PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : تبدیل کردن عکس به 20 kb

asbfrooshan
20-04-2010, 11:35
با سلام
می خواستم عکس را به 20 kb تبدیل کنم بیشتر برنامه ها را دارم مثلا با پاور پوینت انجام می دهم اما اون سایتی که می خواهم قرار دهم قبول نمی کند .
نمی دانم سایز اش را چند در چند بگذارم
ممنون میشم مرا راهنمایی کنید .
با تشکر

Saeed kmss-D
20-04-2010, 12:05
سلام...

دوست عزیز،

با مراجعه به منوی File گزینه Save for Web & Devices رو انتخاب کنید.
توسط پنجره باز شده میتونید حجم تصویر رو با تغییراتی روی رنگ ها تنظیم کنید.

برای این منظور، هم به صورت دستی میتونی اقدام به حذف رنگ ها و انتخاب تعداد رنگ های پایین کنید و هم به صورت اتوماتیک حجم رو وارد کنید تا فتوشاپ بهترین تنظیمات رو برای اون مقدار انجام بده.
برای این کار، روی دکمه ی کوچیکی که در بالای پنجره و سمت راست ( گوشه ) وجود داره کلیک کنید و گزینه Optimize File Size رو انتخاب کنید و در پنجره کوچیک باز شده حجم مورد نظر رو وارد و ok کنید.
و در نهایت ذخیره ش کنید.

البته این انتظار رو باید داشته باشید که کیفیت اولیه رو تا حدی از دست خواهید داد. که طبیعیه!

پیونشت:
پلاگینی هم برای کاهش حجم وجود داره که عملکردش شبیه همینه!

موفق باشید♥♥♥

asbfrooshan
20-04-2010, 12:47
سلام...

دوست عزیز،

برای این کار، روی دکمه ی کوچیکی که در بالای پنجره و سمت راست ( گوشه ) وجود داره کلیک کنید و گزینه Optimize File Size رو انتخاب کنید و در پنجره کوچیک باز شده حجم مورد نظر رو وارد و ok کنید.
و در نهایت ذخیره ش کنید.

البته این انتظار رو باید داشته باشید که کیفیت اولیه رو تا حدی از دست خواهید داد. که طبیعیه!

پیونشت:
پلاگینی هم برای کاهش حجم وجود داره که عملکردش شبیه همینه!

موفق باشید♥♥♥

منظور شما با برنامه فتوشاپ می باشد؟
من تا قبل از این راحت رفتم ولی پنجره اپتیکال ....... را پیدا نکرده ام

Saeed kmss-D
20-04-2010, 18:40
منظور شما با برنامه فتوشاپ می باشد؟
من تا قبل از این راحت رفتم ولی پنجره اپتیکال ....... را پیدا نکرده ام
سلام...

خب فتوشاپ رو میگم دیگه :دی

ببین!
بعد از اینکه Save for web & devices رو انتخاب کردی، گوشه بالا سمت راست یه گزینه کوچیک وجود داره که اگه روش کلیک کنی یه منو باز میشه که Optimize File Size یک از گزینه های اونه. بعدش هم که دیگه گفتم.

ببین، تو عکس نشون دادم:

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

موفق باشی♥♥♥