PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : ؟ (ويندوز XPم ديگه بالا نمياد)

esool
10-04-2006, 11:36
ويندوز XPم ديگه بالا نمياد صفحه Wellcome مياد چند ثانيه طول ميكشه بعد هم فقط عكس دسكتاپ مياد و ديگه هيچي.
اومدم ويندوز رو عوض كنم ديدم از Back Up , Favorites نگرفتم.چون Favorites برام خيلي مهمه.
مي خوام ببينم ميشه ويندوز رو دوباره راه انداخت يا اين كه ميشه از توي 98 , از BackUp ، Favorites XP گرفت؟

Mohammad Hosseyn
10-04-2006, 13:15
بله ميشه. بايد بري به اين جا و اون هايي رو كه مي خواهي بگيري:
Documents and Setting\User Name\Favorites \:درایو ویندوز

به جای user name هم باید نام کاربریی که با اون وارد ویندوز می شی رو بنویسی.درایو ویندوز هم که مشخص هست چیه.
اگه مشکلی داشتی به مطرح کن :cool:

esool
10-04-2006, 13:55
بله ميشه. بايد بري به اين جا و اون هايي رو كه مي خواهي بگيري:
Documents and Setting\User Name\Favorites \:درایو ویندوز

به جای user name هم باید نام کاربریی که با اون وارد ویندوز می شی رو بنویسی.درایو ویندوز هم که مشخص هست چیه.
اگه مشکلی داشتی به مطرح کن :cool:
واقعاً دستت درد نكنه
ولي بعضي هاش نه باز ميشه و نه كپي
ممنون ميشم بازم كمك كني

Mohammad Hosseyn
10-04-2006, 14:14
دقیقا نمی دونم می تونه از کجا باشه اما ممکن هست فقط تو ویندوز xp اجرا بشه.من که امتحان می کنم همش اجرا میشه.
شاید دیگر دوستان تونستن کمک کنن باید کمی صبر کنی

Captain Nemo
10-04-2006, 19:30
ويندوز XPم ديگه بالا نمياد صفحه Wellcome مياد چند ثانيه طول ميكشه بعد هم فقط عكس دسكتاپ مياد و ديگه هيچي.

سلام دوست عزیز
من فکر میکنم explorer نمیتونه load بشه .
وقتی عکس دسکتاپ اومد، Ctrl+Alt+Del رو بزن، New Task رو بزن و توش بنویس Explorer. اگه explorer خراب نشده باشه بالا میاد.
اگه بالا نیومد:
از صفحۀ بوت F8 رو بزن Last Unknown... رو امتحان کن.اگه بالا نیومد از safe mode استفاده کن.
در هر صورت اگه ویندوز بالا اومد حتما یه Restore بکن.

Mohammad Hosseyn
11-04-2006, 12:53
esool جان اگه تونستی از حالت safe mode وارد ویندوز بشی شاید بتونی از system restory استفاده کنی.اگه سوال دیگه ای داشتی بگو تا برات توضیح بدم

esool
11-04-2006, 21:58
از حالت safe mode وارد ویندوز شدم و جواب گرفتم
ازتون خيلي ممنونم

Mohammad Hosseyn
12-04-2006, 13:53
از حالت safe mode وارد ویندوز شدم و جواب گرفتم
ازتون خيلي ممنونم
خوشحالم كه مشكلتون حل شد .موفق باشيد