PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : سورس Home براي پروژه هاي شما = سينماي خانگي با دوربين اول شخص ( قابل ويرايش )

Reza Azimy_RW
24-04-2010, 18:06
با سلام خدمت همه دوستان . از اونجايي که ديدم خيليا دنبال اين بودن که فقط يه خونه بسازن که توش بتونن با دوربين بچرخن و خيليا از خودم اين سوالو پرسيده بودن و به ديوارش مثلا يه قاب باشه که توش مقاله اي رو که براي درسشون گرفتن و يا براي دانشگاه ميخان ببرن براي استاد رو نشون بده تا يکم کارشون حرفه اي و خوب از اب در بياد اين رو اماده کردم . اين مخصوص کساييه که هيچ چيزي هم از مدلينگ و کارهاي ريل تايم نميدونن و همچنين کسايي که ميدونن ولي حوصله اينکه اين همه روي يک خونه کار کنن رو ندارن اين سورس رو اماده کردم تا به راحتي بتونيد يک خونه با سليقه و زيبا با افکتهاي زيبا مثل رفلکت ( بازتاب ريل تايم ) و کلا با گرافيک بالا داشته باشيد که روي ديوارهاش هر چيزي خاستيد بزاريد . بدون داشتن هيچ اطلاعات و تجربه قبلي ! البته بايد نرم افزارهايي رو داشته باشيد که بتونيد سورس رو باز کنيد . در ضمن هيچ نشونه اي از تبليغ يا سايت يا اسم خودم توي سورس نيست که بگيد يه وقت لو ميره خودتون نساختيد ! در ضمن يه سورس اموزشي هم ميتونه باشه .
نرم افزار Quest 3D 4.2.3
و يک نرم افزار دلخواه براي ساخت عکس يا اگه احتياج بود يه فيلم به سليغه خودتون مثل برنامه Point ويندوز که همه ميتونن باهاش کار کنن .
شاتها :
32740

32741

32742

32743
حجم : 16.7 مگابايت

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

راستي اساتيد عزيزم اگه ممکنه اگه دانلود کرديد يه دستي به HDR و Bloom ش بکشيد ميخوام ببينم از اين بهترم ميشه HDR داد يا نه . بينهايت ممنون

راستي اگه هم سوالي داشتيد من معلوم نيست چند وقت يک بار بتونم بيام شايد همين فردا اومدم شايدم رفت تا دو سه ماهه ديگه !
خدا حافظ

aryasoft2872
24-04-2010, 18:12
خیلی اُم خوبه وِری َم گوده (یا با لهجه قمی بخون یا اصلا نخون)

جالب بود.

من با انجین ها کار نکردم و نمی دونم اینکار چقدر زحمت داره ولی اگه حداقل 4 لایه AA بخوره خیلی خوشگل می شه...

Reza Azimy_RW
29-04-2010, 07:51
دمت گرم رفيق
ديگه كسي نظري نداست ؟ اصلا خوب كار ده يانه !؟ HDR ش خوبه ؟

ehsan_wwe
29-04-2010, 09:14
حس دانلود نيست ‌
‌آخه ديگه كوئستو گذاشتم كنار ( ميدونو خالي كردم برا جووونا )

اما در يك كلام تركوندي
:40:

keb
29-04-2010, 14:21
منم برای اینکه نظر داده باشم حجمش خیلی زیاده پدر آدم درمیاد بره دانلود کنه. ولی از این شاتا معلومه که چیز جالب و بدربخوریه:5:

AMIR REZAs
29-04-2010, 14:47
آقا رضا شما همیشه کارتون درسته....:46: نمیشه شک کرد....