PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : Canon IXUS 210 IS نظر شما؟

zooghi
26-04-2010, 22:30
سلام میخوام این دوربین رو بخرم

قیمتش 398 هزار تومان هست

میخوام بدونم که شما اگر اطلاعاتی در موردش دارید که منو از خریدش منصرف کنه به من بدید

اون چیزی که من دیدم این بود که کانن خیلی تکنولوژی ها رو تو خودش تقویت کرده حتی بهتر از سونی و ....

لطفا اگر اطلاعاتی در مورد معایبش دارید به من بدید

ممنونم

mm45
27-04-2010, 09:14
سلام میخوام این دوربین رو بخرم

قیمتش 398 هزار تومان هست

میخوام بدونم که شما اگر اطلاعاتی در موردش دارید که منو از خریدش منصرف کنه به من بدید

اون چیزی که من دیدم این بود که کانن خیلی تکنولوژی ها رو تو خودش تقویت کرده حتی بهتر از سونی و ....

لطفا اگر اطلاعاتی در مورد معایبش دارید به من بدید

ممنونم

سلام دوست عزیز

از لحاظ قیمت خوب گفته !
خودم بشخصه سراغ سری ایکسوز کانن نمی رم ! نوز زیاد تصاویر کیفیت نچندان نسبت به قیمت خوب !

خیلی جالبه برام شما دارید 400 تومان هزینه میکنید چرا به این گزینه ها توجه ندارید :
Sx210 : چهارصد هزار تومان
sx20 : چهارصد و بیست هزار

اصلا قابل قیاس با ixus 210 نیستند اینا :11:

zooghi
28-04-2010, 01:03
ممنونم دومی که گفتید اصلا به دردم نمیخوهره چون خیلی بزرگه

کلا یه چیز شیک و جم و جور میخوام

Sx210 هم دیدم من توی بعضی سایت ها که گشتم تفاوت رو اینجوری دیدم

از نظر کیفیت فیلم برداری و عکس برداری دقیقا مثل هم هستند بدون هیچ گونه کمی و کاسی من توی یک سایت اشتراکی تصاویر و ودیئو های این دو رو دیدم

ولی تفاوت بارزشون اینه که
448 هزار تومان
تکنولوژی ها برابر هستند با این تفاوت که ixus دارای صفحه لمسی و رابط زیباترو ساده ای هست
Sx210 زورم بیشتری داره
Sx210 تنظیمات دستیش بیشتره
Sx210 فلاشش ممکنه خطر ساز باشه چون پاپ آپ هست . از بدنه میاد بالا

ولی ixus دارای زوم بیست باربر هست که فکر کنم برای من کافی باشه چون سوجه ی دور ندارم

و کار باهاش ساده تر هست چون قراره خانواده هم بتونن ازش استفاده کنن و فکز کنم کار با ixus براشون راحت تره

بقیه امکاناتشون تغریبا مثل هم هست مثل برد فلاش و ....

با این چیزایی که گفتم بازم فکر کنم هنوز ixus گزینهی مناسبی هست

اگر از چیزایی که نوشتم اشتباهی درش هست به من بگید تا بهتر تصمیم بگیرم

راستی شما خودتون تا حالا از چه نوع مدلی از ixus استفاده کردید؟

ممنونم

zooghi
28-04-2010, 01:33
راستی اینا رو هم استفاده کنندهاش میگن

فلاش اين مدل دوربين آسيب پذير و برد فلاش فقط تا 3 متر موثر است. وزن زياد و ابعاد بزرگ نقاط ضعف اين مدل و فقط زوم بالا مي تواند نقطه قوت آن باشد .

موقعيت و مکان فلش دوربين در حالت بسيار خطرناکي قرار دارد منظور اين است که با يک حواس پرتي ممکن است از جا کنده شود .

