PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : پاك شدن رجيستري ويندوز 7

mohammadmother
29-04-2010, 19:51
سلام من رجيستري ويندوز 7 ام پاك شده ولي از اون پشتيبان دارم مشكل اين جاست كه وقتي وارد ويندوز مي شم چيزي كار نمي كنه آيكون هاي صفحه دكستاپ هم هيچ كدوم نيستند چي كار كنم رجيستري رو برگردونم

Rahpooyan
29-04-2010, 21:14
سیستم رس استور را امتحان کردی ان هم کار نمی کند ؟

ebicross
30-04-2010, 10:56
رجیستری پاک نمیشه دوست من.
مثل اینه که یک ادم بدون مخ و مخچه و نخاع راه بره. :46:
ممکنه سیستم ویروسی شده باشه و یا بخشی از رجیستری از بین رفته باشه. منظور از این بخشی هم دو یا سه تا Key و چیزهای جزئی هست که تاثیرات بزرگی میزاره.

کلیدهای CTRL+AL+DEL رو بزنید و از لیستش Task Manager رو بزنید.
اگر باز شد داخل Task Manager گزینه ی New Task رو بزنید و بعد داخل اون بنویسید Explorer.exe که با این کار احتمالا آیکن ها برمیگرده.
اگر فایده نداشت همونجا بنویسید regedit و بک آپتون رو وارد رجیستری کنید.

باز هم اگر نشد از Safe Mode گزینه ی Safe mode with Command Prompt رو امتحان کنید و از اونجا وارد رجیستری بشین.
اگر کلا وارد رجیستری نمیشه و ارور میده بگین تا باز راهنمایی کنیم.
موفق باشید.

mohammadmother
02-05-2010, 15:58
رجیستری پاک نمیشه دوست من.
مثل اینه که یک ادم بدون مخ و مخچه و نخاع راه بره. :46:
ممکنه سیستم ویروسی شده باشه و یا بخشی از رجیستری از بین رفته باشه. منظور از این بخشی هم دو یا سه تا Key و چیزهای جزئی هست که تاثیرات بزرگی میزاره.

کلیدهای CTRL+AL+DEL رو بزنید و از لیستش Task Manager رو بزنید.
اگر باز شد داخل Task Manager گزینه ی New Task رو بزنید و بعد داخل اون بنویسید Explorer.exe که با این کار احتمالا آیکن ها برمیگرده.
اگر فایده نداشت همونجا بنویسید regedit و بک آپتون رو وارد رجیستری کنید.

باز هم اگر نشد از Safe Mode گزینه ی Safe mode with Command Prompt رو امتحان کنید و از اونجا وارد رجیستری بشین.
اگر کلا وارد رجیستری نمیشه و ارور میده بگین تا باز راهنمایی کنیم.
موفق باشید.

هر دستوری رو که وارد می کنم پیغام خطا می ده و می گه دستور sxstrace.exe رو وارد کن

xeNociDe
02-05-2010, 16:36
جدیداً اپدیتی چیزی نکردی...؟
اگر کردی برو پاکشون کن!

ebicross
02-05-2010, 17:05
ببینید این پیام وقتی میاد که مشکلات خیلی زیادی توی رجیستری وجود داشته باشه و یا اینکه فایلهای سیستمی زیادی پاک شده باشند.
بهترین پیشنهاد من اینه که ویندوزتون رو عوض کنید.
اما میتونید با نرم افزاری مثل Regcure این مشکل رو برطرف کنید.
ولی برای این کار باید اول این نرم افزار رو بتونید نصب کنید.
اگر ویروسی نباشه سیستم از طریق Safe Mode میتونید این کار رو بکنید.
بعد از وارد شدن به Safe Mode در RUN بنویسید MSCONFIG و در سربرگ Startup تمام گزینه ها غیر از آنتی ویروس رو غیر فعال کنید.
بعدش نرم افزار Regcure رو نصب کنید.

لینک نرم افزار Regcure همراه با کرک:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

mohammadmother
04-05-2010, 13:20
ببینید این پیام وقتی میاد که مشکلات خیلی زیادی توی رجیستری وجود داشته باشه و یا اینکه فایلهای سیستمی زیادی پاک شده باشند.
بهترین پیشنهاد من اینه که ویندوزتون رو عوض کنید.
اما میتونید با نرم افزاری مثل Regcure این مشکل رو برطرف کنید.
ولی برای این کار باید اول این نرم افزار رو بتونید نصب کنید.
اگر ویروسی نباشه سیستم از طریق Safe Mode میتونید این کار رو بکنید.
بعد از وارد شدن به Safe Mode در RUN بنویسید MSCONFIG و در سربرگ Startup تمام گزینه ها غیر از آنتی ویروس رو غیر فعال کنید.
بعدش نرم افزار Regcure رو نصب کنید.

