PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : مشکل خیلی ساده

shuride
19-04-2010, 10:36
در زمینه سوال این دوستمون من هم هر وقت یک کلیپ رو وارد timelineمیکنم ناقص وارد میشود.یعنی از 3 minفقط1Min ان render میشه .
و وقتی هم که ram-previweرو میزنم قسمتی از clipفقط رندر میشه.برای حل این مشکل باید چه کار کنم؟
RAM:3GIG
VGA:9400GEFORCE

reza2kn
19-04-2010, 13:09
سلام دوست عزیز...
اول ورودتون رو به انجمن پی سی ورد تبریک میگم:40:
برای مشکلتون احتمالا شما ویدئو رو وارد یه Composition دیگه میکنید که 1 دیقیه طول داره و قانونا فقط 1 دقیقش قابل مشاهده هست ، شما کلیپ رو بگیر و روی دکمه Make New Comp بنداز تا یه Composition با سایز و فریم ریت خود ویدئو برات بسازه و بعد تغییرات رو اعمال کن...
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
برای Ram-Preview هم اول که شما تو تنظیماتش که از Edit > Prefences>Memory And Multi Processing قابل دسترسی هست کنی که بیشترین Ram Preview رو داشته باشی یا سریع ترین رو یا حالتی بین این 2 ( پیش فرض) :
ولی با وجود این هم متاسفانه در نهایت زیاد بودن بیشتر از 6 یا 7 ثانیه نمیتونی بگیری و باید تکه تکه ببینی. که البته این مشکل تو نسخه CS5 حل شده و توانایی گرفتن 40 ثانیه Ram Preview هست:19: البته شما بدون Ram Preview گرفتن هم میتونی مشاهده کنی پروژت رو ولی برای دقیق دیدن و این که کار نهاییت رو ببینی بیشتر استفاده میشه...
موفق باشی:11:

Mr Andersson
19-04-2010, 18:36
درود;

که البته این مشکل تو نسخه CS5 حل شده و توانایی گرفتن 40 ثانیه Ram Preview هست.

داداش تو که گفتی اون ویدئو رو دیدی. حتما دقت نکردی! :46: تو CS5 هر چقدر پول بدی آش میخوری!... خودش میگه میتونی 100 ثانیه و بیشتر و در واقع هرچقدر Ram داشته باشی میتونی رندر بگیری.

موفق باشید...

reza2kn
19-04-2010, 18:53
سلام به همه...
والا من یه عکس تو سایت ادوب دیدم که روی اون گفتم و همینطور تو ویدئو آنلاینی که داشتن جهانی پخش میکردن ، اون یارو ریش زشته که راجع به پریمیر و افتر توضیح میداد ، تا اونجایی که من دیدم گفت تا 40 ثانیه میتونیم Ram Preview بگیریم.:20: حالا شاید من اشتباه میکنم و حق با شماست:10: اینم عکسه:
موفق باشید:11:

Mr Andersson
20-04-2010, 23:25
درود;

داداش اون فقط یه عکسه تبلیغاتیه ( همین الان بارسلونا از اینتر یه گل خورد:8:) فیلم رو دوباره نگاه کن ببین چی میگه:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
( حجم حدود 20 مگ - یکی از قابلیت های جدید CS5 - میزان RAM Previews در AE )

در هر صورت شما استاد مایی:10:.