PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : کمک براي ضبط با تي وي کارت

ahtaherian
10-04-2006, 21:04
دوستان عزيز تي وي كارت من مدل snazio tv pvr است و وقتی سی دی آن را نصب می کنم دو تا برنامه که یکی SnazziPVR است و یکی InterVideo WinDVR 3 است که مشکلی هم با آن ندارم اما میخواستم بپرسم که چرا مثلا" وقتی من یک بازی فوتبال 90 دقیقه ای را با این کارت ظبط میکنم روی هارد حجمش 500 مگابایت بیشتر نمیشود اما وقتی روی سی دی به صورتی که داخل دی وی هم رایت شود رایت میکنم ناگهانی حجمش نزدیک به یک مگابایت می شود؟ اگر برنامه خوبی را سراغ دارید که برنامه های تلوزیون را با حجم کم و کیفیت خوب ظبط نماید لطفا" راهنماییم کنید. با تشکر.

hamzeh5
08-05-2006, 14:16
ميتوانيد براي ضبط ازفرمت avi باكدك divxاستفاده نمائيدسپس وارد تنظيمات كدك شده و درجه فشردگي را متناسب بانياز خود انتخاب نمائيد البته بايد ابتدا برنامه dr divx ياdivx creat bundle رانصب نمائيد تا pvr شما بتواند از آن استفاده نمايد.
اگر اين كار ممكن نشد مجددا يادداشت بگذاريد تا بيشتر توضيح بدهم.
در ضمن نفرموديد با چه فرمتي ضبط ميكرده ايدكه نود دقيقه برنامه به اندازه 500مگابايت حجم مي گيرد؟
آيا از كيفيت آن راضي هستيد؟

iran64
24-10-2009, 17:45
عزیزان یک کمکی هم به من بکنید نرمافزارSnazziPVR کار نمی کنه ولی InterVideo WinDVR 3
کار می کنه نرمافزار SnazziPVRمگه که سخت افزار نصب نیست . اگه نرم افزار رودارید بذارید مادانلودکنیم