپی میشه؟....عجیبه[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]به نظر من به قول دوست خوبمون برنامه به طور کامل پاک کن ( پس از حذف شهر نمکدون حتما به محل نصب برو و کل محتویات باقی مونده از گروه ها رو هم حذف کن )...یک ریستارت بکن...دوباره شهر نمکدون رو نصب کن...مال دوست ما که اینطوری درست شده...دعا می کنیم شاید مال شما هم درست بشه[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

مشکل من هم همینه,متاسفانه با حذف ونصب چندین باره درست نشد و دیگه منصرف شدم.

labkhand
24-07-2010, 02:57

شما از ویندوز 7 استفاده می کنید؟...اگر ویندوزتون xp هست شاید باید مرورگر IE 8 نصب کنید...چون مال من ویندوز 7 با مرورگر IE 8 هست.

---------- Post added at 02:57 AM ---------- Previous post was at 02:52 AM ----------

گروه زردآلو به نسخه ی 3.0 ارتقا یافت[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]از بخش بروزرسانی دریافت و نصب نمایید

Dew Drop
24-07-2010, 10:00
شما از ویندوز 7 استفاده می کنید؟...اگر ویندوزتون xp هست شاید باید مرورگر IE 8 نصب کنید...چون مال من ویندوز 7 با مرورگر IE 8 هست.

بله,هم تو ویندوز 7و هم xp.هر دو امتحان کردم مرورگرم هم ie8 , هم فایرفاکس.نمی دونم مشکلم کجاست؟

jyjy
24-07-2010, 13:47
میشه بگید شما چجوری شکلک های نمکدون را توی پست مورد نظرتون می گذارید؟[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

کپی,paste میکنی؟[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
اگه میشه توضیح بدید.[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

labkhand
24-07-2010, 14:27
گروه ریزه میزه به نسخه ی 2.0 ارتقا یافت...میتوانید از بخش بروزرسانی دریافت و نصب کنید[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

Dew Drop
24-07-2010, 15:03
میشه بگید شما چجوری شکلک های نمکدون را توی پست مورد نظرتون می گذارید؟[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

کپی,paste میکنی؟[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
اگه میشه توضیح بدید.[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

قبلا باید از همه کسایی که زحمت کشیدن تشکر کنم خصوصاً labkhand و ask_bl عزیز که چندین بار هم راهنماییم کردن ولی نمی دونم دیگه مشکل کجاس؟
بله,کپی پیست هم کردم با کلید های کیبورد هم امتحان کردم تو مرورگرهای ie,ff هم امتحان کردم ولی ادرس محل ذخیره عکس رو میاره خودش رو نمیاره.

jyjy
24-07-2010, 17:09
قبلا باید از همه کسایی که زحمت کشیدن تشکر کنم خصوصاً labkhand و ask_bl عزیز که چندین بار هم راهنماییم کردن ولی نمی دونم دیگه مشکل کجاس؟
بله,کپی پیست هم کردم با کلید های کیبورد هم امتحان کردم تو مرورگرهای ie,ff هم امتحان کردم ولی ادرس محل ذخیره عکس رو میاره خودش رو نمیاره.
دوست عزیز منم همین مشکل داشتم ولی همنطور که گفتم حل شد.
حالا یه پیشنهاد دیگه شما توی ویندوز 7 و توی موزیلا آخرین ورژن, add-on پایینی را نصب کن ویه بار موزیلا ریست کن ببین درست میشه [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیددرضمن اگه add-on مشابه دیگه ای داری که برای تبدیل موزیلا به ie هست را پاک کن حتما یه بار موزیلا وسیستمت را ریست کن.امیدوارم مشکلت حل بشه. [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

DHAMID
24-07-2010, 18:48
file:///C:/Program%20Files/namakdoon%20city/images/nkr12.png
خوب من هر کاری که گفتیدو کردم نشد
ویندوز هم 7 هستش
بهر حال ما منتظریم مشکل حل بشه
کلا تمام این شکلک ها از روی سیستم خود من لینک میده در صورتی که نباید اینجوری بشه
حالا نمیدونم طرز کار دقیق نرم افزارتون چیه

zed2
24-07-2010, 19:17
ویندوز هم 7 هستش
کلا تمام این شکلک ها از روی سیستم خود من لینک میده در صورتی که نباید اینجوری بشه
می گم در مرورگر دوستانی که ادرس فایل داخل سیستم رو میده پیغامی در رابطه با فعال شدن اسکریپت داخل صفحه رو تایید کردین؟

labkhand
24-07-2010, 21:22
ویندوز هم 7 هستش

تگ img توسط خود نرم افزار باید گذاشته بشه و اصلا نیازی به این[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] نیست....شکلک را که drag نکنید یا آن را کپی نکنید...فقط کلید سمت چپ موس را روی شکلک یک بار فشار داده و رها کنید سپس در محل نصب ctrl+V را بزنید

