PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : بين خريد htc touch diamond , htc touch diamond 2 , omnia2 موندم بدجوريييي :((

kia_red
26-04-2010, 21:02
سلام به همه

من بين htc touch diamond , htc touch diamond 2 , omnia II موندم.

ته دل خودم diamond رو كه ديدم خيلي خيلي خوشم اومد بيشتر بخاطر ظاهر منحصر به فرد و زيبا و شيكش، ولي diamond 2 رو كه ديدم آخه هم جديدتره هم يكسري بهبودهايي داره با خودم گفتم اگه مي خوام گوشي جديد بگيرم خوب يك گوشي اي بگيرم كه مدل-جديد (2009 نسبت به 2008) و خوب تر هم باشه.. مثلا :

صفحه بزرگتر
مقدار حافظه بيشتر
Touch flo 3 بهتر
دوربين با mp ِ بيشتر
كليدهاي دقيقتر

وسوسه شدم بين اين دوتا واقعا انتخابم سخت شده:19: . چندجا هم ديدم كه دوستان نوشتن omnia و omnia II ...

من خيلي از اين review ها و مقايسه ها تو سايتا و فرومهاي مختلف (از جمله همينجا ) رو خوندم ولي بازم راضي نشدم بين "دياموند" و "دياموند 2" يكي رو انتخاب كنم!! بيشتر دياموند رو مي خوام چون خيلي خوشگل هم هست علاوه بر چيزاي ديگه كه يك گوشي مي تونه داشته باشه، ولي باز آخه يكي از دوستام كه دياموند داره مي گه برنامه زياد باز مي كنه زود كم مي ياره و سنگين مي شه بخاطر حافظه ناكافي.

توروخدا چندتا دليل ِ خوب بيارين كه من از يكيشون بدم بياد و اون يكي رو بگيرم، (حالا omnia زياد چشمو نگرفته)

من اين چيزا رو مي خوام برام واضح شه براي دياموند تا اگه از اين نظرا هم دياموند 2 ارجحيت داره نسبت به دياموند، من دياموند 2 رو بگيرم :

باطريش زود به زود خالي مي شه نسبت به دياموند2 ؟؟؟ (مثلا تايپ 30تا اس ام اس و 10 مين صحبت و 1 ساعت موزيك و تماشاي عكس و كاراي عادي در يك روز خاليش مي كنه واقعا؟؟؟؟)
در كاراي معمولي بخاطر حافظه ناكافي كم مي ياره يا خيلي كم پيش مي ياد كه اينجوري بشه؟؟؟؟
حساسيت touch ِش نسبت به دياموند2 بدتره يا فرقي ندارن؟؟؟
صفحش زود كثيف مي شه و خش ميفته؟؟؟ (صفحه دياموند 2 هم خوب كثيف مگه نمي شه و خش نميفته؟ ) (محافظ بذارم هيچيش نمي شه ديگه مگه نه؟)
قاب پشتش چون حالت خاصي داره ، لبه هاش بعد از يه مدت رنگش مي پره و زشت مي شه؟ واقعا اينطوريه؟
كيفيت شتاب دهنده مناسب نيست؟(مالِ دياموند 2 خيلي بهتره؟ )
كيفيت Touch Flo 3D ِ دياموند2 خيلي خيلي از دياموند بهتره؟
كيفيت عكسبرداري و فيلمبرداري دياموند 2 خيلي بهتره از دياموند؟
از لحاظ نصب چند سيستم عامل (مثلا اندرويد كنار wm) آيا امكانش هست يا خير؟
آيا اون امتيازايي كه اول گفتم كه دياموند2 داره (مثل حافظه و صفحه بزرگتر) براي انتخاب دياموند2 و ارجحيت دادن به دياموند كافيه؟؟؟؟

اگه چيز ديگه اي هم هست كه مي تونه تاثير بذاره رو انتخاب من حتما حتما بگين (همونطور كه حدس زدين من خيلي حساس و دقيق و وسواسيم رو اينجور چيزا)
سوال هم زياد پرسيدم هركدوم رو هم جواب بدين و راهنمايي كنين ممنون مي شم...

تا الان 51% دياموند دوس دارم و 46% دياموند2 و 2% امنيا2 و 1% هم بقيه :دي

merikh_merikh
26-04-2010, 21:24
سلام.
دوست عزیز با عرض معضرت من پست شما را کامل نخوندم ولی به نظره من اومنیا2 نسبتب به دیاموند2 و دیاموند1 بهتره.

kia_red
26-04-2010, 21:27
در مورد امنيا چيزي نمي دونم هنوز، ولي مي شه بگين چرا ؟ يعني چه امتيازايي داره نسبت به دياموند و دياموند2 ؟
ممنون

bozorgzadeh
26-04-2010, 21:49
diamond 2

win 6.5 + همه موارد عالی شده نسبت به diamond 1

golmohammadi
26-04-2010, 21:55
در مجموع دایومند 2 بهتر از 1 هست
پس میمونه دایموند 2 و امنیا 2
امنیا 2 بهتر از دایموند 2 هست
ولی اگه خواستی امنیا 2 بخری بیشتر روش تحقیق کن

dr_faust
26-04-2010, 21:59
تشریف ببرید بازار موبایل ایران، اگر تهران هستید. اونجا showroom اچ.تی.سی هست. فکر کنم سامسونگ هم باشه. هر دوی این ها را در دست بگیرید و باهاشون کار کنید.

من به شخصه از امنیا خوشم نیومد. دوستم هم که خریده بود خودش پشیمون بود. ولیکن در مورد امنیا II چیزی نمیدونم.
یکی دیگر از آشنایان نیز از خرید امنیا پشیمون بود و می گفت اگر touch viva را را خریده بودم بهتر بود.(گویا در زمان خرید ایشون هم قیمت بودند. راست و دروغش پای خودش)

kia_red
26-04-2010, 22:10
diamond 2

win 6.5 + همه موارد عالی شده نسبت به diamond 1
كاش جواب چندتا از اون سوالام رو هم مي دادين :-s

در مجموع دایومند 2 بهتر از 1 هست
پس میمونه دایموند 2 و امنیا 2
امنیا 2 بهتر از دایموند 2 هست
ولی اگه خواستی امنیا 2 بخری بیشتر روش تحقیق کن
خب روي امنيا 2 هم تحقيق مي كنم ولي مي شه بطور خلاصه بگين يكسري از امتيازاشو ؟
راستي كلا دياموند رو ديگه بيخيال شم و بين امنيا 2 و دياموند 2 تصميم بگيرم يعني؟

تشریف ببرید بازار موبایل ایران، اگر تهران هستید. اونجا showroom اچ.تی.سی هست. فکر کنم سامسونگ هم باشه. هر دوی این ها را در دست بگیرید و باهاشون کار کنید.

من به شخصه از امنیا خوشم نیومد. دوستم هم که خریده بود خودش پشیمون بود. ولیکن در مورد امنیا II چیزی نمیدونم.
یکی دیگر از آشنایان نیز از خرید امنیا پشیمون بود و می گفت اگر touch viva را را خریده بودم بهتر بود.(گویا در زمان خرید ایشون هم قیمت بودند. راست و دروغش پای خودش)

خوب كاش دليلي هم براي اين پشيموني مي گفتن دوستتون ، كسي در اين مورد چيزي مي دونه؟
اميدوارم جواب اون 10تا سوالم رو هم كه آخر نوشتم بتونم بگيرم هرچي بيشترشو بهتر...

