PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : زيباترين اتومبيل شما !؟ (NFSU 2 & NFS MW) اينجا

ahmad rayaneh
10-04-2006, 13:56
بازی خورهای عزیز میتونند تصاویر گرفته از ماشینهایی که توسطNFS UNDERGROUND 2 و یا NFS Most Wanted
اسپرت کرده اند را در رزولیشن 480* 640 ارسال کنند و بعد با اجرای یک نظر سنجی مشخص میکنیم زیباترین اتومبیل ها مربوط به کدام کاربران است.
امیدوارم دوستان استقبال کنند ...:cool:

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

x-ray
10-04-2006, 14:30
با کیفیت بالاتر بزارن بهتره
فقط لینکشو

یه سایت برای آپلود عکس هم بگید

ahmad rayaneh
10-04-2006, 22:43
درسته فکر خوبیه ؟!
در ضمن این سایت هم برای آپلود سایت واقعاّ خوبیه :

ahmad rayaneh
13-04-2006, 13:11
به زودی عکس یکی از ماشینام رو براتون میذارم

ahmad rayaneh
13-04-2006, 13:14
اگه کسی هنوز به تمام تجهیزات بازی دست پیدا نکرده - بگه تا براش یه Save آپلود کنم

Farid007
13-04-2006, 16:08
اگه کسی هنوز به تمام تجهیزات بازی دست پیدا نکرده - بگه تا براش یه Save آپلود کنم
سلام دوست عزيز . اگر شد براي من آپلود كنيد ممنون ميشم البته همه تجهيزات يا بيشترشون

ahmad rayaneh
14-04-2006, 12:38
سیو Nfsu 2 :

ahmad rayaneh
14-04-2006, 12:46
سیو NFS-MW :

Farid007
14-04-2006, 18:28
ممنون تست ميكنم احمد جان

ahmad rayaneh
16-04-2006, 13:35
محل نصب سیو NFSU 2 :
Documents and Settings>>>{yourname}>>>Local Settings>>>Application Data>>>NFS Underground 2

ahmad rayaneh
17-04-2006, 09:49
خوب من افتتاح کردم:thumbsdow . بسم ا...
Toyota Celica [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] :cool:

ahmad rayaneh
23-04-2006, 14:04
اینم مزدا RX-8 :

دیگه آپلود نکنم ؟
یا کم آوردید ؟

SANR
26-04-2006, 21:55
:blink: سلام)
;) فقط بازي choised يا بازي nfs u3 .

Mehrshad-msv
28-04-2006, 02:33
پس اين تاپيك كجا بود خيلي تاپيك باحاليه دمت گرم احمد رايانه ايناام واسه منن تو nfs most wanted :

LETS GO [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

Mehrshad-msv
28-04-2006, 19:59
اينم يه سري ديگه: [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

ahmad rayaneh
30-04-2006, 14:12
crazy nfs جونم لطف داری

فقط سعی کن لینکشو بذاری

ahmad rayaneh
30-04-2006, 14:24
من یه چند روزی نبودم اما به زودی یه چند تا از NFS MW میذارم
crazy nfs جون مرسی

Mehrshad-msv
30-04-2006, 17:52
من یه چند روزی نبودم اما به زودی یه چند تا از NFS MW میذارم
crazy nfs جون مرسی

سلام
خواهش مي كنم كاري نكردم كه...
فقط زود عكسات و بزار ببينم چي كار كردي [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
زود باش ديگه [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

باي [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

ahmad rayaneh
30-04-2006, 20:28
Gallardo (دیگه از این قشنگ تر ؟)

ahmad rayaneh
30-04-2006, 20:32
Mazda RX-8 :

ahmad rayaneh
30-04-2006, 20:35
crazy nfs جون اسمت چیه ؟

ضمنا باقی رفقا رو هم دعوت به همکاری کن جیگر

Mehrshad-msv
30-04-2006, 23:08
Gallardo (دیگه از این قشنگ تر ؟)

خيلي خيلي قشنگه ايول حال دادي سيوشون كردم [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

راستي لينك ونذار خودعكسو بزار اينجوري حالش بيشتره تاپيكم خوشگلتر مي شه [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

Mehrshad-msv
30-04-2006, 23:20
crazy nfs جون اسمت چیه ؟

ضمنا باقی رفقا رو هم دعوت به همکاری کن جیگر

سلام
اسم من [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ... كوچيك شما مهرشاد بيدم جيگر طلا [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

چشم منم بقيه رودعوت ميكنم ولي فكر كنم فقط من وتو عاشق اين بازييه ايم [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] آخه بقيه فقط بلدن آي جي آي وفوتبال بازي كنن :happy:

آدم اينارو بازي مي كنه خوابش مي گيره :puke: فقط nfs nfs nfs nfs nfs nfs nfs nfs اونم فقط most wantedش :biggrin:
خيلي حال مي ده...
باي باي [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

Aamoo
01-05-2006, 10:41
سلام

چشم منم بقيه رودعوت ميكنم ولي فكر كنم فقط من وتو عاشق اين بازييه ايم [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] آخه بقيه فقط بلدن آي جي آي وفوتبال بازي كنن :happy:

نه بابا ماهم هستيم البته با اجازه شما
عكساتون خيلي قشنگن و از نوع ماشيناتون معلومه كه بازي رو تا آخرش رفتين ديگه
البته ناگفته نمونه منم يه بار اين بازي رو تموم كردم ولي چون خيلي ازش خوشم مياد دوباره از اول شروع كرد(NFS MW رو ميگم ) الان هم آخراي بازي ام . BMW رو از پسره گرفتم و مونده از دست پليسا در برم
منم حتما بعدا عكس ميذارم
تا بعد

Mehrshad-msv
01-05-2006, 13:06
سلام

نه بابا ماهم هستيم البته با اجازه شما
البته ناگفته نمونه منم يه بار اين بازي رو تموم كردم ولي چون خيلي ازش خوشم مياد دوباره از اول شروع كرد(NFS MW رو ميگم ) الان هم آخراي بازي ام . BMW رو از پسره گرفتم و مونده از دست پليسا در برم
منم حتما بعدا عكس ميذارم
تا بعد

سلا
آمو جان ... :) [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] درست گفتم كه نه [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] عكسات وبذار يه حالي به ما بدي

دمت گرم [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ما منتظريم راستي من يه پتچ دارم كه 50 تا ماشين به nfsاضافه مي كنه اگه ندارين بگين براتون آپ مي كنم تا حال كنين [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

Mehrshad-msv
01-05-2006, 13:10
به به داداش احمد اومده [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] بابا منور كردين تاپيكو [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] عكس مكسات و بزار تا برم چندتا عكس مامان بندازم بيام [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

يكم طول مي كشه ها زياد حرس نزني زود مي يام [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
باي باي [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

ahmad rayaneh
01-05-2006, 13:22
مهرشاد جون پتچو بذار تا بیشتر حال کنیم

ahmad rayaneh
01-05-2006, 13:25
سلام

منم حتما بعدا عكس ميذارم
تا بعد

عزیزم من که سیو جفتشونو گذاشتم اگه خواستی از زیر دانلود کن (سیو 100% ) :

Aamoo
01-05-2006, 13:35
سلا
آمو جان ... :) [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] درست گفتم كه نه [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] عكسات وبذار يه حالي به ما بدي

سلام
the crazy nfs عزيز آره درست گفتي فقط نوشتنش به صورت "عامو" هستش

عكس هم به روي چشم تو اولين فرصت ميذارم ولي خب به پاي عكساي شما نميرسه و ازين بابت شما و بقيه دوستان بايد ما رو تحمل كنين
تا بعد

ahmad rayaneh
01-05-2006, 13:39
سلام
the crazy nfs عزيز آره درست گفتي فقط نوشتنش به صورت "عامو" هستش

عكس هم به روي چشم تو اولين فرصت ميذارم ولي خب به پاي عكساي شما نميرسه و ازين بابت شما و بقيه دوستان بايد ما رو تحمل كنين
تا بعد

