PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : پرسپوليس با شكست صبا فيناليست شد / و حالا در آستانه آسيا

NaKhoda BiBaK
23-04-2010, 21:06
پرسپوليس با شكست صبا فيناليست شد

خبرگزاري فارس: تيم فوتبال پرسپوليس در ضربات پنالتي 4 بر 3 صباي قم را شكست داد و به فينال جام حذفي راه پيدا كرد.

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

به گزارش خبرگزاري فارس، اين ديدار از ساعت 19:05 در ورزشگاه آزادي و در حضور بيش از 60 هزار تماشاگر آغاز شد.
هدايت ممبيني داور مسابقه به سهراب بختياري‌زاده، مرتضي اسدي، مرتضي كاشي و داود حقي از صبا و عادل كلاه كج و كريم باقري از پرسپوليس كارت زرد نشان داد.
مرتضي كاشي از صبا در دقيقه اول نيمه اول وقت‌هاي اضافي با دريافت كارت زرد دوم از ميدان اخراج شد.تا صبا 29 دقيقه وقت‌هاي اضافي را با يك بازيكن كمتر دنبال كند.اين ديدار در پايان 120 دقيقه گلي نداشت تا تكليف تيم ديگر فيناليست را ضربات پنالتي مشخص كند.
هوار محمد اولين پنالتي پرسپوليس را به بيرون زد و پس از اين ضربه برق ورزشگاه قطع شد و ورزشگاه در خاموشي مطلق فرو رفت و تا روشن شدن نورافكن‌هاي ورزشگاه چند دقيقه‌اي زدن ضربات پنالتي به وقفه افتاد.
شيث رضايي مدافع پرسپوليس ضربه پنالتي خود را به تير دروازه زد.ضربات محمد همرنگ و مرتضي اسدي از صبا را عليرضا حقيقي دروازه‌بان پرسپوليس مهار كرد.ابوالفضل حاجي‌زاده نيز پنالتي خود را به تير دروازه زد تا پرسپوليس با نتيجه 4 بر 3 صبا را شكست دهد و به فينال جام حذفي راه پيدا كند.ضربات پنالتي در زير بارش شديد باران زده شد.
پنالتي‌هاي صبا را به ترتيب داود حقي، كلمنتينو و سهراب بختياري‌زاده و پنالتي‌هاي پرسپوليس را مجتبي زارع، تياگو فراگو،محسن خليلي و كريم باقري به گل تبديل كردند.
پرسپوليس در فينال مسابقات بايد به مصاف تيم دسته اولي گسترش فولاد تبريز برود، تيمي كه امروز ذوب آهن اصفهان را از گردونه رقابت‌ها حذف كرد.

تركيب تيم پرسپوليس: عليرضا حقيقي، سپهر حيدري، مجتبي شيري، جلال اكبري، عليرضا محمد، عادل كلاه كج( از دقيقه 83 تياگو فراگو)، كريم باقري، هوار محمد، حسين بادامكي( از دقيقه 119 شيث رضايي)، هادي نوروزي(از دقيقه 65 مجتبي زارع) و محسن خليلي
سرمربي: علي دايي
تركيب تيم صباي قم: ارشاد يوسفي، سهراب بختياري‌زاده، مرتضي كاشي، مرتضي اسدي، حميد فرزانه، ابوالفضل حاجي‌زاده،داود حقي، محمد نوري،امير حسين فشنگچي( از دقيقه 58 محسن بياتي‌نيا)، عباس محمدرضايي( از دقيقه 78 كلمنتينو) و جابر انصاري( از دقيقه 65 محمد همرنگ)
سرمربي: رسول كربكندي

mmiladd
23-04-2010, 21:08
تبریک به قرمز ها... ابر بادو مه خورشیدو فلک و برق در کارن تا قرمز ها آسیایی بشن...

مبارکتون باشه..

D r i v e r
23-04-2010, 21:09
Viva Perspolis :40:

ramin1988
23-04-2010, 21:09
زنده باد پرسپولیس قهرمان ..............

زنده باد علی دایی .......

