PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : رایت دی وی دی بیش از 4 گیگ

mohammad_77
22-04-2010, 16:39
سلام.

من یک اشتباهی کردم و از سایت ------------- بازی Battlefield Bad Company 2 رو دانلود کرده ام ( با کلی بد بختی ).
بعدش دیدم فایل ایزو با حجم 5.4 گیگ هستش . رفتم DVD هشت گیگ گرفتم و حالا که میخواهم رایت کنم ؛ NERO میگه که سایز بلوکش اشتباهه . نرم افزارهای دیگه ای رو هم امتحان کردم و جواب نمیده .
فایل ایزو رو هم با 7Z باز کردم بازهم نصب نمیشه .

کسی شبیه همچین مشکلی داشته و راه حلی داره ؟

( خود سایتشون اصلا جوابگو نیست ) .

Ghaioom
22-04-2010, 17:34
دو تكه كردن فايل iso
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

amanofnoname
22-04-2010, 17:38
الان مشکل چیه؟

اگه باز نمیشه شاید فایل کراپت باشه. با برنامه دامون هم امتحان کن.

برای رایت هم فکر کنم خود برنامه نرو تو پروسه رایت کردن از طریق "نرو اکسپرس" یه گزینه داره که نوع و ظرفیت

دیویدی رو انتخواب میشه کرد.

اگه مشکل چیز دیگست، شرمنده.

mohammad_77
22-04-2010, 19:03
از برنامه UltraISO و DAEMON استفاده کردم و مطالب توی اون صفحه رو هم خوندم .
وقتی ایزو رو اکسترکت میکنی فایلهای بدست آمده ( مثلا ) تکست رو که باز میکنی خالی هستش در حالی که حجم داره ( مثلا 400 کیلو ) :18:
عجب بلای خانه مان سوزیه :2: .

فکر کنم راه حلش کمی غیر عادی باشه . مثلا یادمه یک فایل ایزو داشتم که حداقل 10 تا برنامه رو امتحان کردم ولی فقط DAEMON جواب داد .

MehranVB
22-04-2010, 20:05
اتفاقاً منم این بازیو دانلود کردم، من از Daemon استفاده کردم و یه داریو Image درست کردم، انگار که یه دی وی دی رو توی دسنگاه گذاشته باشی، setup رو اجرا میکنی و ...

mohammad_77
22-04-2010, 22:30
اتفاقاً منم این بازیو دانلود کردم، من از Daemon استفاده کردم و یه داریو Image درست کردم، انگار که یه دی وی دی رو توی دسنگاه گذاشته باشی، setup رو اجرا میکنی و ...

ولی برای من جواب نمیده و وقتی روی Setup کلیک میکنم اتفاقی نمیافته . با همون نرم افزار هم که گفته بود بهم وصل کرده بودم .

من از ورژن 4.30 نرم افزار استفاده میکنم .