PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : برای یه دانش آموز سال سوم دبیرستان کدوم ازمون رو بهتر میدونید؟

MMM52
23-04-2010, 09:53
برای یه دانش آموز سال سوم دبیرستان کدوم ازمون رو بهتر میدونید؟
از همه لحاظ برنامه ریزی و کیفیت سوالا و...

Dr.FANOOS
23-04-2010, 13:57
به نظر من قلمچی از همه بهتره . بودجه بندی خیلی خوبی داره . به شرطی که تو هم همت داشته باشی.البته باید یه شعبه ی خوبش رو پیدا کنی که مشاورهای خوبش اونجا هستن.بازم می گم همت خودت شرطه. قلمچی از بقیه جا افتاده تره.با تجربه تره!

MaaRyaaMi
23-04-2010, 17:10
مسلمه که قلمچی از همه آزمونا بهتره ....

Mahmood_N
24-04-2010, 10:21
من سال سوم قلمچی دادم ، اولین سال کنکور فقط سنجش ، توی اولی که موفق نبودم ، سال دوم تابستان گام اول گزینه ی دو ، الآن هم گزینه ی 2 با سنجش می دم و سئوالات قلمچی رو هم بعضی آزمونهاش رو حل می کنم ...

با اطمینان کامل می گم که گزینه ی دو از قلمچی خیلی بهتره ، فقط اون جزوه هایی که بهت میده به کل کتابهای قلمچی که همش کپیه ( همون سئوالات کنکورهای قبلی ) می ارزه ...

باز از روی حرف دیگران نمیشه تصمیم درستی گرفت ، برو چند تا نمونه از سئوالاتشون رو بگیر ، با کتاب درسیت مطابقت بده خودت می فهمی کدومش بهتره ...

موفق باشی ...

MaaRyaaMi
24-04-2010, 11:39
از رو حرف دیگران ؟!

اولا که حرف نیس

یِ تجربه س ... توی همین انجمن کلی رتبه ی خوب داریم ... همه شون هم از قلمچی بودن ... حداقل این دو سالی که من اینجا بودم دیدم ...

ثانیا اگه همچین چیزی که شما میگی بود پس میشه بگین چرا همچین تاپیکی زده شده؟!

MMM52
24-04-2010, 18:17
ممنون از نظراتتون دوستان خوبم!!!!
به نظر من هم قلمچی از نظر برنامه ریزی اش و تعداد آزموناش از بقیه سر تره!!!!
ولی کیفیت سوالاش خیلی پایینه و من در آزمون 24 مهر سوالی دیدم که خیلی تعجب کردم:
108 km چند m/s است؟؟؟؟؟؟
به نظر شما این سوال مسخره نیست؟؟؟؟؟؟؟؟
میخواستم ببینم برای سال بعد کدوم بهتره!!!!
بازم ممنونم!!!!

masud-000000
24-04-2010, 18:43
قلمچی عالیه،البته اگه بتونی با برنامه اش پیش بری و از برنامه آزمون هاش عقب نمونی :11:

Life24
24-04-2010, 18:52
d;ی میتونه بگه کودوک بهتره که رفته باشه همش رو
یا از نزدیک دیده باشه خواهر وبردارش رفته باشن

MMM52
25-04-2010, 23:22
d;ی میتونه بگه کودوک بهتره که رفته باشه همش رو
یا از نزدیک دیده باشه خواهر وبردارش رفته باشن
اینم حرفیست منطقی.........

mmiladd
25-04-2010, 23:29
قلم چی دوست من ؛ برنامه ریزیاش حرف نداره...

فک کنم هر هفته یا یک هفته در میان هم آزمون می گیره..!

bardiaxavi
29-04-2010, 22:41
به نظر من بهتره که درسهات رو خوب بخونی برای معدل کتبی بالا
چون ممکنه از درس و آزمون زده بشی
بهتره که از تابستونه پیش دانشگاهی شروع کنی آزمون ها رو
قلمچی بیشتر جا افتاده نسبت به بقیه

fm992
14-05-2010, 16:03
سلام. من الان پیش دانشگاهی ریاضی هستم و 5 سال عضو کانونم و 1 سال گزینه2 . / ببین، چیزی که برای آزمون های آزمایشی سال پیش دانشگاهی (نه پایه) از همه مهم تره برنامه ی آزمون هاست و اون موسسه ای موفقه که گروه برنامه ریزی عالی داشته باشه. و قلمچی داره. یعنی یه بچه کنکوری که می دونه چه کتابایی چه بخشایی چقدر مهمه می تونه درک کنه که گروه برنامه ریزی قلمچی بر مباحث کتابای درسی تسلط دارن در صورتی که گزینه2 اینطور نیست. و یه مورد دیگه اینکه در این فاصله ی 1 سال یه موسسه ی خوب باید تعداد مرور و فاصله ی بین مرورها رو اصولی تنظیم کرده باشه که دانش آموز این همه مطلب رو بتونه به خاطرش بسپره. و من این ویژگی رو توی قلمچی می بینم. ولی انصافا جزوه های گزینه2 حرف نداره. از من میشنوی گام اول گزینه2 رو حتما ثبت نام کن و گام آخر (برای خرداد) رو هم ثبت نام کن. گزینه2 برای دوره های زمانی کوتاه مدت عالی عمل می کنه اما برای بلند مدت (طول دوره ی پیش دانشگاهی) خوب نیست.. / ضمنن سطح سوالای کانون هم خوبه. مخصوصا اینکه گروه طراحی سوالات عمومی قلمچی 10 برابر بهتر از گزینه2 عمل می کنه ولی باز از اون طرف فیزیک و ریاضی گزینه2 بهتره./ اگه خواستی کارنامه های من رو ببین و مقایسه کن: [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