شما نترس همه تحمل میکنن (شکسته بندی ببخشید شکسته نفسی نکن )

Aamoo
01-05-2006, 13:39
عزیزم من که سیو جفتشونو گذاشتم اگه خواستی از زیر دانلود کن (سیو 100% ) :

ahmad rayaneh عزيز ممنونم همون طور كه گفتم من قبلا يه بار اين بازي رو تموم كردم و چون ازش خوشم مياد دوباره دارم بازي ميكنم

شما نترس همه تحمل میکنن (شکسته بندی ببخشید شکسته نفسی نکن )

چشم ahmad rayaneh عزيز ديگه نمي ترسم

ahmad rayaneh
01-05-2006, 14:36
Mitsubishi Lancer :

ahmad rayaneh
01-05-2006, 15:50
Murci'elago :

Mehrshad-msv
01-05-2006, 16:25
Murci'elago :
سلام به دوستاي گلم :biggrin:
ايول اين خيلي تميز شده [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

Mehrshad-msv
01-05-2006, 17:19
سلام به بروبچ :happy:

ايناچطورن ؟
آقا اين اوليه براي شوخيه ها ببخشيد اگه بي مزست:

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

باي باي [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

ahmad rayaneh
01-05-2006, 22:06
مرسییییییییییی
ایول فقط کاش میتونستی از سایتی که گفتم استفاده میکردی

ahmad rayaneh
01-05-2006, 22:07
راستی پتچتم نذاشتی ها مهرشاد

Mehrshad-msv
01-05-2006, 23:07
راستی پتچتم نذاشتی ها مهرشاد

سلام [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

خدايي شرمنده اون پستت ونديدم وگرنه زودترازاينا پتچ وبراتون مي ذاشتم :blush:
خوب اين پتچيه كه 50تا ماشين به nfsmwdاضافه مي كنه:
حجم: (1803 KB)
لينك بيدش: برورپيدشير ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

ahmad rayaneh
02-05-2006, 16:24
مهرشاد دشمنت شرمنده
مرسی باحال بود

ahmad rayaneh
02-05-2006, 16:25
میخوام از این به بعد بریم سراغ ماشینای معروف( Mercedes-Benz _ porche... ) (البته به اتفاق بقیه )

Aamoo
04-05-2006, 10:16
سلام
اينم از ماشين من

بقيه هم اینجاست، ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]'s%20car.rar) چن تا عکس (فایل زیپ شدس) ازهمین ماشین که اگه دوست داشتین می تونین بگیرین و ببینین
ضمنا عکسا رو هم دیدم ،جالب بود

ahmad rayaneh
04-05-2006, 13:46
آمو جان ازت خواهش میکنم عکسات رو توی سایت [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] آپلود کن
ضمنا مدل هر ماشین رو هم کنار لینکش بنویس
به هر حال عکسات قشنگ بود واقعا و ممنون

Aamoo
04-05-2006, 14:44
آمو جان ازت خواهش میکنم عکسات رو توی سایت [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] آپلود کن
ضمنا مدل هر ماشین رو هم کنار لینکش بنویس
به هر حال عکسات قشنگ بود واقعا و ممنون
سلام
به درخواست شما عمل كردم و به خاطر معرفي سايت ازت ممنونم
منم يه خواهش دارم و اون هم اينكه اسم منو يا انگليسي بنويسي يا بصورت " عامو " . متشكرم
ضمنا از اينكه از عكسها خوشت اومده خوشحالم

Mehrshad-msv
04-05-2006, 20:34
سلام بچه ها ببخشيد كه دير اومدم [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] چطوري داداش احمد [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] تو چطوري عاموجووووووون [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ...مي دونين كه پيش دانشگاهيه امتحاناتمونم از يكشنبه شروع مي شه پس ممكن تا آخر امتحانات نتونم سربزنم [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

عامو جان واقعا ماشين و(مرسدسرومي گم) خيلي قشنگش كردي... ايول سيوش كردم [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

اينم ازما:

چطورن بچه ها؟ [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

راستي مدل ماشين: ( porsche(carrera gt

ahmad rayaneh
05-05-2006, 20:14
دمت گرم عامو جون مرامت برم
مرسی از این که به حرفم گوش کردی:ohno:

ahmad rayaneh
05-05-2006, 20:17
مرسی CRAZY NFS چه کرده:blink::biggrin:

ahmad rayaneh
05-05-2006, 20:18
دیگه واجب شد منم رو کنم (به زودی...)

Mehrshad-msv
05-05-2006, 20:23
سلام چطوري احمدجان؟ [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
بزار ببينم چيكار كردي بدو ديگه [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

ahmad rayaneh
05-05-2006, 21:02
چاکر Crazy nfs [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

منتظر تماس کسی ام

یه دونه ساختم _ با دومیش ایشاا... تا فردا میزارم[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

Mehrshad-msv
05-05-2006, 21:04
پس تا فردا [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

ahmad rayaneh
05-05-2006, 21:41
ناز شست هر چی NFS بازه
ahm@d rayaneh وارد میشود :
1_فرض کنید یه همچین عروسی دنبالتون بذاره آدم پلیس ملیس یادش میره وای میسته نگاش کنه !نههههههههههههههههه ؟

SUV_Navigator :
Front [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
Back [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
CITY [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

ahmad rayaneh
05-05-2006, 21:45
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] نه باا با خیلی نازه هاااانی

PORSCHE_carrera-gt :
FRONT : [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
BACK : [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
CITY : [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

ahmad rayaneh
05-05-2006, 21:49
امیدوارم خوشتون بیاد رفقای گل[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

Mehrshad-msv
06-05-2006, 00:22
اون اوليه واسه آندر گرانده خيلي خوشمل بودواقعا عالي بود [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

ahmad rayaneh
06-05-2006, 09:50
اینم بهترین مزدا RX-8 در NFSU 2 :
FRONT : [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
BACK : [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
CITY : [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
WALLPAPER : >>> [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

ahmad rayaneh
06-05-2006, 09:57
SPECIAL VIEW OF PORSCHE :

ماراتون
06-05-2006, 16:40
من هم خیلی وقته که بازیها رو تموم کردم
ولی فکر کنم چند تا عکس از Nf Ug2 گرفته باشم. البته همون عکسهای تبلیغاتی اونجوری . اشکال نداره بذارم

از Nf Mw هم فکر نم پروفایلهاش رو کپی کرده باشم البته باید دوباره نصب کنم و ازش عکس بگیرم.

بزودی آماده اش می کنم

در ضمن از مدیر این تاپیک تووووووووووووووووپپپپپپپپ پپ هم تشکر می کنم

Mehrshad-msv
07-05-2006, 13:44
SPECIAL VIEW OF PORSCHE :

شرمنده احمدجان ديروز داشتم درس ميخوندم نتونستم سربزنم...

ولي امروز كه اومدم ديدم تركوندي اين يكي رو كه گل اومدي[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

پس فرداهم امتحان رياضي دارم [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] اگه وقت كردم چندتا عكس باحال ميذارم

باي

Mehrshad-msv
07-05-2006, 13:46
من هم خیلی وقته که بازیها رو تموم کردم
ولی فکر کنم چند تا عکس از Nf Ug2 گرفته باشم. البته همون عکسهای تبلیغاتی اونجوری . اشکال نداره بذارم

از Nf Mw هم فکر نم پروفایلهاش رو کپی کرده باشم البته باید دوباره نصب کنم و ازش عکس بگیرم.

بزودی آماده اش می کنم

در ضمن از مدیر این تاپیک تووووووووووووووووپپپپپپپپ پپ هم تشکر می کنم

رفيق به جمع nfsبازا خوش اومدي ;)

منتظر كاراي خوشملت هستيم :happy:

ahmad rayaneh
07-05-2006, 14:05
شرمنده احمدجان ديروز داشتم درس ميخوندم نتونستم سربزنم...

