PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : ارور Disk Boot Failure

david68
26-04-2010, 18:02
با سلام

هارد من مشكل پيدا كرده تا ديشب سالم بود و منم طبق معمول سيستم رو روشن گذاشته بودم تا دانلود انجام بگيره وقتي صبح بيدار شدم ديدم سيستم ريستارت شده و از روي دي وي دي رام بوت شده (داخلش ويندوز 7 بود) . اگه بخوام بهتر منظور خودم رو برسونم اينطوري بايد بگم كه مثل اينكه نصف شب هارد خراب شده و سيستم ريستارت شده و چون نتوسته هارد رو شناسايي كنه از رو دي وي دي رام بوت شده و ....

خلاصه بعد از ريستارت و خارج كردن دي وي دي ويندوز ارور زير رو داد :

Disk boot failure , Insert system Disk and press Enter

در كل هارد شناخته نميشه 3 سال هم گارانتي داره منتها من به محتويات اين هارد نياز دارم اگه كسي راه حلي براي رفع اين مشكل داره دريغ نكنه . 6 ماه بيشتر هم كار نكرده .

ويندوز من هم xp بود كه امروز دوباره خواستم نصبش كنم ولي موقع نصب ارور داد كه هيچ هاردي شناخته نميشه .

اينم مشخصات كامل :

Maxtor
STM3500418as
Diamondmax 23
frimware :cc37
500 گيگ Sata

من يه سيستم قديمي با هارد 40 Ide دارم كه الان هم با اون كار ميكنم ميخوام بدونم ميشه اين هارد 40 رو از طريق IDE به سيستمي كه هارد ذكر شده بهش نصب شده وصل كنم ؟ اينطوري ميشه اطلاعات هارد رو به دست بيارم ؟

خواهش ميكنم كمك كنيد .

david68
28-04-2010, 17:03
كسي نيست جواب بده ؟؟؟ حداقل بگيد از كجا ميشه فهميد بردش سوخته يا يه جاي ديگه .... چون تا جايي كه من فهميدم اگه بردش سوخته باشه با تعويض برد اطلاعات هارد بر ميگرده .

rasool1
30-04-2010, 19:14
سلام دوست عزیز اگه هارد شما در ستاپ مادر برد قابل شناسایی است که میشه روش کار کرد اما اگه نیس وقت خودتو زیاد نگیر کار زیادی از دستت بر نمیاد

jack426
04-05-2010, 00:27
هاردتون رو روی یک سیستم دیگه تست کنید

EXTREME
04-05-2010, 09:38
اتصالات هارد و پاور رو چک کنید
از تو setup سیستم تو قسمت integrate peripherals ببینید گزینه ای عوض نشده باشه و بایوس سیستم رو دیفالت کنید
اگه هارد شناسایی شد سی دی بوت ویندوز بزارید یا با نرم افزار hdd regenerator هاردو اسکن کنید وگرنه هارد مرخصه

***Spring***
20-11-2010, 13:45
سلام ...

البته تاپیک کمی قدیمه ، برای دوستانیکه هنوز این مشکل رو دارند ...

راه حل مشکل عدم شناسایی هارد و ظرفیت 0 در Maxtor و Seagate 7200.11 و هاردهای مشابه ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])