لینک نرم افزار Regcure همراه با کرک:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

من چه طور می تونم نرم افزار رو نصب کنم من وقتی وارد ویندوز می شم فقط یک صفحه میاد هیچ خبری از آیکون ها هم نیست

xeNociDe
04-05-2010, 14:43
Ctrl+Shift+Delete رو بگیر New Task رو بزن بعد وارد کن:
Explorer
اینتر رو بزن ایکون ها میاد!

ebicross
04-05-2010, 15:12
من چه طور می تونم نرم افزار رو نصب کنم من وقتی وارد ویندوز می شم فقط یک صفحه میاد هیچ خبری از آیکون ها هم نیست
از Safe Mode وارد بشید.
اونجا تمام برنامه های Startup رو از msconfig غیر فعال کنید.
بعدش هم ارد ویندوز بشین و برنامه رو نصب کنید.
سیستمتون فکر میکنم ویروسی هم باشه.
به هر حال نصب ویندوز بهترین کاره.

mohammadmother
06-05-2010, 10:02
من در حالت safe mode وارد می شم msconfig رو می نویسم بعد وارد registery editor می شم تا اون فایل رجیستری رو که پسوندش reg هست رو import کنم ولی ارور می ده
چی کار کنم؟

ebicross
06-05-2010, 12:15
ببینید نیازی به این کار نیست.
شما کافیه اون نرم افزار رو نصب کنید. اجرای بک آپ رجیستری فقط برای یک مدت کوتاه کارآمده.
مثلا شما قبل از یک تغییر توی رجیستری بک اپ بگیرید و اگر تغییرات نتیجه ی خوبی نداشت بک آپ رو جایگزین کنید نه اینکه کل سیستم شما مشکل داره و هرچقدر بک آپ شما قدیمی تر باشه احتمال درست شدن سیستم کمتره.

مشکلات رجیستری از یک حدی که بالاتر رفت قابل جبران نیست و باید ویندوز رو عوض کنید. حالا اگر اطلاعات مهمی دارید که نباید از دست بره میتونید ویندوز رو طوری نصب کنید که درایو فرمت نشه و یا اینکه با اون نرم افزار که معرفی کردم رجیستری رو سر پا نگه دارید تا اطلاعاتتون رو جمع آوری کنید و بعد ویندوز عوض کنید.
حتی اگر بک آپ شما براحتی ایمپورت بشه و اثر کنه باز هم Performance سیستم به شدت کاهش پیدا میکنه.

mohammadmother
08-05-2010, 08:32
ببینید نیازی به این کار نیست.
شما کافیه اون نرم افزار رو نصب کنید. اجرای بک آپ رجیستری فقط برای یک مدت کوتاه کارآمده.
مثلا شما قبل از یک تغییر توی رجیستری بک اپ بگیرید و اگر تغییرات نتیجه ی خوبی نداشت بک آپ رو جایگزین کنید نه اینکه کل سیستم شما مشکل داره و هرچقدر بک آپ شما قدیمی تر باشه احتمال درست شدن سیستم کمتره.

مشکلات رجیستری از یک حدی که بالاتر رفت قابل جبران نیست و باید ویندوز رو عوض کنید. حالا اگر اطلاعات مهمی دارید که نباید از دست بره میتونید ویندوز رو طوری نصب کنید که درایو فرمت نشه و یا اینکه با اون نرم افزار که معرفی کردم رجیستری رو سر پا نگه دارید تا اطلاعاتتون رو جمع آوری کنید و بعد ویندوز عوض کنید.
حتی اگر بک آپ شما براحتی ایمپورت بشه و اثر کنه باز هم Performance سیستم به شدت کاهش پیدا میکنه.

من این نرم افزار رو روی اون ویندوز سون خودم که 32 بیتی هست نصب کردم ولی اصلا نمی دونم قسمت بک آپش چه طوری کار می کنه
در ضمن مشکل اصلی اینه که من نمی دونم چه طور این نرم افزار رو نصب کنم توی این ویندوز خرابم وقتی در msconfig قسمت برنامه ها رو می زنم عمل نمی کنه

Dr Hannibal
08-05-2010, 08:46
عزیز پاک شدن و غیرفعال شدن ریجیستری علائم ویروس هست.

با انتی ویروس آویرا یا کسپرسکی اپدیت شده به امروز اسکن کنید. بعد از پاک شدن ویروس اگر ریجیستری بر نگشت برنامه معرفی میکنم.

mohammadmother
08-05-2010, 10:48
عزیز پاک شدن و غیرفعال شدن ریجیستری علائم ویروس هست.

با انتی ویروس آویرا یا کسپرسکی اپدیت شده به امروز اسکن کنید. بعد از پاک شدن ویروس اگر ریجیستری بر نگشت برنامه معرفی میکنم.

