PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : تبدیل mkv به avi به همراه هارد ساب کردن زیرنویس فارسی برای مشاهده در dvd پلیر خانگی

malkemid
29-04-2010, 16:52
سلام

حتما شما هم براتون پیش اومده که فیلم mkv با زیرنویس فارسی داشته باشین و بخواین تو پلیر خانگی ببینید.
خوب مشکل 2 تاست:

- اول اینکه اکثر پلیر ها mkv رو پخش نمی کنن..پس باید به avi تبدیل کنید.
- دوم اینه که بعد از تبدیل بازم اکثر پلیر ها با زیرنویس فارسی srt مشکل دارن و چاره اینه که زیرنویس به فیلم خورونده بشه.

خوب این برنامه کم حجم هر 2 تای این کارها رو به سادگی هر چه تمامتر انجام میده.

این برنامه رو که نصب کنید 2 تا برنامه با هم نصب میشه که ما با برنامه mkv to avi converter with subtitle کار داریم.

محیط برنامه انقدر ساده هست که نیاز به توضیح نداره.
کافیه زیرنویس و فایل mkv رو تو یه پوشه و با یک اسم قرار بدید.

بعد با برنامه فایل mkv رو باز می کنید.بعد options رو می زنید و کدکی که پلیر شما ساپورت می کنه رو انتخاب می کنید و بعد convert رو می زنید.

اگر هم می خواین تو کامپیوتر نگاه کنید با تنظیمات پیش فرض برنامه به خوبی کار می کنه و نیاز به تغییر چیزی ندارید.پس دکمه convert رو بزنید و صبر کنید تا تموم بشه.

همین.

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

اینم لینک برنامه که براتون آپلود کردم به درد من که خیلی خورد:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

pass: malkemid

atrebehesht
29-04-2010, 23:06
خوب جیگر یک فایل میزاری پسوردشم بزار .....؟؟؟؟؟؟

ardalan_zapata
02-05-2010, 22:59
با سلام
من یک سریال MKV که حدود 20 دقیقه ای هست رو گذاشتم تبدیل بشه الان حدود 1 ساعت شده که هنوز داره کار میکنه !!!
با کدک Xvidو FFdshow هم تست کردم همین طوره و هنوز تبدیل تموم نشده.

S0R3N4
02-05-2010, 23:03
فیق
افت کیفیت داره یا نه؟

malkemid
02-05-2010, 23:07
با سلام
من یک سریال MKV که حدود 20 دقیقه ای هست رو گذاشتم تبدیل بشه الان حدود 1 ساعت شده که هنوز داره کار میکنه !!!
با کدک Xvidو FFdshow هم تست کردم همین طوره و هنوز تبدیل تموم نشده.

بالاخره تموم شد یا نه؟من خودم فیلمی که 2 ساعت هست رو حدود 1 ساعت وقت گرفت...البته به تنظیمات هم بستگی داره...ولی 20 دقیقه ای 1 ساعت خیلی زیاده...نمی دونم والا...

فیق
افت کیفیت داره یا نه؟

بستگی به کدکی که استفاده می کنی داره و تو تنظیمات کدک می تونی quality رو روی 100 % بذاری که افت نکنه...البته من زیاد تو قضیه افت کیفیت دقیق نشدم.

ardalan_zapata
02-05-2010, 23:22
بعد این فایل کرک هم محتوی ویروس هستش توی Sandbox اجرا کردم وگر نه خدا میدونست چی میشه :دی

malkemid
02-05-2010, 23:48
بعد این فایل کرک هم محتوی ویروس هستش توی Sandbox اجرا کردم وگر نه خدا میدونست چی میشه :دی

چه ویروسی؟برنامه رو از سیدی کوانتوم همین سایت ورداشتم...خودمم اجرا کردم مشکلی پیش نیومد.

S0R3N4
03-05-2010, 01:36
نه رفیق
این آنتی ویروس ها عادتشونه که به کیجن ها و کرک ها گیر بدن...
اهمیت نده...

Phonix Live
30-05-2010, 23:23
آیا این نرم افزار فقط با زیر نویس srt کار میکنه ؟
یا با idx و sub هم کار میکنه ؟

malkemid
31-05-2010, 00:12
آیا این نرم افزار فقط با زیر نویس srt کار میکنه ؟
یا با idx و sub هم کار میکنه ؟

sub/idx که بدون مشکل تو پلیر های خونگی اجرا میشه...نیازی به هارد ساب نداره...

من فقط srt رو تست کردم.

majidabhar
04-07-2010, 11:41
منظور از " زیرنویس و فایل mkv رو تو یه پوشه و با یک اسم قرار بدید" چیه؟ برنامه فقط حق انتخاب یک فایل ویدئو رو میده.

malkemid
04-07-2010, 17:40
منظور از " زیرنویس و فایل mkv رو تو یه پوشه و با یک اسم قرار بدید" چیه؟ برنامه فقط حق انتخاب یک فایل ویدئو رو میده.

نمی دونم چجوری واضحتر از این بگم...شما بیشتر توضیح بده مشکلت چیه

majidabhar
04-07-2010, 21:00
یعنی منظور شما رو از رو هم اسم کردن نفهمیدم و اگه ممکنه یه کم بیشتر توضیح بدید( اگه تصویری باشه ممنون میشم.
اجرت با امام حسین

magnolia1612
14-07-2013, 22:10
یعنی رو اسم فیلم کلیک راست کن بعد rename رو بزن. حالا اسم فیلم رو کپی کن. بعد رو زیر نویس کلیک راست کن Rename رو بزن و حالا paste کن. فیلم و زیر نویس اسمشون عین هم میشه و نرم افزار میفهمه که زیر نویس مال خود فیلم هست یه جورایی شناساییش میکنه دیگه