کد html سیستم کپی طوری طراحی شده که فقط نوشته ای که آدرس شکلک بر روی سرور هست رو کپی میکنه

labkhand
24-07-2010, 21:28
ویندوز هم 7 هستش

شما وقتی عمل تبدیل فایرفاکس به IE رو انجام دادید وقتی راست کلیک می کنید منوی باز شونده باید تغییر کرده و مانند IE شود...برای شما این تغییر انجام میشود؟

شما در تنظیمات افزونه ی IE tab plus تغییر ایجاد نکردید؟

دوست خوبم یک موقع شکلک را که drag نکردید؟...فقط کلید سمت چپ موس را روی شکلک یک بار فشار داده و رها کنید سپس در محل نصب ctrl+V را بزنید

MrGee
24-07-2010, 22:45
خوب من دوتا روش دیگه برای حل مشکل کپی کردن پیدا کردم:

1- تو این روش باید Flash Player نصب باشه(که می تونید برنامه رو به فایل نصب برنامه اضافه کنید.)
باید به جای استفاده از تابع 

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیداز این تابع استفاده کنید:

اما باید این فایل رو هم به پوشه اصلی برنامه یعنی C:\Program Files\namakdoon city اضافه کنید:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید(این روش تو همه مرورگرها جواب می ده)

2-این روش هم فقط تو IE و FireFox جواب می ده
مثل دفعه قبل باید تابع 

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدرو با این یکی جایگزین کنید:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیددر این روش نیازی به نصب بودن Flash Player نیست.

labkhand
24-07-2010, 23:08
ممنون...امتحان میکنم[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

labkhand
24-07-2010, 23:25
عزیز دل روش هایی رو که گفتی امتحان کردم ولی تمام کد ها روی صفحه ظاهر میشد....این مشکل طبق تجربه ای که کردم زمانی رخ میده که فایل ها محلی باشند یعنی این کد ها زمانی پاسخ میده که این صفحه رو روی سرور قرار بدیم...درست گفتم؟[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

DHAMID
25-07-2010, 00:46
شما وقتی عمل تبدیل فایرفاکس به IE رو انجام دادید وقتی راست کلیک می کنید منوی باز شونده باید تغییر کرده و مانند IE شود...برای شما این تغییر انجام میشود؟

شما در تنظیمات افزونه ی IE tab plus تغییر ایجاد نکردید؟

دوست خوبم یک موقع شکلک را که drag نکردید؟...فقط کلید سمت چپ موس را روی شکلک یک بار فشار داده و رها کنید سپس در محل نصب ctrl+V را بزنید
خوب مشکل حل شد
مشکل این بود که من عکس رو کپی پیست میکردم[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
الان درست شد[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
خیلی ممنون [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

MrGee
25-07-2010, 13:01
دیروز بعد از دادن پست متوجه شدم که کدها چندتا مشکل دارن و مشغول اصلاح شدم تا این که یه نفر بی خبر اومد و دوشاخه برق رو در آورد:27:  برای همینم نتوستم کدها رو اصلاح کنم.
1-
کد صحیح برای روش اول اینه:

که فقط یه کپی پیست با این می خواد:

البته اسم فایلی فلشی رو که دانلود می کنید رو باید به 6.swf تغییر بدید.

2-
کد صحیح هم برای این روش اینه:

که مثل دفعه قبل فقط یه کپی پیست می خواد.
  وقتی که این کد رو تو فایرفاکس اجرا کنید یه پیام براتون می یاد که باید به این شکل عمل کنید:

همین الان هم هر دو روش توی برنامه امتحان کردم و درست کار می کردند.

عزیز دل روش هایی رو که گفتی امتحان کردم ولی تمام کد ها روی صفحه ظاهر میشد....
دلیلش اینه که شما موقع کپی و پیست این تگ حذف کردید.

