PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : اگر از سرويس دهنده اينترنت خود ناراضي هستيد به مرجع قانوني آن شکايت کنيد

حسين 1966
28-04-2010, 18:15
اينجا :

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

KING_DESIGNER
28-04-2010, 19:31
نه بابا :18: راست میگی ؟ عجیبه تا حالا نمیدونستیم :27:
آقای برادر عزیز و محترم !
شکایت بردن از دزد به شاهدزد که هنر نیست یکی بیاد به من بگه اون پشتیبانی مزخرفشون رو خودشون تا حالا زنگ زدن ؟
همون 1899 مخابرات رو میگم.....من 2 ماه پیش بهشون زنگ زدم لایت ترکی پخش کردند همین 2 هفته پیش هم زنگ زدم همون اهنگر رو پخش کردند یکی نیست حداقل بگه تراکش رو عوض کنه خسته شدیم از یکنواختی یه خورده تنوع اهنگهای holding قشنگتری هم پیدا میشه :21:
کدوم یکی از همین اقایان مشنگ تا حالا یه بار بازرسی کردند ؟
این نان حرام به خونه بردن هنر نیست
والا به خدا
شما برادر عزیز به جای راهنمای دوستان معترض ما بهتره بری گوش اون دل دزدها رو بگیری وگرنه همین تاپیک هم با بلدوزر ...پیچش میکنن.
ببین کی گفتم
زت زیاد:46:

حسين 1966
28-04-2010, 21:51
نه بابا :18: راست میگی ؟ عجیبه تا حالا نمیدونستیم :27:
آقای برادر عزیز و محترم !
شکایت بردن از دزد به شاهدزد که هنر نیست یکی بیاد به من بگه اون پشتیبانی مزخرفشون رو خودشون تا حالا زنگ زدن ؟
همون 1899 مخابرات رو میگم.....من 2 ماه پیش بهشون زنگ زدم لایت ترکی پخش کردند همین 2 هفته پیش هم زنگ زدم همون اهنگر رو پخش کردند یکی نیست حداقل بگه تراکش رو عوض کنه خسته شدیم از یکنواختی یه خورده تنوع اهنگهای holding قشنگتری هم پیدا میشه :21:
کدوم یکی از همین اقایان مشنگ تا حالا یه بار بازرسی کردند ؟
این نان حرام به خونه بردن هنر نیست
والا به خدا
شما برادر عزیز به جای راهنمای دوستان معترض ما بهتره بری گوش اون دل دزدها رو بگیری وگرنه همین تاپیک هم با بلدوزر ...پیچش میکنن.
ببین کی گفتم
زت زیاد:46:

چي بت بگم :41: شما "سازمان تنظيم مقرارت و ارتباطات راديويي" رو با مخابرات تهران اشتباه گرفتي همونطور که در لينک مي بيني اون مخاطبش کل کشوره و شما از هر شهري که باشيد مي تونيد شکايتتون رو از خدمات دهنده اينترنت بهش بکنيد تلفنش هم اگه نگاه کني 1899 نيست
اينکه من معرفيش کردم بابت اين بود که کسي از دوستان تو يه انجمن ديگه اي گفته بود باهاش جواب گرفته

شما هم انقدر جوش نزن برات خوب نيستا ! :27::27::27::27::27::27:

KING_DESIGNER
28-04-2010, 22:19
اولاشما لازم نیست چیزی بگی
دوما شما نگران من نباش برادر دلاور !!!:41:
سوما سگ زرد برادرشغال تنظیمات رادیویی دیگه کیه ؟؟ مثل این که تو باغ نیستیهاااا بهت هم نمیخوره که نفهمی من چی گفتم.:13:
چهارما از اون گل خوشگل توی اواتارت و لوکیشنت مشخصه تهران نیستی :31:اگر بودی میدیدی که چه گه کاریهایی اینها بالا اوردن و با چه سرپوشهایی ملت رو خفه کردند.
سازمان تنظیمات اگر یه مرجع درست حسابیبود خودش باید بلند میشد مردم رو مایت میکرد نه اینکه توی این وضعیت اصلا عین خیالش نباشه و برج به برج حقوق کارمنداشو بیشتر از قبل کنه.
به هر حال هرجایی حساب و کتابی داره باید بیاد ببینه وضع مردم چه جوریه.
همه مشکلاتشون رو بررسی کنه.
نه اینکه یه سایت رو بزاره که مردم عدله نامه ببرند و شکایت کنند
یکی نیست بگه اخه اقای تنظیم مقررات اینترنت من اصلا وصل نمیشه که بخوام شکایت کنم:31: واقعا همه چیمون به همه چیمون میاد.

