PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : vivaz یا Aino یا Satio

kamali75
28-04-2010, 17:58
Vivaz: [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] h:1&ei=gUTYS4qQPJKingP8hei8Bg)

Aino: [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] :1&ei=o0TYS8WMDIP0mQO73ey4Bg)

Satio: [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] h:1&ei=0UTYS_veBZCsmAO9xcjBBg)
من برای خرید گوشی بعد تحقیقات بسیار مارک سونی اریکسون را انتخاب و بعد از تک و پو های بسیار زیادی بسیار این سه گوشی را که در بالا هم درج شده پسندیدم حالا از شما متخصصان مشاوره می گیرم کدام یک از سه گوشی بهتر است؟ دوستان همه نظر خود را بروز:20: و نظر خود را در تمامی زمینه ها بگویند در آخر میانگین می گیریم.:5:

raul-javad
01-05-2010, 09:55
خوب بستگی به نیاز شما داره.آینو جاوا بیس هست و سیستم عامل نداره.قابلیت لمسیش هم محدوده.اما به جاش خیلی قشنگه به خصوص رنگ مشکیش.هدست بلوتوث و پایه رومیزی هم داره.قیمتش هم از بقیه کمتره.
ویواز فیلمبرداری عالی داره و سی پی یو قوی و ابعاد کوچک و وزن خیلی مناسب که این گوشیو خیلی خوشدست میکنه.اما صدای اسپیکرش ضعیفه.فلاشش هم میگن زیاد قوی نیست.
اما ساتیو با داشتن فلاش زنون و ال سی دی یزرگتر و دوربین 12 مگاپیکسلی به نظر من گوشی بهتریه البته اگه قیمت براتون مهم نیست.
ساتیو حدود 50 هزار از ویواز گرونتره.

merikh_merikh
01-05-2010, 11:48
به نظره من با توجه به سی پیو قویتر در ویواز همچنین داشتن فیش 5/3 در ویواز به همین دلیل ویواز میتونه گزینه ی مناسبتری باشه.
البته ساتیو هم خوبه

golmohammadi
01-05-2010, 12:46
آینو که از ساتیو و ویواز ضعیفتره
پس میمونه ویواز و ساتیو
انتخاب این دو هم بیشتر سلیقه ای هست

merikh_merikh
01-05-2010, 16:40
ويواز سي پيو قويتر و فيش 5/3 داره.
ساتيو هم دوربين بهتر و ال سي ديه بزرگتري داره.
به نظره منم ويواز بهتره