راستی شما از برنامه GIF Construction Set Professional استفاده می کنید؟
چون این برنامه یه SuperCompersor داره که ممکنه  به درد بخوره:46:

labkhand
25-07-2010, 13:52
ممنون...کد دوم کار کرد...واقعا دستت درد نکنه....خیلی ممنون[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]اگه مایل باشی اسم تو رو هم در نرم افزار ثبت کنم...می خوای؟[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

---------- Post added at 01:52 PM ---------- Previous post was at 01:50 PM ----------

دوستان...پس بزودی منتظر نسخه ی جدید شهر نمکدون باشید...[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

MrGee
25-07-2010, 19:05
کد دوم کار کردمن توصیه می کنم از روش اول استفاده کنید تا هم اون پیام نیاد و هم بشه تو مرورگرهای دیگه هم ازش استفاده کرد.

اگه مایل باشی اسم تو رو هم در نرم افزار ثبت کنم[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ][img][ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

labkhand
25-07-2010, 20:55
من توصیه می کنم از روش اول استفاده کنید تا هم اون پیام نیاد و هم بشه تو مرورگرهای دیگه هم ازش استفاده کرد.

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ][img][ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

منظورت از فلش پلیر همون متصل شونده ها هست یا یک فلش پلیر جدا؟

چشم...روی کد اول کار میکنم...امیدوارم راه بیفته

MrGee
25-07-2010, 21:01
همون متصل شونده ها

labkhand
26-07-2010, 14:54
من کارهایی که گفتی رو کردم ولی کد اول نه در فایرفاکس کار میکنه و نه در IE...جدیدترین فلش پلیر رو هم گرفتم ولی کپی نمیکنه...میشه دوباره کد رو بررسی کنی

MrGee
26-07-2010, 15:03
اسم فایل فلش رو به 6.swf تغییر دادی؟

فایل فلش تو پوشه اصلی برنامه هست؟
احتمالا مشکل تو  این خطه:

این دوخط در واقع یک خطه که چون جا نیست این طور دیده می شه.
اینو تو پوشه اصلی برنامه Extract کن و ببین کار می کنه یا نه:

labkhand
26-07-2010, 15:19
اسم فایل فلش رو به 6.swf تغییر دادی؟

فایل فلش تو پوشه اصلی برنامه هست؟
احتمالا مشکل تو  این خطه:

این دوخط در واقع یک خطه که چون جا نیست این طور دیده می شه.
اینو تو پوشه اصلی برنامه Extract کن و ببین کار می کنه یا نه:

همه ی این کارهایی که گفتی کردم ولی کار نمیکنه...باید مثل قبل فقط یک بار کلیک کنم دیگه...درسته؟...حالا اون کد بالایی رو بیارم توی یک خط درست میشه؟

مثل اینکه خودت قبلا اینکارو کردی...الان آبنباتی اسخراج شد ولی بازم کار نمیکنه:41:

MrGee
26-07-2010, 15:36
آره 
من همین الان آبنباتی رو تو Opera,IE و FireFox امتحان کردم تو همشون جواب داد.

labkhand
26-07-2010, 15:40
آره 
من همین الان آبنباتی رو تو Opera,IE و FireFox امتحان کردم تو همشون جواب داد.

عجیبه!!!!...میگم این کد دومی تنها در IE و فایرفاکس جواب میده؟...روی کروم و اپرا تست کردی؟

MrGee
26-07-2010, 15:42
...میگم این کد دومی تنها در IE و فایرفاکس جواب میده؟

آره
تست نمی خواد
کار نمی کنه:41:

labkhand
26-07-2010, 15:47
آره
تست نمی خواد
کار نمی کنه:41:

خب...تا شب یک جستجو میکنی ببینی کدی هست که در اپرا و کروم و فایرفاکس و IE کار کنه و نیاز به فلش نداشته باشه؟

همین چهار مرورگر کافیه...در ضمن میشه کد تابع رو طوری طراحی کنی که هنگام کلیک روی شکلک جمله ی ( کپی شد ) کنار نشانگر موس بنویسه؟

ali-07
27-07-2010, 20:51
ممنون خيلي خوب بود [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
فقط يه سوال اين گروه هايي كه چراغ قرمز دارن تا كي بايد منتظر بمونيم تا سبز بشن؟ [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] يعني هنوز آماده نيستند و داريد روشون كار ميكنيد ؟ [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

labkhand
27-07-2010, 21:18
نسخه ی 150 شهر نمکدون منتشر شد...در این نسخه که در فایرفاکس مستقیما قابل اجراست برای مشاهده ی تغییرات در صفحه ی خانگی باید صفحه را توسط مرورگر refresh یا بازسازی کنید... برای اطلاعات بیشتر به اخبار مراجعه کنید[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

---------- Post added at 09:18 PM ---------- Previous post was at 09:16 PM ----------