ولي امروز كه اومدم ديدم تركوندي اين يكي رو كه گل اومدي[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

پس فرداهم امتحان رياضي دارم [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] اگه وقت كردم چندتا عكس باحال ميذارم

باي

ghaboolet daram(midoonam_darket mikonam_

Aamoo
08-05-2006, 10:13
سلام
the crazy nfs جون چطوري؟ ahmad rayanehخوبي؟

عامو جان واقعا ماشين و(مرسدسرومي گم) خيلي قشنگش كردي... ايول سيوش كردم [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

چطورن بچه ها؟ [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

راستي مدل ماشين: ( porsche(carrera gt
خواهش مي كنم the crazy nfs جون عكسهاي شما هم عاليه مخصوصا اون عكس آخري خيلي ناز شده

دمت گرم عامو جون مرامت برم
مرسی از این که به حرفم گوش کردی:ohno:
خواهش ميكنم منم ازت ممنونم بخاطر سايت

امیدوارم خوشتون بیاد رفقای گل[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
توپ بودن
مزدا RX-8 كه حرف نداشت
ahmad rayaneh جون من هر وقت ميام اينجا صلواته رو فراموش نمي كنم ايشاا... خدا رحمتشون كنه

راستي دوستان اگه ميبينين كم پست ميدم واسه اينه كه نمي تونم وارد p30world بشم نميدونم چرا. الان هم با يه ----- شكن اومدم ----- شكن هم كه مي دونين سرعتش چه جوريه

EhsanHF
08-05-2006, 11:25
ای بابا ! تاپیک به این توپی باشه و من توش شرکت نکنم !؟
حیف که فعلا بازی رو روی سیستم نصب ندارم ، و گرنه میترکوندم !
فعلا 2 تا عکس دارم که میذارم :

Aamoo
08-05-2006, 12:49
EhsanHF جون خيلي زيباست

ahmad rayaneh
08-05-2006, 20:32
سلام

توپ بودن
مزدا RX-8 كه حرف نداشت
ahmad rayaneh جون من هر وقت ميام اينجا صلواته رو فراموش نمي كنم ايشاا... خدا رحمتشون كنه

مرسی از صلوات
وهمچنین رفتگان شمارو

ahmad rayaneh
08-05-2006, 20:36

مرسی زیبا بود
فقط خواهشا سعی کن یه ذره حجمش کمتر باشه (نهایتاّ 100kb )

Mehrshad-msv
08-05-2006, 20:52
EhsanHF جان اولا خوش اومدي [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

دوما بابا دستخوش چه كردي [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

سوما الان مي رم و با چندتا عكس تميز بر مي گردم [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

چهارمن سلام به داداش احمد آنلاين [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

EhsanHF
09-05-2006, 12:10
من از ماشین جینگیلی پینگیلی خوشم نمیاد . برای همین از طرح و رنگهای ساده استفاده میکنم . تازه همین یکی هم چون اولین ماشینم بود رو گذاشتم ، وگرنه باقی ماشینهام اصلا اینجوری نیست .
crazi جان . چاکرم ، قابل شما رو نداره ! سویچ رو بدم یک دوری باهاش بزنی ؟؟؟
احمد جان ، چشم ، برای باقیش سعی میکنم حجمشون رو کمتر کنم .

Mehrshad-msv
09-05-2006, 13:47
برو كنار نفتي نشي! :biggrin: ;)

باي :happy:

EhsanHF
10-05-2006, 10:22
ایولللللللللللللللللل ! اینها ماشین بودن یا بشقاب پرنده !؟
نمیشه . سر کل کل هم که شده باید دوباره بازی رو نصب کنم !

ahmad rayaneh
10-05-2006, 10:48
احسان جان اگه نصب کردی یادت باشه سیو 100% رو گذاشتم صفحه اول

Aamoo
10-05-2006, 11:34
برو كنار نفتي نشي! :biggrin: ;)

the crazy nfs جون كارت درسته!! به قول خودت [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

EhsanHF
10-05-2006, 11:38
مرسی احمد جان . من روز سوم بازی رو تموم کردم :happy:

ماراتون
10-05-2006, 16:31
خوب من نتونستم برنامه را دوباره نصب کنم آخه سی دی رو دادم یکی ندارم

ولی این عکس رو پیدا نکردم می دونم ضایع هست ولی خوب برگ سبزیست ......

Mehrshad-msv
10-05-2006, 22:07

كجاش ضايعست؟! ...خيليم قشنگه دمت گرم ;)

Mehrshad-msv
10-05-2006, 22:17
مرسی احمد جان . من روز سوم بازی رو تموم کردم :happy:

بچه ها منظور شما از تموم كردن اين بازي چي بيد؟

آخه يعني شما صددرصد بازي رو تموم كردين...اين بازي اونجايي كه شما فكر مي كنين تموم كردين تازه شروع مي شه يه نگاه به منوها بندازين خودتون مي فهميد ;)

من كه هنوز دو ماه دارم باهاش سروكله ميزنم هنوزم تو كف خيلي چيزاش موندم هيچ وقتم نمي گم رفتم آخرش چون منم باديدن دموي آخر بازي فكر كردم بازي رورفتم آخرش ولي يكم كه دقت كردم ديدم نه بابا ... :ohno: :happy:

Mehrshad-msv
10-05-2006, 22:19
the crazy nfs جون كارت درسته!! به قول خودت [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

نوكرتم داداشي... :happy: منتظر سري دوم باش كه مي خوام بتركونم :laughing:

باي ;)

ahmad rayaneh
11-05-2006, 09:40
Hi every body. ahm@d rayaneh Presents after a long Fadeaway :
Mercedes-Benz SL500

ahmad rayaneh
11-05-2006, 09:41

مرسی یه تنوعی به تاپیک دادی خیلی قشنگه اگه سیو بازیتو داری یه چندتا عکس از همین ماشین بنداز

ahmad rayaneh
11-05-2006, 10:21
ضمن سلام به همه ی nfs خورا
باید بگم ازین به بعد (به عبارتی از 2 روز پیش) خیلی کمتر میتونم سر بزنم چون امتحانای ترم مون شروع شده و باید به صورت فشرده درسامون رو تا آخر همین ماه امتحان بدیم و خرداد رو فقط تست بزنیم تا توی کنکور راحتتر تـر(ter) بزنیم [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

اینم یه نمای قشنگ از مرسدس بنزه :

EhsanHF
11-05-2006, 11:34
بچه ها منظور شما از تموم كردن اين بازي چي بيد؟

آخه يعني شما صددرصد بازي رو تموم كردين...اين بازي اونجايي كه شما فكر مي كنين تموم كردين تازه شروع مي شه يه نگاه به منوها بندازين خودتون مي فهميد ;)

من كه هنوز دو ماه دارم باهاش سروكله ميزنم هنوزم تو كف خيلي چيزاش موندم هيچ وقتم نمي گم رفتم آخرش چون منم باديدن دموي آخر بازي فكر كردم بازي رورفتم آخرش ولي يكم كه دقت كردم ديدم نه بابا ... :ohno: :happy:

آره عزیز . الان تموم گزینه های بازی برای من صد در صد شده :)

ahmad rayaneh
11-05-2006, 11:58
آره عزیز . الان تموم گزینه های بازی برای من صد در صد شده :)
پس چرا معطلی احسان جون[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

EhsanHF
11-05-2006, 12:30
چشم . اینم سیوهای بازی . البته اگه درست فرستاده باشم .

