PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : گوشی فول تاچ تا 400 تومان

amin_fixfox
27-04-2010, 03:24
سلام!
اولا شرمنده! فقط تا صفحه اول تالار رو نگاه کردم و خب هر روز گوشی های جدید میاد جواب های احتمالی قبل آپدیت نبود:31:

<><><><><><><><><><><><><>

یک فروند گوشی فول تاچ میخوام تا 400 تومن با شرایط زیر:

-ویندوز موبایل باشه!
-صفحه کلید ترجیحا داشته باشه، حالا نداشت هم مشکلی نداره:31:
-دوربینش لازم نیست 16 باشه [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
-صداش دربیاد؛ ولی لازم نیست خیلی خفن باشه؛ با هدفون (یا هر اسم دیگه ای که داره [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ) آهنگ گوش میکنم
-کارکردن باهاش راحت باشه. (یه مدت p990 داشتم منو ....)

----------------------
امنیا نباشه! (الآن امنیا دارم میخوام یه چیز دیگه برای ایرانسل بگیرم)
یه دوستی هست میگه xperia مهمون دو-سه ماهه! [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] راست میگه؟ اصلا xperia x1 چرا اینقدر ارزون شد؟!
با همچین قیمتی یه htc پدر-مادر دار گیر بیاد که عالیه! [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

----------------------

راستی یه سوال هم الآن برام پیش اومد! Xperia یه صفحه کلید داره به این گندگی! اونوقت چرا من بهش میگم فول تاچ؟! [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
(میدونم پولم نمیرسه ولی: ) iphone چطوریاست؟ قیمتش نسبت به xperia حتی x2 بالاست. چرا؟ یعنی اینقدر خفنه؟

----------------------------

شرایط دیگه مثل جنس بدنه: طلا /// جنس صفحه نمایش: الماس و... به عهده خودتون:31::31:

قبلا از جواب های کارشناسانه شما بسی سپاسگذارم:20:

golmohammadi
27-04-2010, 03:42
اینو نمیشه گفت چند ماه میتونه مهمون باشه
اگه دقت کنید هنو تو بازار گوشی قدیمی ان95 یافت میشه ....
گوشی که کارائی مناسبی داشته باشه بعد از مدتها نیز توبازار یافت میشه و همه میخرنش...
شما اگه کیبورد زیاد براتون مهم نیست دایومند 2 بخر
x1 فول تاچ هست
کیبورد فول هم داره
کیپد اپتیکال هم داره
کلیدهای 4 جهته هم داره
یعنی کار کردن باهاش خیلی راحت خواهد بود

ایفون هم که گرونه
بیخیال

amin_fixfox
27-04-2010, 11:23
آقا دمت گرم.

این Diamond تا حالا اسمش رو هم نشنیده بودم:31:
فکر نمیکردم htc اینقدر ارزون باشه. ظاهرا گوشی خوبیه ولی gsm.ir توی بررسی تخصصی خیلی ازش ایراد گرفته! ضمنا من یه چیزی رو نگرفتم، قلم مغناطیسی چه صیغه ایه؟ همون قلم معمولی که برای گوشی های تاچ به کار میره هست یا نوع خاصی از قلمه؟ چون نوشته "جای قلم داره ولی قلم مغناطیسی نداره"

خودت بین diamond و xperia کدوم رو پیشنهاد میکنی؟

merikh_merikh
27-04-2010, 14:01
به نقد های جی اس ام نمیشه اعتماد کرد چون چرت زیاد مینویسه.
در مورد قلم مغناطیسی یا قلم فعال منظور اینه که با در اوردن قلم یک برنامه فعال میشه که به طور پیش فرض برنامه ی نوت فعال میشه.
در مورد انتخاب بین اکسپریا یا دیاموند که فکر کنم منظور از اکسپریا ایکس1 باشه به نظره من ایکس1 گزینه ی بهتریه و همچنین گوشیه کامل تری میباشد

Arashdn
27-04-2010, 18:55
گفتی امنیا نباشه
شامل امنیا 2 هم میشه؟؟
الان امنیا 2 هست 420 تومن
من خودم دارمش خیلی گوشیه باحالیه
مطمعن باش پشیمون نمیشی
اگر نه (که اشتباه میکنی)
باید اچ تی سی تاچ دایاموند بگیری

amin_fixfox
27-04-2010, 19:11
نه فکر نکنم شامل بشه:31:
یه جورایی هم باحال میشه یه امنیا و یه امنیا 2 داشته باشم:31::5:

