PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : بهترین کتاب در ضمینه یادگیری کامل فتوشاپ

hojjat2005
24-04-2010, 22:11
با سلام
یک کتاب در ضمینه یادگیری کامل فتوشاپ می خواستم و می خوام که کامل توضیح داده باشه فوت و فن رو می دونم نیاز به تمرین زیاد هم داره ولی اگر اسم کتابی رو می دونید اینجا بذارین اگه pdf هم دارین بذارین ممنونم

mmiladd
24-04-2010, 22:17
با سلام
یک کتاب در ضمینه یادگیری کامل فتوشاپ می خواستم و می خوام که کامل توضیح داده باشه فوت و فن رو می دونم نیاز به تمرین زیاد هم داره ولی اگر اسم کتابی رو می دونید اینجا بذارین اگه pdf هم دارین بذارین ممنونم

فک کنم بخش فتوشاپ فوروم خیلی قوی باشه..!

hojjat2005
24-04-2010, 22:31
درسته ولی من یک کتاب کامل و خوب می خوام

mmiladd
24-04-2010, 22:37
درسته ولی من یک کتاب کامل و خوب می خوام

رامین مولانا پور

انشارت سها دانش

قیمتشم 9 تومن....

spiring water
24-04-2010, 22:45
من به جای کتاب . cd اموزشی رو بهتون پیشنهاد میکنم. چون محیط cd ها interactive است.
و برای یاد گرفتن "فوت و فن : 1) انجمن فوتو شاپ 2) مجموعه ی " اسرار فوتوشاپ" خیلی عالیه.

hojjat2005
24-04-2010, 22:55
top secret رو دیدم ولی یک آموزش کلی می خوام
چون کتاب های زیادی در ضمینه فتوشاپ هست لطفا بهترین را معرفی کنید ...

babak_gww
06-05-2010, 21:54
هیچ مرجعی نیست که بتونه فتوشاپ رو کامل یادت بده....
من خودم 6 ساله سروکارم با فتوشاپه ... هنوزم جای یادگیری بیشتر دارم...
باید از هر منبعی که میتونی به اطلاعات و مهارت و تجربت اضافه کنی ....
در کل علاقه حرف اول رو میزنه و صد البته ذوق هنری

موفق باشی:11:

Sharim
06-05-2010, 22:38
به نظر من برای یادگیری مقدماتی مناسب ترین گزینه CD های آموزشی هست ، بعد هم کار کردن خودت و تجربه آموختن .
در این زمینه به صورت آنلاین cd هایی برای فروش وجود داره .

yas.gh
12-05-2010, 12:22
سلام
من دوران هنرستان گرافيك خوندم و كلاساي فتوشاپ داشتيم دانشگاه هم گرافيك خوندم بازم كلاساي فتو شاپ داشتيم. جهاد دانشگاهي و سه چهار جاي ديگه هم كلاس فتوشاپ رفتم خصوصي و عمومي ولي....... هيچ فايده اي نداشت تا خودم ننشستم و پدرش رو در نياوردم ياد نگرفتم كه نگرفتم.
فتوشاپ چيزيه كه بايد تجربي يادش بگيري. بشين هي با منو ها ور برو هي امتحان كن مطمئن باش كه عالي ياد ميگيري هيچ هزينه اي هم برات نداره
موفق باشي

SIMON137
13-05-2010, 14:31
اگر زبانتون یکمی خوب باشه ، بهترین گزینه ، help خود فتوشاپ و آموزش های موجود در انجمن هست
سوالی هم داشتید می تونید بپرسید ، می تونید با تک تک ابزار ها کار کنید و یاد بگیرید.
شخصا هم می تونم بیام تو کامپیوترتون و بهتون آموزش بدم : دی

mortezaon
17-05-2010, 13:57
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] اين كتاب خوبيه براي خود سازمان فني و حرفه هست
در اين تاپيك هم مي توني از ابتدا به صورت اصولي ياد بگيري همراه با مدرك سازمان فني و حرفه اي
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]