PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : راه اندازي Wifi و شير كردن اينترنت

Iranian boy10
24-04-2010, 16:08
سلام . من ميخوام با لپ تاپ از طريق wifi به كامپيوتر هاي ديگه امكان اتصال به اينترنت بدم . لپ تاپم مدلش : fw390n هست و داراي wifi هست .

ميخوام مراحل راه اندازي wifi و شير كردن او رو تو ويندوز xp برام توضيح بديد خيلي دوست دارم ياد بگيرم .

خيلي ممنون ميشم كمك كنيد ... :40::11:

hadi.EST
25-04-2010, 10:56
باید یه Wireless Router بگیرید و به منبع اینترنتتون وصل کنید . بعد لپ تاپ و سیستمهای دیگتون باید به کارت بیسیم مجهز بشن و اتوماتیک از Wireless Router اینترنت میگیرند. اگه نه میخایید لپ تاپ رو سرور کنید اونوقت باید روش ICS راه بندازید .بعد یه Acsses Point بگیرید و همه دستگاه ها رو بهش وصل کنید .:10:
مراحل رو هم توی تاپیک شبکه اگه بگردید کاملا" توضیح داده شده.
موفق باشید.:46:

Guts
25-04-2010, 11:04
یه شبکه Ad-Hoc درست کن.

dsa dsa
25-04-2010, 11:33
ایا شبکه ad-hoc واسه دو تا کامپیوتر هست ؟ یا 3 تا بیشتر هم میشه ؟

hadi.EST
25-04-2010, 11:44
ایا شبکه ad-hoc واسه دو تا کامپیوتر هست ؟ یا 3 تا بیشتر هم میشه ؟

من که خیلی گشتم . ظاهرا" که استاندارد نیست ! مثل اینکه بعضی از کارتهای برد بالا ساپورتش میکنن. دقیقا" نمیدونم کدوم برند. :20:

Iranian boy10
29-04-2010, 18:47
باید یه Wireless Router بگیرید و به منبع اینترنتتون وصل کنید . بعد لپ تاپ و سیستمهای دیگتون باید به کارت بیسیم مجهز بشن و اتوماتیک از Wireless Router اینترنت میگیرند. اگه نه میخایید لپ تاپ رو سرور کنید اونوقت باید روش ICS راه بندازید .بعد یه Acsses Point بگیرید و همه دستگاه ها رو بهش وصل کنید .:10:
مراحل رو هم توی تاپیک شبکه اگه بگردید کاملا" توضیح داده شده.
موفق باشید.:46:

ميخوام لپ تاپ رو سرور قرار بدم روش ICS چي هست توضيح ميدين ؟ Ap هم كمي توضيح بدين ممنون ميشم :11::40:
اگه تو تايپكي اين موضوع بحث شده آدرسش رو بدين .:11:

gym
12-07-2010, 15:58
با عرض سلام
من یک لپ تاپ HP گرفتم سیستم wi-fi داخلش هست و یک PC دارم که کارت wi-fi داره می خواستم بدونم چطوری ارتباط اینترنت ADSL که دارم رو با اون لپ تاپ برقرار کنم ویندوز PC ویستا هست و ویندوز لپ تاپ سون هست .
باتشکر