فوکوس 11 يا 9 نقطه اي زماني کاربرد دارد که موضوع عکس در مرکز قرار ندارد. متاسفانه دوربين SX210 تنها داراي فوکوس چهره و مرکز است و فوکوس 11 نقطه اي ندارد. به همين دليل، هنگامي که موضوعات گوناگون و در فواصل متفاوت با مرکز عکس باشند گوشه هاي تصوير تار است

سلام به همه نتيجه آزمايشات من روي اين دوربين: 1-نوسان نور دهي در حالت فيلمبرداري آزار دهنده هست 2-صداي زوم(موتور لنز )در حالت فيلمبرداري شنيده و ضبط ميشه 3-فوکوس در حالت عکاسي در حين زوم دلچسب نيست 4-فرمت فيلم mov هست خيلي فرمت خوش مزه اي نيست! ولي کيفيتش خوبه 5-براي فيلمبرداري حتما از 3 پايه استفاده کنيد 6- سرعت فوکوس در حالت فيلمبرداري ضعيفه و نميتونه سريع سوژه رو پيدا کنه و فيلم مات ميشه 7-دکمه زوم اپتيکال کوچکه و استفاده ازش يه کم مشکله و بعضا صداي تق تق اون هم رو فيلم ضبط ميشه

mm45
28-04-2010, 10:17
ممنونم دومی که گفتید اصلا به دردم نمیخوهره چون خیلی بزرگه

کلا یه چیز شیک و جم و جور میخوام

Sx210 هم دیدم من توی بعضی سایت ها که گشتم تفاوت رو اینجوری دیدم

از نظر کیفیت فیلم برداری و عکس برداری دقیقا مثل هم هستند بدون هیچ گونه کمی و کاسی من توی یک سایت اشتراکی تصاویر و ودیئو های این دو رو دیدم

ولی تفاوت بارزشون اینه که
448 هزار تومان
تکنولوژی ها برابر هستند با این تفاوت که ixus دارای صفحه لمسی و رابط زیباترو ساده ای هست
Sx210 زورم بیشتری داره
Sx210 تنظیمات دستیش بیشتره
Sx210 فلاشش ممکنه خطر ساز باشه چون پاپ آپ هست . از بدنه میاد بالا

ولی ixus دارای زوم بیست باربر هست که فکر کنم برای من کافی باشه چون سوجه ی دور ندارم

و کار باهاش ساده تر هست چون قراره خانواده هم بتونن ازش استفاده کنن و فکز کنم کار با ixus براشون راحت تره

بقیه امکاناتشون تغریبا مثل هم هست مثل برد فلاش و ....

با این چیزایی که گفتم بازم فکر کنم هنوز ixus گزینهی مناسبی هست

اگر از چیزایی که نوشتم اشتباهی درش هست به من بگید تا بهتر تصمیم بگیرم

راستی شما خودتون تا حالا از چه نوع مدلی از ixus استفاده کردید؟

ممنونم

هر کسی سلیقه ای داره اما به نظر من لذتی که زوم 14 برابری داره زوم 5 برابر نداره و در کل نظر من روی خرید sx200 است برای شما . به این دلیل که مسلما قیمت واقعی این دوربین 295 نیست و خیلی زود کم میشه .
باز هم میگم خرید دوربین سلیقه ای است :11:

ar.behnam
28-04-2010, 16:01
فقط کانن پاورشات اس‌ایکس‌٢۰ آی‌اس ارزوی خریدنشو دارم

zooghi
28-04-2010, 20:40
فاکتور زوم رو که کنار بزارید کدوم رو انتخاب میکنید؟

راستی این مدلی که شما میگید مدل سوپر زوم پاورشات هست ( هر روز یه چیز جدید میفهمم )

از یه عکاس پرسیدم کانن کلا برای عکس برداری چیز خوبیه

این که میگن نویز زیاد داره بستگی به عکاس داره

لنز های زومش جوری هست که تا اخرین ظرفیت زومش خوب عکس بگیره

راستی اینم تست اس ایکس 210

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

---------- Post added at 09:40 PM ---------- Previous post was at 09:37 PM ----------

اینم فیلم تست ویدئو ی هر دو مدل که نشون میده هر دوشون به یک اندازه قدرت برای فیلم برداری داره شاید اکسوز210 کمی بهتر باشه ( البته در حالت عادی بدون زوم چون 56 ایکس زوم رو اس ایکس داره )

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید