PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : آیا کسی از فیلمهای رکورد شده در ال سی دی های « ماشین زمان » ال جی خروجی گرفته ؟

reza_ballack
19-04-2010, 16:59
با سلام
من خیلی جاها دنبال این سوال بودم و تقریباً به جوابم هم نرسیدم . من و تقریباً همه فامیل و خیلی از دوستانم LCD ال جی از سری ماشین زمان داریم . متاسفانه اون منویی که باهاش میشه فیلم ضبط شده را به usb انتقال بدهیم غیرفعال است و عملاً نمیشه فیلم را جایی منتقل کرد و باید از همون منوی پخش خود LCD ببینیم . منو هست اما نمیشه رفت روی اون . خب هارد این تلویزیون هم محدود است و یه جایی مجبوری بعضی چیزها را پاک کنی .
سوالم اینه که آیا این غیرفعال شدن منوی انتقال به usb چرا غیر فعاله ؟ اگه قرار به غیرفعالی بود دیگه چرا این منو را گذاشته اند ؟
و اینکه آیا راهی هست که این مشکل را دور بزنیم و یه جوری محتوای هارد تلویزیون را به کول دیسک یا امثالهم انتقال داد ؟

ضمناً میدونم که با DVD RECORDER و ... میشه جایی ضبط کرد . منظورم بدون دخالت دستگاه دوم و فقط بصورت مستقیم است .

ممنون از شما . :11:
موفق باشید .

reza1ta2
19-04-2010, 18:05
با هارد اكسترنال امتحان كن

reza_ballack
19-04-2010, 22:27
با هارد اكسترنال امتحان كن

باز هم نشد !

reza_ballack
20-04-2010, 19:41
Up.........

reza_ballack
21-04-2010, 18:10
نمیدونم جریان چیه که این تایم ماشین ال جی را کسی نیست که کامل رویش احاطه داشته باشه . الان من نصف جمهوری را سوال کرده ام اما کسی خبری نداشته . توی نت هم همچنین !!!

Nikonian
22-04-2010, 18:59
نمیدونم جریان چیه که این تایم ماشین ال جی را کسی نیست که کامل رویش احاطه داشته باشه . الان من نصف جمهوری را سوال کرده ام اما کسی خبری نداشته . توی نت هم همچنین !!!

یه تماس با خدمات گلدیران بگیر ، انشاءا... مشکلت حل بشه .

reza_ballack
25-04-2010, 23:26
یه تماس با خدمات گلدیران بگیر ، انشاءا... مشکلت حل بشه .

دستتون درد نکنه . همینکار را کردم و بهم جواب دادند :

مشتـــــری گرامـــــــی

با احترام ، از USB هارد خارجی (اکسترنال) فقط به عنوان وسیله ای برای back up گرفتن از هارد دستگاه می توانید استفاده کنید که مموری استفاده شده باید دارای مشخصات ذیل باشد :

· تک پارتیشن باشد .

· با FAT32 فرمت گردد .

· ظرفیت آن باید بین 40 تا 70 گیگا بایت باشد .

در ضمن یادآور می شود به دلیل قانون کپی رایت امکان انتقال اطلاعات از دستگاه به کامپیوتر و لوازم جانبی دیگر وجود ندارد .

در صورت نياز به هرگونه اطلاعات بيشتر ، با مرکز اطلاعات خدمات مشتريان گلديران ، شماره ويژه 84733-021 تماس حاصل فرمائيد .

همچنین قسمت ارتباط آنلاین با مشاوران فنی در سایت به نشانی اینترنتی [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) همه روزه بجز ایام تعطیل در ساعت اداری آماده پاسخگویی به شما می باشد .

با تشکر

hamidhkt
27-05-2016, 12:42
با سلام
من تلویزیون هوشمند ال جی مدل 49lf 63000gi گلدیران را دارم که مدل کره میشه lf630
برای ضبط کردن روی فلاش مموری ابتدا باید خود تلویزیون فلاش را فرمت کند که فرمت آن هم به این روش هست که از قسمت تمتم ورودی ها فلاش مورد نظر را انتخاب کرده و سپس فرمت می کنیم.در ضمن فلاش من 16 بود که قبلا خیلی از دوستان می گفتند که باید هارد 500 یا 1 ترا باشه ولی من ضبط روی فلاش انجام دادم و قابل کپی روی کامپیوتر هم هست.
منتها الان مشکلی که دارم اینه که فایلها بدلیل قانون کپی رایت توسط شرکت ال جی قابل پخش بر روی کامپیوتر نیست تا الان هم خیلی گشتم تو سایت ها ولی به نتیجه مشخصی نرسیدم.
اگر دوستانی این کار را انجام دادند خوشحال میشم از راهنمایی ایشان استفاده کنم
بزگرترین فایل ایجاد شده می باشد0000000100000001STR

با تشکر