PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : وسعت نفوذ هر کی از دوستان راه حلی بلده به داد ما برسه

D o l f i n
28-04-2010, 18:39
سلام
کامپیوتر یه ویرو.س البته فکر کنم چند تا باشه گرفته عکس رو دسکتاپ عوض شده که عکس یه عوضی (فکر کنم همونیه که ویروس رو نوشته)هستش و نوشته وسعت نفوذ هیچ آنتی ویروسی هم نتونست حذفش کنه نورتن کاسپر و نود
فایلها سوپر هیدن هستن درایوها باز نمیشه سیستم سنگین شده
انتی ویروسهایی هم مثل Linkfars Virus Remover و rtt هم نتونستن کاری کنن
ممنون میشم دوستان راهنمایی بفرمایند

Macushla
28-04-2010, 19:20
سلام ،
من الان يه سرچ زدم ، اطلاعات زيادي از اين ويروس تو نت نبود .
ولي تعداد كمي از دوستان گفته بودن كه با nod32 اپديت شده ، ويروس رو حذف كردن .

شايد انتي ويروس شما اپديت شده نبوده .
انتي ويروست رو اپديت كن .

:11:موفق باشي

Dr Hannibal
28-04-2010, 20:22
سلام
کامپیوتر یه ویرو.س البته فکر کنم چند تا باشه گرفته عکس رو دسکتاپ عوض شده که عکس یه عوضی (فکر کنم همونیه که ویروس رو نوشته)هستش و نوشته وسعت نفوذ هیچ آنتی ویروسی هم نتونست حذفش کنه نورتن کاسپر و نود
فایلها سوپر هیدن هستن درایوها باز نمیشه سیستم سنگین شده
انتی ویروسهایی هم مثل Linkfars Virus Remover و rtt هم نتونستن کاری کنن
ممنون میشم دوستان راهنمایی بفرمایند

سلام

نورتون و کسپرسکی آپدیت تا به امروز بودند یا خیر فقط نصب کردید ؟

اول باید آپدیت باشی اگه نبودی انجام بده. اگر آپدیت بودن آنتی ویروس آویرا گزینه خوب بعدی هست.البته باز هم آپدیت تا امروز.

اگر نمیتونی سیستم رو خوب بالا بیاری توی یک سیستم دیگه دیسک نجات کسپرسکی رو دانلود کن از خود محیط نرم افزار و با سی دی سیستم رو بوت کن تا هارد بدون دست خوردگی کامل اسکن شه.

(اگه میتونی از ویروس یک نمونه هم آپلود کن rar شده)

DevilStorm
28-04-2010, 22:58
سلام تنها راه حل ویندوزتونو عوض کنید بعد روی هیچ درایوی کلیک نکینید آواست رو نصب و آپدیت کنید بعش بوت اسکن کیند

D o l f i n
29-04-2010, 08:36
آنتی هایی که نصب کردم هیچ کدوم آپدیت نبودن ولی آخرین نسخه ها شون بوده حالا آپدیت میکنم خبرش رو میدم
ممنون

Dr Hannibal
29-04-2010, 11:00
آنتی هایی که نصب کردم هیچ کدوم آپدیت نبودن ولی آخرین نسخه ها شون بوده حالا آپدیت میکنم خبرش رو میدم
ممنون

آپدیت نشده اند یعنی بی فایده.

کسپر و نورتون هرکدوم که نصب داری رو آپدیت کن. گزینه های خوبی هستند. البته اکسپایر نباشند بعد از آپدیت.

مورد رو رفع میکنند.