hamed999
26-04-2010, 22:20
دوست عزیز مزایایی که امینا2 نسبت به اون دو تا داره
1- صفحه با کیفیت تر و بزرگتر
2-جک 3.5 واسه خیلی ها مهمه
3- خروجی تلویزیون
4- سی پی یو بیشتر یعنی سرعت بیشتر
5- فیلمبرداری با کیفیت تر
اما چیزایی که کم داره نسبت به دایموند 2
1- اینترفیس اچ تی سی تاچ فلو خیلی ار تاچ ویز سامسونگ بهتره
2-رم دایموند 2 بیشتره البته خیلی کم که به چشم نمیاد

golmohammadi
26-04-2010, 23:51
خب روي امنيا 2 هم تحقيق مي كنم ولي مي شه بطور خلاصه بگين يكسري از امتيازاشو ؟
راستي كلا دياموند رو ديگه بيخيال شم و بين امنيا 2 و دياموند 2 تصميم بگيرم يعني؟
بله دقیقا
همینکارو بکن

dr_faust
27-04-2010, 14:36
خوب كاش دليلي هم براي اين پشيموني مي گفتن دوستتون ، كسي در اين مورد چيزي مي دونه؟
اميدوارم جواب اون 10تا سوالم رو هم كه آخر نوشتم بتونم بگيرم هرچي بيشترشو بهتر...

دلیلی که آورد این بود که کار کردن با htc touch بسیار راحتتر از امنیا هست به خاطر وجود تاچ فلو 2D. اون موقع من خودم هم قصد خرید امنیا را داشتم که با اون اوصاف پشیمون شدم.

در مورد امنیا ۲ که مد نظر شماست هیچ تجربه ای ندارم.

Arashdn
27-04-2010, 18:52
امنیا 2 یه سر و گردن از همه انتخابات بهتره
من خودم امنیا 2 دارم
تنها گوشی اچ تی سی که میشه گفت از امنیا 2 بهتره تاچ اچ دی 2 هست
الباقی هیچ کدوم به گرد پای امنیا 2 نمیرسن
- قیمت توپ
- بهترین تاچ مقاومتی که تو موبایل ها دیده شده
- صفحه amoled
- حافظه داخلی بالا
- پردازنده 800 مگاهرتزی
-تازه در مورد اینترفیس هم من همین الان تاچ فلو رو امنیا 2 دارم
اینترفیس وین موب رو خیلی راحت میشه عوض کرد
هیچ وقت به خاطر یه اینترفیس که راحت عوض میشه دایاموند نگیر
امنیا 2 از همه بهتره
و حتی خیلی جاها با گوشی 800 تومنی تاچ اچدی 2 مقایسه اش میکنن

kia_red
27-04-2010, 23:13
دوست عزیز مزایایی که امینا2 نسبت به اون دو تا داره
1- صفحه با کیفیت تر و بزرگتر
2-جک 3.5 واسه خیلی ها مهمه
3- خروجی تلویزیون
4- سی پی یو بیشتر یعنی سرعت بیشتر
5- فیلمبرداری با کیفیت تر
اما چیزایی که کم داره نسبت به دایموند 2
1- اینترفیس اچ تی سی تاچ فلو خیلی ار تاچ ویز سامسونگ بهتره
2-رم دایموند 2 بیشتره البته خیلی کم که به چشم نمیاد

مرسي خيلي خوب و مفيد گفتين اين موارد رو.

دلیلی که آورد این بود که کار کردن با htc touch بسیار راحتتر از امنیا هست به خاطر وجود تاچ فلو 2D. اون موقع من خودم هم قصد خرید امنیا را داشتم که با اون اوصاف پشیمون شدم.

در مورد امنیا ۲ که مد نظر شماست هیچ تجربه ای ندارم.
با اين مواردي كه خودم ديدم (از لحاظ مشخصات فني دو گوشي) و دوستان گفتن ديگه داره نظرم مي ره سمت امنيا 2 ..يعني واقعا بخاطر اينترفيس ِ راحتتري (touch flo 3D) كه دياموند2 داره چنين حرفي زده دوست شما و دليلش همين بوده (البته خب دليل كم اهميتي هم نيس ولي انگار مي شه همه چيز رو customize كرد)