چهارما بشین تا صبح دولتت بدمد هر وقت از این تنظیم مقررات شخصا جواب گرفتی و نامه هاتو اسکن کردی اینجا گذاشتی مشخص میشه ادم پاک و حلال زاده ای هستی و دروغ نمیگی .
ولی با لینک پخش کردن راه به جایی نمیبری.
اره عزیز.

حالا بازم برو فکر کن بیا جواب بنویس . فقط خون بچه های اینجا رو تو شیشه میکنی.:13: ادم به هموطنش این کار و میکنه ؟:41: چی بهت بگم ؟

hamed malekpour
28-04-2010, 22:37
فایده ای نداره همشون دستشون در یک کاسه است.

cdcenter
28-04-2010, 22:45
نظارت ؟ شکایت ؟ قانون ؟ باز شما جک گفتین ؟

Dr.FANOOS
28-04-2010, 22:57
آقا این بنده ی خدا فقط معرفی کرد چرا می زنید توی ذوقش...امتحانش مجانیه!
حسین آقا دست شما درد نکنه....راستی امضای قشنگی دارید!

Exir
28-04-2010, 23:49
اينجا :

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

من که تو یه پست دیگه با این سایت خودمو جر دادم هیچ کس غیرتش نزاشت بره یه شکایت کوچولو پر کنه.!.. ببینم شما چکار میکنی.

حسين 1966
29-04-2010, 08:23
جواب اين دوستمون KING_DESIGNER عزيز رو نمي دم

قضاوت رو هم به بازديدکنندگان واگذار مي کنيم !

mand007
29-04-2010, 08:55
کینگ اعصابت خورده ها

درست می گی شما نمونش می خواستم مجوز ی شرکت رو چک کنم از شهر خودم شروع کردم به زنگ زدن اول 118 وبعد ....... تا رسید به تهران به هر شماره ای که زنگ می زدم (نکته جالب اینکه عکس قدیما که حوصله نداشتن اینبار خیلی با حوصله) ی شماره ی دیگه می داد این شماره ها هم تموم نمیشود کاغذهای رو که برای یادش آورده بودم تموم می شدن ولی هنوز شماره ها تموم نشده بودن

بعد از 40 50 تا تلفن دیگه منصرف شدم

بله حسین آقا داستان اینه از شما هم تشکر میکنم که این مطلب رو نوشتید
احتمالا هنوز کسانی هستند که تازه کار باشن و نیاز به دویدن داشته باشن
شاید هم نتیجه بگیرن (اگه گرفتن ما رو هم بی نصیب نذارن) اگه نگیرن

ی چیزایی یاد میگیرن

R.min
29-04-2010, 11:51
بریم شکایت بکنیم سرعتمون رو به سرعتی که توی قرار دادمون هست بر میگردونن :d من الان اینترنتم 128 هه روزانش روی 2 مگ بسته شده شبانش 512 شکایت بکنم سرعتم برمیگرده به همون 128 کیلوبیت :d

reb
29-04-2010, 12:02
ازمخابرات به کجا باید شکایت کرد؟ شماها هنوز خبر ندارید که دفع فاسد به افسد شده؟
سه سوت سرکارتون میذارن

DAVOOD24
29-04-2010, 12:50
من قبلا از فن اوا سرویس میگرفتم خود شرکت اصلی بد نیست ولی نمایندگیشون تو کرج اصلا به درد نمیخوره 2 زار نمیارزه .یه سری ادم نادون نشستن تو یه اپارتمان 60 متری اسم خودشونو گذاشتن شرکت .نماینده فن اوا . رفتگر محل ما از این نمایندگی کرج بیشتر حالیشه . :19:

mmiladd
29-04-2010, 14:39
یعنی توفیری داره...؟

فک نکنم...!

KING_DESIGNER
29-04-2010, 15:08
زنگ زدم مرکز میگم ارورهای هچل هفتی دارم
میگه بااتاق adsl تماس بگیرید
میگم چشم شماره رو بده
میگه فلان شماره
زنگ زمینم اونجا یارو میگه شما روی کانکشن شبکه ات repair رو بزن ( یکی نیس بگه چه ربطی داره !!! )
میگه منم نمیدونم والا میخواین با خود پشتیبانی تماس بگیرین که مسئولیت پشتیبانی رو گرفتند گفتم 1899 گفت نه این شماره
22464748
میگه مشترک گرامی تلفن شما به علت پرداخت نکردن بدهی قطع میباشد:13::19: این هم یه مدلشه دیگه !:31:
تلفن مخاربرات به علت پرداخت نکردن بدهی قطعه !
یکی زنگ بزنه به این شماره ببینه من راست میگم یا نه.

vatan2009
30-04-2010, 15:16
با با اینا الکیه دلتون را خوش نکنید

reb
30-04-2010, 16:57
زنگ زدم مرکز میگم ارورهای هچل هفتی دارم
میگه بااتاق adsl تماس بگیرید
میگم چشم شماره رو بده
میگه فلان شماره
زنگ زمینم اونجا یارو میگه شما روی کانکشن شبکه ات repair رو بزن ( یکی نیس بگه چه ربطی داره !!! )
میگه منم نمیدونم والا میخواین با خود پشتیبانی تماس بگیرین که مسئولیت پشتیبانی رو گرفتند گفتم 1899 گفت نه این شماره

میگه مشترک گرامی تلفن شما به علت پرداخت نکردن بدهی قطع میباشد:13::19: این هم یه مدلشه دیگه !:31:
تلفن مخاربرات به علت پرداخت نکردن بدهی قطعه !
یکی زنگ بزنه به این شماره ببینه من راست میگم یا نه.

این شمارهایی که گذاشتی خونه مردمه برش دار.

online_amin
30-04-2010, 17:21
مخابرات غول ترین شرکت موجود در ایران هست. هیچ کس به راحتی نمیتونه ازش شکایت کنه. فقط و فقط کسانی مثل رییس شرکتهای َADSL شاید بتونند یه کاری بکنند و گرنه از کسی کاری بر نمیاد.

KING_DESIGNER
30-04-2010, 20:54
نه بابا شماره مردم کدومه خوده یارو داد من این شماره 22464748 رو از این اقایی که در پشتیبانی به این شماره 22401111 هستند گرفتم مسئولیتش پای خودش خونه مردم نیست ظاهرا طبق گفته این یارو شماره خود مخابراته عزیز اگه شماره خونه مردم بود که یکی بر میداشت جوابمونو میداد
اپارتور میاد پشت گوشی میگه به علت نپرداختن بدهی خود دولت هم به خودش بدهکاره نمیدونم این چه مدلیه دیگه :41:

KING_DESIGNER
30-04-2010, 21:26
اقا اسپم نزن

kral_pontiac
04-05-2010, 11:52
آغا دستون درد نکنه

سر ظهری کلی از خودمان خنده دروکردیم :دی

مخصوصا این پستهای قبل من که دیگه بمب خنده بودند :27:

کل تایپپیک هم که جک بود :دی
عینهو این میمونه که یکی یه مشت بذاره زیر چشت و تو هم برگردی از خود طرف به خودش شکایت کنی !! مسلمه که برمیگرده یکی دیگه میزنه دیگه :دی