PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : خواهش میکنم کمک کنید.چه مانیتوری بخرم.گیج شدم

13623423
27-04-2010, 13:24
سلام.چند روزه دارم جستجو میکنم ولی اصلا نفهمیدم بالاخره چه مانیتوری بخرم.مانیتورم قدیمه و چشمام خیلی اذیت میشه.خیلی نمیتونم هزینه کنم ولی میخوام بهترین چیزی رو که میتونم بخرم.کارت گرافیکم geforce 8600 1gbاست.من میخوام زیر 200 خرید کنم.قبلا به نتیجه رسیده بودم که سامسونگ 2033 بخرم رفتم بازار قیمت گرفتم گفتند 165000 تومان البته گفت گارانتیش با خودم.بعد دیدم انگار dviهم نداره و به نظر میرسه مهمه.البته دربارهdvi hdmiوغیر و بقیه مشخصات اطلاعی ندارم .یه سری میگن lgیه سری میگن سامسونگ .من چشم درد و سر درد داره بیچارم میکنه.ولی میخوام حالا که پول میدم و کارت گرافیکم هم نسبتا خوبه یه چیزی بخرم که توی مانیتورهای تا سقف 200(کمی بالا پایین)بهترین باشه.خواهش میکنم کمکم کنید.ممنون از همه دوستان

H.A.M.E.D
27-04-2010, 13:30
سلام
ببینید شما چندتا انتخاب دارید:

SAMSUNG P22500=212
SAMSUNG P20500=188
LG W2262TQ=225
LG W2261VP=215

که بیین این چهار مدل اگه ورودی HDMI براتون مهم نیست پیشنهاد من 2262 هست
که کیفیت تصویر بهتری نسبت به سایرین داره
ولی مشکلش اینه که HDMI نداره
اگر هم بازی میکنید و میخواین کنسول یا وسایل دیگر رو به وسیله ی HDMI به مانیتور وصل کنید میتونید 2261 بگیرید
که برای بازی عالیه

ess_1362
27-04-2010, 17:13
اگر با سیستم بازی نمی کنید که خوب از لحاظ سایز در محدودیت نیستید و می تونید هر سایزی که خواستید بگیرید که در پست بالا هم چند مدل خوب هست

در مورد HDMI هم اگر شما قصد دارید این مانیتور را فقط به PC وصل کنید و برای کنسول استفاده نمی کنید بطور یقین می گم که HDMI اصلا به کار شما نخواهد خورد

اما اگر قصد بازی کردن با این سیستم را هم دارید بدلیل ضعیف بودن کارت گرافیک پیشنهاد اکید می کنم یا کارت گرافیک را تقویت کنید یا حداکثر از یک مدل 20" استفاده کنید تا در بازی ها با افت فریم مواجه نشید. ضمنا من مدل زیر را هم به چند مدل بالا اضافه می کنم تا دست شما در انتخاب بازتر باشه

AOC 2036S 157000

inno3d
27-04-2010, 20:32
سلام

مانیتور زیر انتخاب خوبیه ورودی dvi هم داره.
samsung 20500=190t

ProGamer
28-04-2010, 14:49
سلام.چند روزه دارم جستجو میکنم ولی اصلا نفهمیدم بالاخره چه مانیتوری بخرم.مانیتورم قدیمه و چشمام خیلی اذیت میشه.خیلی نمیتونم هزینه کنم ولی میخوام بهترین چیزی رو که میتونم بخرم.کارت گرافیکم geforce 8600 1gbاست.من میخوام زیر 200 خرید کنم.قبلا به نتیجه رسیده بودم که سامسونگ 2033 بخرم رفتم بازار قیمت گرفتم گفتند 165000 تومان البته گفت گارانتیش با خودم.بعد دیدم انگار dviهم نداره و به نظر میرسه مهمه.البته دربارهdvi hdmiوغیر و بقیه مشخصات اطلاعی ندارم .یه سری میگن lgیه سری میگن سامسونگ .من چشم درد و سر درد داره بیچارم میکنه.ولی میخوام حالا که پول میدم و کارت گرافیکم هم نسبتا خوبه یه چیزی بخرم که توی مانیتورهای تا سقف 200(کمی بالا پایین)بهترین باشه.خواهش میکنم کمکم کنید.ممنون از همه دوستان

