PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : مشکل با پخش فایل های RM

p0w3rfu7
21-04-2010, 12:29
سلام دوستان اخیرا دو تا فیلم RM دانلود کردم از هرنرم افزاری برای پخش اونا استفاده میکنم یه مشکلی داره.
با RealPlayer و MPC و JetAudio امتحان کردم فیلم پخش می کنه ولی زیر نویس نمیاره با KMPlayer امتحان می کنم زیر نویس داره ولی صدا نداره، اگه میشد KMPlayer صدا بیاره خیلی خوب میشه فکر کنم این مشکل فقط با فایل های RM هست چون فیلم ها دیگه زیر نویس میارن
زیرنویس ها IDX/SUB هستن
این هم مشخصات یکی از فایل ها (4 کیلوبایت)

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

joe_satriani
21-04-2010, 16:40
با نرم افزار Gom Player هم امتحان كنيد شايد تونستيد فيلم رو به طور كامل مشاهده كنيد

موفق باشيد.

Dew Drop
21-04-2010, 19:31
سلام
ميتونيد اونارو تبديل كنيد به يه فرمت ديگه و ازش استفاده كنيد.با اين نرم افزار ميتونيد اين كاررو بكنيد.

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

p0w3rfu7
21-04-2010, 19:53
نه مشکل از این پلیر ها نیست من RealPlayer 12 داشتم بعد رفتم Real Alternative 2.02 نصب کردم که نشد و در آخر با نصب Real Alternative 1.7 درست شد

با نرم افزار Gom Player هم امتحان كنيد شايد تونستيد فيلم رو به طور كامل مشاهده كنيد
من یه مدت از این نرم افزار استفاده کردم ولی نمی دونم چرا زیر نویس پخش نمی کرد. آیا راهی هست زیرنویسو بیارم.

ميتونيد اونارو تبديل كنيد به يه فرمت ديگه و ازش استفاده كنيد.با اين نرم افزار ميتونيد اين كاررو بكنيد.
خیلی ممنون ولی اگه قرار بود کانورت کنم دیگه تاپیک نمی دادم که چجوری پخششون کنم در ضمن من سیستمم اونقدر قوی نیست تک هسته ای هست و خیلی طول میکشه حدود 2 ساعت