PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : درخواست برنامه محسابه زمان / حجم / اینترنت

Fxsignal
27-04-2010, 13:58
با سلام
دوستان من از اینترنت ADSL استفاده میکنم ! من فکر میکنم این شرکتی که ازش اکانت گرفتم داره یه جورایی بمون اجحاف میکنه !
مثلا 3 گیگ حجم میده ! من تا الان دانلودی بالاتر از 5 مگابایت نداشتم ولی الان زده 1 گیگابایت فقط حجم داری :41::41:

میخواستم برنامه ای به من معرفی کنید که وقتی به اینترت متصل میشم مدت زمان اتصال / حجم دانلودی / و حجم مصرفی رو محاسبه کنه و حتی محاسبه قیمت هم داشته باشه !
کارکرد باهاش اسون باشه و گرافیک خوبی داشته باشه و history هم داشته باشه که بشه ازش پرینت گرفت
تا اگر دیدم واقعا داره بمون اجحاف میکنه برم ازش شکایت کنم ! :21:
با تشکر

ask_bl
27-04-2010, 14:08
Du Meter 4.16 Build R3102

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

Mohammad Hosseyn
27-04-2010, 14:10
با سلام
دوستان من از اینترنت ADSL استفاده میکنم ! من فکر میکنم این شرکتی که ازش اکانت گرفتم داره یه جورایی بمون اجحاف میکنه !
مثلا 3 گیگ حجم میده ! من تا الان دانلودی بالاتر از 5 مگابایت نداشتم ولی الان زده 1 گیگابایت فقط حجم داری :41::41:

میخواستم برنامه ای به من معرفی کنید که وقتی به اینترت متصل میشم مدت زمان اتصال / حجم دانلودی / و حجم مصرفی رو محاسبه کنه و حتی محاسبه قیمت هم داشته باشه !
کارکرد باهاش اسون باشه و گرافیک خوبی داشته باشه و history هم داشته باشه که بشه ازش پرینت گرفت
تا اگر دیدم واقعا داره بمون اجحاف میکنه برم ازش شکایت کنم ! :21:
با تشکر
بهترین نرم افزار همون MB Timer معروف هست که کار بچه های ایرونی هم هست . 

این لینک نسخه دیال اپ هست 

تو راهنمای برنامه ذکر کردن که برای گرفتن نسخه ADSL با این ایمیل تماس بگیرید : 

MBT925@Gmail/Yahoo.com
همه ی امکانات مد نظر شما رو داره .هم قیمت ، هم میزان دریافت و ارسال ، هم سرعت ارسال و دریافت و هم قابلیت چاپ کارکرد ها . + قابلیت فیلتر های مختلف که اونم بسیار کارآمد هست .

xeNociDe
27-04-2010, 14:52
اکثر دانلود منیجر ها هم این کارو انجام میدن به خصوص جدید ترین نسخه ی Orbit Downloaderکه چند هفته پیش عرضه شد و من نسخه تریالش رو دانلود کردم و اینجا برات اپلود میکنم!

Orbit Downloader

Fxsignal
27-04-2010, 18:40
خیلی متشکر هستم از پاسخ های خوبتون

Fxsignal
28-04-2010, 01:26
با سلام
نسخه دیال آپ دانلود نمیشه !
بعد نسخه ADSL رو 6000 تومان میفروشند ؟!

---------- Post added at 01:26 AM ---------- Previous post was at 01:26 AM ----------

بهترین نرم افزار همون MB Timer معروف هست که کار بچه های ایرونی هم هست . 

این لینک نسخه دیال اپ هست 

تو راهنمای برنامه ذکر کردن که برای گرفتن نسخه ADSL با این ایمیل تماس بگیرید : 

MBT925@Gmail/Yahoo.com
همه ی امکانات مد نظر شما رو داره .هم قیمت ، هم میزان دریافت و ارسال ، هم سرعت ارسال و دریافت و هم قابلیت چاپ کارکرد ها . + قابلیت فیلتر های مختلف که اونم بسیار کارآمد هست .
با سلام

ask_bl
28-04-2010, 01:30
درود
از اینجا بگیرین :

پسورد: [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] p e r s i a n d o w n.com
Space ها رو بردارین .

Mohammad Hosseyn
28-04-2010, 10:20
با سلام

---------- Post added at 01:26 AM ---------- Previous post was at 01:26 AM ----------

با سلام
  نمیدونم فک کنم فروشی هست دیگه ... چون لینک دانلودی ازش وجود نداره. به نظر من قیمتش مناسبه ... بالاخره ارزشش رو داره . 

لینک ها رو هم چک کردم مشکلی نداره ...