PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : پرسش در مورد چگونگي استخراج يك فايل تصويري از صفحه اينترنت

fakhri01
11-04-2006, 20:33
سلام

من از آدرس [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] تيزري را- با استفاده ار برنامه macromedia flash player 7- دريافت كرده ام كه امكان دانلود آن وجود نداشت و قابل ذخيره شدن نيست . آيا ميتوان اين فايل تصويري را از صفحه اينترنتي استخراج كرد ؟

با تشكر

Mohsen khan
13-04-2006, 05:08
با کمک برنامه flash get
به راحتی می توانید این کار را انجام دهید

fakhri01
13-04-2006, 08:54
با کمک برنامه flash get
به راحتی می توانید این کار را انجام دهید

سلام

براي دانلود از اين برنامه استفاده مي كنم ولي نميشه با اين آدرسي كه در بالا نوشتم، دانلودش كرد.

mohammad_xlr
13-04-2006, 14:23
شما پس از لود شدن كامل صفحه اگه از اينترنت اكسپلورر استفاده مي كني به آدرس زير برو:

C:\Documents and Settings\mohammad\Local Settings\Temporary Internet Files

و عكس يا فايل فلشي رو كي ميخواهي از توي اون فايلها پيدا كن سپس كپي و پيستش كن تو يه درايو يا فولدر ديگه اونجا قابل استفاده نيست
اولش شايد كمي گيج بشي ولي با يكي دو بار انجام دادن اينكار ميبيني خيلي راحته
منم مشكل شما رو داشتم و نمي تونستم بعضي از فايلها رو حتي با نرم افزارهاي مخصوص دانلود كنم
اين بهترين راهه!!

mohammad_xlr
13-04-2006, 14:29
البته اگه ويندوزت تو درايو ديگه اي نصبه مسير رو عوض كن مثلاf:\document and setting... يا e:\document and setting

fakhri01
13-04-2006, 15:15
با مراجعه به مسير گفته شده - C:\Documents and Settings\GH\Local Settings\Temporary Internet Files - نتونستم پيداش كنم. البته صفحه مورد نظر را هم نبسته ام.

mohammad_xlr
15-04-2006, 01:41
با مراجعه به مسير گفته شده - C:\Documents and Settings\GH\Local Settings\Temporary Internet Files - نتونستم پيداش كنم. البته صفحه مورد نظر را هم نبسته ام.

عزيزم مرورگر مورد استفادتون چيه و تو كدوم درايو نصبه؟

اگه از InternetExplorer استفاده ميكني قطعا تو همون مسيريه كه گفتم(اولي)

Elfin-D
15-04-2006, 01:49
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

R e Z a
15-04-2006, 01:55
به وسيله فلش گت دانلود كنيد .
لينك مستقيم :

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

mohammad_xlr
15-04-2006, 01:56

حتما تو اين آدرسه

شما فولدر local setting رو ميتوني ببيني اين فولدر به صورت پيش فرض در حالت مخفي هست!

برا ديدنش از منوي افتادني tools گزينه ي folder options رو انتخاب كن بعد از سربرگ view كنار گزينه ي show hidden files and folders تيك بذار(فعالش كن)

ديگه بايد حتما ببيني!!!

Elfin-D
15-04-2006, 02:10
هيدن كه نيست
بهترين روش همونه كه رضا گفت
با دانلود منيجرت اون لينك رو بگير

fakhri01
15-04-2006, 13:36
سلام

ممنون از كمكتون، مشكلم برطرف شد.

mohammad_xlr
15-04-2006, 14:06
هيدن كه نيست
بهترين روش همونه كه رضا گفت
با دانلود منيجرت اون لينك رو بگير

من تو بعضي از سايتها با نرم افزارهاي دانلود فايلهاي فلش هم مشكل دارم

مثلا براي دانلود عكس از سايت cadillac ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

امتحان كنيد!!