Mehrshad-msv
11-05-2006, 17:59
Mercedes-Benz SL500

ببين داداش احمد چه كرده :blink: ايول [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

Mehrshad-msv
11-05-2006, 22:55
ببين كرزي چه كرده... :biggrin: نازشستم ;) [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

EhsanHF
12-05-2006, 05:35
در حال حاضر هیچی نمیتونم بگم ، جز یک کلمه : بابا تو دیگه کی هستی !
در ضمن . سیو گیم های من درست بود یا نه ؟

ahmad rayaneh
12-05-2006, 11:14
داش احسان ما که از تو سیو نخواستیم
منظورم از چرا معطلی فرستادن عکس بود

+++

مرسی Crazy ولی ازت انتظار اینجور گذاشتن رو نداشتم(جون داش احمد لینکش کن )
ولی همش مخصوصاّ Slr تمیز بودن

پست های پشت سر هم ادغام شد
لطفا همه مطالب رو در یک پست ارسال کنید

مـیـثــم

EhsanHF
13-05-2006, 12:14
چشم احمد جان . عکس هم میذارم . اما فکر کنم تا وقتی که من بازی رو بگیرم ، همه ماشینها رو شما خوشگل کردید !
یکی دو تا هم از اون ماشینها رو برای من کنار بذارید !

Aamoo
13-05-2006, 12:48
ببين كرزي چه كرده... :biggrin: نازشستم ;)

ايول، باباايول
مخصوصا اون مرسدسه

Mehrshad-msv
18-05-2006, 13:20
بابا پس كجا رفتين يه عكس انداختن كه اينقدر سخت نيست :blink: ...سخته :happy:

واقعا خيلي بچه ........خونيد :tongue:

مثل من باشيد اينقدربه خودتون فشارنياريد :biggrin: ... :biggrin: ضررداره ها :laughing: ;)

منتظرتونم خوب ببينم چيكار مي كنيد :rolleye:

بايييييي :happy:

EhsanHF
18-05-2006, 13:35
ای بابا ! نفست از جای گرم بلند میشه کریزی جان !
من که به شخصه اینقدر بدبختی دارم که فقط برای جدا شدن از زندگی روزانه و کم شدن استرس میام نت .
مخصوصا این روزها که دیگه تمام فکر و ذکرم شده : درس ، درس ، درس ...
خدا کنه که شما خوش باشید ، ما هم خوشیم :)

Mehrshad-msv
18-05-2006, 18:04
ای بابا ! نفست از جای گرم بلند میشه کریزی جان !
من که به شخصه اینقدر بدبختی دارم که فقط برای جدا شدن از زندگی روزانه و کم شدن استرس میام نت .
مخصوصا این روزها که دیگه تمام فکر و ذکرم شده : درس ، درس ، درس ...
خدا کنه که شما خوش باشید ، ما هم خوشیم :)

داداش احسان من خودم خداي بدبختيم(كي رو ميشناسي بااين اوضاع جامعه ما الان خوشبخت باشه) ;) :happy:

ولي ازآدمايه بي اراده -سست-نااميدوتنبل مخصوصا اين آخريه خيلي خيلي بدم مي ياد (ببخشيدرك گفتما :biggrin: خدانكرده منظورم شماها نبودينا :rolleye: )

به نظرمن هركي كاريو شروع كرد بايد تا جايي كه مي تونه ادامه بده(منظورم هركاريه) مثل همين مديرسايت ماآقا ميثم فكرمي كنيد ايشون نفسشون ازجاي گرم بلندميشه :blink: كه اين جارو هرروز مرتب مي كنن وبه اين سايت رسيدگي مي كنن(حالا كه ارزش ماازكارآقاميثم خيلي خيلي كمتره ولي به هر حال اينم يه كاره كه شروع شده وشما مي تونيد ادامه نديد ولي من وديگردوستان ادامه ميديم شما هم اگه خواستيد تماشا كنيد منظورم همه بچه ها بودن نه فقط شما ;) )

يه موقع به دل نگيري :blink:

بايييييييييييي ;)

Mehrshad-msv
18-05-2006, 20:48

EhsanHF
19-05-2006, 04:43
من کوچیکتم . شما فعلا ادامه بدین . من هر وقت که تونستم شاهکارهام رو رو میکنم ! موفق باشی عزیز . فقط امیدوارم که دو تا ماشین برای من بذارید !

reza boy
20-05-2006, 07:27
با سلام خسته نباشيد عکس ها تون حرفه نداره فقط چرا کند شدين

ahmad rayaneh
20-05-2006, 15:17
بابا پس كجا رفتين يه عكس انداختن كه اينقدر سخت نيست :blink: ...سخته :happy:

واقعا خيلي بچه ........خونيد :tongue:

به نظرمن هركي كاريو شروع كرد بايد تا جايي كه مي تونه ادامه بده(منظورم هركاريه)
بايييييي :happy:

خیلی باحالی
قبل از هر چیز جا داره که از فعالیتت و کارهای قشنگت تشکر کنم(الانم در حال دیدنشونم)
مهرشاد جان فکر نکنی نیومدن و سر نزدن من بخاطر سستی و بی خیال شدن تاپیک ماپیک و ازین جور حرفاست.
اما من(+ احسان و شایدم خودت) مجبورم تا قبل از شرکت در هر مسابقه و... در رقابت کنکور موفق بشیم.
شاید تو هم اگر فقط یک روز برای یه امتحان فیزیک یا گسسته یا دیفرانسیل... وقت مطالعه داشتی و مجبور هم بودی برای قبول شدن مطالعه کنی مثل من کمتر سر میزدی آه...
ولی مطمئن باش من تاپیکهایی رو که خودم باز کردم ول کنش نیستم وتا آخرش پیگیرش هستم
به هر حال مرسی از زحمات شما دوستان امیدوارم بتونم بعد از سوم خرداد جبران کنم[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

Man Hunter
20-05-2006, 15:34
Mercedes-Benz SL500

سلام.....عجب شهر بازي درست كردي با اين بنز بدبخت!!!!!!!بزار برگردم ايران...عكس واستون ميزارم كف كنين

راستي ...كي تونست توي 2 روز بازي رو تموم كنه؟

داش اح.د اگه چيزي گفتم...مردونه ناراحت نيشا.....جون خودم شوخي كردم.

يا حق.(اونايي كه ميگن توي 2 روز تموم كردن.....آمار بدن) ;)

Aamoo
21-05-2006, 11:28

the crazy nfs جون خيلي جالبن

ماراتون
25-05-2006, 15:05
خوب فعلا سی دی بازی رو گیر اوردم و دوباره نصب کردم. ولی خداییش NFS بازی هست که هر چی دوباره بازی کنی سیر نمی شی . اصلا یه جوری هست. خیلی باحاله.

اینا رو داشته باشین تا اصلی هاش رو بگذارم

Mehrshad-msv
25-05-2006, 19:19
ماراتون جان همشون قشنگن ولي اون آئوديه يه چي ديگست [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

SANR
25-05-2006, 23:25
[QUOTE=ماراتون]خوب فعلا سی دی بازی رو گیر اوردم و دوباره نصب کردم. ولی خداییش NFS بازی هست که هر چی دوباره بازی کنی سیر نمی شی . اصلا یه جوری هست. خیلی باحاله.

اینا رو داشته باشین تا اصلی هاش رو بگذارم

سلام مارتين جون
عكس هاي زيبايي از need for speed 8 گرفتي.

reza boy
26-05-2006, 09:48
با سلام
ميشه بگين چه طور از بازي عکس مي گيريد

ماراتون
26-05-2006, 15:22
برای عکس گرفتن از بازی فقط کافیه وقتی تو بازی هستی هر کجا خواستی عکس بگیری فقط دکمه Print Screen روی صفحه کلید رو فشار بدی. بعد با استفاده از دکمه Atl+Tab (یعنی باهم بگیری) از برنامه خارج بشی و تو یه برنامه ویرایش عکس مثل Paint یا ACDSee دکمه Ctrl+V رو بزنی یا اصطلاحا Paste کنی. فقط همین

شرمنده دوستان اگر عکسها بزرگ بود و تیپ تاپیک رو بهم زد اصلا تو حساب نبودم
منتظر کارهای بعدیم باشید

reza boy
27-05-2006, 09:02
ممنون من مي تونم عکس بزارم ولي بازي nfs نيست

reza boy
27-05-2006, 12:40
براي نمونه يه عکس ميزارم نظر بدين

Mehrshad-msv
28-05-2006, 20:02
براي نمونه يه عکس ميزارم نظر بدين

آقا رضا عكسه قشنگي بود فقط ميتوني بگي ازكدوم بازيه؟

reza boy
28-05-2006, 20:16
با سلام
اسم بازي Juiced من عکس هاي زيادي از بازي دارم

reza boy
29-05-2006, 08:18
مي خواي عکس بزارم

ahmad rayaneh
29-05-2006, 14:08
1_ رضا جان خواهشا فقط عکسهای سری بازیهای Nfs رو بذار.
2_ ضمنا بر وبچه های گلمون اگه موافقند و میتونند کلیه عکسای خودشون رو تا آخر خرداد بفرستند تا بالاخره بهترینها رو در چند بخش مشخص کنیم.

_امیدوارم مهرشاد هم جای خالی منو پر کنه.

mshiraz.2006
30-05-2006, 04:23
عکس بازی به چه درد می خوره؟

reza boy
30-05-2006, 07:51
با شه فکر خوبي

ahmad rayaneh
30-05-2006, 13:45
عکس بازی به چه درد می خوره؟
عکس بازی نه عکس ماشین اسپرت شده در بازی

ماراتون
01-06-2006, 16:36
ممنونم از نظرات دوستان . قابل شما رو نداشت

خوب بار دیگر با ماشین های با حال اومدم

فکر کنم این دیگه آخرشه :twisted:

ولی این یه چیز دیگست »

EhsanHF
02-06-2006, 02:37
خیلی حال کردم ماراتن جان . معلومه که این کاره ای ها !
فقط خدا به حالتون رحم کرده که من این روزها حق بازی نصب کردن ندارم ! وگرنه ماشین اسپرت کردن رو بهتون نشون میدادم !!!

hamidak
03-06-2006, 10:45
بچه ها چیزهای اضافه مثل فرم بدنه یا مثلا موتور های دیگه یا برچسب های جدید هست برای دانلود واسه بازی؟

EhsanHF
03-06-2006, 11:16
من توی سایتهای تائید نشده ای برای انواع بازیها دیدم . اما اینها معمولا بازی رو به هم میریزن . در مورد Nfs نمیدونم . ولی باید باشه . یکم بگردی پیدا میکنی . ولی شاید بازی رو به هم بریزه .

hamidak
04-06-2006, 10:02
مرسي احسان جان آخه مثل Nfs U2 نیست که مثلا کاپوت یا در ها و خیلی چیزای دیگه آدم حوصلش سر میره

EhsanHF
04-06-2006, 10:54
حمید جان . من میگردم . اگه سایت خوبی پیدا کردم حتما لینکش رو همینجا میذارم . اما هیچ مسئولیتی در مورد خرابی فایلها به عهده نمیگیرم !!!

EhsanHF
04-06-2006, 11:23
توی این سایتها یک عالمه خرت و پرت در مورد این بازیها ریخته :happy: ! فقط یکی باید اینها رو تست کنه :

امیدوارم به دردتون بخوره حمید خان :)

hamidak
04-06-2006, 21:44
مرسی احسان جان ممنون

HAW3D
07-06-2006, 09:12
برید کف کنید من که ماشینم را اینجا میگذارم

EhsanHF
07-06-2006, 11:07
کدومشون رو میگی !؟

ahmad rayaneh
20-06-2006, 14:55
بعد از مدتها غیبت و تعمیر کامپیوترم .
امیدوارم باور کنین یه مدت هم با این هاستینگ عکسام مشکل داشتم.

Mehrshad-msv
21-06-2006, 01:09
بعد از مدتها غیبت و تعمیر کامپیوترم .
امیدوارم باور کنین یه مدت هم با این هاستینگ عکسام مشکل داشتم.

سلام
باورمي كنيم :) ;)

چه كرده احمدجان دستخوش...ايول .... سليقت به خودم رفته ها....

ولي چه فايده كسي همكاري نمي كنه كه فقط من وشمابايدعكس بزاريم....پس بهتره ادامه نديم!!

بقيه فقط بلدن كانترو كل آف داتيوازاين چرت وپرتابازي كنن :puke: نمي دونم چراهروقت ازاين جوربازيا يازي مي كنم خوابم مي گيره!!؟؟

من الان نيدفوراسپيدوباآخرين گرافيكش بازي مي كنم جات خالي تازه فهميدم چيه !!!:biggrin:

The Punisher
21-06-2006, 10:40
عكس هام داره آماده ميشه...

:biggrin: :biggrin: :biggrin: :biggrin:

The Punisher

The Punisher
21-06-2006, 10:47
اينم ماشين من.

ahmad rayaneh
21-06-2006, 17:18
punisher mer30.ghashang bood

Mirage
24-06-2006, 23:49
CD كه خريدم فايل Readme همراهش نيست كسي ميتونه فايل Readme بازي NFSMW رو برام آپلود كنه يا توي يك پست بزاره

ماراتون
25-06-2006, 18:00
1_ رضا جان خواهشا فقط عکسهای سری بازیهای Nfs رو بذار.
2_ ضمنا بر وبچه های گلمون اگه موافقند و میتونند کلیه عکسای خودشون رو تا آخر خرداد بفرستند تا بالاخره بهترینها رو در چند بخش مشخص کنیم.

_امیدوارم مهرشاد هم جای خالی منو پر کنه.

قرار بود آخر خردادماه یک انتخابات صورت بگیره و عکسها رده بندی بشه ببینیم کدوم عکس خوشگل تره پس چی شد؟

Mehrshad-msv
26-06-2006, 01:23
فقط به خاطرداش احمد ;)

خوب شمانمي زارين بجاش من همشوميزارم :biggrin:

من به اين مي گم پرنده مثل عروس مي مونه!

خيلي شيكه نه (فقط رنگ _رنگ مشكي):cool:

من كه مي گم شبيه لجن خواره!!!!!!!! خيلي باحال ازآب دراومده

اينم ازآئودي :cool:

تابعد.......[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

Elfin-D
26-06-2006, 02:17
ای ول
با ائودی ت خیلی حال کردم
دمت کوره

zafaranchi
30-06-2006, 13:03
محل نصب سیو NFSU 2 :
Documents and Settings>>>{yourname}>>>Local Settings>>>Application Data>>>NFS Underground 2
اگه میشه یه توضیحی در مورد این آدرس بدید من که نمی تونم پیداش کنم؟

mahyarSAMSUNG
01-07-2006, 01:59
فقط به خاطرداش احمد ;)

خوب شمانمي زارين بجاش من همشوميزارم :biggrin:

من به اين مي گم پرنده مثل عروس مي مونه!

خيلي شيكه نه (فقط رنگ _رنگ مشكي):cool:

من كه مي گم شبيه لجن خواره!!!!!!!! خيلي باحال ازآب دراومده

اينم ازآئودي :cool:

تابعد.......[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

هيچ كدومش معلوم نبود يعني به حالت ضربدره

mahyarSAMSUNG
01-07-2006, 02:22
اين عكس لامبور گيني مدل گلاردو

اينم پورشه

اينم يه پورشه ي ديگه

جلو [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
پشت [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

farid0485
01-07-2006, 07:10
يكي رو به ما بده.

MEMOL12
01-07-2006, 11:26
منم هستم فقط بزاريد برم اين سيو اقا احمدو بزارمو....... بعد ميبينيد ماشين يعني چي با با ما هم يه زماني از اين كارا ميكرديم يادش بخير ولي اين تاپيكو كه ديدم كلي حال كردم و اميدوارم به كارش همين جوري ادامه بده منم هم پايه هستم

ماراتون
02-07-2006, 14:54
اگه خدا خواست و شد بازی Mw رو نصب کنم یک سری عکس باحال از ماشینهاش می گذارم براتون حال وکنین

Mirage
07-07-2006, 03:53

khatamifar
13-07-2006, 10:01
همه تاپيك رو ديدم .
خيلي حال داد .

nima_na2005
20-07-2006, 14:01
اينم ماشين ناناز من

nima_na2005
20-07-2006, 14:09
اينم يه سايت قوي براي upload فايل

در ضمن اينم لينك براي دانلود سيو گيم 100% بازي underground2
خودمم دانلود كردم .همه آيتم هاش بازه.
روش كليك راست كنيد و save target as رو بزنيد

EhsanHF
21-07-2006, 02:18
ای ول نیما جان !
تا حالا کجا بودی ؟ معلومه که Nfs خوری !

0o1
21-07-2006, 03:33
بچه ها اين چطوره. زياد دستكاريش نكردم...
در ضمن يه پيشنهاد دارم. مثل مسابقات اسبدواني روي ماشينتون اسم بذاريد ...

اسم اين هست: ( مك لارن من) My MC Laren

Mehrshad-msv
22-07-2006, 12:14
بچه ها اين چطوره. زياد دستكاريش نكردم...
در ضمن يه پيشنهاد دارم. مثل مسابقات اسبدواني روي ماشينتون اسم بذاريد ...

اسم اين هست: ( مك لارن من) My MC Laren

yeeeeeeeeee! i like it :cool:

كارت درسته0o1 ! البته اينجوري زياد حال نميده ....يعني من براي اين تاپيك يه نقشه هايي داشتم كه فقط خوراك NFSبازايه حرفه اي بود....هروقت داش احمدمونم اومد اونوقت روميكنم :cool:

sub-zero
22-07-2006, 20:06
سلام،
اين هم دو ماشين مورد علاقه من......البته تو need for speed underground 2 چون کلاً با NFS MW حال نکردم !

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

Mehrshad-msv
23-07-2006, 01:24
سلام،
اين هم دو ماشين مورد علاقه من......البته تو need for speed underground 2 چون کلاً با NFS MW حال نکردم !

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

حرف نداره مخصوصا قرمزه خيلي.........مدل ميخوامت شده :happy:

C.GAM3R
24-07-2006, 15:26
اینم ماشین من تو MW
روش کلیک کنین بزرگ میشه

pldn_rar
24-07-2006, 23:20
با سلام
دوستان من این بازی رو نصب کردم (منظورم Most Wanted هستش)
اما وقتی کرکشو تو فولدر بازی کپی می کنم و اجرا می کنم Error میده
چک کردم دیدم کرکش که تو CD هستش خرابه
این بازی از شرکت DPGame هستش که یه آرم (BSQ) رو قاب CD هستش
اگر کسی کرک سالمش رو داره لطفا برای من یک جایی آپلود کنه و اگر تو سایتی کرکش هست منو راهنمایی کنه

ماراتون
21-08-2006, 02:53
با سلام
دوستان من این بازی رو نصب کردم (منظورم Most Wanted هستش)
اما وقتی کرکشو تو فولدر بازی کپی می کنم و اجرا می کنم Error میده
چک کردم دیدم کرکش که تو CD هستش خرابه
این بازی از شرکت DPGame هستش که یه آرم (BSQ) رو قاب CD هستش
اگر کسی کرک سالمش رو داره لطفا برای من یک جایی آپلود کنه و اگر تو سایتی کرکش هست منو راهنمایی کنه

بهتره به فروم درخواست كرك يا توي فروي بازي زيرمجموعه اخبار و رمز بازي مراجعه كني.
يعني اين فروم [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

البته سايتها ي freeserials & [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] هستش.

تنها كمكي كه ميتونستم بكنم

حالا بگيد كسي ديگه عكس جديد نداره حال وكنيم

Moda
28-09-2006, 12:52
سلام شما چطوری عکس میفرستید

Mehrshad-msv
29-09-2006, 02:44
سلام شما چطوری عکس میفرستید

سلام

چه عجب بعدازصدواندي سال يكي اين تاپيكوموردعنايت قرارداد...

ببين شمااول مي ري به يكي ازسايت هايي كه عكس رودرش اپلودمي كنن...مثل اين:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

بعدگزيهBrowse رومي زنيد...بعدعكس روكه حجمش نبايداز250 كيلوبايت بيشترباشه روازروي هاردانتخاب مي كنيد

بعدگزينه Upload رو انتخاب مي كنيد...باخطوط پرسرعت ايران :biggrin: بعدازچنددقيقه عكس شماآپلودمي شه حالا لينك دوم روكپي و دراينجا قرارمي ديدتاعكستون به نمايش دربياد...

منتظرم ببينم چه مي كنيا

باي

Moda
02-10-2006, 12:40
سلام
مهرشادجان یک دنیا ممنون
بیا این یک مرسدس
و این هم یک موستانگ که من عاشقشم

Moda
02-10-2006, 12:52
این هم چند تای دیگه
به اون بالایی میگم کوسه؟
و این یوزپلنگ
لطفا هرکی یکی از این چهار عکس را دید نظرش را هم بگه

Mehrshad-msv
02-10-2006, 15:57
سلام moda جان ...وظيفه بود.

اين مرسدس روخيلي قشنگ اسپرت كردي...ايول.اون دوتااخري زيادجالب نبودن....ولي اون موستانگ فورد يه چي ديگست.ببين داري تحريكم مي كني بازم به دوران اوجم برگردما :tongue: !!

البته بااين سرعت جونم دراومدهمشوببينم...چون الان همش دي سي مي شم.

موفق باشي عزيز

Moda
02-10-2006, 16:35
سلام مرسی مهرشادجان
اگه میتونی این دوتا را هم ببین چون دیدم انلاینی گذاشتم
اولی یک استون مارتین

Moda
02-10-2006, 16:47
و دومی یک مورسلاگو
نظر یادتون نره

Mehrshad-msv
02-10-2006, 16:56
عليك سلام

اولي قشنگه ولي دومي عاليه....بعدمن هي بگم مشكي رنگ عشقه ....بعدهيشكي گوش نكنه.
نمي دونم چراهرماشينيو داخل ماست وانتدمشكي مي كني قشنگترمي شه!!!

ممنون moda جان كه هم زحمت كشيدي به اين تاپيك يه صفايي دادي وهم وقتتو گذاشتي.

موفق باشي :)

Silence so loud
04-10-2006, 11:31
بفرما اينم ماله ما
كاش تو دنياي واقعي هم ميشد اينو من داشته باشم: :rolleye:

Moda
04-10-2006, 20:28
این هم به خاطر مهرشاد که بهش بگم منم باهاش موافقم
یک تویوتای مشکی
فقط نظر یادتون نره

Moda
05-10-2006, 12:35
سلام
به نظر شما این قشنگه؟

Moda
07-10-2006, 11:25
باببا لطفا هر کی از این تاپیک دیدن میکنه یه نظری بده؟

Moda
12-10-2006, 12:09
پس این نظرسنجی کی اعلام میشه؟

ahmad rayaneh
12-10-2006, 16:21

به نظر من تو این 5 6 ماهی که من نبودم شما دوستان یه حال حسابی به این تاپیک دادین و دیگه فکر نمیکنم نیازی به نظرسنجی باشه چون واقعاّ هم دیگه انتخاب بهترین ; کار سختی باشه به نظر من که همگی گل کاشتین.

Mehrshad-msv
13-10-2006, 07:55
به نظر من تو این 5 6 ماهی که من نبودم شما دوستان یه حال حسابی به این تاپیک دادین و دیگه فکر نمیکنم نیازی به نظرسنجی باشه چون واقعاّ هم دیگه انتخاب بهترین ; کار سختی باشه به نظر من که همگی گل کاشتین.

بله.نظرلطف شماست...شش ماه سركار بوديم :cool:

مودا جان اگه نظرسنجي بخواييم كنيم اون فورد موستانگ شمافوق العادست....بدون تعارف مي گم داداش ;)

ahmad rayaneh
13-10-2006, 20:49
[QUOTE=Mehrshad-msv]بله.نظرلطف شماست...شش ماه سركار بوديم :cool:

مهرشاد جان خودت میدونستی که من 2 تا مشکل بزرگ داشتم : کنکور و دور بودن از خونه و کامپیوتر

خلاصه امیدوارم از دست من چه شما و چه بقیه ناراحت نشده باشین.

Moda
15-10-2006, 13:43
سلام
چه عجب بعد از عمری یکی یه چیزی داد؟
تشکر از دوست خوبم مهرشاد
حالا جایزش چی هست؟

Gilopa
15-10-2006, 15:51
بفرما اينم ماله ما
كاش تو دنياي واقعي هم ميشد اينو من داشته باشم: :rolleye:

آقا چرا گرافيكت انقدر پايينه.ِanti aliasing هاتون رو فعال کنید تا گرافیک بازی براتون بهتر بشه.تو قسمت option تنظیمات ماشین رو رو حالت high بذاريد تا ماشين طبيعي نشون بده.

Moda
16-10-2006, 16:28
گیلوپاجان اگه یه نظر هم راجع به عکسهای من میدادی خوشحالم میکردی

MR.joker
16-10-2006, 21:16
با اين كه من عكسي از ماشينم ندارم ولي ماشين من در ماست وان تد ماشینم لامبور گینی مورسیه لاگو هست

Moh3en_DDD
16-10-2006, 23:37

sina1100
17-10-2006, 15:23

Gilopa
17-10-2006, 16:29
گیلوپاجان اگه یه نظر هم راجع به عکسهای من میدادی خوشحالم میکردی

ماشینات زیباند .فقط یه چیزی این پولا رو از کجا آوردی این همه ماشین اسپورت کردی. :biggrin:

S@eid
17-10-2006, 20:12
این اولین و خوشگل ترین ماشین توی گاراﮊ منه.این مخصوص مبارزه با پلیس ها هست.
این ماشین خوف من بود که باهاش 80% مسابقه ها رو بردم.از لحاظ سرعت هم دومین ماشینه.

این ماشین رو هم که عمرا تو NFS ندیدید.مگه اینکه مثل من از Editor استفاده کرده باشین.

موفق باشید

Mehrshad-msv
18-10-2006, 03:25
به به چه صفايي به اين جادادين!!!

قشنگه... فقط كاشكي مشكي بود :biggrin:

این ماشین رو هم که عمرا تو NFS ندیدید.مگه اینکه مثل من از Editor استفاده کرده باشین.

اتفاقاسعيد جان من عاشق اين ماشينم اين ماشين بافوردموستانگ خوراكشون فقط تكافه!خيلي حال مي دن...

شماهم موفق باشي عزيز

Silence so loud
18-10-2006, 11:44
آقا چرا گرافيكت انقدر پايينه.ِanti aliasing هاتون رو فعال کنید تا گرافیک بازی براتون بهتر بشه.تو قسمت option تنظیمات ماشین رو رو حالت high بذاريد تا ماشين طبيعي نشون بده.

عزيز از رايانه هندلي نميشه بيشتر از اين انتظار داشت :sad: :sad:

sina1100
18-10-2006, 15:07
به به چه صفايي به اين جادادين!!!

قشنگه... فقط كاشكي مشكي بود :biggrin:

اتفاقاسعيد جان من عاشق اين ماشينم اين ماشين بافوردموستانگ خوراكشون فقط تكافه!خيلي حال مي دن...

شماهم موفق باشي عزيز
راستي مهرشاد اين پچ 50 ماشينيه رو ميذاري دوباره‌! اون ديگه كار نمي كنه !

Mehrshad-msv
18-10-2006, 22:27
راستي مهرشاد اين پچ 50 ماشينيه رو ميذاري دوباره‌! اون ديگه كار نمي كنه !

سينامي توني ازلينك زير دانلودكني يه بارديگه برات آپش كردم.

NFSMWCars.rar (3739 KB)

Moda
19-10-2006, 12:09
اینقدر ما این تاپیک رو هل دادیم تا اخرش دوباره انگار راه افتاد

sina1100
19-10-2006, 14:02
سينامي توني ازلينك زير دانلودكني يه بارديگه برات آپش كردم.

NFSMWCars.rar (3739 KB)

ممنون ! :)

baker
20-10-2006, 10:23
ماشين فقط تو nfs lamborgini
حيف كه عكس ندارم
بهترين فرمون هم آئودي داره ميگيد نه امتحان كنيد تو پيچها بهترينه

Moda
21-10-2006, 12:59
ماشين فقط تو nfs lamborgini
حيف كه عكس ندارم
بهترين فرمون هم آئودي داره ميگيد نه امتحان كنيد تو پيچها بهترينه

سلام میخوام بعد از چند روز دوتا عکس براتون بذارم
اولی یک ایودی خوشگل که من خیلی دوستش دارم
و دومی یک لامبورگینی مورسلاگو
تورا خدا نظر بدین تا من هم تشویق بشوم یه چند سری دیگه هم براتون بذارم

Moda
21-10-2006, 13:06
ماشینات زیباند .فقط یه چیزی این پولا رو از کجا آوردی این همه ماشین اسپورت کردی. :biggrin:

ماشین اسپورت کردن پول نمی خواد عزیزم

HELLBOY_HP
21-11-2006, 11:54

ماشين هات خيلي قشنگ بود مخصوصآ ايوديت دمت گرم
منم تازه با اين تاپيك آشنا شدم اومدم كه بتركونم البته سو’ تفاهم نشه ها براي شروع هم يه عكس ميزارم برين حال كنين:

Oracle_Eldorado
22-11-2006, 14:20
خوب لينكش چيه؟ من واسه كي بفرستم ؟ :blink:

Oracle_Eldorado
22-11-2006, 14:27
من يك عكس دارم از ماشينم
اگه ميشه لينكش رو بده تا بفرستم

HELLBOY_HP
23-11-2006, 10:26
اين تاپيك چرا اينقدر بي بخاره حالا كه منم اومدم همه رفتن پس چي شد ولي در هر حال اينم يه گالاردو رديف:

HELLBOY_HP
23-11-2006, 17:29
:laughing: :laughing: :laughing: با با ديگه كم كم دارم ازتون نا اميد ميشم بابا يه گم از خودتون فعاليت در وكنين من باز اومدم با يه پورشه مامان :
حريف مي طلبيم نبود هاهاهاهاهاهاها ....

Mehrshad-msv
23-11-2006, 20:59
اين تاپيك چرا اينقدر بي بخاره حالا كه منم اومدم همه رفتن پس چي شد ولي در هر حال اينم يه گالاردو رديف:

سلام ماشين قشنگيه.

مي دوني اينجورتاپيكاچرابي بخاره من بهت مي گم چون مديراي ما متاسفانه فعاليت دراينجورتاپيكهارو گناه!!!مي دونن.

آخه كلاسشون بالاست(شوخي)((اين تاپيكافايده نداره كه تاپيك بايدآموزنده وكمك دهنده باشه!))
بايدبه كاربراكمك كنن وقت اين كاراروندارن كه...يااگه بخوان شركتم كنن كساني هستن كه گيرمي دن كه((اوا....فلاني نكن اينكاروزشتهتو مگه مدير نيستي!))ببخشيدكه رك گفتم...حقيقت تلخيه كه توفروماي فارسي حاكمه

نمونشم زياده....................اصلابي خيال....

ماشينو بچسب واقعا قشنگه منتظر شاهكاراي منم باش ;)

آخراين رك بودن من كاردستم مي ده...شرمنده اگه به كسي برخورد احيانا

اگه اشكالي داشت سانسورياقيچيش كنيد.......................................... ...