از اونجا كه ميگي چشم درد وسر درد داري:
يه سري مانيتور ها براي افرادي كه چشم حساسي دارن ساخته شده. اين مانيتور ها كنتراست و رزولوشن پايين تري نسبت به ساير مانيتور ها دارند
مانيتور هاي 2261 و 2262 كه دوستمون معرفي كردن خيلي خوبن ولي كنتراستشون 50000 و 70000 و فول اچ دي هستن كه خيلي كنتراستشون بالاست. من به شما مانيتور هايي با كنتراست كمتر رو پيشنهاد ميدم:

ال جي سري انيكس 2052s
كنتراست 10.000 كه شما بايد باز هم به صورت دستي نورشو يكم بياري پايين
اينم مشخصات:

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

صفحه نمايش گسترده
20" Wide
1680 x 1050
f-Engine
(10,000:1) DFC
5ms
كنتراست منحصر بفرد 10,000:1
طراحي استثنايي و زيبا
داراي بدنه براق تركيبي مشكي و طوسي
مجهز به تکنولوژي DFC
زاويه ديد بسيار وسيع
زمان پاسخدهي بسيار سريع (5ms)
مجهز به موتور پردازش تصوير
مجهز به كليد FUN (جهت تنظيمات خاص تصوير)

اين لينك كامل تره

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

13623423
28-04-2010, 19:22
ممنون از همه دوستان.مواردی که پیشنهاد داده بودید را بررسی کردم.ولی با توجه به بودجم وتوصیه فروشنده یه 2053 TQ LGخریدم انتخاب خوبی کردم؟187 خریدم به نظرم با توجه به قیمتش تو رنج زیر 200 انتخاب خوبیه.نظر شما هم همینه؟یه سوال هم دارم من وقتی صفحه های کوچک را با موس به این طرف و اون طرف میکشم کنار تصاویر لرزش و خطوط ریزی دیده میشه مثل اینکه یه لحظه کش بیاد.البته فقط وقتی افقی صفحه را با موس میکشم .تماس گرفتم گفتند مربوط به کارت گرافیکه .درست گفتن؟یا مشکلی هست؟ممنون

ProGamer
03-05-2010, 11:18
ممنون از همه دوستان.مواردی که پیشنهاد داده بودید را بررسی کردم.ولی با توجه به بودجم وتوصیه فروشنده یه 2053 TQ LGخریدم انتخاب خوبی کردم؟187 خریدم به نظرم با توجه به قیمتش تو رنج زیر 200 انتخاب خوبیه.نظر شما هم همینه؟یه سوال هم دارم من وقتی صفحه های کوچک را با موس به این طرف و اون طرف میکشم کنار تصاویر لرزش و خطوط ریزی دیده میشه مثل اینکه یه لحظه کش بیاد.البته فقط وقتی افقی صفحه را با موس میکشم .تماس گرفتم گفتند مربوط به کارت گرافیکه .درست گفتن؟یا مشکلی هست؟ممنون

مباركه آقا
مشكلت رفع نشده؟ اگر نشده:
من ميرم چند روز ديگه خونه دوستم
2053 داره. حتما نگاه ميكنم بهت ميگم مشكل چيه.

13623423
03-05-2010, 13:53
مباركه آقا
مشكلت رفع نشده؟ اگر نشده:
من ميرم چند روز ديگه خونه دوستم
2053 داره. حتما نگاه ميكنم بهت ميگم مشكل چيه.

ممنون.نه مشکلم حل نشده اگه لطف کنید بپرسید که خیلی ممنون میشم.در ضمن اگه بهترین تنظیمات مانیتور رو هم بم بگید خیلی خوبه.آخه هنوز یکم چشمام اذیت میشه.نمیدونم تنظیمات مناسب چیه.بازم ممنون از لطفتون

ProGamer
04-05-2010, 14:23
ممنون.نه مشکلم حل نشده اگه لطف کنید بپرسید که خیلی ممنون میشم.در ضمن اگه بهترین تنظیمات مانیتور رو هم بم بگید خیلی خوبه.آخه هنوز یکم چشمام اذیت میشه.نمیدونم تنظیمات مناسب چیه.بازم ممنون از لطفتون

چشم آقا. ميام حتما بهت ميگم

ProGamer
05-05-2010, 07:52

سلامي دوباره
امروز يه مانيتور 2042 دستم بود ياد حرف شما افتادم و روش همين قضيه رو امتحان كردم . هيچ مشكلي نداره مانيتورت. چون تو اين مانيتور هم همينطوري ميشه. شما Ram سيستمت چنده؟ فيلم هم ميبيني مشكل داره؟؟
احتمالا رمت پايينه