امنیا 2 یه سر و گردن از همه انتخابات بهتره
من خودم امنیا 2 دارم
تنها گوشی اچ تی سی که میشه گفت از امنیا 2 بهتره تاچ اچ دی 2 هست
الباقی هیچ کدوم به گرد پای امنیا 2 نمیرسن
- قیمت توپ
- بهترین تاچ مقاومتی که تو موبایل ها دیده شده
- صفحه amoled
- حافظه داخلی بالا
- پردازنده 800 مگاهرتزی
-تازه در مورد اینترفیس هم من همین الان تاچ فلو رو امنیا 2 دارم
اینترفیس وین موب رو خیلی راحت میشه عوض کرد
هیچ وقت به خاطر یه اینترفیس که راحت عوض میشه دایاموند نگیر
امنیا 2 از همه بهتره
و حتی خیلی جاها با گوشی 800 تومنی تاچ اچدی 2 مقایسه اش میکنن

اينايي كه گفتين خيلي خوبه، مخصوصا تاچ و صفحه AMOLED ، يك نكته خودش يك حافظه 16 گيگ داره داخلش از اول ؟
و نكته مهم هم اينكه گفتين مي شه اينترفيس گوشي رو عوض كرد و مثلا Touch Flo 3D روي امنيا2 نصب كرد؟؟؟ واقعا مي شه؟ چجوري؟ الان همچين كاري كردين و دارين استفاده مي كنين؟

hamed999
28-04-2010, 10:09
دوست عزیز میشه -کاری نداره باید رام اچ تی سی رو بریزی - اما میگن که گوشی مصرفش بالا میره شارز خالی میکنه کلا سنگین میشه گوشی و به روانی و سبکی تاچ فلوی فابریک روی اچ تی سی ها نیست خو هر چیزی فابریکش خوبه دیگه اما با این رام حساسیت تاچ خیلی بالا رفته

golmohammadi
28-04-2010, 11:44
کلا برنامه های htc روی ویندوز موبایلهای سامسونگ سازگاری کمتری وجود داره
پس ممکنه بعد از نصب اشکالاتی داشته باشه

Arashdn
28-04-2010, 13:03
و نكته مهم هم اينكه گفتين مي شه اينترفيس گوشي رو عوض كرد و مثلا Touch Flo 3D روي امنيا2 نصب كرد؟؟؟ واقعا مي شه؟ چجوري؟ الان همچين كاري كردين و دارين استفاده مي كنين؟
بله 16 گیگ خودش حافظه داره
اینترفیس هم مال من تحت مانیلاست و نیاز به عوض کردن رام نیست
تازه اینقدر اینترفیس های مختلف و عالی هست که ممکنه اصلا نری سراغ تاچ فلو

kia_red
28-04-2010, 16:50
ممنون كه راهنمايي مي كنين...

در مورد امنيا2 دارم تحقيق مي كنم، تا اينجا كه فهميدم خيلي امتيازاي خوبي نسبت به داياموند2 داره مي خواستم معايبش رو بدونم ؛ خيلي خيلي مهمه اين ...
در مورد معايب امنيا2 مخصوصا اونايي كه باهاش كار كردن و كار مي كنن لطفا بگين

مرسي

joe_satriani
28-04-2010, 16:59
من با دايموند 2 موافقم :46:

kia_red
28-04-2010, 17:02
من با دايموند 2 موافقم :46:

خب چرا؟ چه برتري هايي داره نسبت به امنيا2؟ خودتون داياموند2 دارين؟
لطفا هرچي هست بگين ..

~ARDESHIR~
28-04-2010, 17:14
خب چرا؟ چه برتري هايي داره نسبت به امنيا2؟ خودتون داياموند2 دارين؟
لطفا هرچي هست بگين ..