Sha7ab
23-04-2010, 21:10
تبریک به تیم خودمون

بی باک بی بال
23-04-2010, 21:14
کلا بازی قشنگی نبود بخصوس نیم اول

ابر بادو مه خورشیدو فلک و برق در کارن تا قرمز ها آسیایی بشن

داور نگفتی

اما به عنوان یه استقلالی تبریک می گم

Mahdi.p30
23-04-2010, 21:16
منم تبریک میگم
البته من مونده بودم که طرف کدوم تیم باشم!:27:

ابر بادو مه خورشیدو فلک و برق در کارن تا قرمز ها آسیایی بشن
داور رو یادت رفت!
خودم طرفدار پرسپولیسم ولی احساس می کنم داور این آخریه دقیقا داشت تابلو به نفع پرسپولیس سوت میزد (اون از اخراج ، اون از خطا روی حاجی زاده که برعکس شد ، اون از اون کرنری که اوت شد و ...)
البته فکر نمی کنم تاثیری رو بازی داشت ، بازی کاملا راکد و افتضاح!!

aluminum
23-04-2010, 21:16
منم به تموم پرسپولیس ها تبریک میگم
امیدوارم توی مراسم قرعه کشی میزبان فینال قرعه به نام تهران بیوفته

MORINIO
23-04-2010, 21:19
تبریک میگم به همه قرمزا ... دهنمون سرویس شد تا بردن! این شیثو ببینم یه بلایی سرش میارم!

صعودمون رو مدیون حقیقی هستیم ...

بازی فینال رفت و برگشته

aluminum
والله اگه داوری بگیم که باید دقیقه 5 بختیار زاده اخراج میشد کخ نشد
و گر نه کار به اینجا نمی کشید
البته فوتبال همینه

Mahdi.p30
..................
بازی فینال رفت و برگشته

pcforlife
23-04-2010, 21:21
تبریک به همه قرمزها!:40:

aluminum
23-04-2010, 21:21
فکر نکنم رفت و برگشت باشه
تا پارسال که اینجوری نبود

MORINIO
23-04-2010, 21:23
اگه دو تیمی که به فینال میرسن همشهری باشن یه تک بازیه اگه نباشن رفت و برگشته!

پارسال ذوب و راه آهن رفت و برگشت بود!

Mahdi.p30
23-04-2010, 21:24
نه عزیزم ، چون فوتبال اینجا هیچ چیزش مثل آدم نیست ، اینم روش!
بعضی کشورا تا قبل از فینال بازیا رفت و برگشته ، فینال تک بازی!
اینجا برعکسه
جذابیت فینال به اینه که یک بازی باشه!

pedram_sad
23-04-2010, 21:24
ما هم تبریک میگیم
ولی عجب بازی شده بود :31:
به خصوص اخرش
اون از اون باد شدید
اون از بارون
بعد هم رفتن برق

ولی شیث واقعا رفت رو اعصاب همه با اون پنالتی زدنش
حقیقی خیلی خوب گرفت توپ هارو

*IN*
23-04-2010, 21:25
اول به خودم بعدم به بقیه پرسپولیسیا تبریک میگم

پرسپولیس مرد تا برد
اگه صبا هم میبرد یه همچین تیتری میزدید؟؟؟

pcforlife
23-04-2010, 21:27
بعضی کشورا تا قبل از فینال بازیا رفت و برگشته ، فینال تک بازی!
اینجا برعکسه
فکر کنم تو اسپانیا هم فینال جام حذفی رفت و برگشته...:20:

Mahdi.p30
23-04-2010, 21:28
فکر کنم تو اسپانیا هم فینال جام حذفی رفت و برگشته...:20:
نه اتفاقا همون اسپانیا رو فکر کنم همه بازیاش رفت و برگشتن ، بغیر از فینال!
مطمئن نیستم

MORINIO
23-04-2010, 21:29
سایت گل :اشك‌هاي دايي زير باران شديد ورزشگاه آزادي قابل مشاهده بود. حالا پرسپوليس در آستانه آسياست. آنها بعد از يك ديدار پرماجرا به فينال جام حذفي رسيدند و در اين مرحله با گسترش فولاد مسابقه خواهند داد. به نظر شما شانس كدام تيم بيشتر است؟

ورزشگاه آزادي، تماشاگر بيش از 70 هزارنفر
داور: هدايت مبيني

اخطار: كلاه‌كج، باقري، بادامكي (پرسپوليس) بختياري‌زاده، اسدي، حقي، حاجي‌زاده(صباي قم)

اخراج:‌ مرتضي كاشي(92)

پرسپوليس: عليرضا حقيقي، سپهر حيدري، عليرضا محمد، جلال اكبري، مجتبي شيري، عادل كلاه‌كج(82 تياگو)، حسين بادامكي(119 شيث رضايي)، حوارملامحمد، كريم باقري، هادي نوروزي(65 مجتبي زارع)، محسن خليلي