من قبلا هم گفتم از وقتی که با نرم افزار utility 2010 کار کردم و clean registery رو زدم این اشکال پیش اومد

mohammadmother
11-05-2010, 12:36
من یه مشکل دیگه پیدا کردم اونم اینه که در msconfig در قسمت startup همه رو غیر فعال کردم الان ویندوز حتی تو حالت safe mode هم بالا نمی یاد

ebicross
11-05-2010, 13:54
من یه مشکل دیگه پیدا کردم اونم اینه که در msconfig در قسمت startup همه رو غیر فعال کردم الان ویندوز حتی تو حالت safe mode هم بالا نمی یاد
یعنی چی بالا نمیاد؟
پیام؟ خطا؟ یه چیزی که باید نشون بده. اون رو بنویسید تا بشه کمک کرد.

من قبلا هم گفتم از وقتی که با نرم افزار utility 2010 کار کردم و clean registery رو زدم این اشکال پیش اومد
اگر منظورتون Tuneup Utility 2010 هستش باید بگم این نرم افزار تا حالا گزارش نشده که باعث مشکل توی سیستم بشه مگر اینکه سیستم شما بر اثر یک اشتباه دیگه Tuneup رو به غلط بندازه و باعث بروز مشکل بشه.
مثلا اگر شما دسترسی به یک درایو رو با نرم افزاری مثل Folder Lock مسدود کنید اون وقت Tuneup بر اثر خطا تمام Shortcutها به اون درایو رو حذف میکنه.

حالا نتیجه ی کلی اینه که ممکنه رجیستری بهم ریخته باشه. اگر با همون Tuneup بتونید رجیستری رو Restore کنید مشکل حل میشه. این نرم افزار قبل از هر تغییر یک Backup توی خودش نگه میداره.
اما باز هم میگم مشکلات عمده به این فجاحت بهتره ویندوز رو عوض کنید.

mohammadmother
11-05-2010, 15:39
یعنی چی بالا نمیاد؟

اگر منظورتون Tuneup Utility 2010 هستش باید بگم این نرم افزار تا حالا گزارش نشده که باعث مشکل توی سیستم بشه مگر اینکه سیستم شما بر اثر یک اشتباه دیگه Tuneup رو به غلط بندازه و باعث بروز مشکل بشه.
مثلا اگر شما دسترسی به یک درایو رو با نرم افزاری مثل Folder Lock مسدود کنید اون وقت Tuneup بر اثر خطا تمام Shortcutها به اون درایو رو حذف میکنه.

حالا نتیجه ی کلی اینه که ممکنه رجیستری بهم ریخته باشه. اگر با همون Tuneup بتونید رجیستری رو Restore کنید مشکل حل میشه. این نرم افزار قبل از هر تغییر یک Backup توی خودش نگه میداره.

منظورم این است که وقتی که می خوام وارد ویندوز شم دوباره رستارت می کنه

ebicross
12-05-2010, 13:50
منظورم این است که وقتی که می خوام وارد ویندوز شم دوباره رستارت می کنه
با وجود این همه مشکل چرا ویندوز رو دوباره نصب نمیکنید؟
به نظرم این ویندوز کاملا از دست رفته و خیلی احتمال داره که ویروسی باشه. خیلی یعنی مطمئنم. :20:
ولی به هر حال ویندوز نصب کنید ولی نهایتا درایو ویندوز رو فرمت نکنید تا اطلاعاتون از بین نره و بعدش هم بدون ورود به درایوها از طریق فلش یا CD یک آنتی ویروس به روز نصب کنید و اسکن کنید و بعدش هم که دیگه تمومه.

mohammadmother
12-05-2010, 15:07
با وجود این همه مشکل چرا ویندوز رو دوباره نصب نمیکنید؟
به نظرم این ویندوز کاملا از دست رفته و خیلی احتمال داره که ویروسی باشه. خیلی یعنی مطمئنم. :20:
ولی به هر حال ویندوز نصب کنید ولی نهایتا درایو ویندوز رو فرمت نکنید تا اطلاعاتون از بین نره و بعدش هم بدون ورود به درایوها از طریق فلش یا CD یک آنتی ویروس به روز نصب کنید و اسکن کنید و بعدش هم که دیگه تمومه.

علت اینکه نمی خوام ویندوز رو عوض کنم اینه که ویندوز 7 professonal اصل هست
در ضمن من درایوی رو که ویندوزم نصبه رو ویروس یابی کردم که چیزی هم پیدا نشد

DariushGreat
26-05-2010, 22:59
یعنی چی بالا نمیاد؟

کی گفته ؟ من خودم Tune Up رو روی ویندوز 7 اوریجینال 64 بیتی نصبیدم، نخست زد درایور بلوتوثم رو داغون کرد؛ سپس هم بلایی به سرم آورد که باعث شد از خیر هرچی که دارم بگذرم و دستگاه رو ریکاوری کنم. :13: