PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : نرم افزارهای معروف با فرمت Kgb را در مدت کمتر از یک دقیقه دانلود کنید

EHSANRF
11-04-2006, 19:09
نرم افزار KGB Archiver یک نرم افزار است که فایلهای شما را تا حدود 99 درصد می تواند فشرده کند

این تاپیک با این هدف ایجاد شد که شما نرم افزارهایتان را با این فرمت در اختیار عموم قرار بدید
ضمناً مثلاً نرم افزار آفیس 2006 با این نرم افزار به حجمی کمتر از 2 مگابایت تبدیل شد

منتظر حضور سبزتان هستیم!!

Elfin-D
11-04-2006, 19:16
woooooooow
واقعا ميشه؟جلا الخالق
اي ول
نرم افزارش كو پس؟؟؟

Honradez
11-04-2006, 21:04
دوست عزيز تاپيك براي اين برنامه داشتم كه هنوز هم توش مونديم.

معرفي KGB Archiver بهمراه توضيحات لازم
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

sorset
12-04-2006, 06:08
ضمناً مثلاً نرم افزار آفیس 2006 با این نرم افزار به حجمی کمتر از 2 مگابایت تبدیل شد

میشه آپلودش کنین؟

Honradez
12-04-2006, 13:41
میشه آپلودش کنین؟
دوست عزيز اون خرابه، جهت اطلاعات بيشتر به اينجا برو:

معرفي KGB Archiver بهمراه توضيحات لازم

mamo
13-04-2006, 01:13
چرا دوستانکم لطفی می کنن چند تا نرم افزار بزارین خب

mamo
13-04-2006, 01:14
چرا دوستان کم لطفی می کنن چند تا نرم افزار بزارین خب

R e Z a
13-04-2006, 01:15
چرا دوستان کم لطفی می کنن چند تا نرم افزار بزارین خب

چون هیچ کی هوس نکرده بره یه CPU یا RAM دیگه بخره !! :)

mamo
14-04-2006, 00:53
رضا جان شما که داری

R e Z a
14-04-2006, 00:56
رضا جان شما که داری

چي دارم ؟؟
اين حرفا چيه :angry:

hp1361
14-04-2006, 01:07
با سلام

من سي پي يو 3.2 (سه هزارو دويست ) با يه گيگ رم دارم اما در حالت ماكزيمم هيچ كاري نكرد

بي خود سي پي يو و هاردم ( توجه كنيد هارد نه رم ) رو اشغال مي كنه ( البته رم رو هم اشغال ميكنه اما 70 درصدش رو
يه شب تا صبح سيستمم رو روشن گذاشتم و كاري نكرد

armin_goooodboy
14-04-2006, 01:45
سلام
منم میگم اونایی که سیستمشون خوبه فشرده کنن
فقط جون من مثل آفیس نباشه که برای اکستراکتش باید 12 ساعت صبر کنیم
مثلا یه نرم افزار که حجمش 30 - 40 مگ هست رو فشرده کنید تا راحت تر از حالت فشرده در بیاد و هم شما راحت تر فشردش کنید
ممنون

MARTIN
15-04-2006, 02:15
به نظر من این نرم افزار خوبی برایه فشرده سازی نیست
اول برایه اینکه سخت افزار واقعا بروز میخواد مخصوصا برایه فشرده کردن
دوم چون وقت زیادی میگیره مثلا برایه ده مگ سی تا چهل و پنج دقیقه وقت که در حالت ماکس بیشترم میشه
سوم چون در همه این مدت طولانی رم تا خرخره و سی پی یو صد در صد اشغال که فشار زیادی رو سیستم میاد اونم در بازه زمانی زیاد كه اگه رم کم داشته باشی هارد هم در این مدت استفاده میشه
چهارم چون نمی شه به این نرم افزار اعتماد کرد یه دفعه دیدی ده ساعت وقت گذاشتی بعد شم درست فشرده نکرده و قابل استفاده نیست

نتیجه این که چه اسراری در مورد استفاده از این نرم افزاره تا حالا خودم جایی ندیدم استفاده کنن خوب میشه یه کاره راحت تر انجام داد که هم در وقت و هم در هزینه صرفه جویی کرد به قول معروف بریم مغازه سر کوچه بگیم برام رایت بزن(البته اين برايه دوستانه داخل ايران كه از خطوط كم سرعت استفاده ميكنن فك ميكنم خوبه)

(اينايي كه گفتم نظر شخصي من بود و شايد بعضي از دوستان نظر ديگه اي داشته باشن كه البته نظرشون محترمه)

Dash Ashki
15-04-2006, 12:08
به نظر من این نرم افزار خوبی برایه فشرده سازی نیست
اول برایه اینکه سخت افزار واقعا بروز میخواد مخصوصا برایه فشرده کردن
دوم چون وقت زیادی میگیره مثلا برایه ده مگ سی تا چهل و پنج دقیقه وقت که در حالت ماکس بیشترم میشه
سوم چون در همه این مدت طولانی رم تا خرخره و سی پی یو صد در صد اشغال که فشار زیادی رو سیستم میاد اونم در بازه زمانی زیاد كه اگه رم کم داشته باشی هارد هم در این مدت استفاده میشه
چهارم چون نمی شه به این نرم افزار اعتماد کرد یه دفعه دیدی ده ساعت وقت گذاشتی بعد شم درست فشرده نکرده و قابل استفاده نیست

نتیجه این که چه اسراری در مورد استفاده از این نرم افزاره تا حالا خودم جایی ندیدم استفاده کنن خوب میشه یه کاره راحت تر انجام داد که هم در وقت و هم در هزینه صرفه جویی کرد به قول معروف بریم مغازه سر کوچه بگیم برام رایت بزن(البته اين برايه دوستانه داخل ايران كه از خطوط كم سرعت استفاده ميكنن فك ميكنم خوبه)

(اينايي كه گفتم نظر شخصي من بود و شايد بعضي از دوستان نظر ديگه اي داشته باشن كه البته نظرشون محترمه)
تائید میشه نظر منم همینه

IVAN
15-04-2006, 20:14
دوستان من اين برنامه چون وقت زيادي رو جهت تحليل و فشرده كردن فايلها استفاده ميكنه به همين خاطر فايلها يك يا حداكثر 10 مگ فشرده تر از كار با Winrar ميكنه.
پس زياد به اين جور مسائل فكر نكنيد [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
ممنون [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]