PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : اتفاقات پیش بینی شده 2012 درسته؟

frnsh
20-04-2010, 03:31
سلام
با توجه به اینکه یه سری اخبار در مورد اعتقادهای قدیمیا مخصوصا قبیله مایاها در مورد دگرگون شدن اوضاع زمین وجود داره تا این حد که فیلمم در موردش ساختن، خواستم ببینم تا الان نشانه هایی بر مبنای این موضوع بوده یا نه؟

tasnim68
20-04-2010, 21:23
اگه خدا بخواد هممون مسلمونیم.
هر طور باشه دنیا حداقل یه 600-700 سال بعد ظهور آقا باز هم سرپاست. اون وقت شما چطور انتظار داری هنوز آقا نیومده دو سال بعد دنیا تموم شه؟

و سال 2012 یکی از دوره های تقویم مایا تموم میشه. شما وقتی تقویم 88تت تموم شد مگه دنیا هم تموم شد؟ نه، رفتی 89 خریدی! اینم همین جوریه. البته جنبه روانی قضیه رو هم در نظر بگیر. از کجا معلوم اینا همش بهونه باشه برای جنگ سه؟

mmiladd
20-04-2010, 21:25
معلوم نیست... ولی اگه هم بشه بد نیست.. شاید یه ذره قدر همو بیشتر بدونیم..!

mmiladd
20-04-2010, 21:31
هر طور باشه دنیا حداقل یه 600-700 سال بعد ظهور آقا باز هم سرپاست. اون وقت شما چطور انتظار داری هنوز آقا نیومده دو سال بعد دنیا تموم شه؟

و سال 2012 یکی از دوره های تقویم مایا تموم میشه. شما وقتی تقویم 88تت تموم شد مگه دنیا هم تموم شد؟ نه، رفتی 89 خریدی! اینم همین جوریه. البته جنبه روانی قضیه رو هم در نظر بگیر. از کجا معلوم اینا همش بهونه باشه برای جنگ سه؟

غصه ی دیروز را نخور ، امروز را غنیمت بشمار ، نگران فردا نباش.

پیامبر اکرم (ص

دوست من سعی کن همیشه مثبت به اطرافت نگاه کنی..! می گن به اون چیزی که فک کنی پیش

میاد ؛ شما اگه به جنگ شوم فک کنی ؛ شک نکن که پیش میاد.. همین امروزو دریاب...

Sharim
20-04-2010, 22:10
از نظر علم زمین شناسی اصلا بعید نیست !
همون طور که هیچ وقت دیگه هم اصلا بعید نبوده ، ما در برابر قدرت طبیعت واقعا ناتوانیم ،
از نظر شواهد علمی هنوز علائمی که بشه بنابر اون ها تغییرات نابود کننده ای رو به طور قطع در زمین بیان کرد وجود نداره اما کره زمین در شرایط بحرانی و خاصی به سر میبره ، یکی از دلایل مطرح شدن این مساله ، پدیده وارونگی قطب های مغناطیسی هست که دوره بیست هزار ساله نرمال رو پشت سر گذاشته و در حال ضعیف شدن هست نهایتا این میدان از بین میره و جای قطب ها برای بیست هزار سال دیگه عوض میشه . مسلما این قضیه تغییرات قابل توجهی رو در کره ما خواهد داشت .

به طور کل اگر پیش بینی مایا ها رو هم که نادیده بگیریم ، جایگاه انسان در دنیا بسیار متزلزله . به حدی که حتی یک فاز فعالیت آتشفشانی مثل چیزی که در ایسلند اتفاق افتاد اگر کمی بی رحم باشه ! به راحتی میتونه نسل ما رو از بین ببره

music6808
20-04-2010, 22:17

طبق شنیده های ما امام زمان ظهور میکنه حتی وقتی که فقط یک روز به آخر دنیا مونده باشه
و در همون یک روز صلح رو به دنیا برمیگردونه

هر طور باشه دنیا حداقل یه 600-700 سال بعد ظهور آقا باز هم سرپاست
من همچین چیزی نشنیده بودم!

frnsh
21-04-2010, 11:49
خیلی ممنون از نظراتتون؛
من شنیده بودم که این اتفاق یعنی همین زیرو رو شدن زمین قبلا هم بوده، یعنی خیلی دوره ها اینطور شده از جمله زمان حضرت نوح که جریانشو همتون میدونین. پس شاید آخر دنیا نباشه، به قول بعضیا شاید انتقال یه دوره از یه دوره دیگه باشه.

resident_evil
21-04-2010, 11:57
آخر دنيا كه نيست . فيلمش هم دقيقا همين رو ميگه . يه موجي از چند ناحيه اومد يه حالي به دنيا داد و رفت . الان هم همش دارن حرف از گرم شدن زمين و 1000 تا اتفاق ديگه ميزنن . تو اين مدت هم زلزله سنگين كم نيمده ! در هر صورت چه راست باشه چه دروغ الان همه جا ازش حرف ميزنن چه به شوخي چه به صورت جدي !