PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : گوشی موبایل در حدود قیمت 700

SI-SA
22-04-2010, 22:08
خوب، یکی از دوستان بنده قصد کردن که یه گوشی به قول خودش خفن بگیره کلی باهاش حال کنه و ...
چیز زیادی هم از گوشی نمیدونه، تقریبا هیچی نمی دونه، من هم واسه همین بهش پیشنهاد کردم پولاشو جمع کنه لپ تاپ بگیره اما گوش نمی کنه دیگه!
خوب، بگذریم ...
به گفته خودش ، خوشگل باشه،امکاناته نرم افزاری خفن، حافظه بالا، لمسی ...
خوب، تو این قیمت گوشی هایی مثل hd2 و Milestone و X10 و X2 هستند...و فکر کنم مهمترین تفاوت اینها در سیستم عاملشون باشه، به گفته خودش اگه کیبورد داشته باشه بهتره، پس چون هم ایکس 2 و هم اچ دی 2 ویندوز موبایل هستند ولی ایکس2 کیبورد داره، به نظرم اچ دی 2 شاید حذف بشه( حالا شما در توضیحاتتون به نکات مثبت و منفی اون اشاره کنید)
خوب داشتم در مورد سیستم عامل می گفتم، خوب حقیقت اینه که ما توی ایرانیم و این خودش خیلی چیز ها رو عوض می کنه، از نظر من آندروید گرفتن واسه این رفیقم یه خرده ریسکه، چون با این وضعیت تحریم ها و اینکه کلا نرم افزار های زیادی فعلا نداره و این هم که خیلی از موبایل سر در نمیاره، واسه همین از نظر من، ویندوز موبایل بیشتر به دردش می خوره(خودم علاقه زیادی به آندروید دارم چون بنظرم سیستم عامل آینده اس و به زودی پیشرفت می کنه، ایشالا چند وقت دیگه خودم هم یه مشاوره ازتون می گیرم)
خلاصه کلام اینکه، از نظر خودم ویندوز موبایل واسش بهتره، با این حال شما به نظرتون تو این رنج قیمت، واسه یه فردی که خیلی در مورد موبایل چیزی نمیدونه ولی می خواد موبایل کاملی داشته باشه(نرم افزار و مولتی مدیا) چه گزینه هایی مناسبه؟؟
ممنون!!

Arashdn
23-04-2010, 09:30
اچدی 2 اصلی ترین عیبش ابعاد بزرگ و وزن خیلی زیادشه
ولی پردازنده 1 گیگاهرتزیش تو گوشی ها تکه

اگه آندوریید میخوای که فقط Milestone

ولی ایکس 2 پردازنده ضعیفتری داره ولی دوربینش از همه اینا بهتره

merikh_merikh
23-04-2010, 10:05
ایکس2 از سخت افزار ضعیفتری نسبت به گزینه های نام برده شده داره ولی قابل قبوله.
ولی نکته ای که در مورد ایکس2 وجود داره اینه که در کنار سیستم عامل خوبی که داره ماتی مدیای خوبی هم داره کیبردم داره که به کارتون میاد.
قیمتشم خیلی مناسب شده(540 تا 560 یا 570 هزار تومان قیمتشه).
به نظرم با توجه به انتظارات دوستتون ایکس2 میتونه گزینه ی خوبی باشه.
نا گفته نمونه که Milestone هم گزینه ی بسیار خوبیه.

SI-SA
23-04-2010, 12:37
خوب من خودم آندروید رو حذف کردم، چون طرف به این فکر نمی کنه که آندروید چی هست و چی می خواد بشه و ... می بینه نمی تونه نرم افزار درست و حسابی واسش پیدا کنه میاد یخه ما رو می چسبه :دی
خوب، پس شد X2 ... موبارکش باشه، گوشی قبلیش N96 نوکیا بود، از لحاظ سخت افزاری و ... از گوشی قبلیش پایین تر که نیست؟؟

sasan816
30-04-2010, 16:39
به نظر من x2 گزینه ی بهتریه نسبت به سایرین

mobiledead
30-04-2010, 17:19
من میگم hd2
هر دو رو هم دستم گرفتم
مزیتهاش از نظر من:
فلت نداره
یه صفحه ی گنده داره که انگار یه تبلت دستت گرفتی
خیلی سریعتر از x2 هستش

arsess2012