ممنون خيلي خوب بود [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
فقط يه سوال اين گروه هايي كه چراغ قرمز دارن تا كي بايد منتظر بمونيم تا سبز بشن؟ [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] يعني هنوز آماده نيستند و داريد روشون كار ميكنيد ؟ [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

اونایی که قرمز هستند هنوز آماده نیستند و اونی که زرد بشه یعنی کار ساخت اون گروه آغاز شده و بزودی منتشر میشه[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

Dreamland
27-07-2010, 21:25
با تشکر از زحمات مسعود عزیز ، به خاطر ارائه نرم افزار فوق العادش:40:

*IN*
27-07-2010, 21:42
نسخه ی 150 شهر نمکدون منتشر شد...در این نسخه که در فایرفاکس مستقیما قابل اجراست برای مشاهده ی تغییرات در صفحه ی خانگی باید صفحه را توسط مرورگر refresh یا بازسازی کنید... برای اطلاعات بیشتر به اخبار مراجعه کنید[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

چه جوری باید آپگرید کرد؟؟؟

labkhand
27-07-2010, 22:01
چه جوری باید آپگرید کرد؟؟؟

نسخه ی قبلی رو به طور کامل حذف می کنید...بعد از حذف شهر نمکدون توسط unistaller خودش...باید به محل نصب رفته و پوشه رو با محتویاتش کاملا حذف کنید....سپس نسخه ی جدید شهر نمکدون رو با نسخه ی جدید هر گروه رو دانلود و نصب کنید....نیازی به ثبت دوباره شهر نیست[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]این نسخه واقعا ارزش دانلود داره چون از شر افزونه ی IE راحت میشوید[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]به خاطر بروزرسانی های پشت سر هم عذر میخوام ولی این بروزرسانی واقعا نیاز بود[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

*IN*
28-07-2010, 13:36
نسخه ی قبلی رو به طور کامل حذف می کنید...بعد از حذف شهر نمکدون توسط unistaller خودش...باید به محل نصب رفته و پوشه رو با محتویاتش کاملا حذف کنید....سپس نسخه ی جدید شهر نمکدون رو با نسخه ی جدید هر گروه رو دانلود و نصب کنید....نیازی به ثبت دوباره شهر نیست[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]این نسخه واقعا ارزش دانلود داره چون از شر افزونه ی IE راحت میشوید[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]به خاطر بروزرسانی های پشت سر هم عذر میخوام ولی این بروزرسانی واقعا نیاز بود[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
با نسخه قدیمیه گروه ها رو فایر فاکس جواب نمیده؟؟؟[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

labkhand
28-07-2010, 23:54
با نسخه قدیمیه گروه ها رو فایر فاکس جواب نمیده؟؟؟[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

بهرحال گروه ها باید بروزرسانی بشوند تا در فایرفاکس جواب بدهند[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]دیگه سعی میکنم این موقعیت رو ثابت نگه دارم[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]از کاربران عزیز عذرخواهی میکنم[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

TAMIZI
29-07-2010, 02:17
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] : یک مورد که اعصاب آدم رو خورد میکنه طراحی خیلی بد صفحه است آخه مگه مجبور بودید این شکلک ها رو تو آبنبات بزارید ؟؟
دو تا اسکرول میاد که آدم برای انتهاب شکل مورد علاقه اش همه اش باید اونا رو این ور و اون ور بکشه !!
اما کار خوبه و به درد بخور
فقط این طراحیش خیلی افتضاحه، باید علاوه بر قشنگی ، یوزرفرندلی هم باشه آخه
من همین الان دانلود کردم

labkhand
29-07-2010, 13:24
حالا وقتشه جواهرات رو به شهر خود اضافه کنید تا جلا پیدا کنه[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

labkhand
29-07-2010, 13:31
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] : یک مورد که اعصاب آدم رو خورد میکنه طراحی خیلی بد صفحه است آخه مگه مجبور بودید این شکلک ها رو تو آبنبات بزارید ؟؟
دو تا اسکرول میاد که آدم برای انتهاب شکل مورد علاقه اش همه اش باید اونا رو این ور و اون ور بکشه !!
اما کار خوبه و به درد بخور
فقط این طراحیش خیلی افتضاحه، باید علاوه بر قشنگی ، یوزرفرندلی هم باشه آخه
من همین الان دانلود کردم

عزیز دلم...رزولیشن نمایشگر شما چنده؟...برای برطرف شدن مشکل باید پهنای تصویر رو بالاتر از 1250 قرار بدید...دلیل استفاده از این رزولیشن هم اینه که الان اکثر نمایشگرها واید هستند...نمکدون هم چون نرم افزاری جدید می باشد با سیستم های جدید سازگاری بیشتری دارد[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

بهترین رزولیشن برای نمایش نمکدون 1280x1024 می باشد.

