PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : آخرین DirectX

Crespo
29-04-2010, 18:47
سلام. من ویندوز 7 رو سیستمم نصب! وارد قسمت DXDiag شدم، خودش پیشفرض زد که DirectX من نسخه 11 هست! اما واسه اجرای بعضی از بازی ها میگه که DirectX نصب نیست و احتیاج به فایل D3dx9 n داره! کارت گرافیک من هم 9600GT هستش. حالا مگه DirectX11 اومده؟ کارت گرافیک من ساپورتش می کنه؟ اگه اومده و گذافیک من ساپورتش میکنه، لطف کنید و لینکشو بزارید. اگر نه هم لینک جدیدترین DirectX رو بزارین. لطفاً لینک حتماً مستقیم باشه.
پ.ن: اصلاً لزومی داره روی ویندوز7 DirectX به طور کامل نصب بشه؟ یا اینکه خوده ویندوز به طور پیش فرض دارش و ما فقط باید یه سری آپدیت رو روش بریزیم؟!!

Mr.Lover
29-04-2010, 18:58
سلام
این ایرادی که در مورد بازی مورد نظرتون گفتید به خاطر اینه که از DirectX خود بازی استفاده نکردید معمولاً این DirectX همراه بازی هست.
ولی با این حال اگر دنبال DirectX دلخواه برای دانلود هستید پیشنهاد می کنم به لینک پایین مراجعه کنید:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

Crespo
30-04-2010, 00:00
ممنون دوست عزیز. اما توی اینا واقعاً آدم گیج میشه! اگه میشه خودتون همینجا جواب سئوالا رو بگین و در صورت امکان لینک دانلود رو بزارین . . . :11:

Masоud
30-04-2010, 09:54
ممنون دوست عزیز. اما توی اینا واقعاً آدم گیج میشه! اگه میشه خودتون همینجا جواب سئوالا رو بگین و در صورت امکان لینک دانلود رو بزارین . . . :11:
سلام

هر کدوم رو که احتیاج داشتید ، نصب کنید :

Microsoft DirectX | تمامی ورژن ها در این تاپیک

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

موفق باشید :40: