PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : سوال درباره سرویس 20 هزار کبلومتر پرايد

hbm_7052
20-04-2010, 08:38
ماشین مدل 85 هست با 19 هزار کارکرد میخوام واسه بازدید ببرم
1-اصلا ببرم نمایندگی یا نه یا ببرم یه مکانیکی بیرون چون میخوام بدونم واقعا کارای که توی دفترچه نوشته انجام میدن یا خیر

2- از نظر هزینه چطوره ؟
3- حس میکنم ترمزش ضعیفه اما به چند جا که نشون دادم کفتن بوستر مشکلی نداره لنت هم فابریک سایپا هست که پارسال عوص کردم ممکنه از لنت باشه؟
3-شتاب ماشین در سربالایی کم میشه ممکنه از فیلتر بنزین باشه چون تا حالا عوضش نکردم?
4-روغن واسكازنيش رو هم عوض كنم يا نه؟

ess_1362
20-04-2010, 13:15
بابا پراید که دیگه سرویس 20000 کیلومتر نمی خواد

منم 141 دارم و اتفاقا مدل 85 و اتفاقا 22000 کیلومتر کار کرده

1-می تونی ببری نمایندگی ولی اگر بگی برای سرویس 20000 کیلومتر آوردی اولا سیری بهت می خندند و بعد هم داخل راهت نمی دن چون اینقدر شلوغ هست و اینقدر این پرایدها مشکل دارند که شما را تحویل نمی گیرند

2-هزینه خاصی نداره

3-در این مورد به شما می گم که چیکار کنی

3-اینم به شما می گم

4-اینو خودت بیرون بده عوضش کنند و هر مارکی که خودت می دونی بریز توش ولی به طرف تاکید کن که بیشتر از مقداری که کارخانه توصیه کرده توش نریزه چون از مهره دنده عقب سر ریز میشه و باید مهره دنده عقب را هم عوض کنی(همون بلایی که سر من اومد)

اما در مورد کیلومتر 20000 تا :

شما تشریف ببرید نمایندگی البته در شهر ما صبح ساعت 6 باید در نمایندگی باشی چون سف ماشین زیاد هست و شما را راه نمی دن

می گی که برای تنظیم موتور و همینطور بازدید 4 تا چرخ اومدم چون اگر بگی سرویس 20000 کیلومتر نه تنها مضحکه خاص و عام میشی بلکه شما را از در راه نمی دن

بعدی طرف که میاد و مشکل ماشین را می پرسه می گی که تنظیم موتور با تعویض شمع و فیلتر هوا و بنزین به همراه بازدید 4 چرخ و تعویض لنتها

البته اگر ایراد دیگه ای هم هست بهش می گی

خرجش هم دقیقا توی عید من هم همه اینها به جز تعویض لنت عقب البته به همراه تعویض حباب گیر بنزین برای من در اومد 18 تومن که فکر کنم برای شما حدود 20-30 تومن در بیاد

Alireza SM
20-04-2010, 13:19
براي شتاب گرفتن ميتونين از اكتان بوستر استفاده كنين

hbm_7052
20-04-2010, 15:49
مرسي از ارهنمايينون
يعني اوچيزاي رو كه توي دفترچه نوشته لازم نيست بررسي بشه ؟
بيشتر بررسي دقبق سيستم ترمز و سوختش هست كه فكر ميكنم خيلي همه باشه