PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : بهترین گوشی بدون در نظر گرفتن قیمت؟

merikh_merikh
23-04-2010, 21:53
سلام.
دوستان یکی از اشنایان بسیار نزدیکم میخواد گوشی بگیره.
به نظره شما کدام یک از گوشی های نام برده شده بدون در نظر گرفتن قیمت گزینه ی بهتریه؟(شما بودین کدام یک را انتخاب میکردین؟)
با گوشی همه کار نیز میکنه همچنین اگه قرار به خرید گوشیه تاچ باشه باید حتمن کیبرد داشته باشه و اینکه این دوستمون زیاد اهل نگه داری نیست پس گوشیه مورد نظر باید مقاوم نیز باشه.با گوشی اهنگم زیاد گوش میده.سرعت نیز بسیار براش مهمه همچنین برنامه ها کاربردی و بازی نیزبراش مهمه.
در کل اگه شما بودین بدون در نظر گرفتن قیمت کدام یک از گوشی های نام برده شده را انتخاب میکردین؟
SONY ERICSSON XPERIA X2
NOKIA N86
NOKIA E72

golmohammadi
24-04-2010, 02:24
ان86 که در کل از e72 بهتره
برای اون شخص هم چون گفتین بد سلیقه هست ان86 بهتر از x2 میتونه باشه

mr_khodaei2008
24-04-2010, 10:55
ان 86 گزینه خوبی هست

ولی اگه قیمت براش مهم نیست بهتر از اینام هست

merikh_merikh
24-04-2010, 15:12
من نظره خودم روی یی72 میباشد به دلیل سخت افزار خوبی که داره همچنین بسیار مقاوم میباشد وجک 5/3 هم برای موسیقی داره.
در کل به نظرم انتظارات دوستمو بر طرف میکنه.
ولی گویا ان86 از یی72 بسیار بهتره!

sasan816
24-04-2010, 16:40
n86 بگیر خیلی کم دیدم که هنگ کنه ولی e72 چرا ولی کم
سل ۳٫۵، دوربین ۸ مگاپیکسل، لنز Carl Zeiss عریض، فیلمبرداری با وضوح دی‌وی‌دی، ۸ گیگابایت حافظه داخلی، صفحه نمایش ۲٫۶ اینچی AMOLED با وضوح بالا و تفکیک ۱۶ میلیون رنگ، مسیر‌یاب جی‌پی‌اس، قطب‌نمای دیجیتالی، حسگر شتاب‌سنج جهت دوران خودکار صفحه، فرستنده رادیویی، سیستم عامل Symbian نسخه ۹٫۳، شبکه بیسیم به همراه فناوری UPnP، خروجی تلویزیون، خروجی صدای استاندارد، نمایش پرونده‌های آفیس و پی‌دی‌اف، رادیوی اف‌ام استریو، بلوتوث استریو

merikh_merikh
24-04-2010, 19:23
یک خبر که برای خودم نیز تعجب اوره!
ایکس2 خودم را که میخاستم حالا حالا ها نگرش دارم به دوستم(البته فامیلمونه)400هزار تومان فروختم و الان میخوام یه گوشی با این 400 هزار تومان بگیرم حالا قیمتش بالاترم بود ایرادی نداره.
میخوام نوکیا باشه.
در حال حاظر هم بین ان86 و یی72 موندم.
ان86 را خیلی قبول دارم ولی چون بدون کیبرد نمیتونم برا همین از طرفی دلم پیشه یی72 میباشد.
حالا موندم چه کنم....
لمسی هم نباشه بهتره چون میخام گوشیه مقاومی باشه.

~ARDESHIR~
24-04-2010, 19:38
ایکس2 خودم را که میخاستم حالا حالا ها نگرش دارم به دوستم(البته فامیلمونه)400هزار تومان فروختم و الان میخوام یه گوشی با این 400 هزار تومان بگیرم حالا قیمتش بالاترم بود ایرادی نداره.
میخوام نوکیا باشه.
ان86 را خیلی قبول دارم ولی چون بدون کیبرد نمیتونم برا همین از طرفی دلم پیشه یی72 میباشد.
حالا موندم چه کنم....

