PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : دوستانی که Canon SX210 دارن راهنمایی کنن

Elis
27-04-2010, 09:12
سلام
دوستانی که SX210 رو دارن اگه میشه به سوالات زیر لطف کنن و پاسخ بدن ممنون میشم :

1- آیا با روشن شدن دوربین فلاش بصورت اتوماتیک میاد بالا مثل SX200 ؟ اگر اینطور هست تنظیمی داره باسه غیر فعال کردن این نقیصه ؟
2- همونطور که واضح هست تو این مدل دکمه زوم از روی شاتر جدا شده و مستقل شده آیا این مورد روی سرعت زوم کردن تاثیر گذاشته یا خیر و در کل زوم کردن به این طریق راحت هست یا خیر ؟
3- موقع زوم کردن صدای لنز شنیده میشه یا خیر ؟ چون قبلا یه SX100 داشتم که صدای زومش خیلی زیاد بود
4- این دوربین ساخت ژاپن هست دیگه ؟
5- موقع فیلمبرداری زوم اپتیکالش همون 14X هست یا کمتره ؟
6- آیا پسوند Mov که برای فیلمبرداری هست بصورت مستقیم با مدیا پلیر یا Jetaudio قابل پخش هست یا باید کانورت بشه ؟
7- موقع فیلمبرداری آیا صدا بخوبی پخش میشه یا خیر ؟ یعنی اگر دوربین رو با دست چپ گرفته بشه اون منفذهای صدا جلوش گرفته میشه یا خیر ؟
8- کیفیت بدنه این دوربین چجوریه ؟
9- نگهداری شارژ باطری این دوربین چجوریه ؟ مخصوصا وقتیکه فلاش ON هست ؟
10- موقع فیلمبرداری میشه فلاش رو بصورت ثابت روشن کرد ؟
11- آیا لنز این دوربین واید هست ؟ حالت عکاسی واید رو که داره ؟
12- قیمت این دوربین در حال حاضر تو بازار چنده ؟

ببخشید که زیاد سوال کردم بالاخره کسی که این دوربین رو داره بهتر میتونه به این سوالات پاسخ بده تا این که توی نت بدنبال جواب باشیم .

:11:

Elis
27-04-2010, 22:41
کسی این دوربین رو نداره ؟

saeed-constantine
28-04-2010, 12:30
سلام
دوستانی که SX210 رو دارن اگه میشه به سوالات زیر لطف کنن و پاسخ بدن ممنون میشم :

1- آیا با روشن شدن دوربین فلاش بصورت اتوماتیک میاد بالا مثل SX200 ؟ اگر اینطور هست تنظیمی داره باسه غیر فعال کردن این نقیصه ؟
2- همونطور که واضح هست تو این مدل دکمه زوم از روی شاتر جدا شده و مستقل شده آیا این مورد روی سرعت زوم کردن تاثیر گذاشته یا خیر و در کل زوم کردن به این طریق راحت هست یا خیر ؟
3- موقع زوم کردن صدای لنز شنیده میشه یا خیر ؟ چون قبلا یه SX100 داشتم که صدای زومش خیلی زیاد بود
4- این دوربین ساخت ژاپن هست دیگه ؟
5- موقع فیلمبرداری زوم اپتیکالش همون 14X هست یا کمتره ؟
6- آیا پسوند Mov که برای فیلمبرداری هست بصورت مستقیم با مدیا پلیر یا Jetaudio قابل پخش هست یا باید کانورت بشه ؟
7- موقع فیلمبرداری آیا صدا بخوبی پخش میشه یا خیر ؟ یعنی اگر دوربین رو با دست چپ گرفته بشه اون منفذهای صدا جلوش گرفته میشه یا خیر ؟
8- کیفیت بدنه این دوربین چجوریه ؟
9- نگهداری شارژ باطری این دوربین چجوریه ؟ مخصوصا وقتیکه فلاش ON هست ؟
10- موقع فیلمبرداری میشه فلاش رو بصورت ثابت روشن کرد ؟
11- آیا لنز این دوربین واید هست ؟ حالت عکاسی واید رو که داره ؟
12- قیمت این دوربین در حال حاضر تو بازار چنده ؟

ببخشید که زیاد سوال کردم بالاخره کسی که این دوربین رو داره بهتر میتونه به این سوالات پاسخ بده تا این که توی نت بدنبال جواب باشیم .

:11:

من دوربین رو ندارم ولی جواب سوال 7 رو میدم
اگه quicktime alternative رو نصب کنی میتونی با جت آدیو فرمت mov رو پخش کنی

zooghi
28-04-2010, 14:27
سلام من دنبال اینم که بین این مدل و اکسوز 210 یکی رو انتخاب کنم

اون جوری که من فهمیدم

صدای زوم آزار دهنده هست و مجددا توی این دوربین هم ضبط میشه

فلاش با روشن شدنش مجددا بالا میاد تنها فرقش با قبلی اینه که میتونی به محض بالا اومدن بادست و بدون دکمه ببنیش و یا بازش کنی

بله ساخت ژاپن هم هستند کلا

موقع فیلم برداری از زوم اپتیکال استفاده میکنه ولی نمیدونم دقیقا 14 ایکس رو میتونه عملی کنه یا نه .... الان یادم اومد یه ویدیئو دیده بودم از تستش . آره میتونه 56 ایکس

این جدیدا همشون واید هستند

از 420 تا 440 هزار تومان

موفق باشید