PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : مشکل با نرم افزار VMware ( Virtual Machine

jeremy28
18-04-2010, 20:36
سلام

من از یه ویندوز که روی دو تا سی دی رایت شده بود و بوتیبل هم بود، ایمیج گرفتم و خواستم که اون رو روی VMware نصب کنم،بعد از اینکه ویندوز روی سیستم نصب شد، آخراش درخواست CD دوم رو کرد (در واقع همون ایمیج دوم، چون از روی ایمیج نصب کردم) ولی چون درایو ویندوز ر روی VMwareبه صورت مجازی هست و ایمیج دوم هم روی سیستم عامل میزبان و روی یکی از درایوها بود، نتونستم اون رو به درایو روی VMware انتقال بدم و آدرس اون رو توی کادر درخواست CD دوم وارد کنم!

حالا سوالم اینه که اولا چه طور میشه یه فایل رو که روی یکی از دارایوهای سیستم عامل میزبان هست رو به یه سیستم عامل روی VMware انتقال داد؟

دوم اینکه چه طوری میشه دو تا فایل ایمیج رو یکی کرد، یعنی به هم متصل کرد که دیگه از روی یک فایل ایمیج یکپارچه ویندوز رو نصب کرد یا اصلا چه طور میشه یک فایل ایمیج یکپارچه رو به چند بخش تقسیم کرد؟

آیا وقتی این کار رو بکنیم و هر بخش رو روی یک CD جداگانه رایت کنیم، موقع نصب به همون شکلی هست که بعد از نصب از روی CD اول، CD دوم و ... رو درخواست میکنه؟

راستش چون تا حالا واسم پیش نیومده که این کار رو بکنم، پرسیدم!

یعنی کسایی که یه نرم افزار با حجم بالا رو روی چند تا CD رایت می کنن، همین کار رو انجام می دن؟

البته می دونم که سوال دومم هیچ ربطی به سوال اولم نداره، ولی چون موقع نصب روی Virtual Machine این مشکل واسم پیش اومد، اینجا پرسیدم!

لطفا کمکم کنید...

با تشکر

jeremy28
20-04-2010, 22:59
سلام

بابا چرا پی سی ورلد این جوری شده؟
قدیما یه پست می ذاشتی نهایت سر 10-12 ساعت یکی یه جواب کلیدی و مفید می داد!
الان هر چی من پست می ذارم همش بی جواب می مونه!

البته انصافا بین فروم های فارسی این فروم حرف نداره، ولی نمی دونم چرا الان این جوری شده؟

پس اون روحیه به اشتراک گذاری اطلاعات چی میشه؟!

من که خیلی اوقات کارهای بحرانیم با این فروم حل شده.

البته اصلا قصدم دادن اسپم نیست ولی واقعا از اعضای پی سی این موضوع بعید بود.

یکی در مورد VMware کمک کنه خواهشا!!!