سرمربي: علي دايي

صباي قم: ارشاد يوسفي، مرتضي اسدي، مرتضي كاشي، ابولفضل حاجي‌زاده، سهراب بختياري‌زاده، جابر انصاري(96 محمد همرنگ)، حميدرضا فرزانه، داود حقي، محمد نوري، اميرحسين فشنگچي(58 محسن بياتي‌نيا)، عباس محمدرضايي(77 اوكاتا)

سرمربي: رسول كربكندي

دیدار دوم مرحله نیمه نهایی بیست و دومین دوره رقابتهای فوتبال جام حذفی باشگاههای کشور از ساعت 19:05 دقیقه امروز جمعه به قضاوت هدایت ممبینی در ورزشگاه آزادی تهران بین دو تیم پرسپولیس و صبای قم برگزار شد که دو تیم در پایان 90 دقیقه به تساوی بدون گل دست یافتند.

در این دیدار که بیش از 65 هزارتماشاگر از نزدیک آن را تماشا می کردند هر دو تیم در طول 120 دقیقه فوتبال متوسط و پایاپایی را به نمایش گذاشتند که موقعیت خطرناکی را روی دروازه یکدیگر خلق نکردند.

مرتضي كاشي از صبا در دقيقه اول نيمه اول وقت‌هاي اضافي با دريافت كارت زرد دوم از ميدان اخراج شد.تا صبا 29 دقيقه وقت‌هاي اضافي را با يك بازيكن كمتر دنبال كند.اين ديدار در پايان 120 دقيقه گلي نداشت تا تكليف تيم ديگر فيناليست را ضربات پنالتي مشخص كند.

شرح گل:

ضيافت‌ پنالتي‌ها اين مسابقه زير باد و باران شديد هيجان عجيب و غريبي داشت ابتدا حوارملامحمد پنالتي خود را به آسمان كوبيد و صبا با دو ضربه حقي و كلمنتينو از پرسپوليس پيش افتاد اما بعد از به ثمر رسيدن پنالتي مجتبي زارعي پرسپوليس دو ضربه متوالي را توسط خليلي و تياگو وارد دروازه حريف كرد و دو پنالتي صبا توسط اسدي و ... با واكنش‌هاي عالي حقيقي مهار شد ولي در حالي كه پرسپوليس در آستانه پيروزي بود شيث رضايي پنالتي خود را به تير دروازه كوبيد تا با ضربه سهراب بختياري‌زاده كار به ضربات اضافي كشيده شود در اين مرحله كريم باقري، ضربه خود را به گل تبديل كرد و ابولفضل حاجي‌زاده بازيكن سابقه پرسپوليس پنالتي خود را به تير دروازه كوبيد تا پرسپوليس به فينال جام حذفي برسد.

بهترين بازيكن: شايد عليرضا حقيقي با مهار دو ضربه پنالتي موثرترين بازيكن زمين بود اما سهراب بختياري‌زاده كاپيتان صبا كه تيمش را در طول 90 دقيقه مقابل حملات پرسپوليس رهبري كرد و بعد از 10 نفره شدن هم پا پس نكشيد از نظر كيفي بهترين چهره ميدان بود.

اتفاق ويژه: برق رفتگي در ورزشگاه آزادي بعد از اولين پنالتي اين حس را به وجود آورد كه ناظر بازي مسابقه را به دليل آب و هواي بسيار بد قطع مي‌كند. اما در شرايطي كه همه چيز به سود صبا به نظر مي‌رسيد پرسپوليس ضيافت گيج‌كننده پنالتي‌ها را به سود خود تمام كرد تا به فينال جام حذفي برود

mmiladd
23-04-2010, 21:37

بله دوست من عادل هم اخر بازی گفت که رفتو برگشته بازی فینال..!

Alireza_SA
23-04-2010, 21:39
زنده باد پرسپولیس قهرمان ..............

زنده باد علی دایی .......

تکبییییییر

NaKhoda BiBaK
23-04-2010, 21:42
چرا عنوان رو عوض کردند !!!

عنوان این بود :

پرسپولیس مرد تا برد ... :31:

MORINIO
23-04-2010, 21:44
چرا عنوان رو عوض کردند !!!

