PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : مراقب کلاهبرداران اینترنتی در قالب هاستینگ باشید

p30netman
25-04-2010, 15:28
سلام
من مدیر سایت امید اول (omid1.com) هستم ,7,8 ماه پیش از یه هاستینگی به نا پانیز سرور که سر تا پاش دروغ و دغل بود یه هاست گرفتم که سایتم رو روش قرار بدم,این آقا از ابتدا مارو پیجوند,قرار بود بعد از واریز پول هاست به من یه کپی از قرار داد 1 ساله بده که نداد!,بعد از 2 ماه که سایت من روش بود یهو سایت مارو خوابوند و تا 1 ماه هیچ خبری ازش نبود بعد 40 روز سایت ما دوباره رو سرور این آقا بالا اومد و یه مدتی کار کرد و مجدد سایت پانیزسرور (panizserver.com) به کل تعطیل شد و سایت ما هم به دنبالش نابود شد,4 ماه این آقا ناپدید بود بعد 4 ماه بالاخره گیرش آوردیم تو یاهو.به ما گفت سایت شما رو سرور پاک کرده و ما مسئولش نیستیم! و شما خودتون وظیفه داشتین یک بک آپ میگرفتین...
شما به من بگین معنی هاستینگ یعنی این؟ 2 ماه سرویس نداده بعد سایت من رو با 780 تا پست و پیج رنک 3 یهو از بین میبره و میگه به ما چه!!!!!!!!!!
خسارت که نمیده چون این آقای پانیز سرور فقط مسئول پول چاپیدن هستن نه نگهداری از سایت
بک آپ که نمیدن ,میگن ما وظیفه نداشتیم (وظیفشون همون چاپیدن بوده)
میگم شما 1 سال باید سایت من رو بالا نگه میداشتین چطوریاس بعد 7و8 ماه اومدین میگین ما هیچی نداریم از سایت شما.
....
دوستان خواهش میکنم شما قضاوت کنید من مقصرم یا هاستینگ؟ البته میدونم مقصرم چون از همچین جای در پیتی هاست گرفتم

borzeh
25-04-2010, 23:07
برای پرهیز از چنین مشکلاتی
از شرکت های رسمی خرید کنید
فریب قیمت رو نخورید
اگه تواناییشو دارید مستقیم از خارج تهیه کنید

باز شما اونقدر ضرر نکردید
یه شرکت تازه کار هاست و دامنه همینجوری به فنا رفت
تمام دامنه هاشو ریسلر بالایی ، بالا کشید!
حتما می دونید تو جایی مثل دیرکتی اگر دامنه سرقت شه قابل برگشته
ولی اون دامنه ها رو جوری پرداخت می کرد که بر اساس قوانین مالی دیرکتی انگار اون شخص پولشو نداده و این شرکت از جیبش داده
آخر سر گفت 2 تومن بده یا بیخیال شو!
بیخیال شد!

p30netman
26-04-2010, 19:37
برای پرهیز از چنین مشکلاتی
از شرکت های رسمی خرید کنید
فریب قیمت رو نخورید
اگه تواناییشو دارید مستقیم از خارج تهیه کنید

باز شما اونقدر ضرر نکردید
یه شرکت تازه کار هاست و دامنه همینجوری به فنا رفت
تمام دامنه هاشو ریسلر بالایی ، بالا کشید!
حتما می دونید تو جایی مثل دیرکتی اگر دامنه سرقت شه قابل برگشته
ولی اون دامنه ها رو جوری پرداخت می کرد که بر اساس قوانین مالی دیرکتی انگار اون شخص پولشو نداده و این شرکت از جیبش داده
آخر سر گفت 2 تومن بده یا بیخیال شو!
بیخیال شد!

150 تومان پوله طراحی سایت داده بودم
30 تومن پول هاست
حدود 100 تومن هم پوله نویسنده داده بودم که پست بدن بعد شما میگی ضرر نکردم؟

دوستان پانیز سرور یه کلاه برداره نه یه هاستینگ
اینو گفتم که مثل من بدبخت نشین.
تمام.

mp3ir
26-04-2010, 19:49
سلام
من مدیر سایت امید اول (omid1.com) هستم ,7,8 ماه پیش از یه هاستینگی به نا پانیز سرور که سر تا پاش دروغ و دغل بود یه هاست گرفتم که سایتم رو روش قرار بدم,این آقا از ابتدا مارو پیجوند,قرار بود بعد از واریز پول هاست به من یه کپی از قرار داد 1 ساله بده که نداد!,بعد از 2 ماه که سایت من روش بود یهو سایت مارو خوابوند و تا 1 ماه هیچ خبری ازش نبود بعد 40 روز سایت ما دوباره رو سرور این آقا بالا اومد و یه مدتی کار کرد و مجدد سایت پانیزسرور (panizserver.com) به کل تعطیل شد و سایت ما هم به دنبالش نابود شد,4 ماه این آقا ناپدید بود بعد 4 ماه بالاخره گیرش آوردیم تو یاهو.به ما گفت سایت شما رو سرور پاک کرده و ما مسئولش نیستیم! و شما خودتون وظیفه داشتین یک بک آپ میگرفتین...
شما به من بگین معنی هاستینگ یعنی این؟ 2 ماه سرویس نداده بعد سایت من رو با 780 تا پست و پیج رنک 3 یهو از بین میبره و میگه به ما چه!!!!!!!!!!
خسارت که نمیده چون این آقای پانیز سرور فقط مسئول پول چاپیدن هستن نه نگهداری از سایت
بک آپ که نمیدن ,میگن ما وظیفه نداشتیم (وظیفشون همون چاپیدن بوده)
میگم شما 1 سال باید سایت من رو بالا نگه میداشتین چطوریاس بعد 7و8 ماه اومدین میگین ما هیچی نداریم از سایت شما.
....
دوستان خواهش میکنم شما قضاوت کنید من مقصرم یا هاستینگ؟ البته میدونم مقصرم چون از همچین جای در پیتی هاست گرفتم

اتفاقا منم از این فروشنده هاست (panizserver.com) هم خیلی بد شنیدم ,ظاهرا پول خیلیا رو خورده و به زمین گرم زدتشون
الانم که سایتشو چک کردم دیدم بالا نمیاد
احتمالا الان با یه دامنه دیگه داره از یه سری بدبخت بیچاره دیگه کلاه برداری میکنه
غصشو نخور این پولا خوردن نداره .خرج دوا دکترش میشه
موفق باشی دوست عزیز