PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : درجه بندی کاربران

atifazi
20-04-2010, 12:32
با عرض سلام

چطور میتونم :

1- وقتی برای انجمنی مدیر انتخاب کردم کنارش بنویسه مدیر انجمن ... مثل برای شما که نوشته همکار ...
چطور میشه کنار مدیر برنامه نویسی میزنه مدیر برنامه نویسی و یکی رو میزنه مدیر مدیریت محتوا و یکی همکار فلان و ...

آیا برای مدیران بصورت دستی اینهارو وارد میکنید ؟ منظورم اینه که برای کاربران سیستم خودکار طبق دستوری که تنظیماتvb دادیم این کارو میکنه وبرای مدیران خودمون بصورت دستی این کارو می کنیم.؟

2- چطور با ستاره یا هر چیز دیگه ارزش کار ی کاربرهارو معلوم کنم ؟ مثل برای من که نوشته داره خودموی میشه.

می دونم شمارو گمراه کردم . یه توضیح کلی در مورد این سیستم بدین ممنون میشم.

یا اگه پلاگینی هست که اینکارو به سادگی انجام بده لطفا معرفی کنید.

ممنو میشم کمکم کنید.

darkdream2012
20-04-2010, 14:42
عزیز شما تو تاپیک وی بی این سوالات رو مطرح کن نه این که برا هر کدوم یه تاپیک بزنی

atifazi
20-04-2010, 14:53
اونجا بعلت بودن مطالب زیاد و نبودن کسی که جواب بده مجبوریم اینجا پست بزنیم

darkdream2012
20-04-2010, 17:35
شما اونجا بده مطمین باش جوایب میدن اینجوری مدیران باهات برخورد می کنن اگه هر کسی بخواد مثل شما برای اینکه کار خودش راه بیفته بیاد و موجب بی نظمی تالار بشه که اینجا الان ......... بود

atifazi
20-04-2010, 18:20
انجمن vb کجاست ؟

darkdream2012
20-04-2010, 18:41
انجمن نیست یه تاپیک

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

atifazi
21-04-2010, 12:56
فکر کنم اگه جواب داده می شد کمتر از فضای سایت استفاده می شد و به قول شما کمتر شلوغ می شد.

نه اونجا جواب گرفتیم نه اینجا. فقط وقت رفتو فضا. کاش همون اول اینجا جواب داده میشد تا بیشتر از این ...:31:

atifazi
22-04-2010, 17:13
لطفا یکی کمک کنه . چند روزیه دنبال این مطلبم کسی جواب نمیده . ممنون میشم جواب بدین.

مثلا کاری که ---------- کرده با -- خاصی هست ؟

Mohsen EA
22-04-2010, 19:44
قسمت ستاره براي كاربران:
admincp-> درجه كاربران -> اضافه كردن درجه جديد -> تنظيمات زير:
تكرار درجه ها: مثلا شما يه ستاره آپلود مي كنيد 1 رو بزنيد يه دونه ستاره 2 رو بزنيد 2 ستاره يا اگه به صورت دسته اي هست (مثل اين سايت) 1 رو بزنيد
گروه هاي كاربري : مشخص كنيد اين براي كدام گروه باشد (مدير همكار كاربران معمولي و ... )
حداقل پست : اين بيشتر به درد كاربران معمولي مي خوره كه با افزايش پست ستاره ها بيشتر شه (براي كاربران ويژه 0 بزار)
نوع نمايش اين تنظيمو بيشتر رو اين گزينه بزار نمايش گروه= اين گروه
مسير فايل درجه كه احتياج به توضيح نداره
گزينه آخرم كه بيخيال
اين كه توضيح دادم براي ستاره به كاربران بود