PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : حذف درايو مجازي

galaxy_110
10-04-2006, 17:06
با سلام به دوستان عزيز

متاسفانه چند وقت پيش سيستمم دچار مشكل شد. مجبور شدم نرم افزار Alcohol رو كه واسه درايو مجازي هست پاك كنم و دوباره نصب. بعد از نصب مجدد متوجه شدم كه اون درايو مجازي قبليه رو پاك نكرده و يه درايو ديگه ايجاد كرده.

حالا ميخوام بدونم چه طوري ميتونم از شر درايو قبلي خلاص شم؟ تو Device Manager داخل systemهم رفتم و از اونجا يي كه مال درايو ها هست remove كردش ولي دوباره كه سيتم . روشن ميكنم اين درايو و شناسايي مي كنه.

ممنون

Mohammad Hosseyn
10-04-2006, 17:42
برو به همون قسمت Device Manager و به جای این که درایور رو حذف کنی روی اون کلیک راست کن و در پنجره ای که باز می شه در پایین کزینه ای که Enable هست رو تبدیل کن به Disable.مشکلت حل می شه
اگه سوال دیگه ای داری بپرس تا جوابت رو بدم

سنغال
24-10-2013, 01:32
سلام درایوهای مجازی که مثلا برا بازی ها نصب می شود رو به طور کامل از کجای درایو سی می شه پاکشون کرد می دونم از توی خود مای کامپیوتر با دائمون می شه آن مونتش کرد و حذفش کرد ولی به طور کامل پاک نمی شه وهنوز کلی از حجم درایو سی رو اشغال کرده کجای درایو سی هستش؟

chaos theory
24-10-2013, 12:03
درایو مجازی یک نرم افزار نیست که حذفش کنید!
یکی از قابلیت های نرم افزار هایی نظیر دایمون تولز و غیره هستش شما از طریق منو های خود نرم افزاری که باهاش اون درایو رو ایجاد کردید میتونید حذفش کنید.
دقیقا نمیدونم کجاس که راهنماییتون کنم فقط میدونم که از خود نرم افزار باید استفاده کنید برای غیر فعال و حذف درایو مجازی ایجاد شده!

EXTREME
24-10-2013, 21:45
باید از همون نرم افزار alcohol درایو مجازی حذف بشه
وقتی alcohol رو آنیستال کنید درایو مجازیشم پاک میشه با نرم افزار your unistaller میتونید پاک کنید نرم افزار رو

M O H A MM A D
05-11-2013, 21:49
با سلام به دوستان عزيز

متاسفانه چند وقت پيش سيستمم دچار مشكل شد. مجبور شدم نرم افزار Alcohol رو كه واسه درايو مجازي هست پاك كنم و دوباره نصب. بعد از نصب مجدد متوجه شدم كه اون درايو مجازي قبليه رو پاك نكرده و يه درايو ديگه ايجاد كرده.

حالا ميخوام بدونم چه طوري ميتونم از شر درايو قبلي خلاص شم؟ تو Device Manager داخل systemهم رفتم و از اونجا يي كه مال درايو ها هست remove كردش ولي دوباره كه سيتم . روشن ميكنم اين درايو و شناسايي مي كنه.

ممنون

منم همین مشکلو داشتم.اینکاری که میگم انجام بده مشکلت حله:n09:

1.از منوی option گزینه ی virtual drive رو بزن

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

2.عدد number of virtual drives رو صفر کن.بعدشم ok

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]