Mahdi.M
24-11-2006, 00:41
سلام . ببينيد اين اتومبيل ما چه طوره؟

omid_figo_7
24-11-2006, 00:42
سلام به بچه های این فروم.
به نظر من بهترین بازی ماشین بازی need for speed porsche unleashd بوده. من هنوز ااون بازی رو به تمام بازی ههای ماشین ترجیح میدم.

hamid_hitman47
24-11-2006, 01:53
سلام . ببينيد اين اتومبيل ما چه طوره؟

خوب بودن.........

Moda
24-11-2006, 16:12
سلام
ببین بعد از یک ماه در عرض چند روز چقدر پست دادند
تا حالا کجا بودین
یه نظر هم برای ما بدین

HELLBOY_HP
25-11-2006, 09:53
سلام مثل اينكه كم كم تاپيك داره دوباره جون ميگيره moda جان شما هم اينقدر شاكي نباش بجاي اين كارا بچسب به تاپيك كه باز بشه مثل اولاش البته اولاش من نبودم ولي چيزي كه ديدم نشون ميده كه قبلآ خيلي طرفدار داشته.
اين هم يه lexus is 300 نظر يادتون نره وا .خوب بيد:

Moda
25-11-2006, 12:42
باشه
حالا بخاطر هلبوی جان یه فورد موستانگ میزارم که من عاشقشم
نظر یادتون نره

Moda
25-11-2006, 12:47
باشه
حالا بخاطر هلبوی جان یه فورد موستانگ میزارم که من عاشقشم
این یکی را من خیلی دوستش دارم [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
نظر یادتون نره

نوستر آداموس
25-11-2006, 17:27
من دسترسی پیدا نکردم

HELLBOY_HP
25-11-2006, 20:02
moda ماشينه قشنگي بود مثل اينكه تو اين تاپيك فقط خودم و خودت هستيم فردا با چند تا ماشين توپ برميگردم. باباي

HELLBOY_HP
26-11-2006, 12:07
سلام برو بچ . چطوري Moda اينم در جواب فورد موستانگ تو نظرت چيه ؟

HELLBOY_HP
27-11-2006, 10:23
مثل اينكه وقت گذاشتن واسه اين تاپيك الكي

Moda
29-11-2006, 11:47
ماشینت قشنگ بود ولی از من یه چیز دیگس
در ضمن من به این نتیجه یه ماه پیش رسیدم

HELLBOY_HP
29-11-2006, 11:54
بالاخره ادامه بديم يا نه؟

asb_shakhdar
29-11-2006, 12:54
ford gt ولامبرگيني طراحي واقعا زيبايي داشت
وصداي اگزوز ماشين اخر پروشه و اگزوز ماشين مك لارن بنز كه از بغل بيرون زده بود[B]

sAsAn.K
29-11-2006, 13:22
HELLBOY_HP جان ایوالله Ford قشنگی دست و پا کردی.

EhsanHF
29-11-2006, 13:46
با اجازه !
Moda جان و HELLBOY_HP عزیز .
من خودم واقعا از دیوونه های ساختن و درست کردن ماشین هستم . چه از نظر شکل ظاهر و چه قدرت و باطن .
اگه به صفحات اول هم یک سری بزنید من چند تا پست داشتم . اما به محض اینکه بازی رو تموم میکنم ، اون رو پاک کرده و به سراغ گیم جدیدتر میرم . برای همین نمیتونم دیگه ماشین بسازم . اما پیشنهاد میکنم تاپیک رو به روز نگه دارید . شاید منم همین روزها دوباره به سراغ NFS MW برم .

HELLBOY_HP
30-11-2006, 12:29
با اجازه !
Moda جان و HELLBOY_HP عزیز .
من خودم واقعا از دیوونه های ساختن و درست کردن ماشین هستم . چه از نظر شکل ظاهر و چه قدرت و باطن .
اگه به صفحات اول هم یک سری بزنید من چند تا پست داشتم . اما به محض اینکه بازی رو تموم میکنم ، اون رو پاک کرده و به سراغ گیم جدیدتر میرم . برای همین نمیتونم دیگه ماشین بسازم . اما پیشنهاد میکنم تاپیک رو به روز نگه دارید . شاید منم همین روزها دوباره به سراغ NFS MW برم .

دمت گرم با اين خبرت خيلي حال دادي حالا به خاطر اين خبر خوب چند تا ماشين ميزارم كه يه حال حسابي هم ما داده باشيم و حرف آقا احسان هم زمين نيفته در ضمن منتظر ديگر nfs خور هاي عزيز هم هستيم.
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] اول يه پورشه خيلي خفن
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]اينم يه مورسيه لاگو
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]اين بنز هم بد نيست

نظر يادتون نره ها ناراحت ميشم

HELLBOY_HP
30-11-2006, 12:34
گفتم حالا كه گرم شدم يه ماشين ديگه هم بزارم:

Moda
02-12-2006, 17:23
همون پورشه کاررا جی تی اولی قشنگ بود
فکر کنم بقیه را با عجله چیده بودی

HELLBOY_HP
02-12-2006, 18:52
بابا دستت درد نكنه ديگه با همه آره با مام آره تو مطمئني كه تو اين 4 تا ماشين فقط پورشه قشنگ بود. بي خيال ميزاريم تا بر و بچ هم نظرشون رو بگن البته اون بنز زياد به دل خودمم ننشست.

HELLBOY_HP
02-12-2006, 18:53
همون پورشه کاررا جی تی اولی قشنگ بود
فکر کنم بقیه را با عجله چیده بودی

بابا دستت درد نكنه ديگه با همه آره با مام آره تو مطمئني كه تو اين 4 تا ماشين فقط پورشه قشنگ بود. بي خيال ميزاريم تا بر و بچ هم نظرشون رو بگن البته اون بنز زياد به دل خودمم ننشست.

Moda
06-12-2006, 12:06
من که نگفتم اونا بیخودند
گفتم پورشه از همه قشنگتربود

LeBron
13-12-2006, 21:56
هیچی Burnout نمیشه Nfs باید جلوش لنگ بندازه!

Oracle_Eldorado
14-12-2006, 10:49
ببينم كسي اينجا Nfs:ug2 رو تا آخر برده ؟

HELLBOY_HP
18-12-2006, 18:00
واسه چی اره من بردم

HELLBOY_HP
18-12-2006, 18:00
اره من رفتم واسه چی

Musashi miamoto
06-01-2012, 16:03
سلام
من NFS_MW رو تا آخر رفتم تو ميدوني چه طور ميشه ماشين Razor اون موستانگ مشكي رو بگيري يا اصلا ميشه گرفتش:27:
در ضمن من يه Viper خيلي باحال و مامان رو اسپرت كردم چه جوري عكسش رو واست بفرستم اصلا چه جوري ازش عكس بگيرم:31:

saeed_136915
06-01-2012, 16:36
سلام
من NFS_MW رو تا آخر رفتم تو ميدوني چه طور ميشه ماشين Razor اون موستانگ مشكي رو بگيري يا اصلا ميشه گرفتش:27:
در ضمن من يه Viper خيلي باحال و مامان رو اسپرت كردم چه جوري عكسش رو واست بفرستم اصلا چه جوري ازش عكس بگيرم:31:

عزیز این تاپیک مال 2006 هست. الان فکر نکنم کسی دیگه MW بازی کنه

saeed_2007r
10-01-2012, 20:08
عزیز این تاپیک مال 2006 هست. الان فکر نکنم کسی دیگه MW بازی کنه
من این اواخر بازی mwرو تا آخر رد کردم...
فقط به عشق bmwآخر

ُShayan.Z.R
03-04-2014, 19:51
:n18:سلام دوستان.:n18:

من یه مشکل داشتم درباره ی تیونینگ (اسپرت) کردن ماشین ها در NFS HOT PURSUIT .می دونین چجوری باید اینکارو بکنم؟:n13:
اگه می دونین هرچه سریعتر جواب بدین. مرسی!:n02: