PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : چند تا سوال از vBulletin

Mohsen EA
17-04-2010, 16:57
سلام
من يه قالب برا vBulletin 3.8.2 ويرايش كردم و گزينه هاي فارسي درست كردم
1- اين قالبو چطوري تو سايت بزارم؟؟
2-يه فايل وجود داره كه اونو مستقيم بايد آپلود كرد ولي مي خوام بزارم مي نويسه اين برا ورژن 3.8.6 هست كه تا حالا نديدم همچين ورژني وجود داشته باشه
سوال اولم فوريه ولي سوال دومم فعلا جواب نديد چون بعدا بايد اطلاعاتشو بزارم
:11:

atifazi
17-04-2010, 19:11
سلام دوست عزیزم .

جواب سوال اول شما ...

همراه فایل قالب شما یه فایل راهنما هست که میگه چطور نصب کنید.

اما معمولا پوشه ی قالب خودتون که همنام با خود قالب شماست(توی فایل zip) را باید توی پوشه image قرار بدین . (آپلود کنید). پوشه image توی مسیر نصب vbulletin قرار داره.

بعد این کار از توی مدیریت vb قسمت استایل ها & قالبها --> دانلود / نصب استایل را انتخاب میکنید و از اونجا فایل با پسوند xml که همراه قالب شما ( توی فایل zip ) هست را آپلود /نصب کرده و اونو پیشفرض قراربدین .

توجه : هنگام آپلود / نصب قالب ، دکمه ی " چشم پوشی از ورژن استایل " را روی بله قرار دهید.

شما موفق شدید. استایل جدید نصب شده.

سوال دومتون ؟ کمی مبهمه . بیشتر توضیح بدید. چه فایلی هست ؟ از اینکه متوجه سوالتون نشدم از نادانی بنده هست . شرمنده.

Mohsen EA
20-04-2010, 10:42
دستت درد نكنه
بعد يه چيز ديگه هم بگم:
اين فروم برا خودم نيست ولي مدير كلش هستم ولي نمي تونم به اين پوشه images برم آيا راه ديگري هست؟؟؟ يا ميشه

سوال دومتون ؟ کمی مبهمه . بیشتر توضیح بدید. چه فایلی هست ؟ از اینکه متوجه سوالتون نشدم از نادانی بنده هست . شرمنده.بابا اين حرفا چيه !!!!
بعدش گفتم كه اطلاعاتشو ميزارم چون مي خواستم بدونم همون فايلرو درست قرار دادم يا نه؟؟؟
بعد گزينه چشم پوشيم زدم نوشته اين برا ورژن 3.8.6 هست (قالب) و شما نميتونيد بزاريد!!!
يه سوال ديگه جايي هست كه قبل از نصب قالب اونو بببينم كه چطوريه؟؟؟

atifazi
20-04-2010, 11:25
اگه شما به پوشه image دسترسی ندارین ، فایلهارو در اختیار مدیر سایت. کسی که به کنتر پنل هاست دسترسی داره بزار تا خودش قرار بده . یا اینکه ازش درخواست کنی برات یه نام کاربری بسازه که بتونی به هاست دسترسی داشته باشی.

------

در بعضی از مواقع بعضی از قالبها فقط برای ورژن خاصی هستند . ولی بیشترشون با هم سازگارند مگه اینکه نسخه vb شما با 3.8 زیاد فرق داشته باشه.

شما میتونید روی لوکال یه 3.8 نصب کنید بعد قالبو تست کنید. در غیر اینصورت تا جایی که من میدونم راهی نداره که قالبو ببینی.

_p30_
20-04-2010, 15:31
برای دیدن قالب باید یه جایی نصب کنی یا روی لوکال یا روی هاست

ناراحت نشیا . شما که داری برای این سایت کار میکنی حتما ازش اکانت هاست رو بگیر وگر نه نمیتونی کار خاصی کنی چون همه چی به هاست بر میگرده . اون فایل که میگی میزاری همون فایل xml قالب هست که باید از ادمین سی پی وارد کنی اگر اذیت کرد و نصب نشد . فایل رو با یه ادیتور خوب باز کن و اولش نوشته 3.8.6 رو پیدا کن و تغییر بده و حتما از گزینه چشم پوشی استفاده کن .