سلام
خیلی برام جالب بود شما که این همه از x2 تعریف میکردید و به همه پیشنهاد میدادید مفت فروختیش :18:
دوست عزیز شما با ویندوز موبایل کار کردی در نتیجه اگه گوشی سیمبین بخری به نظر من البته خیلی بهتون حال نمیده من به شما b7330 Omnia Pro معرفی میکنم که حداقل ویندوز موبایل هستش
اما هر چی فکر میکنم دلیلی برای فروش x2 اونم با این قیمت پیدا نمیکنم !؟!

total_overdose
24-04-2010, 20:08
سلام
خیلی برام جالب بود شما که این همه از x2 تعریف میکردید و به همه پیشنهاد میدادید مفت فروختیش :18:
دوست عزیز شما با ویندوز موبایل کار کردی در نتیجه اگه گوشی سیمبین بخری به نظر من البته خیلی بهتون حال نمیده من به شما b7330 Omnia Pro معرفی میکنم که حداقل ویندوز موبایل هستش
سلام:31:
برام خیلی جالبه.ایشون حداقل چندماهی قبل از اینکه شما به پی سی تشریف بیارین این حرفارو میزدن.نمیدونم از کجا اطلاع دارین که ایشون تعریف میکردن.مگر اینکه ...:27:
از همه اینا که بگذریم هرکسی از یه گوشی تعریف کرد دیگه نباید اون رو بفروشه:31:
.
با توجه با نوع استفادتون من ای72 پیشنهاد میدم.

merikh_merikh
24-04-2010, 21:49
من هنوزم میگم که ایکس2 گوشیه بسیار خوبیه و منم ازش راضی بودم ولی از اون جا که تو فکر یه گوشیه مقاوم بودم و یه نفرم گوشیمو میخواست دیگه گفتم بفروشم و یه گوشیه غیر لمسی بگیرم.
در جواب به دو پست بالا هم بگم که ایا چون من گوشیمو فروختم یعنی گوشیه بدی بوده؟!!!
ایکس2 بسیار گوشیه خوبیه و من به خیلی ها پیشنهادش میکنم ولی همان طور که گفتم من دنبال یه گوشیه مقاومتر بودم و میخاستم یه گوشیه مقاوم به عنوان گوشیه دوم بگیرم که دیگه تصمیم گرفتم ایکس2 را به فامیلمون که خیلی براش احترام قاعلم بفوروشم و یه گوشیه مقاوم بگیرم.
در ضمن قصد داشتم 450 هزار تومان بفروشم ولی وقتی فامیلمون گفت 400 هزار تومان دیگه منم قبول کردم.....

در کل ایکس2 گوشیه بسیار خوب و کاملیه همچنین در کنار امکانات نرم افزاریه خوب مولتی مدیای خوبی هم داره فقط تنها مشکلی که من باش داشتم این بود که یه گوشیه غیر لمسی و مقاوم میخاستم....

Dr.mc
24-04-2010, 22:16
میشه یه نفر تمام مشکلاتی که n86 داره را بنویسه ؟
یکی از آشنا ها قراره بخره :31:

golmohammadi
24-04-2010, 22:38
میخوام نوکیا باشه.
حالا موندم چه کنم....
فرید عجب کاری کردی
حداقل یه خبر میدادی ما میخریدیمش
حالا بیخیال تموم شد رفت

دوربین ان86 می ارزه به کل e72
ولی سری e نوکیا خیلی بادووم هستند
اما ان86 هم خوبه
چون صفحه ضد خش داره
بدنه محکم و خوب و قسمتی هم فلزی .....
در ضمن ان86 هم کیبورد داره
کیبورد e72 هم برا هر کسی مناسب نیست انگشت نازک لازم داره

سلام
نه اینطوری هم نیست
من بعد ازفورش ویندوز موبایل سیمبیان گرفتم
حالا سیمبیان را فروختم بازم سیمبان گرفتم

میشه یه نفر تمام مشکلاتی که n86 داره را بنویسه ؟
یکی از آشنا ها قراره بخره :31:

مشکل خاصی نداره
فقط باطریش متوسط هست که اینم مشکل نمیشه گفت ....
وزنش هم زیاده 150 گرم
که اینم ممکنه برای عده ای مشکل باشه و برای عده ای نباشه

merikh_merikh
25-04-2010, 12:57
گل محمدی جان یی72 و ان97 با N-Gage سازگاری دارن؟

~ARDESHIR~
26-04-2010, 08:49
سلام:31:
برام خیلی جالبه.ایشون حداقل چندماهی قبل از اینکه شما به پی سی تشریف بیارین این حرفارو میزدن.نمیدونم از کجا اطلاع دارین که ایشون تعریف میکردن.مگر اینکه ...:27:
از همه اینا که بگذریم هرکسی از یه گوشی تعریف کرد دیگه نباید اون رو بفروشه:31:
.
با توجه با نوع استفادتون من ای72 پیشنهاد میدم.

سلام
متوجه منظور شما نمیشم :13:
من تو تاپیکی که برای مشاوره زدم میتونید نگاه کنید گفتم قبل از عضویت به این فروم و نقد بررسیها سر میزدم در ضمن کاری به گفته های قبلی ایشون نداشتم و این چنین مواردی که به تازگی در تاپیکهای مشاوره گفتند رو مد نظر داشتم مثل دو مورد زیر

نقل قول
به نظره من ایکس2 هم گزینه ی خوبیه.
در کنار امکانات نرم افزاریه خوب(ویندوز موبایل) مولتی مدیای خوبی هم داره همچنین خروجی تی وی هم داره.
کیبرد نیز جهت اس ام اس دادن هم داره

نقل قول
شما بر چه اساسی این حرفو میزنید؟
الان ایکس2 میشه گفت که تو پاکت پیسی ها از نظره مولتی مدیا بهترینه همچنین نسبت به امکانات و قیمتی که داره بسیار مناسبه.
حالا شما دلیلتون برای این حرف چیه؟

و موارد دیگری که میتونید خودتون ببینید بنده منظور بدی نداشتم فقط می خواستم بگم مریخ عزیز که این همه از ایکس2 راضی بودن چرا مفت فروختن که خودشون تشریف آوردن توضیح دادن و سوء تفاهمی اگر پیش اومده بود بر طرف شد :46:
با تشکر.

total_overdose
26-04-2010, 12:45
سلام
متوجه منظور شما نمیشم :13:
من تو تاپیکی که برای مشاوره زدم میتونید نگاه کنید گفتم قبل از عضویت به این فروم و نقد بررسیها سر میزدم در ضمن کاری به گفته های قبلی ایشون نداشتم و این چنین مواردی که به تازگی در تاپیکهای مشاوره گفتند رو مد نظر داشتم مثل دو مورد زیر

نقل قول
به نظره من ایکس2 هم گزینه ی خوبیه.
در کنار امکانات نرم افزاریه خوب(ویندوز موبایل) مولتی مدیای خوبی هم داره همچنین خروجی تی وی هم داره.
کیبرد نیز جهت اس ام اس دادن هم داره

نقل قول
شما بر چه اساسی این حرفو میزنید؟
الان ایکس2 میشه گفت که تو پاکت پیسی ها از نظره مولتی مدیا بهترینه همچنین نسبت به امکانات و قیمتی که داره بسیار مناسبه.
حالا شما دلیلتون برای این حرف چیه؟

و موارد دیگری که میتونید خودتون ببینید بنده منظور بدی نداشتم فقط می خواستم بگم مریخ عزیز که این همه از ایکس2 راضی بودن چرا مفت فروختن که خودشون تشریف آوردن توضیح دادن و سوء تفاهمی اگر پیش اومده بود بر طرف شد :46:
با تشکر.
ممنون که راهنمایی کردید و شکم رو به یقین تبدیل کردید.
گردآوری اینجور جملات فقط از دوش بعضی ها بر میاد که ...:31:
در کل ممنون دوست عزیز.
عذر میخوام اگر نظر بدی هم دارم.:11:

golmohammadi
27-04-2010, 00:33
گل محمدی جان یی72 و ان97 با N-Gage سازگاری دارن؟

ان97 که ان گیج را ساپورت میکنه
اما e72 ساپورت بکنه هم به نظر من زیاد جالب نیست (ساپورت نمیکنه)
بهترین حالت ان گیج در ان86 هست
چون دکمه های بسیار کارا و راحتی برای ان گیج داره

در من x2 را یه 3 برابر قویتر از e72 میدونم
حالا چه انگیزه ای داری خدا میدونه

merikh_merikh
27-04-2010, 08:54
ان97 که ان گیج را ساپورت میکنه
اما e72 ساپورت بکنه هم به نظر من زیاد جالب نیست (ساپورت نمیکنه)
بهترین حالت ان گیج در ان86 هست
چون دکمه های بسیار کارا و راحتی برای ان گیج داره

در من x2 را یه 3 برابر قویتر از e72 میدونم
حالا چه انگیزه ای داری خدا میدونه
هدفم خرید یک گوشیه مقاوم تر و دارای سیستم عامل سیمبین بود همچنین تجربه ی استفاده از گوشی های نوکیا که زمانی بهترین تولید کننده ی جهان بود و الانم بگی نگی خوبه