[/B][/SIZE]

واسه اینکه بعضیا سوزششون بیشتر بشه! :27:

fmps
23-04-2010, 21:45
ایول ایوله ایول پرسپولیسو ایول
ایول ایوله ایول حقیقی رو ایول

mmiladd
23-04-2010, 21:46
تکبییییییر

معلومه همه ناخن های انگشتاتو خوردی که تیمتون بره بالا...

تبریک می گم...!

aluminum
23-04-2010, 21:47
[وب حالا چرا میزنید:11::11:
به نظر من فصل قبل بازی فولاد و ذوب آهن تک بازی بود :41:

mehdi30nema
23-04-2010, 21:48
درود بر این پرسپولیس زلزله

OSEN
23-04-2010, 21:48
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]اول تبریک به همه ی برو بچ [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ولی انصافا بازی افتضاحی بود تا قبل از ینالتی .

ایشالا برگشت فینال بیفته تو تهران و تو فینال اینجوری بازی نکنه . حالا کی ترتیب بازیای فینال مشخص میشه ؟!

به امید قهرمانی [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

MORINIO
23-04-2010, 21:49
به نظر من فصل قبل بازی فولاد و ذوب آهن تک بازی بود

عزیزم اون که بازی هفته آخر لیگ بود که ...

پارسال فینال بین ذوب آهن و راه آهن بود که بازی رفت رو راه اهن 1-0 برد و بازی برگشت فکر کنم ذوب اهن 3-1 برد! ( البته نتیجه بازی برگشت رو مطمئن نیستم!)

pcforlife
23-04-2010, 22:13
نه اتفاقا همون اسپانیا رو فکر کنم همه بازیاش رفت و برگشتن ، بغیر از فینال!
مطمئن نیستم
حق با شماست...:20:

vahidgame
23-04-2010, 22:31
ولی توی ایتالیا فینال رفت و برگشت هستش.
شاید اینا از ایتالیا الهام گرفتن:27:

mmiladd
23-04-2010, 22:36

بله تو ایتالیا بازیه ها رفت و برگشته...

ragbar12
23-04-2010, 22:38
به نطرم داور بازي متعادل قضاوت كرد اين فردوسي پور بود كه سيا باري در اورده بود
تبريك ميگم اين برد خوشمزه رو

pcforlife
23-04-2010, 22:51
البته فینال در کوپا ایتالیا در دو دوره اخیر به صورت تک بازی برگزار شده و در واقع سیستم فینال مسابقات تو این دو دوره عوض شده و تو ورزشگاه المپیک رم هم برگزار میشه... چون قبلش بازی ها به صورت رفت و برگشتی بود... این لینک رو ببینید:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

Semifinals: two-leg fixtures
Final: one-leg fixture in Rome

یاعلی:11:

vahidgame
23-04-2010, 22:56
البته فینال در کوپا ایتالیا در دو دوره اخیر به صورت تک بازی برگزار شده و در واقع سیستم فینال مسابقات تو این دو دوره عوض شده و تو ورزشگاه المپیک رم هم برگزار میشه.
پس خیلی جالب شدش. حالا که همه کشورا دارن فینال رو تک بازی می کنن اینا رفت و برگشت کردنش.
کلا ایران رو با هیچ جا مقایسه نکنید چون از همه لحاظ فرق داریم:31:

Mahdi.p30
23-04-2010, 22:58
البته فینال در کوپا ایتالیا در دو دوره اخیر به صورت تک بازی برگزار شده و در واقع سیستم فینال مسابقات تو این دو دوره عوض شده و تو ورزشگاه المپیک رم هم برگزار میشه... چون قبلش بازی ها به صورت رفت و برگشتی بود... این لینک رو ببینید:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

یاعلی:11:
ولی اینکه بازی های قبل فینال ، تک بازی هست ، احتمالا ابداعی نوابغ فوتبال ایرانه:31:

پس خیلی جالب شدش. حالا که همه کشورا دارن فینال رو تک بازی می کنن اینا رفت و برگشت کردنش.
کلا ایران رو با هیچ جا مقایسه نکنید چون از همه لحاظ فرق داریم:31:
الان رفت و برگشتش نکردن که ، خیلی ساله اینطوریه
ولی مدل بازی های قبل فینال ، فکر کنم قدمتی طولانی نداره!

