PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : مشکل اساسی هارد

golmohammadi
24-04-2010, 01:36
بچه ها یکی از درایوهای من ایراد گرفت
و موقع باز کردنش میگه درایو قابل دسترسی نیست
چطوری درستش کنم ؟
اطلاعات درایو در Knoppix دیده میشه

و یه مشکل دیگه
در یکی از درایوهام وقتی چیزی پاک میکنم ارور زیر را میده
این قضیش چیه ؟
همچنین در این درایو یه پوشه هست بازش نمیکنه
وقتی میرم توش ارور میده و میگه باید فرمت بشه
بقیه پوشه ها سلام هستند

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

اما چرا گفتم اساسی
من یه هارد 500 گیگ داشتم ایراد گرفت دادمش گارانتی
الان یه وسترن دیجیتال 500 گیگ سبز 32 مگ بافر تایلندی گرفتم
هنوز 1 ماه نشده
چطور در این مدت کوتاه هارد جدیدم چنین مشکلی پیدا کرده ؟

امروز هم ویندوزم بالا نیومد
ویندوز جدید رختم
بعد از اولین ریستارت بالا نیومد و در لودینگ ویندوز گیر کرد ....
خلاصه چند تا ویندوز نصب کردم اخرش با این فعلا درست کار میکنه

فکر میکنین ایراد از بورد میتونه باشه ؟
اخه بعضی وقتها هارد شناسایی نمیشه
و باید کابل ساتا را دربیارم و به اونیکی وصل کنم تا بشناسه ...

rasool1
25-04-2010, 11:07
سلام شاید پاور یا مادر برد شما یا کابلهای ارتباطی ایراد دارند نمی دونم چرا و هارد های 500 و 1t خیلی به مشکل می خورند فکر می کنم هنوز تکنولوژی اینها مشکل داره

mjzaret
25-04-2010, 23:18
كابل برق رو عوض كنيد.

6025434
14-05-2010, 23:42
البته این مشکل برای شما چند روزی هست که اتفاق افتاده و شاید تا الان راهش رئ پیدا کرده باشید ولی برای اونایی که دنبال راه حلش هستند مینویسم.
من فردا قصد خرید به هارد رو دارم . از یکی از دوستان پرسیدم گفت تو شرکتشون همه از هارد وسترن استفاده شده ، 320 خیلی خوبه ولی 500 مشکل ساسی داره.
اگر مکستور بود حتما نمایندگی میگفت از فیش برق مستقیم استفاده کن و به سی دی رام و غیر ذالک نده ، با اگر مکستور بود و ظرفیت رو صفر نشون میداد نمایندگی میگفت مشکل از کارخانه هست و این هاردا مشکل بایاس داره لده لراتون درست کنیم.
حالا مشکل این وسترنا چیه ؟ در حقیقت مشکلی نداره چون بنده با جستجوهایی که تو فرومها و گوگل کردم زیاد ندیدم بگن 500 یا 1 ترا وسترنشون مشکل داره
پس زیاد نباید نگران 500 وسترن بود ولی رو هاردهای دیگه نمیشه حساب باز کرد.
بنظر من اگر 100٪‌اعتقاد دارین که ویروس نگرفتید یا رمتون مشکلی نداره پس هاردتونو به نمایندگی نشون بدید و اگر اونا قانع نشدن سیستم رو پیششون ببرید و بگید اینو سالم بهم تحویل بدید.
با توجه به سیستم عامل‌های قفل شکسته‌ای که ما استفاده میکنیم و همچنین با فرض اینکه از ویندوز XP استفاده میکنیم که 2 گیگ رم رو بیشتر ساپورت نمیکنه نباید بیشتر از هارد 320 استفاده کنیم. حال چه بهتر که بیشترین کش موجود در بازار رو تهیه کنیم