294
16-05-2010, 13:41
برنامه ریزی قلم حرف نداره!
اما توی مسئله ی کیفیت سوال ، میشه گفت که در بعضی موارد (نه همیشه) گزینه 2 بهتر عمل میکنه.

arctany
17-05-2010, 10:58
به عنون کسی که تجربه موفقی تو کنکورئاشته هیچ کدوم فقط سال سوم تشریحی کار کنید

vahid-p
17-05-2010, 12:31
ولی یه چیزی رو صادقانه بگم.
آزمون 17 اردیبهشت سال سوم قلمچی ، رو نگاه کردم، واقعا سوالاش ساده بود . البته دروس عمومیش رو نگاه کردم و زبان انگلیسی که تو سنجش سوالاش سادس زده بودم 44 درصد ، تو قلمچی 80 درصد زدم و 4 دقیقه هم وقت اضافه آوردم. بقیه دروس هم به همین ترتیب بیشتر از سنجش زدم. خلاصه شاید پیش دانشگاهیش خوب باشه. به هر حال چیزی رو که ندیدم نمی گم.
اگه سطح سوالاتش اینجوری باشه که فایده ای نداره و اصلا استاندارد نیست. در مورد گزینه دو من شنیدم که سوالاش استاندارده تقریبا ( خودم سوالات سومش ندیدم ولی مرحله آخرش رو شرکت می کنم. )
در مورد برنامه ریزی، به نظر من باید خودت برا خودت برنامه ریزی کنی. چون اگه لازم باشه با برنامه ریزی کانون یا هر کدوم دیگه بری جلو، اگه عقب بیوفتی ، اونوقته که جبرانش سخت می شه.
همینو بگم ، من که کنکوری سال 90 هستم، برا پیش آزمونی ثبت نام می کنم، که اولا سطح سوالاتش استاندارد باشه و دوم تعداد و سطح شرکت کنندهاش. برای همین 12 مرحله گزینه دو و سه تا جامع سنجش . ( گزینه دو برای سطح سوال و سنجش برای تعداد شرکت کنندگان زیادی که داره ) . راستی آخرین آزمون قلمچی در سطح سوم و پیش هر کدوم چند نفر شرکت کننده داشته؟

294
17-05-2010, 16:33
ولی یه چیزی رو صادقانه بگم.
زم باشه با برنامه ریزی کانون یا هر کدوم دیگه بری جلو، اگه عقب بیوفتی ، اونوقته که جبرانش سخت می شه.
همینو بگم ، من که کنکوری سال 90 هستم، برا پیش آزمونی ثبت نام می کنم، که اولا سطح سوالاتش استاندارد باشه و دوم تعداد و سطح شرکت کنندهاش. برای همین 12 مرحله گزینه دو و سه تا جامع سنجش . ( گزینه دو برای سطح سوال و سنجش برای تعداد شرکت کنندگان زیادی که داره ) . راستی آخرین آزمون قلمچی در سطح سوم و پیش هر کدوم چند نفر شرکت کننده داشته؟

خب شما مطمئنا مختاری! دوستان هم که همه چیز رو گفتن تقریبا.

خود بنده امسال هم کانون رو شرکت کردم و هم گزینه 2 و البته دوتا از جامع های سنجش.
در مورد سطح سوال ها (همون طور که قبلا هم اشاره شد) گزینه 2 بهتر از کانون عمل میکنه(البته نه در همه ی دروس!!!) ولی شما اگر یک برنامه ی قابل اعتماد میخوای ، من بهت کانون رو پیشنهاد میکنم. چون برنامه ی راهبردیش واقعا همه چی تمومه. جامعه آماریش هم که از گزینه 2 بیشتره.

البته ناگفته نمونه که هیچ موسسه ای به پای خدمات گزینه ی 2 نمیرسه!