B L A S T E R
23-04-2010, 23:10
به نظر من که مسخرست فینال رفت و برگشت باشه!

pcforlife
23-04-2010, 23:10
ولی اینکه بازی های قبل فینال ، تک بازی هست ، احتمالا ابداعی نوابغ فوتبال ایرانه:31:

نه... تو جام حذفی انگلستان (اف ای کاپ) تمامی مسابقات تک بازی هستش... سه مسابقه پایانی (دو بازی نیمه نهایی و یک بازی فینال) در ومبلی هستش... اما تو جام اتحادیه انگلیس، سمی فاینال رفت و برگشته.:20::11:

pcforlife
23-04-2010, 23:31
به نظر من که مسخرست فینال رفت و برگشت باشه!
شاید مسخره باشه، ولی اگه بیان مثل ایتالیا یا انگلیس، (که المپیک رم و ومبلی رو استادیوم های برگزار کننده بازی فینال میدونن) تک بازی فینال رو تو آزادی برگزار کنن، شهرستان دیگه شاکی میشن و...:13:
شما حساب کنید که تو انگلیس به حدی این جریان استادیوم ومبلی لندن جا افتاده که برای مثال هر موقع منچستریونایتد (که یه تیم غیر لندنی هست) به فینال جام اتحادیه یا جام حذفی میرسه، طرفداراش بخش Wembley, Wembley از سرود باشگاشون رو که حاکی از رفتن به ومبلی هست رو می خونن!:20:
ما حالا حالا ها با فوتبال پیشرفته اونا تو همه زمینه ها فاصله داریم...:20:

masud-000000
23-04-2010, 23:47
تبریک به تمومی پرسپولیسی های پی سی...:33:
ولی خداییش هر کاری کردند تا پرسپولیس برسه فینال...خطا ،اخراج ...
من فکر کنم احتمالا برق استادیوم رو هم با سوء نیت قطع کردن؛ برای خراب کردن روحیه پنالتی زن صبا :31:

amini_bio
24-04-2010, 09:10
خدا یه برکتی به این داورا بده!!
تنهایی صبا را حذف کردند.
از اون ور هم ذوب را حذف کردند که راحت پرسپولیس قهرمان شه.

دیگه فردوسی پور هم از این وضع داوری داشت شاخ در میاورد

Facon_Archi
24-04-2010, 09:22
واقعا شیت رفت رو اعصاب! چند دقیقه ی آخر بازی اومده بود توی بازی داشت *ر میزد تو بازی!!!!
ولی واقعا حقیقی خیلی خوب پنالتی هارو گرفت.
حرکن شیث هم موقع برداشتن اون محافظ دماغش باحال بود:دی

mahdishata
24-04-2010, 09:38
خدا یه برکتی به این داورا بده!!
تنهایی صبا را حذف کردند.
اگه بختیاری زاده نیمه دوم اخراج میشد با اون هند جالبش این حرفو نمیزدید.(یه اخطار داشت میشد کارت زرد دوم)
راستی به همه استقلالیا که ذوب اهن رو قهرمان میدونستن تسلیت:27:

D r i v e r
24-04-2010, 10:40
حالا بعد از مدت ها 2 تا اشتباه کوچیک داوری به نفع پرسپولیس شد ها!
پرسپولیس بهتر بازی کرد و برد
توی پنالتی هم پرسپولیسی ها پنالتی خراب میکردن حقیقی بیچاره میگرفت
واقعا عالی کار کرد
دیگه اینقدر لازم نیست که خودتون و مارو بخواین ناراحت کنین که پرسپولیس با نقشه قبلی برد و داور فلان کرد و خدا هم زد برق ورزشگاه رو قطع کرد و.....
چیزی که هست پرسپولیس برد و و جلوی اون همه تماشاگر هم حقش بود که ببره

alone_boy
24-04-2010, 11:04
سلام
اولا بگم که پرسپولیسیم و تبریک میگم صعودمون رو

ولی افتضاح ترین و مزخرفترین بازی سال پرسپولیس رو دیدم
اصلا تاکتیک خاصی نداشتن و اصلا روی زمین کار نمیکردن

داره با یه سیستم فوق العاده الکی کار میکنه
وفتی که تیم توی فاز حمله قرار داره اصلا کسی نیست که به مهاجم اضافه بشه و خلیلی خودش تک و تنهاس

نمیدونم چرا گیر داده به این سیستم!!!!

Alireza_SA
24-04-2010, 11:09
فینال رو بزارن قزوین

amini_bio
24-04-2010, 12:17
فینال رفت و برگرشته.

