PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : عدم دسترسی به اطلاعات ذخیره در فلش

h66
29-04-2010, 19:54
سلام.
ببخشید من بعد از یک ماه که فلشم رو به سیستم زدم، دیدم باز میشه و برا چند لحظه اطلاعات روش میاد بعد همش ناپدید میشه، البته show hidden fileم زدم اما نشان داده نمیشه،توی propertiesم free spaceشو کل ظرفیت فلشم میده یعنی انگار نه انگار که چیزی تو فلشمه اما حدود نصف فلشم پره. بنظرتان چش شده؟ حتی میخوام با آنتی ویروس ویروسیابیش کنم میگه خالیه .formatم نمیشه.
لطفا راهنماییم کنید. ممنون

derakhshan1
29-04-2010, 21:26
این برنامه رو دانلود کن
فلش رو تعمیر می کنه

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
password: ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

EXTREME
29-04-2010, 21:51
شما اول از همه باید با نرم افزار flash memory toolkit یا از طریق سی دی ویندوز یه دور فلش رو فرمت کنی و با یه نرم افزار ریکاوری
اطلاعات رو برگردونی اگه بازم این اتفاق افتاد فلش ایراد داره
با همین نرم افزار flash memoy toolkit یه اسکن ازفلشتون بگیرید ببینید چه error میده

---------- Post added at 11:51 PM ---------- Previous post was at 11:51 PM ----------

h66
06-05-2010, 17:27
ممنون از راهنماییتون
ببخشید من هرکاری میکنم نمیتونم برنامه flash memorytoolkitرو دانلود کنم، شما لینک مستقیمی دارید به من بگین.
ضمنا اینکه گفتین با "سی دی ویندوز" فرمت کنم یعنی چطور؟ تو وینذوز که هرکاری میکنم فرمت نمیشه ، با سی دی ویندوز چطوره؟
بازم ممنون

h66
06-05-2010, 17:30
ممنون. اینکه میگین با "سی دی ویندوز" فلش رو فرمت کنم یعنی چطور؟
ضمنا هرکاری کردم نتونستم این برنامه flash memory toolkitرو مجانی از اینترنت دانلود کنم:41: