PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : کمک برای پیدا کردن پسورد administrator ویندوز xp و یا زنده کردن ویندوز

boy_kochak
20-04-2010, 19:25
سلام بچه ها ... یه مشکل بر خوردم اعصابم رو بهم ریخته
ویندوزم قفل کرد ریستارت کردم دیگه بالا نمی یاد صفحه مشکی windows xp میاد بعد از چند لحظه ریستارت میشه ... خواستم recovery console بکنم که پسورد admin میخواست درحالی که من اصلا پسورد ندادم و مطمئنم که وقت نصب ویندوزم بهش پسورد ندادم حالا چی شده نمیدونم ...؟
دوستان میتونید کمک کنید که از طریق بوت یا سایر کارها بتونم پسورد رو پیدا کنم یا یه جوری بتونم ویندوز رو زنده کنم .... ؟

نصب مجدد ویندوزم نمی تونم بکنم چون فایلهای خیلی با ارزشی دارم و برنامه که با حذفش ضرر اساسی میخورم :41:

منتظر ما .... خیلی واجبه .... ممنون

Dew Drop
20-04-2010, 23:03
سلام
اگه پسوردندادين enter رو بزنيد ميره.

boy_kochak
21-04-2010, 13:52
سلام
اگه پسوردندادين enter رو بزنيد ميره.

عزیز ممنون حل شد :11:

اما وقتی ریکاوری کردم بازم از همون صفحه مشکی نیامد بالا .... ور ریسارت کرد .

به نظر شما چی کار کنم ... اگه دوباره ویندوز رو ریپیر کنم نرم افزارا که روش نصب بود پاک نمی شه ... فلدرها و سایر چیزها .

Dew Drop
21-04-2010, 19:18
سلام
فكر نمي كنم چون با repair كردن فايلهاي اصلي ويندوز كه معيوب هستند تعمير ميشن.شما اگه ميتونيد وارد safe mode بشيد از syastem restore هم ميتونيد استفاده كنيد البته اگه جواب بده.

boy_kochak
21-04-2010, 20:14
سلام
فكر نمي كنم چون با repair كردن فايلهاي اصلي ويندوز كه معيوب هستند تعمير ميشن.شما اگه ميتونيد وارد safe mode بشيد از syastem restore هم ميتونيد استفاده كنيد البته اگه جواب بده.

وارد safe mode هم میخواد بشه ریستارت میکنه ...؟ میریم سراغ ریپیر ببینیم چی میشه .

باز ممنون .