دایموند تقریباً هیچ برتری نداره
برتریهای امنیا 2 هم که خودت میدونی چیا هست پس در خریدش شک نکن :46:

kia_red
28-04-2010, 17:34
دایموند تقریباً هیچ برتری نداره
برتریهای امنیا 2 هم که خودت میدونی چیا هست پس در خریدش شک نکن :46:
آره، خب راستش من اول چيزي از امنيا2 نديده بودم وقتي خوندم فهميدم از لحاظ امكانات خيلي سر تره؛ ولي joe_satriani و بعضي ها مي گن داياموند2 بهتره واقعا مي خوام بدونم چرا ، شايد هم دلايلشون منطقي باشه و درست...

من دارم جاهاي مختلف دنبال معايب امنيا2 مي گردم...

~ARDESHIR~
28-04-2010, 18:07
آره، خب راستش من اول چيزي از امنيا2 نديده بودم وقتي خوندم فهميدم از لحاظ امكانات خيلي سر تره؛ ولي joe_satriani و بعضي ها مي گن داياموند2 بهتره واقعا مي خوام بدونم چرا ، شايد هم دلايلشون منطقي باشه و درست...

من دارم جاهاي مختلف دنبال معايب امنيا2 مي گردم...

علتش بیشتر میتونه تعصب باشه مثلاً این دوستمون که دایموند 2 ر پیشنهاد میدن احتمالاً امنیا 2 رو تا حالا ندیدن و ازش اطلاعاتی ندارن
معایب امنیا 2 یکیش این هست که مموری داخلی بعضیا میپره البته مال همه اینجوری نمیشه برای پیشگیری میشه یه مموری مثلاً 1 گیگ بخرید و برنامه ها روی اون نصب کنید
عیب دیگش اینه که رو ال سی دی راحت خش میفته که باید محافظ بزارید روش
عیب دیگه ای فک نمیکنم داشته باشه

Arashdn
28-04-2010, 18:40
معایب امنیا 2 یکیش این هست که مموری داخلی بعضیا میپره البته مال همه اینجوری نمیشه برای پیشگیری میشه یه مموری مثلاً 1 گیگ بخرید و برنامه ها روی اون نصب کنید
عیب دیگش اینه که رو ال سی دی راحت خش میفته که باید محافظ بزارید روش
پریدن مموری به خاطر نصب فارسی ساز های غیر استاندارده نه خود گوشی
و در مورد محافظ هم همه گوشی های لمسی محافظ میخوان
ولی تاچ امنیا 2 واقعا در حد خازنیه (بهترین تاچ مقاومیته که تو عمرم دیدم خیلی از دایاموند سر تره)
اونایی که میگن دایاموند هنوز دلیل خوبی نیاوردن
ولی من 100 تا دلیل منطقی آوردم که چرا امنیا لایت بهتره
خودمم امنیا 2 دارم
تاچ دایاموندم از نزدیک دیدم و حدود دو ساعتی باهاش کار کردم

Royce
28-04-2010, 21:00
دوست عزیز در اینکه گوشیهای htc خدای گوشین هیچ شکی نیست ولی من هم از بین Diamond2 و Omnia2 امنیا2 رو بهت پیشنهاد میکنم.
راستی با این مبلغی که میخوای هزینه کنی چرا نمیری طرف HD2 ؟

Arashdn
29-04-2010, 15:49
راستی با این مبلغی که میخوای هزینه کنی چرا نمیری طرف HD2 ؟ کجا با 420 - 430 تومن تاچ اچدی 2 میدن من برم 10 تا بخرم ؟؟؟

Royce
29-04-2010, 19:46
کجا با 420 تومن omnia2 میدن من برم 20 تاشو بخرم؟
گوشی شاپ که زده 505 تومن

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

PC°BASE
29-04-2010, 21:10
اون گرون زده .
قیمت 450 تومن هم من دارم . ( بدون گارانتی )

Arashdn
29-04-2010, 23:06
گوشی شاپ باگارانتی میده 505
بدون گارانتی 425 هست

farredsky
30-04-2010, 12:18
ظاهر گوشی هم مهمه که سلیقه شخصیه - امنیا برای بعضیا زیادی بزرگه- دیانوند 2 جمع و جور تره . بعد از تحقیقات لازم در اخر باید از نزدیک دید و انتخاب کرد .

