PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : مشاوره خرید بین x10 hd2 I9000

night lord
27-04-2010, 13:45
سلام دوستان من یه چند وقتیه تصمیم به خرید گرفتم بین اینا x10 hd2 I9000 ولی نمیدونم کدومو بگیرم فک کنم این مشکل خیلیاست .
من حدود 700 دارم ولی هر چی کمتر خرج گوشی کنم برام بهتره . هی چی گوشی گرفتم سیمبین بوده.
تا حالا نه با آندروئید کار کردم نه با وینمو .
دوست دارم دوربین گوشی خوب باشه فک کنم x10 و hd2 زیاد با هم فرق ندارن یکی عالیه اون یکی خیلی عالی:31:.
میخوام برنامه خوب براش باشه .
مخصوصا بازی های خوبی براش باشه .
اینترفیس هم برام مهمه که جذاب باشه .
موزیک ویدئو زیاد رو گوشیم میریزم divx xvid و کیفیت پخش mp3 هم خوب باشه موزیک زیاد گوش میدم این از همه مهمتره .
بلندی صدای اسپیکر برام مهم نیست ولی کیفیتش خوب باشه.
عجب لیستی شد:31:

حالا فکر میکنید کدوم به این امکانات نزدیکتره؟

merikh_merikh
27-04-2010, 13:59
از نظره دوربین که ایکس10 بهتره ولی از نظر نرم افزار و بازی اچ دی2 گزینه ی بهتریه

night lord
27-04-2010, 14:27
از نظره دوربین که ایکس10 بهتره ولی از نظر نرم افزار و بازی اچ دی2 گزینه ی بهتریه

پخش موسیقی و divx چی؟؟
و این برتری hd2 همیشگیه؟ یعنی اگه x10 بگیرم به این زودیا به hd2 نمیرسه؟

Rjoun
27-04-2010, 14:43
پخش موسیقی و divx چی؟؟
و این برتری hd2 همیشگیه؟ یعنی اگه x10 بگیرم به این زودیا به hd2 نمیرسه؟
رفیق فک نمی کنم HD2 فرمت Divx رو ساپورت کنه.
بله HD2 حالا حالا از اون بالا پایین بیا نیست

R@R#M@N
27-04-2010, 15:46
راجه به سامسونگه نظری نمیدم ! چون اصلآ تو بازار نیست که بخاد مقایسه بشه
بین اچ دی 2 و ایکس10
دوربین بی شک ایکس10 بهتره
برنامه برای جفتشون هست ! ولی من آینده آندو رو بهتر میبینم ! پس ایکس10
بازی فعلآ آندو تعطیله ! ولی با توجه به سخت افزار این گوشی های آندو میتونن گیم های خیلی خوبی رو اجرا کنن ! ولی فعلآ اچ دی 2 بهتره
اینترفیس هم که فک نکنم این سنس اچ تی سی چیز خفنی باشه ! بیشتر میشه گفت سلیقه ای هست ! من ایکس10 رو میپسندم
DIVX که هیچ کدوم پیشفرض اجرا نمیکنن ولی اچ دی 2 با برنامه اجرا میکنه ! ایکس10 هم برنامه داره ولی تکو توک ! هنوز برنامه خیلی عالی ای نیومده ! ولی قول میدم میاد :دی
MP3 هم من ماله ایکس10 رو نشنیدم ! ماله اچ دی 2 خوبه ! اینجور هم که بچه هایی که ایکس10 دارن و تعریف میکنن فک نکنم نیازتو برطرف نکنه !
اسپیکرم که هیچی دیگه ! میگی مهم نیست ! کیفیت ایکس10 و اچ دی 2 جفتشون عالیه

من باشم ایکس10 رو برمیدارم ! آندو هر چی نباشه اپن سورسه !واسه همین خیلی پیشرفت میکنه :دی

night lord
27-04-2010, 16:28
راجه به سامسونگه نظری نمیدم ! چون اصلآ تو بازار نیست که بخاد مقایسه بشه
بین اچ دی 2 و ایکس10
دوربین بی شک ایکس10 بهتره
برنامه برای جفتشون هست ! ولی من آینده آندو رو بهتر میبینم ! پس ایکس10
بازی فعلآ آندو تعطیله ! ولی با توجه به سخت افزار این گوشی های آندو میتونن گیم های خیلی خوبی رو اجرا کنن ! ولی فعلآ اچ دی 2 بهتره
اینترفیس هم که فک نکنم این سنس اچ تی سی چیز خفنی باشه ! بیشتر میشه گفت سلیقه ای هست ! من ایکس10 رو میپسندم
DIVX که هیچ کدوم پیشفرض اجرا نمیکنن ولی اچ دی 2 با برنامه اجرا میکنه ! ایکس10 هم برنامه داره ولی تکو توک ! هنوز برنامه خیلی عالی ای نیومده ! ولی قول میدم میاد :دی
MP3 هم من ماله ایکس10 رو نشنیدم ! ماله اچ دی 2 خوبه ! اینجور هم که بچه هایی که ایکس10 دارن و تعریف میکنن فک نکنم نیازتو برطرف نکنه !
اسپیکرم که هیچی دیگه ! میگی مهم نیست ! کیفیت ایکس10 و اچ دی 2 جفتشون عالیه

من باشم ایکس10 رو برمیدارم ! آندو هر چی نباشه اپن سورسه !واسه همین خیلی پیشرفت میکنه :دی

والا از نظر اینتر فیس که من x10 رو میپسندم . ولی ترسم از اینه که برنامه براش نیاد و اینهمه که میگن خوب میشه خوب میشه نشه آخرش. الان که شما میگی تکو توک برنامه برای divx داره الان اگه من بگیرم میتونم روش divx بالا بیارم با برنامه؟ برنامه ای هست؟ اصلا divx نه , پسونده با کیفیت دیگه که پخش کنه هست؟
حالا برای گیم میشه یه 6 ماهی صبر کرد تا بیاد ولی mp3 و divx رو که باید بشه اجرا کرد.
فایلای آفیس روش بالا میاد ؟ برا مصارف مهندسی خوب هست؟