2 تا تیم در سطح روستا بازی می کردند.
کلا بازی بیخودی بود.

mahdishata
24-04-2010, 13:29
خبرنگار افتاده روی زمین کنار پای علی دایی!

Mahdi.p30
24-04-2010, 13:34
حین مصاحبه مطبوعاتی آخر بازی ، موقعی که علی دایی داشت اظهار فضل می نمود ، سقف در معرض ریزش قرار داشت
آخه چقدر دروغ ؟؟
دو تا تیم تا آخر افتضاح بازی کردن ، برد هم انصافا حق هیچکدوم از دو تیم نبود

Hamid-kakero
25-04-2010, 09:44
واقعا باید به حال این فوتبال کثیف گریست...آخه چقدر ...بازی برای راه یافتن پرسپولیس به فینال
حذف تیمهای دسته چندمی چو ن آلومینیوم,پتروشیمی وفینال با یک تیم دسته اولی.....
اتفاقهای عجیبی تو این بازی افتاد که واقعه جای بسی تامل داره:
وضعیت افتضاح داوری...قطع برق ورزشگاه درست وسط ضربات پنالتی به طرز کاملا مشکوک...احتمالا برای ......کردن بازیکنان صبا و یجاد استرس مفرط به آن مظلوم ها...
ابر و باد ومه خورشید و فلک و باران و داور و برق و برنامه ریزی جام حذفی
همه در کار بودند برای برد پرسپولیس و فینال با یک تیم دسته اولی

Hamid-kakero
25-04-2010, 09:53
درود بر این پرسپولیس زلزله
اگه این پرسپولیس زلزله ی پس.....

---------- Post added at 10:53 AM ---------- Previous post was at 10:52 AM ----------

.
ولی هر کاری کردند تا پرسپولیس برسه فینال...خطا ،اخراج ...
من فکر کنم احتمالا برق استادیوم رو هم با سوء نیت قطع کردن؛ برای خراب کردن روحیه پنالتی زن صبا :31:
تایید میشه.

sAeEd_kHaAn
25-04-2010, 10:46
برد پرسپولیس و صعود به فینال رو تبریک میگم و به استقلالی ها تسلیت :31:
به امید قهرمانی پرسپولیس :40:

amini_bio
25-04-2010, 11:23
شرکت برق منطقه ای هم قطع برق از طرف اداره برق را تکذیب کرده و گفته چطور بقیه جاها برق داشتند غیر از ورزشگاه؟؟؟؟؟؟

کربکندی هم گفت نمی دونم چرا همه ورزشگاه برق داشت غیر از پروژکتورها؟؟؟؟

aluminum
25-04-2010, 14:34
واقعا باید به حال این فوتبال کثیف گریست...آخه چقدر ...بازی برای راه یافتن پرسپولیس به فینال
وضعیت افتضاح داوری...قطع برق ورزشگاه درست وسط ضربات پنالتی به طرز کاملا مشکوک...احتمالا برای ......کردن بازیکنان صبا و یجاد استرس مفرط به آن مظلوم ها...

من نمی دونم شما ها نمی دونید یا خودتون رو زدید به ندونستن
ولی بهتره شما خجالت بکشید و با ایدی اصلیتون بیاد

این که دیگه شانسه
مثل شانسی که اسقلال توی لیگ قهرمانان اورده:27:
ای کاش استقال جای اون تیم ها بود

وضعیت افتضاح داوری
میشه بگید کدوم اشتباه داوری؟
اگه منظورت خطاهای وسط میدونه که برای دو طرف مشکل داشت
تازه اگه سهراب بختیاری زاده دقیقه 55 اخراج میشد که باید میشد می خواستم ببینم شما ها چی میگید؟

واقعا حرفهاتون خنده داره

قطع برق ورزشگاه درست وسط ضربات پنالتی به طرز کاملا مشکوک

میشه بگید این چه سودی برای پرسپولیس داشته؟!!!
من که هر چی فکر می کنم متوجه نمیشم
شاید توی اون تاریکی اومد بازیکنهای صبا را ترسوندن که نتونن پنالتی بزنن
تازه خوبه همهشون به غیر از آخری توی دروازه بود و حقیقی گرفتشون

بازیکنان صبا و یجاد استرس مفرط به آن مظلوم ها
در مورد این همه هیچی نمی تونم بگم جز:18::18::31:

ولی می دونم کجاتون داره میسوزه:21:

MORINIO
25-04-2010, 14:37
دیگه از سوختن رد شده یه زنگ بزنید 125 ناجور اینجا آتیش گرفته!:27:

آقایونی که دم از فوتبال کثیف میزنن قهرمانی سال گذشته خودشون رو هم به یاد بیارن که : راستی چی شد چجوری شد اینجوری قهرمان شدیم!:دی

malaki_mall
25-04-2010, 21:52
ظاهرا اوس کریم هم پرسپولیسی بید.:10:

amini_bio
25-04-2010, 22:30
میشه بگید این چه سودی برای پرسپولیس داشته؟!!!
من که هر چی فکر می کنم متوجه نمیشم
شاید توی اون تاریکی اومد بازیکنهای صبا را ترسوندن که نتونن پنالتی بزنن
تازه خوبه همهشون به غیر از آخری توی دروازه بود و حقیقی گرفتشون

این اتفاقات همیشه به سود تیمی هست که عقبه.

به هر حال یه شوکی ایجاد میشه و ممکنه نتیجه بده.

بازی ژاپن تو جام ملت های 2 سال پیش را به خاطر بیارید.
اونجا هم ژاپن 2 تا پنالتی را بازیکناش خراب کردند و مربیشون برا اینکه یه شوک و وقفه ای تو بازی ایجاد کنه اومد و به نقطه پنالتی ایراد گرفت و داور دروازه پنالتی ها را عوض کرد و اتفاقا ژاپن بازی را برد.
تو اون بازی ژاپنی ها از راه حرفه ای گری وارد شدند. ولی پرسپولیس تو این بازی (اگه قطع برق پروژکتورها عمدی بوده) از راه ناجوانمردی وارد شدند.

Ezel
25-04-2010, 23:36
دايي به عنوان مربي پرسپوليس حق داشت آن را هر طور كه دلش مي‌خواست جشن بگيرد. گرچه اين برد بعد از نمايش بدون كيفيت و در ضربات پنالتي به دست آمده بود.

سایت گل - هر كس دارايي خود را دارد. عطوفت و خشم، سخت‌كوشي و نرم‌خويي، آرامش و تلاطم و... دارايي غالب هر يك از ما هستند.

اگر افشين قطبي بعد از گل‌زني مقابل سنگاپور دور زمين مي‌دود، علي دايي بعد از پيروزي در بازي صبا، اشك مي‌يزد
و اين دو اشكال مختلف شادي‌اند كه از درون اين دو مي‌جوشند. يكي از گلزني بازيكنانش و براي آنها از خود بي‌خود مي‌شود و ديگري هر بردي را به مثابه يك هديه الهي براي اثبات مجدد خود به مخالفانش تلقي مي‌كند.

چند ماه پيش زماني كه قطبي بعد از برد مقابل سنگاپور، آن‌طور شادي كرد، بسياري از نويسندگان و مربيان، اين واكنش را دليلي بر كوچكي قامت مربيگري او فرض كردند. آنها با اشاره به تاريخ پرافتخار فوتبال ايران (كه البته در آن بحث وجود دارد) و مقايسه آن با سنگاپور، اینطور نتیجه گرفتند که او با این رفتار بزرگی نیم ملی رازیر سوال برده است.

اين خرده‌گيري تا آنجا پيش رفت كه قطبي مجبور به توضيح در اين باره شد. او در برنامه نود خطاب به عادل فردوسي‌پور گفت كه «دوباره شادي خواهد كرد»، گرچه اين توضيح، از نگاه مخالفان نه‌تنها قانع‌كننده نبود كه فرصت تازه‌اي براي هجوم ايجاد كرد.

خب، حالا به امروز رسيده‌ايم، لحظه‌اي كه فردوسي‌پور، گزارشگر بازي پرسپوليس– صبا بعد از گزارش فوق‌العاده‌اش در اين مسابقه زماني كه تصويربردار به حلقه شادي قرمزها نزديك شد تا از لابه‌لاي قطرات درشت باران، شاتي از چشم‌هاي گريان دايي بگيرد، سعي نكرد شادي او را با يادآوري تاريخ پرافتخار پرسپوليس و مقايسه آن با تاريخ صبا يا 10 نفره بودن صبا در 30 دقيقه وقت اضافي يا امتياز بزرگ ميزباني پرسپوليس با 70 هزار تماشاچي لوث كند.

اين يك موفقيت ورزشي بود و دايي به عنوان مربي پرسپوليس حق داشت آن را هر طور كه دلش مي‌خواست جشن بگيرد. گرچه اين برد بعد از نمايش بدون كيفيت و در ضربات پنالتي به دست آمده بود...
امروزاما در روزنامه‌هاي ورزشي اثري از خرده‌گيري به علي‌دايي نبود. فكر مي‌كنيد چرا؟ شايد به اين علت كه دايي بعد از مدت‌ها زندگي روي قله به سختي از آن بالا سقوط كرد و بعد از اين سقوط، سكوت پيشه كرد و با اين غيبت به دل ما بازگشت.

ما، عاشقان مرثيه گريستن براي آنهايي هستيم كه موقعيتي را از دست مي‌دهند.
«ما» در عين حال، علاقه چنداني به آنها كه در موقعيتي هستند، نداريم البته تا زمان سقوط. وقتي كه نوبت غم‌خواري برسد و ما پيش خود بگوييم: «زمين‌اش زدند!»

boy iran
26-04-2010, 06:56
مربیشون برا اینکه یه شوک و وقفه ای تو بازی ایجاد کنه اومد و به نقطه پنالتی ایراد گرفت

مرسی به این حافظه

ولی پرسپولیس تو این بازی (اگه قطع برق پروژکتورها عمدی بوده) از راه ناجوانمردی وارد شدند

اون ناجوانمردانه نبود ولی این بود

واقعا چرا بعضی وقتها ما حرفهای خنده دار میزنیم

amini_bio
26-04-2010, 07:34
اون ناجوانمردانه نبود ولی این بود

اگه تعصبتو بذاری کنار فرقشو می فهمی

mahdishata
26-04-2010, 08:47
اول سلام:31:
بابا به پیر پیغمبر ما که خونمون نزدیک ورزشگاه هست برق از اول وقت اضافه دوم رفت.حالا این سیم برق کلی مدارا کرد رسوند خودشو تا اون موقع.

amini_bio
26-04-2010, 09:42
پس منطقه شما با ورزشگاه برقش یکی نیست.

بابا اصلا تو کشور ما اینقدر دروغ پردازی زیاده که اصلا نمیشه فهمید کی راست میگه کی دروغ.
آذری یه چیز میگه برق منطقه ای یه چیز میگه

Rjoun
26-04-2010, 13:41
صعود پرسپولیس رو به طرفداراش تبریک میگم.
اما خوشحالم که میبینم پرسپولیسی ها میکشن اون چیزی رو که ما پارسال می کشیدیم.
تهمت تبانی،زد و بند و...پس اگه ناراحت میشید از حرف دوستان یه رجوع بزنید به پارسال و...
به هر حال اگه صبا عرضه داشت و ببر بود توی 90 دقیقه یه کاری میکرد نه باد و برق و پروژکتور رو همه جا بهانه کنن
موفق باشید

piremard
26-04-2010, 13:47
سلام
این فینال که تو خبر نوشته کـِـی هست بین ایران و کجاست ؟
ممنون

farzad02
26-04-2010, 14:00

واقعا باید برای این فوتبال یه فکری کرد.ببینید بعضی چه نظراتی عجیبی دارن.اون از بعضی طرفداران تراکتور و این هم :18:

بابا بیخیال.بالاخره باید یکی میومد بالا.اتفاقا پنالتی ها هم خیلی نزدیک بود و واقعا هر دو تیم شانس داشتن.پرسپولیس هم دفعه اولش نیست فینال جام حذفی اومده. حتی اگر اشتباه نکنم پارسال بود یا 2 سال پیش که در نیمه نهایی خورد به یه تیم دسته اولی که اون بازی هم به پنالتی کشید و تا پنالتی 9 و 10 رفت .

اینطوری بخوایم فکر کنیم باید خیلی بازیها رو تبانی بدونیم.خوب بهانه ای هم میشه برای تیم بازنده

mahdishata
26-04-2010, 14:01
پس منطقه شما با ورزشگاه برقش یکی نیست.
جالبترش اینکه برق خونه ما با همسایمون تو یه فاز نیست:31:.بعضی وقتا برق ما هست برق اونا نیست و بالعکس(اما اون شب کمپلت قطع بود)

سلام
این فینال که تو خبر نوشته کـِـی هست بین ایران و کجاست ؟
ممنون
سلام
بازی فینال جام حذفی ایران بین فولاد گستر تبریز با پرسپولیس