kia_red
02-05-2010, 00:14
من در مورد امنيا2 كه تحقيق مي كردم تو فروما و سايتاي مختلف مثل (cnet , testFreaks و ...) بعضي از معايبي كه كاربران نوشته بودن (افرادي كه با اين گوشي كار كردن) رو در آوردم مي خواستم ببينم نظر شما دوستان چيه؟

بعضي از اونايي كه بيشتر بودن :

تاچ زياد خوب عمل نمي كنه و بعضي وقتها هم بايد چندين بار يك جا رو فشار بدي تا جواب بده (واقعا اينطوريه يا نه؟؟؟؟ :-s)
اينترفيس touchWiz زياد خوب نيس و مي تونه بهتر از اين باشه (اينو فك كنم نسبت به اينترفيس iPhone و HTC مقايسه كردن و حق دارن، همينطوره؟ )
نرم افزار Samsung PC Studio كه براي كار با كامپيوتر استفاده مي شه خيلي احمقه!
صفحه كليد مجازي گوشي خيلي كوچيكه حتي براي انگشت خانم ها
برنامه دريافت و ارسال ايميل مشكل داره و كار كردن باهاش سخته
امكان threaded SMS/Mail وجود نداره
امكان مالتي-تاچ نداره (خب اينكه ديگه طبيعيه بخاطر مقاومتي بودن صفحه ديگه اين امكان وجود نداره)

ولي با تمام اينها يكي از بهترين گزينه هاست حتي از htc touch hd2

kia_red
02-05-2010, 00:14
من در مورد امنيا2 كه تحقيق مي كردم تو فروما و سايتاي مختلف مثل (cnet , testFreaks و ...) بعضي از معايبي كه كاربران نوشته بودن (افرادي كه با اين گوشي كار كردن) رو در آوردم مي خواستم ببينم نظر شما دوستان چيه؟

تاچ زياد خوب عمل نمي كنه و بعضي وقتها هم بايد چندين بار يك جا رو فشار بدي تا جواب بده (واقعا اينطوريه يا نه؟؟؟؟ :-s)
اينترفيس touchWiz زياد خوب نيس و مي تونه بهتر از اين باشه (اينو فك كنم نسبت به اينترفيس iPhone و HTC مقايسه كردن و حق دارن، همينطوره؟ )
امكان مالتي-تاچ نداره (خب اينكه ديگه طبيعيه بخاطر مقاومتي بودن صفحه ديگه اين امكان وجود نداره)

~ARDESHIR~
02-05-2010, 10:27

1- تاچش خوب و حساسه یکم سرعتش با رامای اولیه پایینه
2- درسته ... به خوبیه آیفون و htc نیست
3- اینو فک نمیکنم درست باشه ینی من باهاش مشکلی نداشتم از کسیم نشنیدم
4- اتفاقاً صفحه کلید محازی سامسونگا خیلی خوبه اینم که صفحش انقد بزرگه نمیتونه بد باشه
5- اینو نمیدونم اگه مشکلیم باشه با آپدیت حل میشه
7- تنها ویندوز موبایلی که مولتی تاچ داره hd2 ه

از hd2 بهتر نیست در محموع ولی خب مثلاً دوربین و باتری و مموری داخلی و کیفیت صفحش بهتره
اگه با سایز و قیمت hd2 مشکلی نداری بخر اگه میخای کمتر هزینه کنی امنیا 2

Arashdn
02-05-2010, 14:14
همه عالم و آدم میدونن بهترین تاچ مقاومتیه مال سامسونگه هر کی گفته کاملا بیخود گفته که تاچش بده
تا حدودی بله
ولی تغییر اینترفیس تو ویندوز موبایل از آب خوردنم راحت تره همین الان رو امنیا2 من اینترفیس اچ تی سی نصبه
اصلا نصبش نکردم که ببینم خوبه یا نه
این دیگه آخر خنده بود
بابام با انگشت های فوق العاده بزرگش از این کیبرد خیلی راضیه و خیلی هم تعریف میکنه انصافا بزرگه
تازه نصب کیبرد هم مثل آب خوردنه
والا من که ازش راضیم ( هر ساعت میلم رو چک میکنه و برام دینگ دینگ میکنه اگه میلی باشه)
بله
و راه حلشم نصب یه برنامه 2 مگابایتیه .....

kia_red
02-05-2010, 22:05
ممنون كه راهنمايي كردين؛
اين موارد و معايب رو من تو نت پيدا كردم توي فروماي cnet , testfreaks ...