اگه بری گزینه ی 2 ، من از همین الان پیشبینی میکنم:5: که از حدود بهمن ماه 89 به فکر میفتی بری کانونم بنویسی:27:

بازم هرجور صلاحه

vahid-p
17-05-2010, 18:37
البته این رو هم بگم الان چند تا از آزمون های قلمچی پیش دانشگاهی رو گرفتم سطحش خوب بود، ولی خیلی دسته بندی کرده و خودت انتخاب می کنی کدوم رو جواب بدی که به نظر من باعث می شه در رتبه بندی، نتیجه لازم رو نگیری. ولی از طرفی شرکت کننده هاش در رشته ریاضی حدود 60 هزار نفره که به نظرم خوبه و از این نظر بهتر از گزینه دو هستش.
اما در آخر باید بگم، باید سوالات هم سطح کنکور، و همچنین آزمون ، کنکور رو شبیه سازی کنه.
به هر حال آزمون قلمچی سوم ، چنگی به دل نمی زد.
در پایان هر کدوم که رفتین، سعی کنید جز بهترین هاش باشی تا جایگاهت تو رتبه های خوب کنکور ثبت شده باشه.
آها!!! از نظر کارنامه، باید بگم کارنامه های گزینه دو خوبن و چند تا کارنامه بهت می ده.
موفق باشید :31:

A.M.D.D.E.V.I.L
17-05-2010, 18:42
قلمچی خوبه ولی اگه دوست نداری که زیاد تحت فشار باشی به تدریج ازش متنفر خواهی شد

MMM52
24-05-2010, 09:23
به نظر من بهتره که درسهات رو خوب بخونی برای معدل کتبی بالا
چون ممکنه از درس و آزمون زده بشی
بهتره که از تابستونه پیش دانشگاهی شروع کنی آزمون ها رو
قلمچی بیشتر جا افتاده نسبت به بقیه
nدوست عزیزنمیشه همش تشریحی باشه باید اولا بیشتر تستی کار کرد و آخرا بیشترتشریحی !!!!!!!!!
من سال بعد میخوام برم کلاس فیزیک و ریاضی بهترین معلمای شهرمون پس پیش بسوی تراز 7000 در آزمون های سال بعد قلمچی!!!!!!!!
من که امسال رفتم قلمچی عمومی هاش و زیستش تقریبا سادس!!!!!!!

amir_rahmani
24-05-2010, 10:53
ولی به نظر من گاج بهتره
از لحاظ برنامه ریزی قلم چی خوبه
ولی امتحان های قلم چی استاندارد نیست و به موضوعات حاشیه ای و بسیار سخت(الکی) زیاد متکی هستش
ولی گاج تقریبا یک آزمون نرمال و استاندارد می گیره!
نمونش همین آزمون جامعی که آخر اردیبهشت گرفتند

galaxy city
25-05-2010, 11:22
آخر کدوووووووووووووووووووومش قلم چی یا گزینه دو؟راستی کسی هست که گام اول رفته باشه؟چطوره خوبه؟

vahid-p
25-05-2010, 12:09
البته ناگفته نمونه که هیچ موسسه ای به پای خدمات گزینه ی 2 نمیرسه! از چه لحاظ؟
یه ذهنیت بدی که من از قلم چی دارم اینه که، خیلی وقت ها به خاطر تبلیغات، می بینی چند نفر از رتبه های خوب رو خریداری می کنه و توی سایت می زنه. مثلا الان برید تو قسمت نتایج سال 88 سایت قلمچی، کلا اینطور که اینا نوشتن، فقط هر کی بره قلمچی می تونه تو کنکور رتبه خوب بیاره. البته فقط به سایتش اکتفا نکردم و از این ور و اون ور هم به گوش می خوره . اگه حوصله کردم بعدا یه قضیه هم تعریف می کنم جالبه .
به هر حل از این که بگذریم، در مورد تستاش اینطور که من از بعضی ها شنیدم، می گن قلمچی سبکش رو آپدیت نمی کنه و درصورتی که کنکور همیشه به صورت صعودی تغییر می کنه و دشوار تر می شه.
در مورد آزمون های قلمچی، یه مشکلی که داره می گه مثلا از بین سوال های ادبیات 2 و 3 یا ادبیات و زبان 3 یکی رو بزنین. از نظر من اونقدرا این کارش جالب نیست و دست آخر نتیجه درستی تو کارنامت نمی بینی.
راستی می شه برنامه ریزی قلمچی و گزینه دو رو با هم مقایسه کنید؟

MRTZ HSV
25-05-2010, 19:40
بچه ها گزینه 2 جامعه آماریش چقدره؟
می این گام اولش رو میرم خوب بود دیگه میرم گزینه 2...ها؟یا همون قلمچی؟:18:

vahid-p
29-05-2010, 00:32
جامعه آماری گزینه دو برای گام اول نمی دونم ولی معمولیش 25000 نفر. در مورد این آزمونا تو گروه "کنکوریهای سال 90" بیشتر روش بحث می شه ، می تونید بیاید.

MMM52
15-06-2010, 13:15
دوستای عزیز از نظرات همتون ممنونم!!!
نظر کلی اینطور بود که کاملا منطقی بود:
آزمون بلند مدت >قلمچی
گام اول و مرور آخر> گزینه دو
به نظر خودم اینم خوبه بهش اضافه کنیم:
سه ازمون آخر سنجش!