خب حالا مسئله اینجاست: شما اگه جای من بودید امنیا2 رو میخریدید یا ایکسپریا ایکس 1 رو؟

Vamp!r3
27-04-2010, 19:58
خب حالا مسئله اینجاست: شما اگه جای من بودید امنیا2 رو میخریدید یا ایکسپریا ایکس 1 رو؟

فقط در صورتی که کیبور سخت افزاری میخواستم طرف X1 میرفتم............در غیر این صورت چشم بسته امنیا 2.......

golmohammadi
27-04-2010, 21:22
نه فکر نکنم شامل بشه:31:
یه جورایی هم باحال میشه یه امنیا و یه امنیا 2 داشته باشم:31::5:

هر کس با سلیقه ها و تجربه های خودش یکیو انتخاب میکنه
امنیا 2 از x1 قویتره
ولی در صورت نیاز کیبورد x1 بهتر خواهد بود
در کل اگه با امنیا و با سامسونگ مشکلی نداری میتونی بخریش

Arashdn
28-04-2010, 13:05
اگه کیبرد نمیخوای ایکس 1 از هر نظر که فکرشو بکنی از امنیا 2 ضعیف تره
(من خودم از کیبرد نرم افزاری امنیا 2 خیلی خوشم میاد یه چیزی مثل مال آیفونه)
اگه کیبرد میخوای باید ایکس 1 یا اچ تی سی تاچ پرو بگیری

*M!L4D*
28-04-2010, 13:09
X1 شدیدا" پیشنهاد میشه !

amin_fixfox
28-04-2010, 18:07
اول از مستر گل محمدی خیلی تشکر میشه!

دوم بگم من قبل از اینکه امنیا بگیرم میخواستم x1 بخرم ولی اونموقع خیلی گرون بود! پس تمایل به خرید x1 بالاست!
اما حرفهای دوستان بالایی خیلی کم! در تضاده. و بنا به قانون تالار خیلی خوبه دلیلتونو هم بگید!

سپاس

sasan816
29-04-2010, 10:25
x1 بگیر
گوشی کشویی قوسی، دوربین ۳٫۱۵ مگاپیکسل، فیلمبرداری با وضوح دی‌وی‌دی، مسیریاب جی‌پی‌اس، صفحه نمایش لمسی ۳٫۰ اینچی با وضوح مناسب، سیستم عامل MS Windows Mobile 6.1، صفحه کلید کامل، نمایش پرونده‌های آفیس و پی‌دی‌اف، شبکه بیسیم، تشخیص دستنوشته، ۴۰۰ مگابایت حافظه داخلی، رادیوی اف‌ام، خروجی استاندارد صدا، عمر طولانی باتری

p30worldtizhosh
29-04-2010, 15:45
x1 بگیر
گوشی کشویی قوسی، دوربین ۳٫۱۵ مگاپیکسل، فیلمبرداری با وضوح دی‌وی‌دی، مسیریاب جی‌پی‌اس، صفحه نمایش لمسی ۳٫۰ اینچی با وضوح مناسب، سیستم عامل MS Windows Mobile 6.1، صفحه کلید کامل، نمایش پرونده‌های آفیس و پی‌دی‌اف، شبکه بیسیم، تشخیص دستنوشته، ۴۰۰ مگابایت حافظه داخلی، رادیوی اف‌ام، خروجی استاندارد صدا، عمر طولانی باتری

عزیز قیمتش چنده ؟

gh7reza
29-04-2010, 15:53
اگه با سیمبیان کنار میای n97 mini هست.
بعدشم امنیا که خوبه؟
فقط طرف x1 نرو.البته با نظر من!

merikh_merikh
29-04-2010, 20:27
اگه با سیمبیان کنار میای n97 mini هست.
بعدشم امنیا که خوبه؟
فقط طرف x1 نرو.البته با نظر من!
شما بر چه اساس میگین که ایکس1 گزینه ی خوبی نیست.
البته قبول دارم نسبت به گوشی های جدید قدیمی شده و از سخت افزار قدیمی ای برخورداره ولی در کل به نظرم قابل قبوله و میتونه از ان97 هم بهتر باشه(البته انتخاب بین گوشی برمیگرده به انتظارات کاربر.....)

t2download
21-05-2010, 14:39
:11:
عزیزم چیزی که زیاده سایت معرفی تمام برند های دنیا سرچ کن ببین کدوم رو بیشتر می پسندی :40:

sasan816
21-05-2010, 18:46
عزیز قیمتش چنده ؟
360000

ضمانت نامه اصلی، ۱۲ ماه