البته میتونید از کلید های جهشی صفحه کلید برای اسکرول کردن راحت تر کمک بگیرید

farshidshd
29-07-2010, 14:14
ما که همچنان نتونستیم نصب کنیم

MrGee
29-07-2010, 14:26
ما که همچنان نتونستیم نصب کنیم

چرا؟
مگه چه اتفاقی می افته؟

farshidshd
29-07-2010, 14:27
file:///E:/Program%20Files/namakdoon%20city/jelei/images/kj157.gif

نصب شد. حالا چطور استفاده میشه؟

labkhand
29-07-2010, 14:32
file:///E:/Program%20Files/namakdoon%20city/jelei/images/kj157.gif

نصب شد. حالا چطور استفاده میشه؟

شما به پست های کمکی که در پست اول قرار داده شده رجوع کنید[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

MrGee
29-07-2010, 14:33
تو پست اول هست

شما فقط باید روی عکس کلیک کنید
آدرس همراه با کد [img] به طور خودکار کپی می شن.
تو راهنمای برنامه هم هست:46:

farshidshd
29-07-2010, 14:39
چیزی متوجه نشدم!
کلیک کنم؟ اتفاقی نمیفته!مرورگرم فایرفاکس هست

labkhand
29-07-2010, 14:40
چیزی متوجه نشدم!

در پست اول به پست 205 مراجعه کنید

farshidshd
29-07-2010, 14:46
ویرایش شد...

farshidshd
29-07-2010, 14:47

آهان شد. مرسی . فقط روی فایر فاکس میشه. ممنونم

labkhand
29-07-2010, 14:59

آهان شد. مرسی . فقط روی فایر فاکس میشه. ممنونم

هم روی فایرفاکس کار میکنه و هم روی IE ولی روش فعال کردنش فرق میکنه که در راهنمای شهر نمکدون بخش ( صفحه ی گروه ها ) توضیح دادم...شما نسخه ی NCV150 رو گرفتی؟

خوشحالم که درست شد[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

farshidshd
29-07-2010, 16:13
نسخه ی NCV150 چیه؟؟ من جواهر رو گرفتم با خانواده ی ژله ای

labkhand
29-07-2010, 21:15
نسخه ی NCV150 چیه؟؟ من جواهر رو گرفتم با خانواده ی ژله ای

نسخه ی شهر نمکدون شماست...در صفحه ی خانگی زیر عبارت namakdoon city نسخه ی مورد استفاده ی شما رو نوشته[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]در بخش نصب و حذف نرم افزار ها در ویندوز هم نوشته شده است

farshidshd
30-07-2010, 18:12
نسخه ی شهر نمکدون شماست...در صفحه ی خانگی زیر عبارت namakdoon city نسخه ی مورد استفاده ی شما رو نوشته[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]در بخش نصب و حذف نرم افزار ها در ویندوز هم نوشته شده است

بله NCV150 هست

labkhand
31-07-2010, 23:45
کیتی ناز و بامزه آمادگی اومدن به شهر شما رو داره[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

labkhand
01-08-2010, 22:55
خرچنگ کوچولوی بامزه ی ما اگه شما اجازه بدید میخواد وارد شهرتون بشه[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

ask_bl
01-08-2010, 23:44
خرچنگ کوچولوی بامزه ی ما اگه شما اجازه بدید میخواد وارد شهرتون بشه[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

سلام ممنون بابت زحماتتون
من که بهش اجازه نمیدم ![ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
فقط زرد آلو و نیمکره رو عشق است ...

labkhand
02-08-2010, 14:15
شما صاحب اختیاری ولی گناه داره حیوونکی[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]البته یک موقع هایی خطری هم میشه[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

ask_bl
02-08-2010, 15:04
شما صاحب اختیاری ولی گناه داره حیوونکی[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]البته یک موقع هایی خطری هم میشه[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
چون گناه داره سعی میکنم بگیرمش
اما این کادر سفید رو از دورش نمیشه برداشت ! بی ریخت میشه ![ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

labkhand
02-08-2010, 15:08
چون گناه داره سعی میکنم بگیرمش
اما این کادر سفید رو از دورش نمیشه برداشت ! بی ریخت میشه ![ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

متاسفانه همه ی شکلک ها قابلیت شفاف سازی زمینه رو ندارند[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

MrGee
02-08-2010, 15:10
متاسفانه همه ی شکلک ها قابلیت شفاف سازی زمینه رو ندارنچرا؟