امنيا2 مي گيرم پس...

merikh_merikh
02-05-2010, 23:21
در خوب بودن اومنيا2 شکي نيست ولي اينو بايد قبول کرد که سامسونگ هميشه گوشي هاش پايين تر از اون چيزي هستن که خودش ميگه.
و در نهايت به نظره من اونيا2 گزينه ي مناسبي براي شما ميباشد

kia_red
03-05-2010, 06:18
در خوب بودن اومنيا2 شکي نيست ولي اينو بايد قبول کرد که سامسونگ هميشه گوشي هاش پايين تر از اون چيزي هستن که خودش ميگه.
و در نهايت به نظره من اونيا2 گزينه ي مناسبي براي شما ميباشد
يعني چي اين جمله؟؟! يعني يه چيزايي كه جزو مشخصات گوشي هست رو بيشتر از اون چيزي كه واقعا هست مي گه؟ يا بزرگنمايي مي كنه؟
يعني الان در مورد امنيا2 به چه صورت هست؟؟

~ARDESHIR~
03-05-2010, 09:24
يعني چي اين جمله؟؟! يعني يه چيزايي كه جزو مشخصات گوشي هست رو بيشتر از اون چيزي كه واقعا هست مي گه؟ يا بزرگنمايي مي كنه؟

من دیشب یک عدد امنیا 2 خریداری کردم :دی
البته هنوز زوده که نظر بدم ولی تا حالا که همه چیزش خوب بوده
سرعتش
تاچش
هنگ اصلاً نکرده با اینکه کلی برنامه باز کردم و سرعتشم خیلی خوبه
اینی که دوستان میگن چمیدونم سامسونگ بیشتر اعلام میکنه اصلاً درست نیست
مثلاً دوربین این گوشی با اینکه 5 ه خیلی عالیه و در برابر 8 ها کم نمیاره و...
بازم اگه سوالی دربارش داری در خدمتم :46:

merikh_merikh
03-05-2010, 11:02
همان طور که گفتم اومنیا2 گوشیه خوبیه.
منظوره منم اینه که ساسونگ همه چیو بزرگ نشون میده ولی به اون بزرگی نیست مثلن میگه فلان سی پیو رو گوشیه سرعت این طوره....همه چیز خوبه ولی نه به او خوبی که میگه(من این مورد را با ای900 تجربه کردم)

در خرید اومنیا2 شک نکنید چون گوشیه بسیار خوبیه

mo_abl
04-05-2010, 09:35
سرعت تاچ 3 گوشی HD2 , 3GS , OMNIA 2 رو روی یه ویدیو دیدم جالب بود. شما هم خواستید ببینید. البته شاید بگید چه ربطی داره به گوشیهایی که شما میخواهید بخرید. باید بگم سرعت تاچ امنیا 2 دست میاد و کمکت میکنه:

mo_abl
05-05-2010, 11:03
البته تصویر قبلیه که فرستادم احتمالا نمونه اولیه امنیا 2 بوده و این یکی با ویندوز 6.5 :

maz18
14-06-2010, 12:40
به نظر من بیخیاله htc touch diamond شو چون مقدار حافظه اجراییش کمه و اذیتت میکنه باطریش هم که خیلی ضعیفه اگر هم عوض کنی قطرش زیاد میشه و وزنش هم بیشتر میشه

t2download
14-06-2010, 23:55
این گوشی از همه لحاظ بهتر هست omnia II :41::46: