PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : Adsl

mashhad_hasan
29-04-2010, 18:27
سلام

از مشتركين خطوط مثلا پر سرعت صبا نت هستم

در طول مدت 3 روز حدودا 5GB از اعتبار و حجم اينترنتم كم شده جالب اينكه اين خط را براي

مغازه خريد كردم و روز هاي جمعه مغازه من تعطيل ميباشد حال اينكه 3GB از اون روز جمعه مصرف

شده و جالبتر از اون اينكه از چند روز فبل از اين اتفاق چراغ لينك مودم چشمك زن بود يعني ثابت نبوده

و مودم كانكت نميشده و بعد از اتمام حجم از طرف صبا نت امده اند و پس از بررسي اشكال رو از

سيم كشي داخلي دانسته اند . در مورد اتمام حچم از شركت سوال ميكنم به من بگوييد چه كسي از

اعتبار من استفاده كرده پاسخگو نيستند

چگونه ميتوانم بفهمم كي ار اعتبار من استفاده كرده؟

با تشكر

KING_DESIGNER
29-04-2010, 18:35
چه جوری که کاری نداره شماره مک ادرسی که استفاده کرده رو از اون شرکت بی صاحاب بگیر
نمیدونم توی نرم افزارش سایتش نشون میده یا نه
اونجایی که میری میبینی چقدر از پهنای باندت مصرف شده شماره مک ادرس رو چند زده ؟
هرچی اون نشون بده نشونه دل دزدیه
در ضمن شما وایرلس داری یا نه ؟
اگه وایرلس داشته باشی و رمز نداشته باشی روی باندت یحتمل کار یه پسر بی تربیتی از این همسایه های همجواره .
اره عزیز.

یادش بخیر این تکنولوژی به اینجا نرسیده بود و هنوز اینرنت نیومده بود خونه فک و فامیلها نشسته بودیم روی موج تلوزیونشون شو نگاه میکردیم ( مال همسایشون بود که تا خونه اینها رو هم پوشش میداد ) :31:

razermate
29-04-2010, 19:10
یادش بخیر این تکنولوژی به اینجا نرسیده بود و هنوز اینرنت نیومده بود خونه فک و فامیلها نشسته بودیم روی موج تلوزیونشون شو نگاه میکردیم ( مال همسایشون بود که تا خونه اینها رو هم پوشش میداد ) :31:
آقا گفتی .ما هم با تلویزیونم بلر بود فکر کنم بیسیم نیروی انتظامی شنود میکرد .عجب حالی میداد.

t_tanhayam
02-05-2010, 02:17
سلام

از مشتركين خطوط مثلا پر سرعت صبا نت هستم

در طول مدت 3 روز حدودا 5GB از اعتبار و حجم اينترنتم كم شده جالب اينكه اين خط را براي

مغازه خريد كردم و روز هاي جمعه مغازه من تعطيل ميباشد حال اينكه 3GB از اون روز جمعه مصرف

شده و جالبتر از اون اينكه از چند روز فبل از اين اتفاق چراغ لينك مودم چشمك زن بود يعني ثابت نبوده

و مودم كانكت نميشده و بعد از اتمام حجم از طرف صبا نت امده اند و پس از بررسي اشكال رو از

سيم كشي داخلي دانسته اند . در مورد اتمام حچم از شركت سوال ميكنم به من بگوييد چه كسي از

اعتبار من استفاده كرده پاسخگو نيستند

چگونه ميتوانم بفهمم كي ار اعتبار من استفاده كرده؟

با تشكر

همهري احتمالا دستهاي ناپاكي از خطتون دانلود ميكردن
شايد هم اشتباهي شده
تماس بگير و پدرشون رو در بيار :46: